Μετάβαση σε περιεχόμενο

προωρα συμπτωματα εγκυμοσυνης ή οχι????


prassinomata

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

το ενα αχνο θετικο το αλλο αρνητικο......γνωμες.... αυτο το αγχος μου δεν το μπορω αλλο..

 

12936518_1216474248377758_6252184800835082049_n.jpg

Στα ουρα ανιχνευεται καλυτερα το πρωι το βραδυ δεν ειναι τοσο ανιχνευσιμη η ορμονη... κανε αλλο ενα αυριο το πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα θα ηθελα να κανω μια  ερωτηση ειμαι στην 12η ημερα με κυκλο 24-25 ημερων και εχω ελαφρους πονους περιοδου ενοχλησεις στη μεση  κ κανα δυο φορες που χτυπησα κατα λαθος στν αφαλο μου ενοιωσα σαν να με χτηπαει ρευμα..υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυμοσυνη η ειναι νωρις για συμπτωματα και απλα ειναι στο μυαλο μου γιατι προσπαθουμε μηνες? εχει συμβει σε καποια κατι παρομοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Μάλλον ωορρηξία είναι! Σκεψου ότι ένα γονιμοποιημένο ωάριο εμφυτευετε τουλ 7 μέρες μετά τη σύλληψή. Είναι πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4 Απριλίου 2016 at 9:49 ΜΜ, ο/η prassinomata είπε:

Αννουλα μου εισαι εγκυουλα εσυ?????? Γιαυτο οι εμετοι????? Αν ειναι ετσι με το καλο αγαπη μου με ενα πονοοοο ευχομαι ολα να πανε τελεια...... :* <3

Ναι!!! Ευτυχώς οι εμετοί έχουν μειωθεί αρκετά!!! Συγνώμη που απαντάω με καθυστέρηση αλλά έλειπα στους δικούς μου για ξεκούραση και δεν είχα internet!!! Εύχομαι σύντομα να μου πεις όμορφα νέα, πραγματικά μπορεί να μη σε ξέρω αλλά σε νιώθω και σε νοιάζομαι!!! Περιμένω νέα σου!!! Φιλάκια πολλά κορίτσι μου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna and baby είπε:

Με το καλο Αννουλααα μου!!! Ευχομαι συντομα να εχω ευχαριστα νεα και να τα συζηταμε μαζι... σημερα 18η μερα κυκλου με κυκλο 25 ημερων ειχα πριν λιγο πονο εντονο δεξια αλλα δεν ξερω τι γινεται και εννοειται δεν ελπιζω τιποτα και ουτε περιμενω τιποτα απλα ξερω πως θα αδιαθετησβμω παλι και θα στεναχωρηθω... δεν δινω σημασια σε συμπτωματα καν αυτο τον μηνα το χω αφησει στο φλου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17 Απριλίου 2016 at 0:39 ΠΜ, ο/η prassinomata είπε:
στις On 17 Απριλίου 2016 at 9:47 ΜΜ, ο/η Anna and baby είπε:

Με το καλο Αννουλααα μου!!! Ευχομαι συντομα να εχω ευχαριστα νεα και να τα συζηταμε μαζι... σημερα 18η μερα κυκλου με κυκλο 25 ημερων ειχα πριν λιγο πονο εντονο δεξια αλλα δεν ξερω τι γινεται και εννοειται δεν ελπιζω τιποτα και ουτε περιμενω τιποτα απλα ξερω πως θα αδιαθετησβμω παλι και θα στεναχωρηθω... δεν δινω σημασια σε συμπτωματα καν αυτο τον μηνα το χω αφησει στο φλου....

Και πολύ καλα κανείς!!! Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο!!! Ίσως αυτό να σε βοηθήσει να έχεις ένα όμορφο αποτέλεσμα!!! Πραγματικά το εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου!!! Ότι κι αν χρειαστείς μη διστάσεις να μου μιλήσεις κάποιες φορές ακόμα και αυτό μας βοηθάει πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Anna and baby είπε:

Και πολύ καλα κανείς!!! Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο!!! Ίσως αυτό να σε βοηθήσει να έχεις ένα όμορφο αποτέλεσμα!!! Πραγματικά το εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου!!! Ότι κι αν χρειαστείς μη διστάσεις να μου μιλήσεις κάποιες φορές ακόμα και αυτό μας βοηθ

στις πριν 17 ώρες, ο/η Anna and baby είπε:

Και πολύ καλα κανείς!!! Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο!!! Ίσως αυτό να σε βοηθήσει να έχεις ένα όμορφο αποτέλεσμα!!! Πραγματικά το εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου!!! Ότι κι αν χρειαστείς μη διστάσεις να μου μιλήσεις κάποιες φορές ακόμα και αυτό μας βοηθάει 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Anna and baby είπε:

Και πολύ καλα κανείς!!! Άσε τον εαυτό σου ελεύθερο!!! Ίσως αυτό να σε βοηθήσει να έχεις ένα όμορφο αποτέλεσμα!!! Πραγματικά το εύχομαι μέσα απο τη καρδιά μου!!! Ότι κι αν χρειαστείς μη διστάσεις να μου μιλήσεις κάποιες φορές ακόμα και αυτό μας βοηθάει πολύ!!! 

Μακαρι Αννουλα να ειναι ο τυχερος μου μηνας... εχει ο θεος και αν δεν ειναι αυτος ο επομενος δεν μπορει καποια στιγμη θα ερθει... ολες μου οι ξαδερφες ειναι εγκυες χθες μου ειπε παλι μια πως ειναι εγκυος μετα απο 2.5 χρονια που προσπαθουσαν και απο την μια χαρηκα αλλα στεναχωρηθηκα κιολας... ευχομαι συντομα να ειμαι και γωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2016 at 9:18 ΜΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

το ενα αχνο θετικο το αλλο αρνητικο......γνωμες.... αυτο το αγχος μου δεν το μπορω αλλο..

 

12936518_1216474248377758_6252184800835082049_n.jpg

Και σε μένα έτσι φαινότανε και ήμουν... Εγώ έκανα το τεστ 3 ημέρες πριν την προβλεπόμενη περίοδό μου... Δεν άντεχα να περιμένω...:) Εύχομαι όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

 

Και εγω το εύχομαι!!! Ξέρω ποσό δύσκολο ειναι όλος σου ο περίγυρος να έχει ένα αποτέλεσμα που θα ήθελες να έχεις κι εσυ!!! Μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου... Δε κανει καλο και στη ψυχολογία σου!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...
στις On 9/4/2016 at 9:18 ΜΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

το ενα αχνο θετικο το αλλο αρνητικο......γνωμες.... αυτο το αγχος μου δεν το μπορω αλλο..

 

12936518_1216474248377758_6252184800835082049_n.jpg

Καλησπέρα!! Ακριβώς το ίδιο έχω και εγώ. Το clear blue αχνος Σταυρος και όσο περνούσε η ώρα γινόταν πιο σκούρο και το self clear αρνητικό. Έχω 2 μέρες καθυστέρηση και εδώ και μια εβδομάδα συμπτώματα περιόδου αλλά δε λέει να έρθει… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...