Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 2016


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΙΝR....ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΤ ΑΛΛΕΣ Π ΛΕΓΟΝΤΑΙ:ΧΡΟΝΟΣ ΠΡΟΘΡΟΜΒΙΝΗΣ ΙΝΟΔΟΓΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Π ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΔΝ Τ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ..ΕΙΧΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΗΞΗ Τ ΑΙΜΑΤΟΣ..

ΛΙΒΕΛ Γ ΜΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΣΤΝ ΤΡΙΤΟ Κ ΡΩΤΑ ΤΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ..ΑΛΛΑ Ε ΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΟΤΑΝ Γ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡο ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Κ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤ ΗΨΗ...Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΣΑΙ..ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Σ ΚΟΙΤΑΝΕ...ΛΙΒΕΛ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Σ ΕΙΠΕ Γ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.. ;;ΚΑΤΙ Γ ΤΝ ΤΡΑΧΗΛΟ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Πολυ χαιρομαι για σενα που εμεινες εγκυος και φυσιολογικα κιολας !!!

Εχω φλεβικη ανεπαρκεια και ειπε οτι θα κανω εξετασεις στην 24η εβδομαδα!!

Δεν ξερω κατι παραπανω να σου πω..αν ξερεις εσυ διαφώτισε με!!!

Σε ευχαριστω πολύ κορίτσι μου.. Ναι γινονται και αυτά..αφου στην ουσια δεν ειχαμε και πρόβλημα.. τεσπα..

Η φλεβική ανεπάρκεια εχει σχεση με θρομβοφιλια; σορρυ αλλα πραγματικα δεν ξερω.. αν σου ειπε ετσι ο γιατρος τοτε να τον ακουσεις δεν παιζουμε με αυτά.. σε παρακολουθεί αιματολόγος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

ΙΝR....ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΤ ΑΛΛΕΣ Π ΛΕΓΟΝΤΑΙ:ΧΡΟΝΟΣ ΠΡΟΘΡΟΜΒΙΝΗΣ ΙΝΟΔΟΓΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Π ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΔΝ Τ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ..ΕΙΧΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΗΞΗ Τ ΑΙΜΑΤΟΣ..

ΛΙΒΕΛ Γ ΜΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΣΤΝ ΤΡΙΤΟ Κ ΡΩΤΑ ΤΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ..ΑΛΛΑ Ε ΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΟΤΑΝ Γ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡο ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Κ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤ ΗΨΗ...Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΣΑΙ..ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Σ ΚΟΙΤΑΝΕ...ΛΙΒΕΛ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Σ ΕΙΠΕ Γ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.. ;;ΚΑΤΙ Γ ΤΝ ΤΡΑΧΗΛΟ;;

Αφου εχεις ιστορικό , με την καταλληλη αγωγή που θα σου δωσει ο αιματολόγος όλα θα πανε καλά!:)! εγω την αντιχα μετραω κάθε μηνα... ισως είναι κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ameliev είπε:

Σε ευχαριστω πολύ κορίτσι μου.. Ναι γινονται και αυτά..αφου στην ουσια δεν ειχαμε και πρόβλημα.. τεσπα..

Η φλεβική ανεπάρκεια εχει σχεση με θρομβοφιλια; σορρυ αλλα πραγματικα δεν ξερω.. αν σου ειπε ετσι ο γιατρος τοτε να τον ακουσεις δεν παιζουμε με αυτά.. σε παρακολουθεί αιματολόγος;

Την φλεβικη ανεπαρκεια την βρηκε αγγειολογος..

Δεν εχω ιδεα αν σχετιζεται με την θρομβοφιλια απλα επειδη 1η μου ξαδερφη εχει και εχασε παιδια φοβαμαι και θελω να ελεγχτω!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Την φλεβικη ανεπαρκεια την βρηκε αγγειολογος..

Δεν εχω ιδεα αν σχετιζεται με την θρομβοφιλια απλα επειδη 1η μου ξαδερφη εχει και εχασε παιδια φοβαμαι και θελω να ελεγχτω!!!!

 

Καλά θα κανεις κοριτσαρα.. δεν ειμαστε για τετοια.. Καλυτερα να είναι όλα υπο ελεγχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γυρισαμε. Τελικα δν καναμε β επιπεδου γτ ειμαι 20 εβδ. Θα την κανουμε στις 4 απριλη. Ειδαμε το μικρο μας. Κοιμοταν ενω εφαγα μια καραμελιτσα. Ειναι 342 γρ. Εχει κοιλιτσα μας ειπε κ θα γεννηθει με κοιλιτσα!!! Ειναι πολυ ομορφος.. ειδαμε προσωπακι τσουτσουνι ολα.. αλλα μας πηρε χαμπαρι κ τσαντιστηκε κ εβαλε κ τα 2 χερια μπροστα στο προσωπο  του κ στο τελος μας γυρισε πλατη να μην το βλεπουμε! Αχχαχα ειδαμε κ τις πατούσες του... ηταν πεντακαθαρες κ πολυ ομορφες.. Έχει ωραια μυτουλα.. κ χειλακια!!!! Αλλα μας ειναι ντροπαλος.. αχχχα κατά τα αλλα ησυχουλης!!! Μακάρι να τον βλεπατε στις φωτο που εχω.. κουκλακι!!! Σαν την κορη μου εμοιαζε!!! Εχω παρει 7 κιλα συνολο. Δν ειναι πολλα ειπε. Αλλα μου ειπε οτι μαλλον αυτα που τρωω(λαχανικα) δν τα μεταβολιζω. Να βρω τι μεταβολιζω κ να τρωω αυτα.. για αυτο δν χωνευω. Μου ειπε κ να μην πινω ανθρακουχο νερο γτ το στομαχι μου μαλλον τα επαιξε κ απο αυτο κ για αυτο δν χωνευω.. οσο για τα λαδακια με αφηνει να βαζω αμυγδαλελαιο!!! Τελεια! Σκεφτομαι μηπως παω σε εναν φιλο του γιατρου στην αθηνα να κανω τεστ μεταβολισμου τωρα στην εγκυμοσυνη να δουμε τι δν μεταβολιζω ωστε να μην παρω κιλα.. αυτα!!! :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

ΙΝR....ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΤ ΑΛΛΕΣ Π ΛΕΓΟΝΤΑΙ:ΧΡΟΝΟΣ ΠΡΟΘΡΟΜΒΙΝΗΣ ΙΝΟΔΟΓΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Π ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΔΝ Τ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ..ΕΙΧΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΗΞΗ Τ ΑΙΜΑΤΟΣ..

ΛΙΒΕΛ Γ ΜΕΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΣΤΝ ΤΡΙΤΟ Κ ΡΩΤΑ ΤΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ..ΑΛΛΑ Ε ΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΟΤΑΝ Γ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡο ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Κ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤ ΗΨΗ...Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΣΑΙ..ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Σ ΚΟΙΤΑΝΕ...ΛΙΒΕΛ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Σ ΕΙΠΕ Γ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.. ;;ΚΑΤΙ Γ ΤΝ ΤΡΑΧΗΛΟ;;

μου ειπε καισαρικη γτ κατεβαινει με πωπο κ δυσκολα θα παρει θεση! κ οταν ειπαμε οκ αυτο αλλα γτ απο τοσο νωρις να γεννησω? απαντησε πως ο πλακουντας ειναι πυθμενικος κ παθολογικος! το θεμα ειναι πως πυθμενικος ειναι πολυ καλο! παθολογικος μαλλον εννοει οτι επειδη χρειαστηκε να παρω λιγο σαλοσπιρ γτ υπηρχε πιθανοτητα η μια αρτηρια να μη θρεφει σωστα που ομως ειναι φυσιολογικες οι τιμες τωρα κ μια χαρα θρεφει! οποτε ολα αυτα που ειπε δε στεκουν για τοση αγωνια να το παρουμε με το που μπω εννατο! εκτος αν ειδε κατι κ δε το ειπε! αυτο θελω να τσεκαρω! ισως εχει δικιο ! θα δειξει τη πεμπτη! 

η ξαδελφη μου επισης φυσιολογικα γεννησε που επαιρνε σαλοσπιρ!  αχ δε ξερω νιωθω πως η ψεμματα λεει η εχει δει κατι που τον τρομαζει κ δε το λεει απευθειας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Την φλεβικη ανεπαρκεια την βρηκε αγγειολογος..

Δεν εχω ιδεα αν σχετιζεται με την θρομβοφιλια απλα επειδη 1η μου ξαδερφη εχει και εχασε παιδια φοβαμαι και θελω να ελεγχτω!!!!

 

μινακι καλα θα κανεις ! κ μην αγχωνεσαι! εφοσον το ψαχνεις !  ολα καλα θα πανε για ολες μας!!!!!

χαλαλι τα αγχη κ το τρεξιμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η livel είπε:

μινακι καλα θα κανεις ! κ μην αγχωνεσαι! εφοσον το ψαχνεις !  ολα καλα θα πανε για ολες μας!!!!!

χαλαλι τα αγχη κ το τρεξιμο! 

Εννοείται χαλαλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα τα νεα σας κ τα αγχη σας . εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου Ο Θεός βοηθός! Εγώ κορίτσια φοραω τη ζωνη της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου συνέχεια και αισθάνομαι σιγουριά!  Πήγα γιατρό όλα οκ. Θα μείνω κρεβάτι ως 28 εβδομάδες για σιγουριά ομως αλλά  μπορώ αν θελω να κάθομαι και στον κ@@ο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιβελ με επιφυλαξη σ λεω αλλα δν ειναι σιγουρη πως οταν βγαινει με ποπο δν ειναι κακο..ισα ισα π υπαρχει κ πιθανοτιτα να γεννησεις κ φυσιολογικα.αλλα καλυτερα να ρωτησεις κ τν αλλον γιατρο!!!!καλυτερα να γεννησεις τ μωρακι σου την ωρα π θ πρεπει...

Κυριακη μ κατα αρχην τελειαααα φωτο!!!εισαι μια κουκλαρα κ μην σνοιάζουν καθολου τ κιλα...μα καλα οντως γτ να παιρνεις κιλα ενω τρως πολυ υγειηνα;;;οντως πρεπει να το ψαξεις...τι εννοεις οτι θα εχει κοιλιτσα ..;θα ειναι τσουποτουλι;;;χιχιχι.να τν χαιρεσαι..4 απριλιου θα κανω κ εγω την β επιπεδου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ειναι χοντρουλης. Εξαλλου φαινεται κ απο τα γραμμαρια του ηδη αχαχαχα 

Τον ρωτησα για εξετασεις θηροειδη κ μου ειπε οτι δν υπαρχει λογος. Μια χαρα ειναι τα κιλα μου κ οι μετρησεις του μωρου. Απλα μαλλον με τοσα λαχανικα.. δν μεταβολιζω.. θα ψαξω να βρω τι θα χωνευω ν θα δω τι θα κανω. Προς το παρον οτι κ να φαω το ρευομαι ωρες κ μου φερνει εμετο στο τελος.. ισως πιο μικρες ποσοτητες.. κ θα το ριξω σε απλες σουπες με μοσχαρακι μπας κ στρωσει το συομαχι μου μιας κ εχω θεμα απο πριν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω κιόλας οτι 16 εβδομαδων ηταν 178 γρ κ τωρα 342γρ.. τη στιγμη που απο οτι διαβασα στις 16 βδ ειναι 100 με 150 γρ κ στις 20βδ 200 με 250. Ααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ...κ εμενα στην 17μη ηταν ακριβως 200 γρ...κ μ ειπε χαροτολογοντας ο γιατρος..καλοθρεμενο ειναι τ μωρακι σου!!!στ κατω κατω αυτα π τρως δν γινεται να σ αποθηκευσουν λιπος...ειναι πολυ υγειηνα....οποτε μην τ φοβασαι!σ παω στοιχημα πως με το που γεννησεις θα τα χασεις οοοοολα!!!εγω τωρα τελευταια τ εχω ριξει στ φαι....κ θελω να αρχισω να συγκρατουμαι.εγω 4 μηνων παντως (ακριβως 17 εβδομαδων) ειχα Παρει τρια κιλα.. τωρα αποφευγω να δω τη ζυγαρια.. ?μια χαρα εισαι. Δν μπορεις να λες οτι εισαι παχια...τωρ εχουμε κ πιστιρια..???την φωτοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα δν παιζεσαι!!!! Πρεπει να προσεχουμε για το καλο κ το δικο μας κ του μωρου μας.. ασε που καλοκαιρι ερχεται.. ντροπη να μην μπορούμε να κυκλοφορησουμε... θα πρηστουμε που θα πρηστουμε.. κρίμα ειναι.. εχω κ εναν γαμο γμτ πρωτου ξαδερφου.. πως θα παω....;;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fine είπε:

Διάβασα τα νεα σας κ τα αγχη σας . εύχονται μεσα απο την καρδιά μου Ο Θεός βοηθός! Εγώ κορίτσια φοραω τη ζωνη της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου συνέχεια και αισθάνομαι σιγουριά!  Πήγα γιατρό όλα οκ. Θα μείνω κρεβάτι ως 28 εβδομάδες για σιγουριά ομως αλλά  μπορώ αν θελω να κάθομαι και στον κ@@ο μου 

Χαχαααα ξερεις τι ωραια ειναι να κάθεσαι στον κωλο σου;;;;χαχχαααχααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minaki! είπε:

Κυριακη πως πηγε ο υπερηχος β επιπεδου;;;

Δν έκανα β επιπεδου τελικα. Θα την κανουμε 4 απριλη!! Πολυ καλα πηγε. Το εχω γραψει κ πιο πανω. 342γρ ειναι κ ειμαι 20 εβδ. Ολα είναι καλα. Εχει μεγαλη κοιλιτσα εντος φυσιολογικων οριων φυσικα.εγω 7 κιλα συνολικα.δν με μαλωσε καλα είναι λεει αλλα θελει προσοχη. Μην παρω μετα.. του ειπα οτι δν τρωω πολυ αλλα.. μου ειπε οτι δν χωνευω προφανως λογω κ ιστορικου στομάχου. Θα το ριξω στις σουπες μπας κ δω ασπρη μερα.. ολο ρευομαι σε σημειο εμετου. Αυτα!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα!!!κυριακη μ οντως θα εχουμε π θα εχουμε κιλουμπρα...να μην εχουμε κ μπουτια ????κριμα ειναι...???φρουτα τρως;;απλα πρωσπαθησε να εναλλασεις τα γευματα σ ....επισης μην ξχνας πως δν ειναι ολα τ κιλα δικα δου..ειναι η κατακρατηση υγρων...η περιοδος π δν  εχει ερθει εδω κ κατι μηνεςςς...!!!το νινι σου ..αντετα δυο κιλα μεχρι στιγμης να ειναι δικα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα !!!!!!

Συμφωνω μ τγωγουλα !!!δε ειναι οοολα τα κιλα δικα μας [smilie=hello2.gif]

 

Να σας ρωτησω κατι!!! 

Εχω μια βδομαδα στα κλ καθουμενα παγωνει ενα σημειο πισω στ κεφαλι κ το νιωθω σαν μιρμιγκακια μετα!!

Χθες μου τ εκανε κ μπροστα στ μετωπο παγωσε(αλλα απεξω ειμαι ζεστη) κ μουδιασε μετα .... 

Το παθαινετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Καλημερα κοριτσιααα!!!κυριακη μ οντως θα εχουμε π θα εχουμε κιλουμπρα...να μην εχουμε κ μπουτια ????κριμα ειναι...???φρουτα τρως;;απλα πρωσπαθησε να εναλλασεις τα γευματα σ ....επισης μην ξχνας πως δν ειναι ολα τ κιλα δικα δου..ειναι η κατακρατηση υγρων...η περιοδος π δν  εχει ερθει εδω κ κατι μηνεςςς...!!!το νινι σου ..αντετα δυο κιλα μεχρι στιγμης να ειναι δικα σου!!

Καλημερα αστερι.. ναι το ξερω. Φρουτα τρωω.μαλλον με το νερό πρεπει να δημιουργήθηκε ολο αυτο.. θα δειξει αυτο το μηνα.. το παω δοκιμαστικα πια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...