Μετάβαση σε περιεχόμενο
cky

Αναζήτηση γιατρού στο Πανεπιστημιακό Λάρισας

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, έχετε να μου προτείνετε κάποιο/α γιατρό στο Πανεπιστημιακό Λάρισας που να μη θέλει απαραίτητα φακελάκι για να σε γεννήσει?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου! Δεν είμαι απο Λάρισα και προφανώς δεν γνωρίζω γιατρό να σου προτείνω κάποιον γιατρό, απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες για φακελάκι, έχεις ακούσει κάτι για συγκεκριμένο γιατρό? Είναι φουλ παράνομο αυτό και με μια απλή καταγγελία ο τύπος θα τρέχει και δεν θα φτάνει!

στις On 10/10/2017 at 3:17 ΜΜ, ο/η cky είπε:

Καλησπέρα σας, έχετε να μου προτείνετε κάποιο/α γιατρό στο Πανεπιστημιακό Λάρισας που να μη θέλει απαραίτητα φακελάκι για να σε γεννήσει?

Αμεπηφυλακτα την Κουκουρα κορυφη οχι απλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και την ψαχνεις να της δωσεις κατι και δεν την βρισκεις ποτε αχχχαα για να μην παρει τιποτα!!!!!

στις On 10/10/2017 at 6:02 ΜΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου! Δεν είμαι απο Λάρισα και προφανώς δεν γνωρίζω γιατρό να σου προτείνω κάποιον γιατρό, απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες για φακελάκι, έχεις ακούσει κάτι για συγκεκριμένο γιατρό? Είναι φουλ παράνομο αυτό και με μια απλή καταγγελία ο τύπος θα τρέχει και δεν θα φτάνει!

Αγαπητή εχω μάθει οτι πάνε τα 500ρικα σύννεφο!!! και δε λέει κανεις κουβέντα. Αν δεν το δώσεις, δεν έρχεται να σε γεννήσει αυτός, στέλνει τους ειδικευόμενους.... 

στις πριν 20 ώρες, ο/η love30 είπε:

Αμεπηφυλακτα την Κουκουρα κορυφη οχι απλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και την ψαχνεις να της δωσεις κατι και δεν την βρισκεις ποτε αχχχαα για να μην παρει τιποτα!!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Σε ξεγεννάει η ίδια, χωρίς πρόβλημα?

@cky ναι γιατι μπορει να σε βλεπει αλλος και να σε ξεγεννησει αλλος?εφοσον εχεις τον γιατρο σου ετσι γιατι υπαρχουνε περιπτωσεις που δεν εχουν προβλημα πανε πρωινα και τους κοιταει οποιος να ειναι!!!!εγω σε αυτη εκανα και μια επεμβαση διαφραγμα και δυκερη μυτρα!

Εγώ που είχα το ίδιο πρόβλημα με την @love30 και κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης εμφάνισα και διαβήτη κύησης, με βάλανε στην ομάδα υψηλού κινδύνου και γέννησα με Αναπληρωτή Καθηγητή ο οποίος δεν πήρε μια! Αν δεν είχα πάντως θέμα δεν θα πλήρωνα για να έχω συγκεκριμένο γιατρό.

• Like 2

Δεν ξερω νομιζω πως θελω να εχω τον γιατρο μου φοβαμε θελω να μπορω να παρω καπου τηλ. Και να ρωτησω το οτι δηποτε!!!

Γιατρό μπορείς να έχεις εξωτερικό. Όλες οι κοπέλες που γεννάνε σε δημόσιο νοσοκομείο με τον γιατρό υπηρεσίας έχουν τον γιατρό τους, κάνουν τις επισκέψεις τους και του εξηγιούνται από την αρχή ότι θα γεννήσουν στο νοσοκομείο. Αν δεις ότι στραβώνει, τον αλλάζεις και κάνεις την ίδια εξήγηση στον επόμενο.

Εγω παντως ο εξωσωματικος θα με βλεπει μεχρι τον τριτο περιπου και μετα θα παω στην Κουκουρα απογευματινα να εχω το κεφαλι μου υσηχο και εφοσον θα εχω αυτη με αυτη θα γεννησω πρωτα ο θεος!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Εγω παντως ο εξωσωματικος θα με βλεπει μεχρι τον τριτο περιπου και μετα θα παω στην Κουκουρα απογευματινα να εχω το κεφαλι μου υσηχο και εφοσον θα εχω αυτη με αυτη θα γεννησω πρωτα ο θεος!!

Αν είσαι με εξωσωματική ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να έχεις δικό σου γιατρό και μέσα!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Χαχα στον εαυτο μου οχι!!!!!μην ανχονεσε ολα καλα θα πανε!!!
    • xamogelo!!!!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!Μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!
    • Στον γιατρό μου έχω τυφλή εμπιστοσύνη....στον εαυτό μου πάλι όχι. Νομίζω με δουλεύει και παίζει με τα νεύρα μου και τις αντοχές μου.Πφφφφ😥😥😥 Αντε τώρα να δούμε τι θα γίνει σε κάνα εξαημερο παλι.
    • Καλημέρα σε όλες, 14 μήνες προσπαθειων για εμάς, εξετάσεις όλες καλές, σπερμοδιαγραμμα μέτριο που όμως μπορει να γονιμοποιήσει. Ή εγκυμοσύνη δεν μας έχει τύχει ακόμη με ότι συνεπάγεται αυτό στο συναισθηματικό κομμάτι.. Νομίζω όλες με καταλαβαίνετε.. Μετά από 3 μήνες που χρησιμοποιώ τεστ ωορηξιας κατάλαβα ότι  η ωορηξια μου ενώ έχω αρκετά σταθερό κύκλο δεν συμβαίνει την 14η μέρα όπως νόμιζα. Την πρώτη φορά που τα χρησιμοποίησα η ωορηξια έγινε την 15η μέρα, τη δεύτερη φορά την 12η και την τελευταία που ειμαι τώρα την 11η..!αυτή η τελευταία επιβεβαιωμένη και με υπέρηχο. Οπότε ήθελα να πω ότι η ωορηξια μπορεί να γίνει οποιαδήποτε μέρα στα μέσα του κύκλου. Ο γιατρός μου με είχε από την αρχή συμβουλεύσει να ερχόμαστε σε επαφές από την 10η έως την 18η μέρα κάθε δύο μέρες.  Στον επόμενο κύκλο ξεκιναω κομιλφαινη με παρακολούθηση με υπερήχους για 3 κύκλους μήπως έχουμε αποτέλεσμα έτσι..
  • Νέες συζητήσεις