Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Scooby! χαχαχα τώρα κατάλαβα..!! Επειδή η μνήμη μου δεν πάει καλά πόσο καιρό προσπαθείτε; πάντως καλό είναι αν δεν έρθει να κάνετε εξετάσεις. Θυμάμαι αυτό που μου είχε πει ο γυναικολογος μου ότι καλό είναι πριν αρχίσουμε τότε προσπάθειες να κάνουμε εξετάσεις απλές ορμονολογικες και έτσι κάναμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα διαβαζω τωρα τη συζητηση σας βρε κοριτσια και με κανατε και γελασα!! ελα ντε, πως μενουν και με τον ανεμο, τι να πω, ανεμογκαστρι... χαχαχα

εγω απ'ο,τι ειδατε και στο αλλο θεμα, σημερα ειχα το πρωτο μου αρνητικο τεστ εγκυμοσυνης :cry:... ειμαι βεβαια ακομα πριν την ανμενομενη περιοδο, αλλα παει, δε διατηρω ελπιδες... μεγαλη απογοητευση βρε κοριτσια, ετσι θα ειναι καθε μηνα; και με εχει πεθανει και η μεση και το στομαχι μου, τουλαχιστον ας ερθει να ξεκινησουμε ξανα προσπαθειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby αν δεν ήρθε τώρα θα έρθει τον επόμενο καλό είναι να κάνεις τεστ πάντα μετά από την καθυστέρηση μου θύμισες εμένα το 2014 που άρχισα και γράφω σε αυτό το φόρουμ εγώ πάντα λέω μετά από 1 ημέρα καθυστέρηση να γίνετε τεστ γιατί δεν είναι πάντα ακριβές το αποτέλεσμα σε εμένα θυμάμαι είχα πάρει ένα τεστ που δείχνει νωρίτερα και είχε βγει θετικό και μετά αδιαθετισα. Ξέρω πως είσαι στην αρχή αν θυμάμαι καλά.. Για αυτό σου εύχομαι να έκανε λάθος το τεστ και να έχεις καλά νέα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh σε ευχαριστώ πολύ και για τις συμβουλές σου και για την υπέροχη ευχή σου! Μακάρι να έκανε λάθος αλλά δε νομίζω... Απλά το θέλουμε πολύ, γι αυτό ευχόμαστε να κάνουν λάθος μέχρι και τα τεστ! 

Καλή επιτυχία και σε εσένα και σε όλες τις κοπέλες... Τι να πω, μακάρι να έρθει τον επόμενο μήνα σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby τίποτα..! 

Σε όλα τα κορίτσια το εύχομαι πριν φύγει το 2017 να έχουν καλά νέα..!! Κορίτσια προλαβαίνετε.. ???

Τα τεστ κάνουν λάθη..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh στον 4 μήνα είμαστε..

@babybaby 4 μήνες τώρα κ τους 4 εχω κάνει τεστ και όλα αρνητικά...όπως καταλαβαίνεις... Μεγάλη απογοήτευση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! καλά είμαι εσύ; την Δευτέρα θα πάω να με δει.! Ήθελε να με δει αύριο στο Ρέα αλλά είναι μακριά από εδώ που μένω και είπαμε την Δευτέρα στο ιατρείο του.  Για να δούμε τι θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! σε ευχαριστώ..! Το έχω παρατηρήσει και είχα διαβάσει για αυτά αλλά δεν θυμάμαι τίποτα..!! Και το είχα διαβάσει και πρόσφατα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

@NikhNikh ξέρω ότι δεν μπορεί να είναι η ίδια ποσότητα αλλά λίγο με ανχοσε... 

Εμένα στον έναν μήνα που προσπαθήσαμε, έτρεχε κάθε φορά το ίδιο περίπου με επαφές ανά δύο μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μην ανησυχείς, έχω διαβάσει αυτό που λέει και η @NikhNikh ότι όσα χρειάζονται παραμένουν. Εξ' άλλου το να μη βγαίνουν δε σημαίνει πως δεν είναι πολλά, αντιθέτως μπορεί να είναι καλό - ότι μένουν ακόμα περισσότερα μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby

στις πριν 22 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! κάποια κοπέλα που ξέρει θα σου πει.. Μην αγχώνεσαι λογικά κρατάει όσο υγρά χρειάζονται.

Νίκη μου π κάνατε το σπερμοδιαγραμμα αν επιτρέπεται? 

Babybaby μου εσύ έχεις κάνει καθόλου εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

@babybaby

Νίκη μου π κάνατε το σπερμοδιαγραμμα αν επιτρέπεται? 

Babybaby μου εσύ έχεις κάνει καθόλου εξετάσεις?

Εγώ έκανα υστεροσκόπηση τον περασμένο μήνα για ένα πολύποδα στη μήτρα, στην οποία μου είπε ότι είδε τη μήτρα μου μια χαρά και φαινόντουσαν και οι σάλπιγγες ανοιχτές. Επίσης έχω κάνει πλήρη προγεννητικό έλεγχο. Κάτι πιο εξειδικευμένο δεν έχω κάνει, εφόσον ξεκινήσαμε τώρα θα περιμένω λίγους μήνες και μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! σπερμστοδοσγραμμα και καλιεργιες στο Ρέα απλά να ξέρεις ότι της καλιεργιες της πληρώνεις και ας είναι γραμμένες.. 

Προγεννετικο έκανα κι εγώ τώρα αυτά περιλαμβάνει βαριόμουν να τα γράψω πολλά αυτά αχαχα 

Πιστεύω να φαίνονται. 

20171117_211533.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh μου ευχαριστω πολυ δεν φαίνεται αυτό π μ έστειλες μην παιδεύεσαι όμως δεν πειράζει... Όλα είναι για όλους χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...