Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση γιατρού στο Πανεπιστημιακό Λάρισας


cky

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, έχετε να μου προτείνετε κάποιο/α γιατρό στο Πανεπιστημιακό Λάρισας που να μη θέλει απαραίτητα φακελάκι για να σε γεννήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου! Δεν είμαι απο Λάρισα και προφανώς δεν γνωρίζω γιατρό να σου προτείνω κάποιον γιατρό, απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες για φακελάκι, έχεις ακούσει κάτι για συγκεκριμένο γιατρό? Είναι φουλ παράνομο αυτό και με μια απλή καταγγελία ο τύπος θα τρέχει και δεν θα φτάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2017 at 3:17 ΜΜ, ο/η cky είπε:

Καλησπέρα σας, έχετε να μου προτείνετε κάποιο/α γιατρό στο Πανεπιστημιακό Λάρισας που να μη θέλει απαραίτητα φακελάκι για να σε γεννήσει?

Αμεπηφυλακτα την Κουκουρα κορυφη οχι απλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και την ψαχνεις να της δωσεις κατι και δεν την βρισκεις ποτε αχχχαα για να μην παρει τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2017 at 6:02 ΜΜ, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου! Δεν είμαι απο Λάρισα και προφανώς δεν γνωρίζω γιατρό να σου προτείνω κάποιον γιατρό, απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που έγραψες για φακελάκι, έχεις ακούσει κάτι για συγκεκριμένο γιατρό? Είναι φουλ παράνομο αυτό και με μια απλή καταγγελία ο τύπος θα τρέχει και δεν θα φτάνει!

Αγαπητή εχω μάθει οτι πάνε τα 500ρικα σύννεφο!!! και δε λέει κανεις κουβέντα. Αν δεν το δώσεις, δεν έρχεται να σε γεννήσει αυτός, στέλνει τους ειδικευόμενους.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η love30 είπε:

Αμεπηφυλακτα την Κουκουρα κορυφη οχι απλα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και την ψαχνεις να της δωσεις κατι και δεν την βρισκεις ποτε αχχχαα για να μην παρει τιποτα!!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Σε ξεγεννάει η ίδια, χωρίς πρόβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cky ναι γιατι μπορει να σε βλεπει αλλος και να σε ξεγεννησει αλλος?εφοσον εχεις τον γιατρο σου ετσι γιατι υπαρχουνε περιπτωσεις που δεν εχουν προβλημα πανε πρωινα και τους κοιταει οποιος να ειναι!!!!εγω σε αυτη εκανα και μια επεμβαση διαφραγμα και δυκερη μυτρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που είχα το ίδιο πρόβλημα με την @love30 και κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης εμφάνισα και διαβήτη κύησης, με βάλανε στην ομάδα υψηλού κινδύνου και γέννησα με Αναπληρωτή Καθηγητή ο οποίος δεν πήρε μια! Αν δεν είχα πάντως θέμα δεν θα πλήρωνα για να έχω συγκεκριμένο γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατρό μπορείς να έχεις εξωτερικό. Όλες οι κοπέλες που γεννάνε σε δημόσιο νοσοκομείο με τον γιατρό υπηρεσίας έχουν τον γιατρό τους, κάνουν τις επισκέψεις τους και του εξηγιούνται από την αρχή ότι θα γεννήσουν στο νοσοκομείο. Αν δεις ότι στραβώνει, τον αλλάζεις και κάνεις την ίδια εξήγηση στον επόμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως ο εξωσωματικος θα με βλεπει μεχρι τον τριτο περιπου και μετα θα παω στην Κουκουρα απογευματινα να εχω το κεφαλι μου υσηχο και εφοσον θα εχω αυτη με αυτη θα γεννησω πρωτα ο θεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Εγω παντως ο εξωσωματικος θα με βλεπει μεχρι τον τριτο περιπου και μετα θα παω στην Κουκουρα απογευματινα να εχω το κεφαλι μου υσηχο και εφοσον θα εχω αυτη με αυτη θα γεννησω πρωτα ο θεος!!

Αν είσαι με εξωσωματική ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να έχεις δικό σου γιατρό και μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...