Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 12/2/2017 at 1:21 ΠΜ, ο/η Mg25 είπε:

Ακριβώς το ίδιο κωλοβακτηρίδιο λεγεται.Απο τον κολπο στον σακο κ μετα στο αιμα μου.Δυστυχως αυτο μπορεις να το κολλησεις απο τον ιδιο σου τον οργανισμο,απο τουαλετα απο χαρτι τουαλετας.Αν θες μπορουμε να μιλησουμε κ στα μνμ.καλο κουραγιο.

Καλημερα!!Σου εχω στειλει μηνυμα

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
    • Καλησπέρα κορίτσια στην κορη μου δεν είχα τίποτα τώρα στη 12η εβδ ...2η εγκυμοσυνη είχα καφέ αλλά με την καθυστέρηση και πήρα προγεστερόνη ..πριν τη καθυστέρηση όχι δεν είχα τουλάχιστον εγώ.
    • Καλησπερα! ειμαι νεο μελος. εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ παροτι δεν ηταν στα αμεσα σχεδια μας χαρηκαμε πολυ! αλλα οσο περνα ο καιρος και γινεται ολο κ πιο πολυ αληθινο ολο αυτο φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω!!!!  να σημειωσω οτι ειμαι στον 1ο μηνα ειναι ακομα αρκετα νωρις 
  • Νέες συζητήσεις