Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειδα ροζουλακι αιμα


Recommended Posts

καλησπερα! ειμαι στην 39η εβδομαδα κ 3 ημερων.. απο τις 6 παρα το πρωι εχω πονους συνεχεια κ κρατανε μερικα δευτερολεπτα κ αυτο γινεται καθε 5 με 10 λεπτα μεχρι τωρα να παραμενουν ιδιοι κατω απο την κοιλια στην μητρ@.. τις περισσοτερες ειναι αισθητη κ δυνατη κ εχω αναγουλες.. κ πριν λιγο ειδα στο εσωρουχακι πολυ ελαφρυ ροζουλακι και ηταν πολυ ελαφρυ παχυρευστη βλεννη.. οταν σκουπιζομαι κ βαζω χαρτι να δω ειναι ακομα πολυ ελαφρυ ισα ισα ροζουλακι στο εσωρουχακι δεν βλεπω τιποτα να κυλιεται.. κ μου ειχε πει ο γιατρος πριν μια εβδομαδα ακριβως οτι δεν εχω ανοιξει καθολου απο κατω.. μπορει να μου πει καμια το τι σημαινει αυτο?? ο αντρας μου ανησυχει αλλα δεν θελω να τρεχουμε καθε τρεις κ λιγο στο νοσοκομειο απο πονοι κ εντονοι πετρωμαα κοιλιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που πηγα παλι στην τουαλετα για να ουρησ@ κ στο χαρτι ειχε αιμα βλεννωδη ποιο σκουρο απο το ροζουλακι να πω για σιγουρα αιμα σκουρο κ αγχωθηκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν απαντανε τα γιδια ποναω λιγο παραπανω τωρα 

Επεξεργάστηκε από κασσιανη612
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...