Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!πηγαμε χθες στην γιατρο για καρδιοτοκογραφημα και με εξέτασε και κολπικά!την προηγούμενη εβδ ο τράχηλος ηταν ψηλά μακρύς σκληρός και εντελώς κλειστός!!χθες ειχε μαλακώσει ηταν βεβαια ψηλά ακομη και και εχω και μικρή διαστολή!!τι λετε ρε κοριτσια κοντευουμε;;κοντευω να σκάσω πια η κοιλια εχει φτάσει στον θεό!😂😂βεβαια εχουμε μερες ακομη ειμαι 38+4.ελπιζω να εξελιχθεί και σε καμια εβδομαδα το πολυ να μας ερθει!!εσεις ποσο καιρό μετα γεννησατε απο την στιγμη που άρχισε η διαστολή;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Να σε ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται...γιατι αργησες να κανεις την εξωσωματική;προέκυψε κατι άλλο;
    • @NikhNikh @babybaby Ναι τα τραπέζια ίσως επειδή δεν είμαι σίγουρη για τα φαγητά μου... Χααχα όλη μέρα έκανα δουλειές κορίτσια βαρέθηκα! Καληνύχτα φιλιά πολλά.. Νωρίς νωρίς αύριο Κυριακή έχουμε κουσκούς χαχαχ 
    • γεια σου μαμα16...δε το ηξερα για τι φυσικοθεραπειες..λες να θεωρηθουν απαραιτητες?δηλ. αν καποιο παιδακι δε τις κανει απλα θα αργησει ακομα παραπανω να περπατησει η να σηκωθει ετσι?υα τη ρωτησω οπωσδηποτε να δω τι εχει να μου πει κ η ιδια...
    • γεια σου Ρενα..στα παντα εχει ορεξη κ στο φαι κ στην ομιλια κ πολλα γελια γενικα ανταποκρινεται σε ολα..το μονο που με εχει προβληματισει ειναι το οτι "τεμπελιαζει "ισως στο να σηκωθει..ναι θα τη ρωτησω πολυ αναλυτικα οταν βρεθουμε για το εμβολιο...
    • καλησπερα Κωνσταντια..σημερα φαντασου εκανε 2 βηματα παροτι κ βαρυ το παπουτσακι του..το προσπαθησε πολυ,αναμενω μπας κ θελησει να σηκωθει.η αληθεια ειναι οτι το προσπαθει πολυ,αλλα αν δει οτι δε μπορει επαναπαυεται..ελπιζω να μην ειναι κατι σημαντικο,μακαρι να ειναι απλα μια τεμπελια..εσενα ο δικος σου αν του πεις που ειναι πχ το αυτοκινητακι θα στο δειξει/?εγω τωρα ξεκιναω να σου πω την αληθεια να τον μαθαινω πραγματακια..τα πιανει γρηγορα αυτα δε μπορω να πω..κ απο ομιλια ειμαστε φουλ..δε βαζει γλωσσα μεσα του ανακαταμενα τα λεει ολα εκτος απο μπαμπα μαμα γιαγια κ καποια ονοματα ολα τ αλλα ειναι αχταρμας αλλα γενικα μιλαει..απο πολυ νωρις θα ελεγα..20 ημερων ειπε αγκου φαντασου..
  • Νέες συζητήσεις