Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειά σας,

Τον Νοέμβριο με το καλό περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι και ειμαι σε δίλημμα που να γεννησω. Ο γιατρός μου πηγαίνει στο Λητω και στο Ρεα. Από το Λητω έχω κάποιες καλές κριτικές από γνωστές μου που έχουν γεννησει εκεί.  Για το Ρεα δυστυχώς δεν έχω κάποια πληροφορία. Το θέμα είναι οτι μένουμε και Νότια προάστια και βολεύει πιο πολύ από άποψη απόστασης. Επίσης γνωρίζει κάποια αν προωθεί τον μητρικό θηλασμό και εχει καλές μαιες;

Οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχουμενη!!!

 

Ευχαριστώ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mary.mary είπε:

Γειά σας,

Τον Νοέμβριο με το καλό περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι και ειμαι σε δίλημμα που να γεννησω. Ο γιατρός μου πηγαίνει στο Λητω και στο Ρεα. Από το Λητω έχω κάποιες καλές κριτικές από γνωστές μου που έχουν γεννησει εκεί.  Για το Ρεα δυστυχώς δεν έχω κάποια πληροφορία. Το θέμα είναι οτι μένουμε και Νότια προάστια και βολεύει πιο πολύ από άποψη απόστασης. Επίσης γνωρίζει κάποια αν προωθεί τον μητρικό θηλασμό και εχει καλές μαιες;

Οποιαδήποτε πληροφορία καλοδεχουμενη!!!

 

Ευχαριστώ!!!! 

Καλημέρα! Εγώ δεν έχω γεννήσει στο ρεα αλλά έχω γνωστές που έχουν γεννήσει εκεί.  Καλά λόγια έχουν πει και για τις μαίες και για τον θηλασμό. Μπορείς να πάρεις  τηλ στο ρεα να σε ενημερώσουν για οτιδήποτε θελήσεις και αναλόγως αποφασίζεις.  Αφού είσαι νότια προάστια και σε βόλευει πήγαινε εκεί! Κατά τη δική μου γνώμη όλα τα ιδιωτικά τα ίδια είναι πάνω κάτω! Οπότε πας εκεί που βολεύει!  !με το καλό το μωράκι σου!!!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...