Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σας!!!! Πριν ένα χρόνο γέννησα με καισαρική τομή το αγγελούδι μου, όμως δεν πήγαν και όλα καλά...... Την ημέρα που πήρα το παιδί σπίτι από το μαιευτήριο το ίδιο βράδυ αναγκάστηκα να το πάω στο Παίδων Αγία Σοφία με πνιγμονή γιατί δεν είχαν καθαριστεί οι βλέννες από το τοκετό καλά. Είκοσι μέρες μετά έπαθα θρόμβωση στο πόδι χωρίς αρχικά να ξέρω τι ήταν αυτή η μελανιά πιστεύοντας ότι κάπου χτύπησα. Μη σας τα πολυλογώ το ένα χτύπημα ερχόταν μετά το άλλο, το άγχος τεράστιο, με αποτέλεσμα 2 μήνες μετά το τοκετό να εκδηλώσω και την ''υπέροχη'' ψωρίαση!!!!!Ταλαιπωρούμε ένα χρόνο τώρα και ''γιατρειά'' δεν βλέπω!!!!Το κακό είναι ότι το έχω στο τριχωτό του κεφαλιού και φαίνεται. Κάποιες φορές φεύγουν ολόκληρα τσουλούφια από τα μαλλιά και τρελαίνομαι! ΕΥΧΟΜΑΙ καμιά κοπέλα να μην το περάσει αυτό αλλά αν υπάρχει κάποια πολύ θα ήθελα να ακούσω πως το αντιμετωπίζει το όλο θέμα.Σας ευχαριστώ.....

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και περαστικά εύχομαι!

Δεν έχω παρόμοια εμπειρία, αλλά μια οικογενειακή μας φίλη που είχε ψωρίαση τη βοηθούσαν πάρα πολύ τα μπάνια στη θάλασσα. Αλλά φαντάζομαι θα σου το έχουν πει αυτό οι γιατροί σου.

Έχω περάσει ψωρίαση και την ξέρω παρααααα πολύ καλα έχασα τα μισά μου μαλλιά σε 2 μέρες μέσα....

ελαιόλαδο ξέρω οτι κάνει καλό από μια φίλη που έχει και αυτή και κοιραληφές κατάλληλες για ψωρίαση.....

@myangelΚαλημέρα είχα περάσει ψωρίαση και ήταν πολύ πολύ δύσκολο, έφευγαν τούφες και είχα και στους αγκώνες και στα γόνατα και φαινόταν και ήταν πολύ άσχημο! Αφού έκανα χίλιες θεραπείες μόνο η ομοιοπαθητική με βοήθησε, αν σε ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα να σου στείλω όνομα του γιατρού κτλ 

Κορίτσια είναι πολύ παλιά η ανάρτηση, από το 2013... δε νομίζω πως θα το δει η ενδιαφερόμενη. :)

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα