Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διακοπη κυησης


Recommended Posts

Σας χαιρετω. Ειμαι καινουρια εδω και θελω να μοιραστω αυτο που μου συνεβη. Το Σαββατο, διεκοψα την κυηση μου στις 15 βδομαδες λιγω χρωμοσωμικων ανωμαλιων του εμβρυου. Το γεννησα, μετα απο πολλους πονους 10ωρων. Δεν περιγραφεται το πως νιωθω. Δεν ξερω αν θα το ξεπερασω. Ειμαι χαλια. Το θελαμε πολυ το μωρο, ηταν το τριτο και ηρθε ετσι απρογραμματιστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η elva1979 είπε:

Σας χαιρετω. Ειμαι καινουρια εδω και θελω να μοιραστω αυτο που μου συνεβη. Το Σαββατο, διεκοψα την κυηση μου στις 15 βδομαδες λιγω χρωμοσωμικων ανωμαλιων του εμβρυου. Το γεννησα, μετα απο πολλους πονους 10ωρων. Δεν περιγραφεται το πως νιωθω. Δεν ξερω αν θα το ξεπερασω. Ειμαι χαλια. Το θελαμε πολυ το μωρο, ηταν το τριτο και ηρθε ετσι απρογραμματιστα. 

Κορίτσι μου κουράγιο και υπομονή!!μονο ο χρόνος μπορει να βοηθήσει σε αυτη την περίπτωση..προσπάθησε να περνεις δύναμη απο τα παιδάκια σου που ειναι γερά και δυνατά και να σκέφτεσαι πως ολα γίνονται για κάποιο λόγο!!!περνω το θάρρος να σου πω πως αν το μωράκι ειχε χρωμοσωματικες ανωμαλίες μηπως τελικα ηταν καλυτερα ετσι;για το ίδιο το μωρό σου το λέω αυτο!!ακομη ειναι νωρίς αλλα βάλτο στην άκρη του μυαλού σου σκεψου μονο θετικά και αν πραγματικα θέλετε ενα τρίτο παιδάκι βάλτε μπρος κανονικα οταν σας επιτρέψει ο γιατρός!!μη το βάζεις ομως κάτω γιατι εχεις αλλα δυο εκει που σε χρειάζονται και σε αγαπάνε γιατι εισαι η μαμά τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...