Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούρια στην παρέα. Προσπαθώ για παιδάκι


Melina Mantani

Recommended Posts

Iw@nna κοπέλα μου καλώς ήρθες!! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά Και να μν σου ερθει περιοδος.Μαζι περιμένουμε.ΕγΩ έχω τρομερούς πονοκεφαλους ενόχληση μέση μήτρα κλπ όλα αυτΑ 12-10 μέρες πριν έρθει η περίοδος τώρα τν περιμένω σε 6 μέρες.28-29 μέρες κύκλου έχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σε βρήκα Ritoyla22!!Αντε να δούμε....μαζί θα το περάσουμε...εγώ έχω κύκλο 32 ημερών....και εγώ πονάω χαμηλά..κ η μέση μ'έχει πεθάνει!!Α...και νεύρα...πολλά νεύρα...!!!χαχαχαχα...Μακάρι να μη μας έρθει...η ακατανόμαστη...Δεν παίρνω τεστ γιατί δεν θέλω να απογοητευτώ..θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή....και μετά βλέπουμε.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα αααα από νεύρα πάμε καλά.Εγώ προσπαθούσα από τέλος Απριλίου πες Μάιο σταμάτησα Ιούλιο και ΘΑ αρχίσω από Νοεμβριο τς ελεύθερες επαφές..Τώρα για μένα τν περιμένω σίγουρα για σένα Εύχομαι να Μν έρθει και να έρθει ένα νινακι ♡♥♡♥♡♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς με τον άντρα μου από Δεκέμβριο αρχίσαμε ελεύθερα τις επαφές...αλλά επειδή δεν είδα αποτέλεσμα...ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας τον Μάιο...μου τα πρότεινε η κουμπάρα μου...απλά έχω απογοητευτεί λίγο...γιατί η κουμπάρα μου με τις φίλες της λέει πιάσανε παιδί με το πρώτο τεστ....δεν ξέρω αν όντως είναι ετσι....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρει η μια απο τν άλλη.τα τεστ είναι καλά για να βρίσκεις τς μέρες ωορρηξίας σου και εγώ τα είχα χρησιμοποιεισει και ξέρω ποτέ κάνω ωορρηξία επίσης καταλαβαίνω από τα κολπικα υγρά.Γνώμη μου Μν αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά για όλες μας έχει ο Θεός :-) :-) :-) ♡♥♡♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκιο έχεις...και εγώ πλέων έχω μάθει με τόσα τεστ που έχω κάνει...όντως τα υγρά είναι πάντοτε σίγουρα σημάδια...Κοντεύω τα 36....ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει....:x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα, αλλά έχω νεάκια να μοιραστώ μαζί σας. Μετά από συζήτηση με τον άντρα μου, αποφασίσαμε να κάνω μια χοριακή το Σάββατο. Έκανα, λοιπόν, και ήταν στο 90 και σήμερα έκανα ξανά και ήταν 255,20. Η αλήθεια είναι ότι είμαι χαρούμενη, αλλά πολύ συγκρατημένη. Μέχρι να ακούσω καρδούλα δεν θα ηρεμήσω. Την προηγούμενη φορά πετούσα στα σύννεφα από τη χαρά μου, αλλά τώρα  δεν μπορώ να το χαρώ. Με έχει πιάσει ένας φόβος απερίγραπτος μήπως δεν εξελιχθεί καλά για άλλη μία φορά...

Μελινάκι, εσύ; Έκανες τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια κ συγχαρητηρια σε οοολες τις εγκυουλες!μαλλον ο σεπτεμβριος αποδειχτηκε καλος μηνας!

να σας ρωτησω κατι..τι νιωθει καποια που ειναι στην τριτη εβδομαδα εγκυμοσυνης??μετρωντας παντα απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου.υπαρχει περιπτωση να εμφανιστουν συμπτωματα η ειναι νωρις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lorain είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα, αλλά έχω νεάκια να μοιραστώ μαζί σας. Μετά από συζήτηση με τον άντρα μου, αποφασίσαμε να κάνω μια χοριακή το Σάββατο. Έκανα, λοιπόν, και ήταν στο 90 και σήμερα έκανα ξανά και ήταν 255,20. Η αλήθεια είναι ότι είμαι χαρούμενη, αλλά πολύ συγκρατημένη. Μέχρι να ακούσω καρδούλα δεν θα ηρεμήσω. Την προηγούμενη φορά πετούσα στα σύννεφα από τη χαρά μου, αλλά τώρα  δεν μπορώ να το χαρώ. Με έχει πιάσει ένας φόβος απερίγραπτος μήπως δεν εξελιχθεί καλά για άλλη μία φορά...

 

Μελινάκι, εσύ; Έκανες τελικά;

 

Μπράβο κορίτσι μου!!να σου πω ήθελα κ εγώ να σου πω να πας να κάνεις μια το Σάββατο αλλά λέω αστην ας κάνει αυτό που της έχουν πει μην της βάζω διαφορά στο μυαλό..μια χαρά είναι χοριακη σου!!!ανυπομονη κι εσύ ε;;θα δεις μετά την καρδούλα θα βάλεις στο μυαλό κάτι αλλο;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!να σου πω ήθελα κ εγώ να σου πω να πας να κάνεις μια το Σάββατο αλλά λέω αστην ας κάνει αυτό που της έχουν πει μην της βάζω διαφορά στο μυαλό..μια χαρά είναι χοριακη σου!!!ανυπομονη κι εσύ ε;;θα δεις μετά την καρδούλα θα βάλεις στο μυαλό κάτι αλλο;)

H αλήθεια είναι ότι το εργαστήριο όπου έκανα την πρώτη εξέταση δεν λειτουργεί Σάββατο, άρα θα έπρεπε να κάνω Δευτέρα και μετά πάλι Τετάρτη για να δω μέσα στο 48ωρο πόσο ανέβηκε. Οπότε, είπαμε κι εμείς να πάμε σε αυτό που είναι ανοιχτό το Σάββατο, να μην είμαστε τόσες μέρες σε αγωνία.

Δεν είναι θέμα ανυπομονησίας τόσο, όσο ανασφάλειας. Την προηγούμενη φορά σε κάθε επίσκεψη στο γιατρό μας έλεγε ότι μάλλον είναι νωρίς ακόμα, μέχρι που μας μίλησε για το σύνδρομο του κενού σάκου… Είπαμε να δώσουμε λίγο καιρό ακόμα, μήπως και αλλάξει κάτι, γιατί όπως είπε ο γιατρός  «Η επιστήμη πιστεύει κάτι, αλλά η καρδιά δεν συμφωνεί πάντα. Άσε που η φύση ορισμένες φορές σε εκπλήσσει». Κάθε φορά, λοιπόν, έλεγα από μέσα μου ότι θα μου πει: «ωπ, τι έχουμε εδώ; Κάτι βλέπω/ ακούω», αλλά δεν έγινε ποτέ και φτάσαμε στην απόξεση… Γι’ αυτό φοβάμαι τόσο πολύ να χαρώ αυτή τη φορά.

Για το ότι θα βρω κάτι άλλο να με ανησυχεί μετά, είμαι απολύτως σίγουρη! Αλλά το κάθε τι με τη σειρά του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lorain είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα, αλλά έχω νεάκια να μοιραστώ μαζί σας. Μετά από συζήτηση με τον άντρα μου, αποφασίσαμε να κάνω μια χοριακή το Σάββατο. Έκανα, λοιπόν, και ήταν στο 90 και σήμερα έκανα ξανά και ήταν 255,20. Η αλήθεια είναι ότι είμαι χαρούμενη, αλλά πολύ συγκρατημένη. Μέχρι να ακούσω καρδούλα δεν θα ηρεμήσω. Την προηγούμενη φορά πετούσα στα σύννεφα από τη χαρά μου, αλλά τώρα  δεν μπορώ να το χαρώ. Με έχει πιάσει ένας φόβος απερίγραπτος μήπως δεν εξελιχθεί καλά για άλλη μία φορά...

 

Μελινάκι, εσύ; Έκανες τελικά;

 

Συγχαρητήρια κοπελα μου. Εγω Παρασκευή μου ειπε ο γιατρός. Με εχει στην πρίζα . Αν και νομίζω οτι ειμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Iw@nna είπε:

Επίσης Ritoyla...!!!!Από Ξάνθη...εσύ?

Συντοπιτισσα βλεπω κ χαιρομαι! Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lorain είπε:

H αλήθεια είναι ότι το εργαστήριο όπου έκανα την πρώτη εξέταση δεν λειτουργεί Σάββατο, άρα θα έπρεπε να κάνω Δευτέρα και μετά πάλι Τετάρτη για να δω μέσα στο 48ωρο πόσο ανέβηκε. Οπότε, είπαμε κι εμείς να πάμε σε αυτό που είναι ανοιχτό το Σάββατο, να μην είμαστε τόσες μέρες σε αγωνία.

 

Δεν είναι θέμα ανυπομονησίας τόσο, όσο ανασφάλειας. Την προηγούμενη φορά σε κάθε επίσκεψη στο γιατρό μας έλεγε ότι μάλλον είναι νωρίς ακόμα, μέχρι που μας μίλησε για το σύνδρομο του κενού σάκου… Είπαμε να δώσουμε λίγο καιρό ακόμα, μήπως και αλλάξει κάτι, γιατί όπως είπε ο γιατρός  «Η επιστήμη πιστεύει κάτι, αλλά η καρδιά δεν συμφωνεί πάντα. Άσε που η φύση ορισμένες φορές σε εκπλήσσει». Κάθε φορά, λοιπόν, έλεγα από μέσα μου ότι θα μου πει: «ωπ, τι έχουμε εδώ; Κάτι βλέπω/ ακούω», αλλά δεν έγινε ποτέ και φτάσαμε στην απόξεση… Γι’ αυτό φοβάμαι τόσο πολύ να χαρώ αυτή τη φορά.

 

Για το ότι θα βρω κάτι άλλο να με ανησυχεί μετά, είμαι απολύτως σίγουρη! Αλλά το κάθε τι με τη σειρά του!!!

Να μην φοβάσαι κορίτσι μου.. Να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά μόνο αυτό κ όλα θα πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα. Τωρα ξεκινάω την αναζήτηση  του σωστού γιατρού για εξωσωματική δέχομαι εμπειρίες, αποψεις....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μαλλον αδιαθέτησα . Κρίμα κ χάρηκα. Δεν πονάω ομως καθολου. Στεναχωρέθηκα λιγο γιατι νόμιζα οτι αυτή τη φορα τα καταφέραμε. ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

καλησπερα κουκλες τα νεα σας????????????????

Κοριτσι μου εμείς πάμε για τον τρίτο μηνα. Κρίμα . Εσυ καλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...