Μετάβαση σε περιεχόμενο

συμπτωματα


ioannaki24stathop

Recommended Posts

Καλησπερα..θα ηθελα τη γνωμη σας....καινουργια στo mammyland...και προσπαθω κ εγω για παιδακι. Τελευταια περιοδος 26/9-3/10 και ξεκιναμε τις προσπαθειες...απ τις 9/10 ξεκινησε το πρηξιμο στο στηθος πονοι στη μεση πρωινες ναυτιες αυξημενη οσφριση πονακια χαμηλα δυσκοιλιοτητα γενικοτερα πονοι περιοδου κατι μικρες ζαλαδεςκαι αυτο που με εβαλε στις σκεψεις οτι λες μωρε να τα καταφεραμε ειναι τα υγρα ....σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας υπαρχει περιπτωση να ειμαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσες μέρες έχει κύκλο συνήθως?

Πάντως πολλά απο αυτά είναι συμπτώματα, εμένα μου εμφανίστηκαν 10 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.

Ελπίζω να έχεις ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω παρει τιποτα ομορνες αδιαθετω 18 το μηνα αλλα ποναει πολυ πολλες μερες τωρα.πως θα καταλαβω αν υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσηνης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσες μέρες έχει κύκλο συνήθως?

Πάντως πολλά απο αυτά είναι συμπτώματα, εμένα μου εμφανίστηκαν 10 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.

Ελπίζω να έχεις ευχάριστα νέα!

μακαρι....26με28μερες σταθερος κυκλος δεν εχω ανομαλιες ...αλλα τετοιο πριξιμο και τετοια συμπτωματα πρωτη φορα...ασε που οτι και να φαω μετα εχω ανακατοσουρες...δεν ξερω θελω πολυ να ειμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας το εύχομαι κορίτσια. Το στήθος είναι σημάδι αλλά όχι αλάνθαστο. Καλό είναι να περιμένετε να δείτε αν θα έχετε καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα χοριακη σημερα 9 μερες πριν την αναμενομενη κυρια κοκκινη και βγηκε 2...το στηθος ομω εξακολουθει να ναι πρισμενο και να ποναει....τι να πω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νωρις δεν ειναι για χοριακη?? Εγω αυριο περιμενω ελπιζω να μην ερθει το στηθος μου ειναι τουμπανο παντως...τι αλλα συμτωματα θα ειχα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτώματα ποικίλουν από γυναίκα σε γυναίκα. Η χοριακή συνήθως γίνεται με μία μέρα έστω καθυστέρηση, για να έχει γίνει σίγουρα η εμφύτευση και να έχει ανέβει η τιμή της. Πιο πριν οι τιμές της χοριακής είναι πιο χαμηλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...