Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες εγκυούλες είμαστε;; Εγώ μόλις ξεκίνησα!!!


Recommended Posts

Χαχαχαχα λες;;; Η κόρη μου κ ο  άντρας μου κορίτσι θέλουν αχαχχα. Κ τώρα που το σκέφτομαι κ εγώ.. δίκιο έχουν.. α αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχαχαχα είναι αλλιώς τα κορίτσια όπως και να το κάνουμε!είναι τα παιδιά του μπαμπά!! Μόνο ο δικός μου άκουσε ότι είναι αγόρι και μόνο που δεν φιλησε το χέρι της γιατρού!λες και το έκανε εκείνη να ναι αγόρι!χαχα όλα καλά θα πάνε με τη χοριακή πάντως! Στην αρχή είναι οριακή και μετά ξεφεύγει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δν ξέρω.. γτ κ το Σεπτέμβριο καλή ήταν 4 μερες πριν την αναμενομενη περίοδο αλλά χάθηκε.. Για αυτό φοβάμαι.. 3 μερα.. είχα δει αίμα(σαν σήμερα δλδ)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την προηγούμενη φορά περίμενα περίοδο Κυριακή. Έκανα τεστ κ χοριακη Πέμπτη 133 κ φουλ θετικο τεστ πριν την Κυριακή που περίμενα κ το έχασα Πέμπτη 1/10. Ενώ τώρα έκανα τεστ κ χοριακη Πέμπτη (τεστ αχνο θετικο χορικη 376)που περίμενα περίοδο 26/11 κ θα ξανακάνω αύριο να δούμε ότι πάει καλά.. τα κρίσιμα 24 ωρα είναι απόψε κ αύριο δλδ που στην προηγούμενη ξεκίνησαν καφέ υγρα νωρίς το απόγευμα κ μεχρι το βράδυ ήταν αρχή περιόδου κ το πρωί ήταν κανονική περίοδος..με χοριακη στο 78.

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μου για να σε καθυσηχασω!! Έχεις ήδη ένα παιδάκι οπότε αυτό είναι το πιο θετικό σημάδι!! Από κει και πέρα κάθε εγκυμοσύνη απέχει Από μια άλλη οπότε μην συγκρινεις και αγχώνεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγχος και αγωνία το ξέρω καλά παρ όλο που εξελίσσεται ομαλά η εγκυμοσύνη!το άγχος που έχω μέχρι να το ακούσω δεν περιγράφεται!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχ συμπάσχω... Για μένα τα 24 σήμερα κ αύριο είναι κρίσιμα.. Για μένα δλδ.. σε περάσουν αυτές οι 2 μερες κ εγώ μετά θα πεταωωωω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στην εγκυμοσύνη κάθε φορα ειναι σαν πρωτη φορα.Οσα παιδάκια και να έχεις όταν κυοφορείς πάντα έχεις αγωνία να πανε όλα καλα.Απλα να σκεφτόμαστε ότι με το άγχος δεν κάνουμε κάτι.Το μόνο που περνάει από το χέρι μας ειναι να προσέχουμε όσο μπορουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα Κωνσταντίνα κ Νάνσυ  βαρέθηκα να είμαι ξάπλα... Πφφφ... θα σηκωθώ στις 7 να βαφτω  να φτιαχτω να ετοιμάσω το παιδάκι μου για το σχολείο κ να την παω φυσικα κ να πάω με το συζυγο μου να κανουμε τη χοριακη...εκανα μπανακι να ξανανιωσω... φτιαχνω μαλλι κ βουρ για υπνο.. γτ νυσταζω παλι.. αχαχχαχα καληνυχτα κοριτσαρες... σας στελνω το πρωι!!! Kisses!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα εγκυουλα και εγω ειμαι 4 εβδομαδων και 3 ημερων χθες εκανα το πρωτο μου υπερηχο.φοβαμαι παρα πολυ  ομως γιατι πριν απο 7 μηνες ειχα μια παλλινδρομη.ο γιατρος μου βεβαια αυτη την φορα μου λεει οτι ολα ειναι πολυ καλα και θα ακουσουμε καρδουλα σε μια εβδομαδα.εχω και μια μικρη αποκκολιση πλακουντα και μου ειπε ξεκουραση και απο χθες παω σαν την χελωνα και ειμαι πολλες ωρες στο κρεβατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα εγκυουλα και εγω ειμαι 4 εβδομαδων και 3 ημερων χθες εκανα το πρωτο μου υπερηχο.φοβαμαι παρα πολυ  ομως γιατι πριν απο 7 μηνες ειχα μια παλλινδρομη.ο γιατρος μου βεβαια αυτη την φορα μου λεει οτι ολα ειναι πολυ καλα και θα ακουσουμε καρδουλα σε μια εβδομαδα.εχω και μια μικρη αποκκολιση πλακουντα και μου ειπε ξεκουραση και απο χθες παω σαν την χελωνα και ειμαι πολλες ωρες στο κρεβατι.

καλημερα! όλα καλά θα πάνε!! Έκανες υπερηχο;;; Εγώ περιμένω τα αποτελέσματα..4εβδομαδων είμαι κ εγώ κ 5 ημερων.. λες αύριο που θα έρθει ο γιατρός μου να εχω την τύχη να κανω κ εγώ....;;;; ο υπερηχος σου έδειξε ότι είσαι τοσο; ή  βάση της τελευταίας περιόδου; ;

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα εγκυουλα και εγω ειμαι 4 εβδομαδων και 3 ημερων χθες εκανα το πρωτο μου υπερηχο.φοβαμαι παρα πολυ  ομως γιατι πριν απο 7 μηνες ειχα μια παλλινδρομη.ο γιατρος μου βεβαια αυτη την φορα μου λεει οτι ολα ειναι πολυ καλα και θα ακουσουμε καρδουλα σε μια εβδομαδα.εχω και μια μικρη αποκκολιση πλακουντα και μου ειπε ξεκουραση και απο χθες παω σαν την χελωνα και ειμαι πολλες ωρες στο κρεβατι.

Καλημέρα ΤΕΤ.Με το καλο το μωράκι σου.Μην φοβάσαι όλα καλα θα πανε απλά να προσεχείς ειδικά με την αποκόλληση.Το πρώτο σου ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου εκανα υπερηχο και με ρωτησε και για την τελευταια περιοδο.ωραια η χωριακη τελεια να πεις στο γιατρο σου να κανεις και εναν υπερηχο.

Μommy το πρωτο μου ειναι και σημερα ειμαι ολη μερα ξαπλωμενη μου εδωσε και ενα κολπικο τζελ ο γιατρος για την αποκολληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο θα πάω να τον δω. 4.30. Μου είπε να κλείσω ραντεβού κ όχι απλά να περάσω  από εκεί γτ ειμαστε φιλοι κ παντα περναω για ένα γειά. Οπότε μάλλον.. Θέλω να πιστεύω ότι ίσως κανουμε υπερηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου εκανα υπερηχο και με ρωτησε και για την τελευταια περιοδο.ωραια η χωριακη τελεια να πεις στο γιατρο σου να κανεις και εναν υπερηχο.

Μommy το πρωτο μου ειναι και σημερα ειμαι ολη μερα ξαπλωμενη μου εδωσε και ενα κολπικο τζελ ο γιατρος για την αποκολληση.

Εγω δν ξέρω για την αποκόλληση πολλά.. Κάνε υπομονή κ όλα θα πανε καλα.. πονάς καθόλου τωρα;; 

Επεξεργάστηκε από κυριακη03
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!!Εγω ειμαι 6 εβδομαδων και την επομενη τριτη θα παω να ακουσουμε καρδουλα!!!Εκανα προγεστερονη και οιστραδιολη και ηταν τελειες!!!Η τελευταια μου χοριακη την τεταρτη ηταν 8000!!!Απο συμπτωματα τα πρωινα εχω ανακατωσουρες και μερικα πονακια ελαφρια χαμηλα που και που...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!!Εγω ειμαι 6 εβδομαδων και την επομενη τριτη θα παω να ακουσουμε καρδουλα!!!Εκανα προγεστερονη και οιστραδιολη και ηταν τελειες!!!Η τελευταια μου χοριακη την τεταρτη ηταν 8000!!!Απο συμπτωματα τα πρωινα εχω ανακατωσουρες και μερικα πονακια ελαφρια χαμηλα που και που...

με το καλο κοριτσάκι μου!! Έχεις προϊστορία κ έκανες προγεστερονη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια με το καλο τα νινακια σας να γεννηθουν γερα και δυνατα!!Εγω εχω δυο κοριτσαρες 10 χρονων και 4 χρονων και προσπαθουμε με τον αντρουλη μου για το τριτο και γιατι οχι και τεταρτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια με το καλο τα νινακια σας να γεννηθουν γερα και δυνατα!!Εγω εχω δυο κοριτσαρες 10 χρονων και 4 χρονων και προσπαθουμε με τον αντρουλη μου για το τριτο και γιατι οχι και τεταρτο....

μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...