Μετάβαση σε περιεχόμενο

αποβολή δεύτερου τριμήνου δεύτερη φορα


Recommended Posts

καλημέρα σας.ειμαι καινούργιο μέλος και θα ήθελα να γράψω και γω την ιστορία μου.εχω χάσει δυο μωράκια το ένα 25 εβδομάδων και το άλλο 17.και τις δυο φορές μου έσπασαν τα νερά και έπαθα λοίμωξη.ειχε κάποια κοπέλα ανάλογη περίπτωση και μετά από αυτό κατάφερε να γίνει μανουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Πολύ λυπάμαι. Δεν έχω κάποια εμπειρία καλό θα ήταν να ρωτήσεις όχι μόνο το γυναικολόγο σου αλλά να παρεις κ μια δεύτερη κ μια τρίτη γνώμη από άλλους γιατρούς. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!!! Εμενα δυο φιλες μου το περασανε αυτο (πολη δυσκολο) και τωρα δοξα το θεο εχουνε και οι δυο απο ενα παιδακι!!!την μια την φιλη μου την βαλανε να κανει εξετασεις για θρομβοφυλια ...... ευχομαι να σου φερει το 2016 ενα υγειεστατο μωρακι!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλησπέρα love30!εχω κάνει εξετάσεις για θρόμβοφιλια αλλά όχι όλο το πακέτο.αυτο που ζω,και αυτό που έχουμε ζήσει πολλές γυναίκες,δεν είναι απλώς δύσκολο.ειναι σαν να μου έχουμε καρφώσει δυο μαχαίρια στην καρδιά και να μου λένε ζήσε....μπορείς να ζήσει ένας άνθρωπος έτσι;;;κι όμως ζω...κάνω υπομονή και κουράγιο και ξέρω ότι μια μέρα η αγκαλιά μου θα γεμίσει.γιατι τώρα είναι άδεια η αγκαλιά μου..άδεια....σε ευχαριστώ παρά πολύ για την ευχή σου!μεσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η konstadia είπε:

καλησπέρα love30!εχω κάνει εξετάσεις για θρόμβοφιλια αλλά όχι όλο το πακέτο.αυτο που ζω,και αυτό που έχουμε ζήσει πολλές γυναίκες,δεν είναι απλώς δύσκολο.ειναι σαν να μου έχουμε καρφώσει δυο μαχαίρια στην καρδιά και να μου λένε ζήσε....μπορείς να ζήσει ένας άνθρωπος έτσι;;;κι όμως ζω...κάνω υπομονή και κουράγιο και ξέρω ότι μια μέρα η αγκαλιά μου θα γεμίσει.γιατι τώρα είναι άδεια η αγκαλιά μου..άδεια....σε ευχαριστώ παρά πολύ για την ευχή σου!μεσα από την καρδιά μου!

Το μονο πραγμα που δεν πρεπει ειναι να μην απογοητευτεις να εχεις πιστη θελιση θετικη σκεψη και θα δεις οοολα θα γινουνε κατι γινεται και μας φτιαχνει την διαθεση εγω φετος τα Χριστουγεννα ουτε να στολισω ηθελα ουτε τιποτα ενα βημα πριν την καταθλιψη αλλα ειμαι καλυτερα δεν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου το ποσο θελω ενα μωρακι αλλα το παλευω σου ευχομε να εισαι δυνατηηηηη και ειπαμε το 2016 θα εχεις ενα υγιεστατο μπεμπακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...