Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια εβδομάδα πριν την περιοδο είχατε αναγουλες?


Paolaki

Recommended Posts

Καλησπέρα , βρε κοριτσια σας ετυχε να το παθετε ή να το εχετε ακουσει μια βδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο να εχετε αναγουλες?

Λέτε να κρυωσα ή να περιμενω κανενα ευχαριστο? 

Στην κορη μου μια μερα πριν την καθυστερηση ειχα αναγουλες τωρα απορω και εγω με τον εαυτο μου ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Paolaki είπε:

Καλησπέρα , βρε κοριτσια σας ετυχε να το παθετε ή να το εχετε ακουσει μια βδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο να εχετε αναγουλες?

Λέτε να κρυωσα ή να περιμενω κανενα ευχαριστο? 

Στην κορη μου μια μερα πριν την καθυστερηση ειχα αναγουλες τωρα απορω και εγω με τον εαυτο μου ... 

Καλημέρα Πάολακι μου!!!! Εγώ είχα ανάγουλες πριν από την περίοδο,  όπως και Πολύ όρεξη για φαι, η οποία βέβαια κόπηκε μετά από λίγες ημέρες, ,,, είμαι τριών μηνών και έχω χάσει μισό κιλό. ..?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια με το καλοοο! :x

Επειδη καπνιζω  τσιγαρο μου φερνει αναγουλα  αλλα δεν πειναω γιατι οτι τρωω με προκαλει αναγουλα, ολα αυτα ξεκινησαν σημερα μια βδομαδα πριν την περιοδο τις προηγουμενες μερες μεχρι κ τωρα εχω πρησμενη κοιλια και  τα τζινακια μου στενεψαν κ το στηθος ειναι τουμπανο :D και φοραω μπουστακι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Paolaki είπε:

Συγχαρητηρια με το καλοοο! :x

Επειδη καπνιζω  τσιγαρο μου φερνει αναγουλα  αλλα δεν πειναω γιατι οτι τρωω με προκαλει αναγουλα, ολα αυτα ξεκινησαν σημερα μια βδομαδα πριν την περιοδο τις προηγουμενες μερες μεχρι κ τωρα εχω πρησμενη κοιλια και  τα τζινακια μου στενεψαν κ το στηθος ειναι τουμπανο :D και φοραω μπουστακι .

αααα έχεις πολύ ωραία συμπτώματα! !!??ανυπομονώ να ακούσω τα καλά τα νέα! !!!  Και καλού κακού κόψε το τσιγάρο μαχαίρι! !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στα κοριτσια!!!! Εχω αναγουλα πονος στο στομαχι μου και η κοιλια μου με ποναει κατω αριστερα και δεξια λες και θα μου ερθει περιοδο αλλα περιμενω να μου ερθει στης 26/10 εχει τουμπανιασει το στηθος μου.....συπτωματα εγκυμοσυνης ειναι η τιποτα αλλο???? Επιδη στο πρωτο μου παιδι δεν ειχα τιποτα....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Aleka 312 κοπέλα μου,σχεδόν μαζί την περιμένουμε τα συμπτώματα που γράφεις μοιάζουν και για πιθανή εγκυμοσύνη αλλα κ περιόδου διότι μοιάζουν αυτά μεταξύ τους.Εχω κ εγώ ίδια συμπτώματα με εσένα και μέχρι να ρθει η αναμενόμενη μέρα περιόδου έχω σκάσει.Τι μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε αν και έχει μπει στο μυαλό μου τι self care που ανιχνεύει αν είσαι έγκυος έως κ 10 μέρες πριν την περίοδο.Να κρατηθουμε; ή να περιμένουμε; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμενω και εγω 23/10 -24/10 σε ενημερωνω λοιπον πως το self clear δεν δειχνει 10 μερες νωριτερα σε μενα τουλαχιστον δεν δειχνει.. Εκανα ενα χθες βραδυ! Εγω θα περιμενω ναμ μην μου ερθει η καταραμενη και θα κανω χοριακη! Περιμενε και εσυ για πιο εμπιστα αποτελεσματα μην παρεις την ψιχρολουσια οπως εγω ενω μπορει να εισαι!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε να περιμένω ουφφ θα σκάσω λέμε ούτε στο πρώτο παιδί τόσο άγχος.Τρίτη περιμένω κ εξακολουθεί το στομάχι μου να έχει ενοχλήσεις ελπίζω λογο καιρού να μην κρύωσα. Βασνιζομαιιιι ?

Εντομεταξυ οι πρωινές αναγούλες κάτι σαν ανακάτεμα απο εχθές συνεχίζονταιστην δουλεια ή εξάτμιση του αυτοκινήτου με προκάλεσε ανακατωσούρα έντονη σύμπτωμα το είχα κ στην κόρη μου όταν ήμουν έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσακι μου να εισαι εγκυος στο ευχομαι ολοψυχα!! Εγω εχω κανει σπερματεγχυση και περιμενω να μην ερθει η καταραμενη το σαββατοκυριακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά ?.

Θα δείξει και σε εμένα απο ότι κατάλαβα όλες θα έχουμε αρχές εβδομάδας νεουλια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...