Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Η κανένα κρασάκι χαχαχ.

Είστε μαζί δηλαδη; Δεν έφυγε κπ από το σπίτι ετσι;

Κοριτσια ποτέ λέτε να στολισετε;

Εγώ άρχισα από τώρα γιατί δεν θα με αφήσουν πιο μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχαμε συμφωνήσει επειδή είμαι άνεργη να μου δώσει λίγο χρόνο να σταθώ στα πόδια μου,κατά τις 7 θα πάω να κοιτάξω και μία δουλειά που έμαθα ότι ζητάνε πωλήτρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στο παρεακι!! Λοιπον, εγω εχω εναν μπεμπακο 43 ημερων σημερα! Στην εγκυμοσυνη δυστυχως καπνιζα, το νινακι μου ειναι υγειεστατο κ ουτε γερασμενο πλακουντα ειχα ουτε τπτ!! Παρ'ολα αυτα καθε μερα που τον κοιταω το μετανιωνω! Κ δ νομιζω οτι ειναι θεμα αν κανει ή οχι το τσιγαρο, αλλα 1ον γτ να παιζεις με τις πιθανοτητες κ 2ον γτ να υποβαλλεις το μωρακι σ σε τετοια διαδικασια;; Τωρα θηλαζω αποκλειστικα κ νιωθω πολυ ευτυχισμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwniεγώ δεν έχω στολίσει ξανά (έχω χάσει τον μπαμπά μου) φέτος λέω να στολισω δεν έχω τίποτα από πράγματα οπότε θα πρέπει να πάρω τα πάντα... Αλλα σκέφτομαι κοντά στις γιορτές.. 

@Νινα85 Αντε μήπως το ξανά συζήτησεται.. Αφού είστε ακόμα στον ίδιο χώρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Να ζήσετε να τον θυμάστε κοπέλα μου κι εγώ πριν 9 μήνες έχασα τον μπαμπά μου αλλά είπαμε φέτος θα γιορτάσουμε κανονικά και θα στολίσουμε θα μου πεις μα έχασες τον μπαμπά σου και θα γιορτάσεις Ναι θα σου πω γιατί ξέρω κι εκείνος αυτό θέλει.. μπορεί Πάσχα να και τέτοια να μην κάναμε αλλά Χριστούγεννα θα κάνουμε κι θα στόλισω στο σπίτι εκτως απέξω και δεν θα ανιγω τα μπατζουργια ενός παραθύρου για το λόγο ότι έχω που μένουμε θα με κρίνουν και το ξέρω.. είναι κι αυτό που λέει η μάνα μου αν κάτσω εγώ και κρατήσω την ιδιοτροπία που έχουν εδώ δεν θα ξανά κάνω ποτέ Χριστούγεννα. Είναι η μόνη εποχή που με ανεβάζει πολύ ψυχολογικά και το βλέπω Αλλιός. Ιδικά φέτος ο άντρας μου έχει πλέων χάρη κι εκείνος για ο λόγο ότι με βλέπει πλέων καλά στην ψυχολογία μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς στολίζουμε πάντα αρχές Δεκέμβρη. Έχουμε τα άπειρα! Τ σπίτι μας γίνεται σαν τ Αι Βασίλη!

Κοριτσια τ πένθος δ φαίνεται στο δέντρο. Εγώ πέρυσι τ οκτωβριο έχασα έναν θείο μ πολύ πολύ πολύ αγαπημένο. Η μαμά μ δ στόλισε. Εγώ στόλισα άλλα εντελώς μηχανικά. Δ τ χάρηκα καθόλου. Ήταν μαύρες γιορτές πέρυσι. Είχα μάθει για την εγκυμοσύνη μου κ φυσικά χάρηκα πάρα πολύ άλλα αυτός ο χαμος επισκίασε τις γιορτές μας. Τ νέα για τ μωρο μ έφερε χαμόγελα κ ηταβ τ μόνο καλό νέο. Φέτος με τ μωρο όμως έχω σκοπό να τα ευχαριστηθώ στο έπακρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! Να ζήσετε να τον θυμάστε κοπέλα μου κι εγώ πριν 9 μήνες έχασα τον μπαμπά μου αλλά είπαμε φέτος θα γιορτάσουμε κανονικά και θα στολίσουμε θα μου πεις μα έχασες τον μπαμπά σου και θα γιορτάσεις Ναι θα σου πω γιατί ξέρω κι εκείνος αυτό θέλει.. μπορεί Πάσχα να και τέτοια να μην κάναμε αλλά Χριστούγεννα θα κάνουμε κι θα στόλισω στο σπίτι εκτως απέξω και δεν θα ανιγω τα μπατζουργια ενός παραθύρου για το λόγο ότι έχω που μένουμε θα με κρίνουν και το ξέρω.. είναι κι αυτό που λέει η μάνα μου αν κάτσω εγώ και κρατήσω την ιδιοτροπία που έχουν εδώ δεν θα ξανά κάνω ποτέ Χριστούγεννα. Είναι η μόνη εποχή που με ανεβάζει πολύ ψυχολογικά και το βλέπω Αλλιός. Ιδικά φέτος ο άντρας μου έχει πλέων χάρη κι εκείνος για ο λόγο ότι με βλέπει πλέων καλά στην ψυχολογία μου.

Ναι Νίκη μου εγώ απλά δεν ένιωθα καλά κ γιαυτό δεν το έκανα... Εμένα πάνε 4 χρόνια... Αλλα είναι το ίδιο κλάμα κ ο ίδιος πόνος... Ο χρόνος για μένα δεν γιατρέψει απλά γέμισε κενά... Κ μνήμες χωρίς εκείνον... Αν είσαι σε χωριό άστο μην το ρισκάρεις καν... @Diwni εσύ με το μικρακι σου να γεμίσεις τον τόπο να το ευχαριστηθητε...,!  Εγω να σας πω κ την αλήθεια περνάει κ αυτό από τι μυαλό μ τι να στολισω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Ναι Νίκη μου εγώ απλά δεν ένιωθα καλά κ γιαυτό δεν το έκανα... Εμένα πάνε 4 χρόνια... Αλλα είναι το ίδιο κλάμα κ ο ίδιος πόνος... Ο χρόνος για μένα δεν γιατρέψει απλά γέμισε κενά... Κ μνήμες χωρίς εκείνον... Αν είσαι σε χωριό άστο μην το ρισκάρεις καν... @Diwni εσύ με το μικρακι σου να γεμίσεις τον τόπο να το ευχαριστηθητε...,!  Εγω να σας πω κ την αλήθεια περνάει κ αυτό από τι μυαλό μ τι να στολισω.... 

Δεν το συζητώ ο καθένας κάνει αυτό που φυσικά νιώθει.. Δεν μένω σε χωριό μένω λίγο πιο έξω από Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν το συζητώ ο καθένας κάνει αυτό που φυσικά νιώθει.. Δεν μένω σε χωριό μένω λίγο πιο έξω από Αθήνα 

Ναι με τίποτα! Εγώ πήγα στο χωριό μου για γάμο κ καθόταν κ έλεγαν γιατί δεν φοράει η μαμά μου μαντήλα αν είναι δυνατόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Ναι με τίποτα! Εγώ πήγα στο χωριό μου για γάμο κ καθόταν κ έλεγαν γιατί δεν φοράει η μαμά μου μαντήλα αν είναι δυνατόν.

Κατάλαβα καλά και η μαμα μου δεν θα στολίσει αλλά πάντα βγάνει έξω με μαύρα αν έχει εστί μια κοκιδα άσπρο θα σχολιαστεί εγώ τα κρατισε 40 ημέρες. 

@Diwni φέτος να το ευχαριστηθείτε ιδικά με την μικρούλα και να βγάλτε πάρα πολλές φωτογραφίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβαζω κοριτσια....αντε κ του χρονου τα Χριστουγεννα να ειμαστε καλα να τα γιορτασουμε με μωρακια στην αγκαλια μας οσες ανυπομονουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Σας διαβαζω κοριτσια....αντε κ του χρονου τα Χριστουγεννα να ειμαστε καλα να τα γιορτασουμε με μωρακια στην αγκαλια μας οσες ανυπομονουμε!

Από το στόμα σου κ στου Θεού τ αυτί π λένε κορίτσι μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς ακόμη υπάρχουν στενομυαλοι άνθρωποι. Λες κ τα μαύρα θα δείξουν τ πόνο. Η απουσία τ πατέρα για σας κ τ συζύγου για τις μανούλες σας δ μπορεί τπτ να την αναπληρώσει. Ο πόνος δ φεύγει ποτέ. Απλά με τ καιρό μαθαίνεις να ζεις μ αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Σας διαβαζω κοριτσια....αντε κ του χρονου τα Χριστουγεννα να ειμαστε καλα να τα γιορτασουμε με μωρακια στην αγκαλια μας οσες ανυπομονουμε!

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Δυστυχώς ακόμη υπάρχουν στενομυαλοι άνθρωποι. Λες κ τα μαύρα θα δείξουν τ πόνο. Η απουσία τ πατέρα για σας κ τ συζύγου για τις μανούλες σας δ μπορεί τπτ να την αναπληρώσει. Ο πόνος δ φεύγει ποτέ. Απλά με τ καιρό μαθαίνεις να ζεις μ αυτό.

Έτσι ακριβώς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εμεις σημερα στρωσαμε τα χαλια κ λεω το σκ 18-19/11 να στολισουμε... αχ μακαρι τ χρονου ν στολιζουμε μ τα πλασματακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου και να στολίσετε.....και να διαβάσουμε και για χοριακές ανεβασμένες....μέρες έχουμε μείνει χωρίς ευχάριστα...για λάβετε δράση!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby!δυστηχως δεν το ξεπερνας ποτε απλα μαθενεις να ζεις με την αποληα και να το συζητας ποιο ευκολα και εχασα τον μπαμπα μου πριν 6χρονια και ειναι το ιδιο και περισσοτερο δυσκολο γιατι μου λειπει!!!! @NikhNikh δεν σε ρωταει κανεις πως εισαι πως νιωθεις γιατι να σκεφτω τι θα πουνε εμενα η μαμα μου ηθελε να βαλει μαυρα για 5 χρονια αλλα δεν την αφησαμε και τα εβγαλε στα τρεια χρονια εγω με την αδερφη μου ενα χρονο τα φορεσαμε! Οταν πεθανε ο μπαμπας μου μετα απο ενα μηνα παντρευοταν μια ξεδερφη μου κορη απο την αδερφη του μπαμπα μου δεν πηγαμε και ακουσαμε και κουβεντες με την αδερφη μου οκ που δεν πηγαμε αλλα δεν πηραμε τηξλ να μαθουμε για τον γαμο πηγαμε μετα και δωσαμε δωρο και ευψηθηκαμε μας ενοιαζε ενα μηνα μετα πως ηταν ο γαμος τον μπαμπα μας χασαμε οχι τη γατα μας ελεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...