Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες γεννάμε Ιαν/φεβ 2018 ?


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ!! Ε οχι και 17 μερες μετά ντάξει. Εσύ έχεις λίγες μερούλες ακόμα θεωρητικά. Εντάξει και παλι λιιιγη υπομονή ειναι. (Ο φλεβάρης ειναι και κουτσός), οπότε θα κουτσοβγει.

Το ελπίζω έχω να κοιμηθώ τουλάχιστον 1 μήνα, όχι ότι όταν γεννηθεί η μικρή θα κοιμάμαι αλλά εντάξει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου! Γύρισα από το γιατρό. Η μπέμπα όπως ξέρετε ειναι πολυ μεγάλη. Απο 3700-4000. Περιμέναμε να δούμε αν εμπεδωθηκε. Τελικά δεν..ο λόγος οχι μονο τα κιλά αλλά οτι τα κόκαλα της λεκάνης μου έχουν στραβωσει εχουν δημιουργήσει ενα τριγωνικο σχημα και το μωρό δεν μπορεί να κατέβει. Κανονίσαμε καισαρική για την Παρασκευή. Θα παω κ Πέμπτη μην τυχόν έχει αλλαξει κάτι αλλα δύσκολο... @katerinant95 ραντεβού στο Ιασώ :-) δεν ξερω αν πρέπει να λυπηθώ που πάω με καισαρική αλλα αφού δεν γίνεται αλλιώς τι να κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

Θ σ περιμενω γλυκια μ!!

με το καλο οι κοριτσαρες μας!!!

 

Άντε κορίτσια έφτασε ο καιρός για εσάς!!! Με το καλό, με γερά κοριτσάκια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Γύρισα από το γιατρό. Η μπέμπα όπως ξέρετε ειναι πολυ μεγάλη. Απο 3700-4000. Περιμέναμε να δούμε αν εμπεδωθηκε. Τελικά δεν..ο λόγος οχι μονο τα κιλά αλλά οτι τα κόκαλα της λεκάνης μου έχουν στραβωσει εχουν δημιουργήσει ενα τριγωνικο σχημα και το μωρό δεν μπορεί να κατέβει. Κανονίσαμε καισαρική για την Παρασκευή. Θα παω κ Πέμπτη μην τυχόν έχει αλλαξει κάτι αλλα δύσκολο... @katerinant95 ραντεβού στο Ιασώ :-) δεν ξερω αν πρέπει να λυπηθώ που πάω με καισαρική αλλα αφού δεν γίνεται αλλιώς τι να κάνω?

Κοριτσακιιι!!! Να σκεφτεσαι οτι την παρασκευη θα κρατας αγκαλιτσα το νινακι σου!!!

Ολα καλα θα πανε κ ολα για το καλο σας θα γινουν..! Αχ, να σε δω πως θα κοιμηθεις αυτες τις μερες που θα φανταζεσαι συνεχεια την φατσουλα κ την μυρωδια του μωρου σου!!

3 μερες κοριτσαρα!!!! Πεθαινωωωωω!!!!

Αντε να βγει κ η δικια μου που με εχει ταραξει στις κλωτσιες αλλα πονακια, μηδεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ @Rosemary!! Με το καλό και σε σένα!!! Σε λίγες μέρες είναι και η σειρά σου!! Πιστεύω θα περάσουν γρήγορα αυτές οι μέρες νιώθω ηρεμία κ πιστεύω είναι οτι πρεπει για να προετοιμαστω ψυχολογικα. Παρασκευή ξημερώματα θα φύγουμε απο δω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ καλησπερα...  τλκ η κοπελα π ανοιξε αυτη τ συζητηση χαθηκε... αραγε ν γεννησε.? νμζω πως ηταν κ στο εξωτερικο...  ευχομαι παντως αν γεννησε ν εχει ενα υγιεστατο παιδακι....!! 

@Rosemary κοντευεις κ εσυ..!! εγω λεω μεχρι τν κυριακη θ τ εχουμε ολες μας αγκαλια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinant95 Το ποσό θέλω να έχεις δίκιο δε μπορείς να φανταστείς, έχω συσπάσεις συνέχεια πήρα το γιατρό μου και μου είπε ότι σίγουρα κοντεύω και ότι αν έχουν συχνότητα να πάω από κει να με δει, αλλά μου κρατάνε λίγο και μετά περνάνε όπως ηρθαν. Δεν έρχεται κ αυτή η Παρασκευή να δούμε τι γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου με.το καλο σε.ολες σας .....άντε κοντευετε......δεν.εμεινε τπτ ......περιμενω να μας πειτε ταωπαντα οταν βρειτε χρονο...σας διαβαζω αλλα τρεχω πισω απο τη κορη μου ξεκινησαμεννα φοραμε βρακακι κ.ειμαστε ολη.μερα σε.ετοιμότητα....μπαινω 34 εβδομαδα με αρκετες συσπασεις.....ειναι λογω κουρασης λεει ο γιατρός αλλα.δε.μπορω να.κανω κ.πολλα γιατι η μικρη χρειαζεται άνθρωπο συνεχεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Αχ κοριτσια μου με.το καλο σε.ολες σας .....άντε κοντευετε......δεν.εμεινε τπτ ......περιμενω να μας πειτε ταωπαντα οταν βρειτε χρονο...σας διαβαζω αλλα τρεχω πισω απο τη κορη μου ξεκινησαμεννα φοραμε βρακακι κ.ειμαστε ολη.μερα σε.ετοιμότητα....μπαινω 34 εβδομαδα με αρκετες συσπασεις.....ειναι λογω κουρασης λεει ο γιατρός αλλα.δε.μπορω να.κανω κ.πολλα γιατι η μικρη χρειαζεται άνθρωπο συνεχεια.....

με το καλο κ σ εσενα κοριτσι μ,ε πανω κατω μηνας σ εμεινε κ εσενα..!!  θ εχω δικιο..!!!τπτ δν μας εμεινε κοριτσια..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω τα νεύρα μου..σε σημειο που εβαλα τα κλαματα δεν βοηθάνε κ οι ορμόνες. Σας είπα πριν τους λόγους που ο γιατρός μου οδηγειται σε καισαρική. Το πρωτο θεαματικο το ακουσα κιόλας..εεε θα μπορουσε να το προσπαθήσει ή να περιμένει κι άλλο..με στραβο ηβικο οστο που επρεπε το παιδι να ειναι 2,5 κιλα για να περάσει και ειναι κοντα 4..πώς τα αντιμετωπιζουμε αυτα τα σχολεια κοριτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Κορίτσια έχω τα νεύρα μου..σε σημειο που εβαλα τα κλαματα δεν βοηθάνε κ οι ορμόνες. Σας είπα πριν τους λόγους που ο γιατρός μου οδηγειται σε καισαρική. Το πρωτο θεαματικο το ακουσα κιόλας..εεε θα μπορουσε να το προσπαθήσει ή να περιμένει κι άλλο..με στραβο ηβικο οστο που επρεπε το παιδι να ειναι 2,5 κιλα για να περάσει και ειναι κοντα 4..πώς τα αντιμετωπιζουμε αυτα τα σχολεια κοριτσια;

Εγω θα απαντουσα πως προτιμω να ακουσω τον πραγματικο γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τους το κοβεις....γινανε ολοι γιατροι κ ξερουν πια.....ας δοκιμασει να βγαλει μωρο με αυτες ρος συνθηκες κ.μετα να μιλησει....στη μικρη μου μια συγγενης μου ελεγε συνεχεια στον ογδοο παρακαλω ουτε καν ενατο....αντε παναγια μου να γεννησεις να.ησυχασουμε.κ.μεις.με αυτο το αγχος....μια ...δυο... τρεις....την.πηρε την απαντηση κ.ησυχασε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Κορίτσια έχω τα νεύρα μου..σε σημειο που εβαλα τα κλαματα δεν βοηθάνε κ οι ορμόνες. Σας είπα πριν τους λόγους που ο γιατρός μου οδηγειται σε καισαρική. Το πρωτο θεαματικο το ακουσα κιόλας..εεε θα μπορουσε να το προσπαθήσει ή να περιμένει κι άλλο..με στραβο ηβικο οστο που επρεπε το παιδι να ειναι 2,5 κιλα για να περάσει και ειναι κοντα 4..πώς τα αντιμετωπιζουμε αυτα τα σχολεια κοριτσια;

Τους γράφεις απλά, δε μπορείς να κάνεις κ τίποτα άλλο με το να ασχοληθείς γίνεσαι εσύ χάλια. Σκέψου ότι σε λίγες μέρες θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά κ ας λένε οι άλλοι ότι θελουν. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Κορίτσια έχω τα νεύρα μου..σε σημειο που εβαλα τα κλαματα δεν βοηθάνε κ οι ορμόνες. Σας είπα πριν τους λόγους που ο γιατρός μου οδηγειται σε καισαρική. Το πρωτο θεαματικο το ακουσα κιόλας..εεε θα μπορουσε να το προσπαθήσει ή να περιμένει κι άλλο..με στραβο ηβικο οστο που επρεπε το παιδι να ειναι 2,5 κιλα για να περάσει και ειναι κοντα 4..πώς τα αντιμετωπιζουμε αυτα τα σχολεια κοριτσια;

Να σου πωωω.. Καθολου μην χαλιεσαι κ καμια σημασια μη δινεις.. Κ μην τους αφηνεις να σε πνιγουν-να απαντας κ να τους βαζεις στην θεση τους.

Ειρωνια φουλ θελουν ολα τα σχολια που δεν ειναι καλοπροαιρετα.. Εγω θα εδινα απαντησεις του στυλ "λες εσυ να ξερεις καλυτερα απο τον γιατρο" ή "λες να ενδιαφερεσαι περισσοτερο εσυ για το παιδι μου απ'οτι εγω"??? Μην κατσεις να απολογηθεις σε κανεναν.. Κ γραψτους κοπελα μου... Ετοιμαζεσαι να δεις το μεγαλειο της ζωης, να ζησεις την πιο ομορφη εμπειρια της ζωης σου, τις πιο ευτυχισμενες σου στιγμες κ θα αφησεις να σε χαλασουν τετοια μικροπραγματα?? Μην ασχολεισαι με κατι που δεν αξιζει.. Βαλε απλα τα γελια-πιο πολυ θα τους τσουξει αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια από καρδιάς..απλά είναι λυπηρό στις μερες μας που η επιστήμη έχει απο τη μια το φυσιολογικο τοκετο και απο την αλλη την καισαρικη τομή ως δυο λύσεις για να επιλεξει ο γιατρός τη σωστότερη για καθε γυναικα, υπάρχουν ωστοσο μυαλα που θεωρούν την καισαρικη υποτιμητική του στιλ εσυ δεν γεννησες..η δεν προσπάθησες ή ο γιατρος πήγε απλώς να σου πάρει τα λεφτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love1988 @katerinant95Με το καλό τα ζουζούνια σας!!!! Και τις υπόλοιπες βεβαίως! Το φάγατε κορίτσια! Όλα καλά να σας πάνε :) 

@Love1988 μου θύμισε αυτή που στο είπε τη συζήτηση με τον δικό μου γυναικολόγο στις αρχές που τον ρώτησα για φυσιολογικό ή καισαρική (λόγω των ινομυωματων που έχω) και μου λέει εσυ ο θέλεις; και του λέω ότι νομίζεις καλύτερο για μένα και το μωρό. Μου λέει δεν ξέρεις ποσό χαίρομαι που ακούω κατι τέτοιο με τις τρελές που κυκλοφορούν! Φανταστείτε παιδιά πίεση που θα ασκούν στους γιατρούς τους αυτές οι τυπισσες! 

Γραψτην καλε κανονικότατα και ζήσε το θαυματακι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια από καρδιάς..απλά είναι λυπηρό στις μερες μας που η επιστήμη έχει απο τη μια το φυσιολογικο τοκετο και απο την αλλη την καισαρικη τομή ως δυο λύσεις για να επιλεξει ο γιατρός τη σωστότερη για καθε γυναικα, υπάρχουν ωστοσο μυαλα που θεωρούν την καισαρικη υποτιμητική του στιλ εσυ δεν γεννησες..η δεν προσπάθησες ή ο γιατρος πήγε απλώς να σου πάρει τα λεφτά.

Κορίτσι μου με το καλό σου εύχομαι! Αφού δε χωράει... Δεν υπάρχει λόγος προσπαθειας! Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις έχει εξελιχθεί η επιστήμη. Η φύση μίλησε και προσπάθησε η ίδια για σένα.  Το παιδί δεν έχει εμπεδωθεί και δε θα γίνει ποτέ.  Παιδί που δε μπαίνει στο γεννητικό σωλήνα δε μπορεί να γεννηθεί φυσιολογικά. Οι περισσότερες θέλουμε να γεννήσουμε φυσιολογικά για 1000 λόγους και θα το καταλάβεις αυτό που λέω ειδικά στην αποθεραπεία.  Καμία δεν έγινε περισσότερο μαμά επειδή γέννησε φυσιολογικά και θεωρητικά εμείς επιλέξαμε τον εύκολο δρόμο.  Έχεις ένα μωρό μεγάλο είναι κρίμα να ρισκάρεις την υγεία του και τη δική σου για λόγια άσχετων. Εσύ θα ακούς το γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Λευτέρης είπε:

@Love1988 @katerinant95Με το καλό τα ζουζούνια σας!!!! Και τις υπόλοιπες βεβαίως! Το φάγατε κορίτσια! Όλα καλά να σας πάνε :) 

@Love1988 μου θύμισε αυτή που στο είπε τη συζήτηση με τον δικό μου γυναικολόγο στις αρχές που τον ρώτησα για φυσιολογικό ή καισαρική (λόγω των ινομυωματων που έχω) και μου λέει εσυ ο θέλεις; και του λέω ότι νομίζεις καλύτερο για μένα και το μωρό. Μου λέει δεν ξέρεις ποσό χαίρομαι που ακούω κατι τέτοιο με τις τρελές που κυκλοφορούν! Φανταστείτε παιδιά πίεση που θα ασκούν στους γιατρούς τους αυτές οι τυπισσες! 

Γραψτην καλε κανονικότατα και ζήσε το θαυματακι σου ❤️

Το χειρότερο είναι οτι δεν το είπε σε μένα! Σε μένα είπε ωραία με το καλό! Το είπε μετά στον άντρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lini είπε:

Κορίτσι μου με το καλό σου εύχομαι! Αφού δε χωράει... Δεν υπάρχει λόγος προσπαθειας! Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις έχει εξελιχθεί η επιστήμη. Η φύση μίλησε και προσπάθησε η ίδια για σένα.  Το παιδί δεν έχει εμπεδωθεί και δε θα γίνει ποτέ.  Παιδί που δε μπαίνει στο γεννητικό σωλήνα δε μπορεί να γεννηθεί φυσιολογικά. Οι περισσότερες θέλουμε να γεννήσουμε φυσιολογικά για 1000 λόγους και θα το καταλάβεις αυτό που λέω ειδικά στην αποθεραπεία.  Καμία δεν έγινε περισσότερο μαμά επειδή γέννησε φυσιολογικά και θεωρητικά εμείς επιλέξαμε τον εύκολο δρόμο.  Έχεις ένα μωρό μεγάλο είναι κρίμα να ρισκάρεις την υγεία του και τη δική σου για λόγια άσχετων. Εσύ θα ακούς το γιατρό σου.

Σίγουρα όλες θέλουμε φυσιολογικά..αν δεν γινεται ομως τι να κάνουμε; εμένα μου ειπε πριν με εξετάσει δεν πειραζει που ειναι μεγαλο να περιμενουμε μια βδομαδα ακομα δλδ 40+ γιατι κάποια μπαίνουν τελευταία στιγμή. Μετά στην εξέταση είδε το θέμα με το οστό και μου λέει είναι κρίμα δεν μπορεί να περάσει και το να μείνει ακομα μια βδομάδα δεν το βοηθάει κάπου ασε που μπορεί να πάθει καμμια περιτυλιξη..Δεν αποφάσισε αυθαιρετα δλδ. Ξέρω οτι η αποθεραπεια είναι δύσκολη αλλά όταν είπα οτι θελω παιδί ηξερα μεσα μου και τα καλά και τα κακά. Θα τα αντιμετωπισουμε όλα αυτα..Μόνο γερά να είναι..

Κορίτσια το βράδυ η μπέμπα δεν σταματησε να κλωτσαει κ να πιεζει προς τα κάτω. Λες και καταλαβαινε οτι ημουν λυπημένη..ειναι φοβερό..τωρα είμαι καλά..αυριο το βράδυ θα φύγουμε για Αθήνα όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εμείς όλο το βράδυ τη βγάλαμε στο πόδι. Είχε πονακια ο μικρός και ήθελε αγκαλίτσα.  Πραγματικά μη στερησετε καμία αγκαλιά από τα παιδιά σας. Μην ακούσετε καμία μανα, πεθερά, θεία κτλ που λέει ότι θα μαθει αγκαλιά.  Η αγκαλιά σας και οι χτύποι της καρδιας σας είναι το γιατρικό για όλα του τα προβλήματα.  Πόσα χρόνια ακόμα νομίζετε ότι μια αγκαλιά θα του λύνει όλα του τα προβλήματα; απολαύστε κάθε στιγμή με το μωρό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε??

@katerinant95 Αύριο είναι η μεγάλη μέρα πως νιώθεις???

Εγώ είμαι χάλια με πονάει η μέση μου, ξυπνάω και θέλω να ξανακοιμηθω δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα. Έχω και τον άντρα μου με πήγε για περπάτημα με το ζορι. Ενώ έβρεχε κ έλεγα ότι θα τη γλιτώσω. Κατά τ αλλά περιμένω την Παρασκευή που θα ξαναπάω για καρδιοτοκογραφο, συσπάσεις πολλές αλλά η μικρή δεν κάνει κίνηση να βγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinant95 αυριο γεννας????????? :shock::shock::shock:

Θα τρελαθω!! Τι γινεται???

Αντε κοριτσια να μας πειτε τα καλα σας νεα!!!!

Εγω ειμαι ολη μερα στους δρομους!! Περπαταω, παω για ψωνια, χαζευω καλλυντικα... Μιλαμε για πολυ περπατημα... Αλλα τιποτα!! Μονο μπουνιες κ κλωτσιες ριχνει η μικρη μου!! Πιεση μηδεν. Συσπασεις, ουτε καν... Θα με σκασει η ζουζουνα μεχρι να βγει!! Σε 4 μερες εχω Π.Η.Τ. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???? ΘΑ ΒΓΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

@katerinant95 αυριο γεννας????????? :shock::shock::shock:

Θα τρελαθω!! Τι γινεται???

Αντε κοριτσια να μας πειτε τα καλα σας νεα!!!!

Εγω ειμαι ολη μερα στους δρομους!! Περπαταω, παω για ψωνια, χαζευω καλλυντικα... Μιλαμε για πολυ περπατημα... Αλλα τιποτα!! Μονο μπουνιες κ κλωτσιες ριχνει η μικρη μου!! Πιεση μηδεν. Συσπασεις, ουτε καν... Θα με σκασει η ζουζουνα μεχρι να βγει!! Σε 4 μερες εχω Π.Η.Τ. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???? ΘΑ ΒΓΕΙΣ???

Εχει αραξει τωρα κει μεσα. Τι θες και συ?? Την πας και τις βολτες της. Τελεια. Αχαχαχ. Μη μου ανησυχεις και θα βγει. Που θα παει. Σε βλεπω κατα τελος εβδομαδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εχει αραξει τωρα κει μεσα. Τι θες και συ?? Την πας και τις βολτες της. Τελεια. Αχαχαχ. Μη μου ανησυχεις και θα βγει. Που θα παει. Σε βλεπω κατα τελος εβδομαδος

Με βλεπω να εχω ξοδεψει ολα μου τα χρηματα σε βλακειες μεχρι να βγει..! Τοσες ωρες εξω, εχω πολλους πειρασμους!! Παντως δε με κοβω γι αυτη την εβδομαδα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...