Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια για δεύτερο παιδί ???


Sofi.mammy

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σας γράφω και εγώ για πρώτη φορά! Έχω αρχίσει και εγώ με τον άντρα μου εντατικά τις προσπάθειες για το δεύτερο παιδί αφού πλέον το ζητά και ο 7 χρονος γιος... έχουμε απο τον Ιούλιο αρχίσει μερα παρα μερα και κάθε μήνα απο το άγχος νομίζω πως τα καταφέραμε και προκαλώ απο το άγχος καθυστέρηση. Τώρα 3 μήνες έχει που έστρωσε παλι ο κύκλος μου γιατι μέχρι και 35 ημερών πήγε απο 28 που έχω παντα. Έχω αρχίσει folacin 400mg εδώ και ενα μήνα και αυτόν τον μήνα άρχισα και τεστ ωορρηξίας και βρήκα σε κύκλο 28 ημερών η γραμμές έγιναν έντονες ίδιες την 18 ημερα δηλαδή την 20 ημέρα μάλλον έχω δηλαδή ενώ εγώ τόσο καιρό πίστευα οτι η 14 η 15 κυνηγούσα. Να μη σας τα πολυλογώ περιμένω πάλι με αγωνία σε 5 ημέρες να δω τι κάναμε!!! Σας εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας και να χαίρεστε τα παιδάκια σας και οι υπόλοιπες σύντομα αυτο που ποθεί η ψυχή σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα να σου ζήσει το παιδάκι σου και σύντομα να έρθει το 2ο παιδάκι σας αν έκανες ωορρηξία την 18η Η μέρα δεν είναι κύκλος 28 ημερών είναι παραπάνω ο κύκλος σου όπως και να έχει δεν θέλει άγχος και θα έρθει σύντομα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ NikhNikh και εσυ ότι ποθείς εύχομαι ?. Να δούμε αυτόν το μήνα αλλά έχει πάνω απο τρίμηνο που είναι σταθερά πάλι όπως παλιά 28 ημέρες ο κύκλος μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi.mammy ,το μυστικό είναι η αποβολή του άγχους. ...εμένα αυτό με βοήθησε! !!!!σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και γρήγορα! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. Σε ευχαριστώ πολύ προσπαθώ πολύ να αποβαλλω το άγχος αφού έτσι κι αλλιώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι παραπάνω! Ότι καλύτερο σου εύχομαι. Επίσης να πω πώς το mammyland είναι πολύ γουρλιδικο αφου και με τον γιό μου πριν 8 χρόνια που έγραφα και μοιραζόμασταν με τα κορίτσια τις εμπειρίες και το άγχος... τσουπ ήρθε το σποράκι μου...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofi.mammy είπε:

@Ε.Γ.Α. Σε ευχαριστώ πολύ προσπαθώ πολύ να αποβαλλω το άγχος αφού έτσι κι αλλιώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι παραπάνω! Ότι καλύτερο σου εύχομαι. Επίσης να πω πώς το mammyland είναι πολύ γουρλιδικο αφου και με τον γιό μου πριν 8 χρόνια που έγραφα και μοιραζόμασταν με τα κορίτσια τις εμπειρίες και το άγχος... τσουπ ήρθε το σποράκι μου...????

Έτσι κι εγώ μια από τα ίδια! Πριν 8 χρόνια περίπου ήμουν εδώ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...