Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΥΛΑΩ ΟΛΟΛΕΥΚΟ ΛΙΚΝΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ!!!


afroditoula

Recommended Posts

Το λίκνο είναι αγορασμένο από τα καταστήματα Ήρα, έχει εξωτερικές διαστάσεις 94Χ55, είναι από ξύλο οξιάς, είναι ολόλευκο και είναι σε άριστη κατάσταση. Σε μερικά σημεία μόνο έχει ξεφτίσει λίγο το χρώμα επειδή στερεώναμε πάνω στα πλευρικά κάγκελα μόμπιλο ή άλλα παιχνίδια (σας το δείχνω σε σχετική φωτό), αλλά αυτό δεν επηρεάζει ούτε την ασφάλεια, ούτε την ομορφιά του.

Έχει τη δυνατότητα λικνίσματος χάρη στα καμπυλωτά ποδαράκια του, αλλά και σταθεροποίησης χάρη σε ένα ειδικό σιδερένιο φρένο που υπάρχει πάνω στα ποδαράκια του και το οποίο ασφαλίζει με μία απλή κίνηση (επίσης σας το δείχνω σε κοντινή φωτό).

Το δίνω μαζί με το δικό του σετ πάντας και παπλώματος, καθώς και με ειδικό ανατομικό βρεφικό στρώμα Grecostrom από κοκοφοίνικα, αγορασμένο έξτρα από τα καταστήματα Λητώ (το οποίο έχω πλύνει με μέθοδο βιολογικού καθαρισμού).

Η αρχική αξία όλων των παραπάνω ήταν 350 ευρώ. Τα δίνω 130 ευρώ με τα έξοδα αποστολής δικά μου. Όποιος ενδιαφέρεται, παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου με π.μ.

DSC_1437_zps3pzjii1u.jpg

DSC_1425_zpsvlbdwimy.jpg

DSC_1420_zpsr1dycvu4.jpg

DSC_1434_zpsedc6mc2h.jpg

DSC_1429_zpsrjfux7lh.jpg

DSC_1431_zpswokygq9z.jpg

DSC_1421_zpsk4pundp2.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...