Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω εχω την ζωνη της Παναγιας καποιος μου την εφερε απο το Αγιο Ορος και ειχα και μια ακομα που παλι καποιος μου την εφερε και την εδωσα σε μια φιλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αγία ζώνη είναι της Θεοτόκου τώρα το είδα που γράφει το χαρτάκι κι εμένα μου είχαν στείλει από το Άγιο Όρος πριν 2 χρόνο 2 ζώνες μαζί με κομποσκινι και κάποιες πληροφορίες Πέρση πήγα στην Αγία Ειρήνη και μου έδωσαν και από εκεί με λαδάκι μαζί και φέτος ξανά. 

@Scooby! για να δουμε.. Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 

Γεια σου @Scooby! εγώ είμαι στο Ρέα και περιμένω τον γιατρό μου με έχει πιάσει κι ένα άγχος α αι ένα σφίξιμο στο στομάχι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Γεια σου @Scooby! εγώ είμαι στο Ρέα και περιμένω τον γιατρό μου με έχει πιάσει κι ένα άγχος α αι ένα σφίξιμο στο στομάχι.. 

@NikhNikh Θα το δεις π όλα θα πάνε τέλεια περιμένω Ν μας πεις τι έγινε...

Και συκωθηκα πολύ πεσμένη σήμερα με σούβλες στο στομάχι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! κι εγώ έτσι ξύπνησα αλλά μάλλον ήταν από την πείνα. Πρώτη φορά τόσο πολύ άγχος ποτέ δεν ξανά είχα τόσο δεν ξέρω τι να πω προσπαθώ να ηρεμήσω και δεν μπορώ και δεν ξέρω το για ο έχω τόσο άγχος..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh όχι δεν είσαι η μόνη... Ανχονομαι τι να σ πω μ το πιο απλό πράγμα.... Κ το άσχημο είναι ότι δεν μπορώ να το αποβαλω...ρε συ νομίζω πως ξεκίνησα Ν έχω ψυχοσωματικα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν δεν έχεις κάτι παθολόγικο κ πόνας κάπου ή εξανθηματα κ τέτοια.. Για παράδειγμα έχω αυτή την εβδομάδα δεν μπορώ να αναπνεύσω καλά.. Έχω πολύ δυσπνοια κ έχω πάθει κ ξηρόδερμια πίσω από το αυτί...δεν εχω όρεξη ουτε πιάτα να πληνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh προσπαθώ να το φτιάξω αλλά ρε συ αν δεν νιώθεις καλά τέλος ούτε να προσποιηθεις μπορείς ούτε τίποτα.. Δεν ξέρω τι θα κάνω να το αποβαλω αυτό το πράγμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! ούτε κι εγώ ξέρω πως το αποβάλεις αυτό το πράγμα..!!! Τα πάντα έχω δοκιμάσει.. 

@NikhNikh άστα να πάνε...

Τι έγινε τελείωσες από τον γιατρό.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Ναι τελείωσα μόλις γύρισα σπίτι δεν είδαμε τίποτα και σήμερα δεν μου είπε αν θα με ξαναδεί θα τον ρωτήσω Δευτέρα που θα με πάρει για τα αποτελέσματα δεν αντέχω άλλο να απογοητεύομαι με πήρε πολύ από κάτω μα πάρα πολύ..! Λες και ήξερα από την αρχή ότι κάτι δεν θα πάει καλά..! Τέλος πάντων.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh λοιπόν για να καταλάβω λίγο γιατί κάπου το έχω χάσει περνάει κάποια φάρμακα τώρα για προκληθεί ωορρηξία κ να κάνετε σπερματεγχυση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh λοιπόν μόλις είδα! Τι να σ πω να μην στεναχωριέσαι δεν γίνετε καταλαβενωτην απογοήτευση αλλά θα έρθει πρέπει να αποβαλουμε αυτό το ανχος ηρεμισε θα έρθουν όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μην αγχωνεστε!

Ε;;; φοβερο αυτο που ειπα; που το σκεφτηκα ε;;;; ???

Αγχος ναι, κ ξηροδερμιες κ στομαχια ολα απο αυτο ειναι...κ μενα ξεφλουδιζονται στο ασχετο οι παλαμες μου. 

Εγω νομιζω το να κανουμε συνεχεια κατι μονο μας σωζει...να εγω τελειωνω τωρα απο δουλεια κ θα παω να καθαρισω το σπιτι μπας κ ξεχασω τον πονο στο στηθος επειδη στις 16/11 (δεν) περιμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! το άγχος δεν το χω για αυτό να πω την αλήθεια το έχω πιο πολύ για της εξετάσεις. Τι να πω.. θα δω πως θα πάει και βλέπουμε.! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g και εγώ το σπίτι θα κάνω σε λίγο... Και θα φτιάξω και ένα cheesecake γιατί έχω κέφια Χάχαχα! Το έχω ρίξει πολύ στη μάσα κ δεν ξέρω π θα βγει κ αυτό..!

@NikhNikh όλα θέλουν τον χρόνο τους κ αυτά για να δράσουν σε κάποιους οργανισμούς μπορεί να θέλουν 1·2 μήνες (δεν ξέρω φυσικά λέω) όλα θα γίνουν κοριτσάκι μου όσες υπάρχουν πίστη δύναμη.. Όλα θα γίνονται αν όχι αυτόν τον επόμενο... Όλα όμως θα πάνε καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...