Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

καλημερα......

ευακι οχι δεν ημουν εγω...τωρα μπαινοβγαινω στο μητερα :lol::lol::lol::lol: εκει θα γεννησω...

μπραβο για το μπεμπε σας...ποτε ξαναπας γιατρο;;;θα μαθετε φυλο;;;;η αναστασια πως παει;;;;

ποτε ξαναερχεσαι αθηνα;;;;μπας και πιουμε καφεδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΜΑΖΕΥΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΟΛΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΒΙΚΑΚΙ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου.....

....ακόμα εδώ :lol: αηδία κατάντησα να λέω συνεχώς το ίδιο, αγανάκτησε και ο γιατρός μου πιά!!! Πήγα την Πέμπτη και ήθελε σώνει και καλά να με βάλει να γεννήσω με πρόκληση μέσα στο σ/κ αλλά αρνήθηκα!!!!! Πάντως τώρα πλέον παίζω με τις ώρες.....ανέβασα κι ένα ωραιότατο 16άρι πίεση πάλι και τον άγχωσα ακόμα περισσότερο τον γιατρό μου!!!!!! Στο σπίτι μου η πίεση 11......μου έβαλε δάχτυλο προφανώς για να επισπεύσει τα πράγματα αλλά η μικρή ακόμα φέεεεεεεεετααααα!!!!! Λέτε να γεννήσω απόψε????? Δεν νιώθω την παραμικρή ενόχληση, ούτε πονάκια, ούτε τίποτα.......και η μπέμπα ακόμα ψηλά αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αυτό δεν παίζει και πολύ ρόλο στις πολυτόκους (θα είναι η τρίτη μου γέννα αυτή!) Πάντως αν δεν έχω γεννήσει μέχρι την Δευτέρα μάλλον θα με πάει πάλι με πρόκληση.......

Πάτσυ μου είσαστε αρρωστούλια????? Περαστικά σας!!!!!!!!!! Έχεις δίκιο που στεναχωριέσαι να βλέπεις να "φεύγουν" ή να πετιούνται τα υπάρχοντά σας αλλά θα ξαναφτιαχτούν όλα τα αντικείμενα καλό μου....το θέμα είναι να είστε εσείς καλά, αγαπημένοι και δεμένοι και να σας πάνε όλα καλά στο εξωτερικό!!!!!!!!! Να μου φιλήσεις την Νεφελίτσα και τον Πετράκο!!!!!!!! Και να προσέχετε όπου και να πάτε.....

Γκρουσάκο μου έχεις σήμερα γενέθλια???? Να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου!!!!!! Να σε χαίρεται η οικογένειά σου....να σε χαιρόμαστε κι εμείς...και με το καλό να έρθει και το δεύτερο ζουζουνάκι σας!!!!!!!!!! Φύλο είδατε ή όχι ακόμα??????

Κανγκουράκι μου τί κάνετε??? Τί καλά εσείς οι Αθηναίες που καταφέρνετε και τα λέτε κι από κοντά!!!!!!!! Κολυμβητήριο θα πηγαίνετε και τον χειμώνα???? Φαντάζομαι οι πισίνες είναι θερμαινόμενες φυσικά.......(ρώτησε η ξανθιά :lol: ) Ναι όντως πριν λίγο καιρό μας λαχτάρησε η μπουμπού ότι έρχεται πρόωρα (είχα τραγικές συσπάσεις κι έπαιρνα γιουτοπάρ) και τελικά δεν λέει να βγεί από κεί μέσα....ξέρει τί την περιμένει από την Μαμία την ταλιμπάνα, γι'αυτό :shock:

Γιωτάκι μου μην ανησυχείς καλό μου.....θα γυρίσει η μπουμπού!!! Και η δικιά μου κάπου στην εβδομάδα που είσαι τώρα γύρισε!!!!!!!!

Όλια μου την κατάφερες την μεζονέτα?????? Ευτυχώς που βοήθησε και ο άντρας σου......Θα γεννήσω στην Γενική Κλινική στο Ποσειδώνιο (υπάρχει λένε και στην Δωδεκανήσου, δεν το ήξερα)...εκεί έκανα και τις δύο προηγούμενες.....Ο Νικολάκης μανία με τα συρτάρια???? Αχχχχχ μακάρι και η Μαμία μου να περιοριζόταν μόνο στα συρτάρια αλλά δυστυχώς τα ρημάζει ΟΛΑ!!!!!!!!!! Να μου τον φιλήσεις τον Νικόλα τον όμορφο!!!!!!

Η Μαμία πλέον λέει ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!! Επιτέλους λέει και το όνομά της...από τότε που είχε πεί Μαμία δεν το ξαναείπε...τώρα λέει ότι την λένε Μαϊα!!!!!!!! Μπορούμε να συνεννοηθούμε μια χαρά...κάνει ολόκληρες προτάσεις, λέει παιδικά τραγουδάκια, μετράει μέχρι το δέκα, λέει μερικά γράμματα από την ΑΒ, γενικά αν σκεφτεί κανείς ότι δεν είναι ούτε δύο χρονών ακόμα η γλωσσίτσα της πάει ροδάνι!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!τι κανετε;;

εγω ειμαι μονη μου σπιτι,ημουν πρωινη στη δουλεια ο αντρας μου απογευματινος κ ο αντωνακης κοιμαται λογικα αυτη την ωρα στη πεθερα μου.

νασια μου με το καλο κοπελα μου,πω πω μετρας ωρες αντε να ξαλαφρωσεις κ εσυ αν κ μετα να δω πως θα τα κανεις καλα κ τα δυο κοριτσακια σου!!η μαμια θα εχει ασχολια τωρα!!

ευακι μου χρονια σου πολλα κ απο δω κ με το καλο κ το δευτερο μωρακι σου!!εμαθες φυλο;;πιστευω εχεις αγορι κ το πασχαλακι πιστευω εχει κοριτσι.για να δουμε..οτι να ναι,μονο να ειναι γερα!

γιωτακι κ τους δυο αλλους γιους σου στο μητερα τους γενησες;;νομιζω ιασω ε;;

ολια μου κ εγω θελω να στρωσω κ σκεφτομαι απο βδομαδα που εχω αδεια ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια.να μου φιλησεις τον κουκλο σου!!

εγω κοριτσια ειμαι πολυ στεναχωρημενη,πριν δυο μερες εχασα τη προγιαγια μου.ηταν βεβαια 89 χρονων,δε θυμαμαι αν σαςεχω ξαναμιλησει για εκεινη,ημουν πολυ δεμενη γιατι μεγαλωσα μαζι της,εχω χιλιαδες αναμνησεις κ εκεινη με λατρευε.εγιναν ολα πολυ ξαφνικα κ ειμαι σαν χαμενη..

κατα τα αλλα ησυχια,εμενα με στεναχωρει που ο αντωνης μου δε μιλαει αλλα σαν κατι να εχει αρχισει να αλλαζει,δηλ οι συλαβες που λεει.κλεισαμε κ παιδοτοπο για τα γενεθλεια του απλα η βλακεια ειναι οτι τα γενεθλεια πεφτουν ανημερα σαββατο(αυτο ειναι καλο)κ την αλλη μερα ειναι η τελευταια κυριακη του χρονου κ δουλευω... :( ελεος δηλ..αν κ κυριως για αυτο τον λογο θα παμε σε παιδοτοπο,αλλιως τι να προλαβω.ας ειναι γερος ομως κ δε με μοιαζει ολα γινονται.

αυτα τα νεα μου κ εμενα.

σας ευχομαι καλο απογευμα κ θα τα ξαναπουμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!!! ;)

γιωτου μου,πως και αποφασισες για το μητερα??????αθηνα τον αλλο μηνα παλι μαλλον....αντε να δω ποτε θα τον πιουμε αυτον τον καφε!!!!! ;) ευτυχως που δεν προλαβα να μιλησω στην κοπελα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πατσουλινακο μου,ευχαριστω πολυ κουκλαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη αρχη στα ξενα!!!!!!!!!!!!!!!μια χαρα θα ειστε!!!!!!σιγουρα πολυ-πολυ καλυτερα απο εδω.... ;)

νασιακο,αστο λιγο ακομα μεσα το μωρακι.... ;) μετα...τρεχατε ποδαρακια μου!!!!! :lol: ναι,ειχα γενεθλια!!!!!ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!κι εσυ με το καλο να κρατησεις την κουκλιτσα σου αγκαλιτσα!!!!!μπραβο στη μαμια!!!!!η αναστασια μιλαει μεν,μπορουμε να συνενοηθουμε αλλα η δικια σου ειναι αστερι!!!!!!! ;)

βικακι μου,ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!αντε,βαλε μπρος κι εσυ για δευτερο!!!!!!!συλληπητηρια για τη γιαγιακα σου...οσο μεγαλος κι αν ειναι ο ανθρωπος παντα ποναμε....

συμπεθερα,που εισαι?????????????????θα σε παρω τηλ.αυριο!!!!!!!!! ;)

σημερα η αναστασια ηταν αλλο πραγμα απο τη γκρινια....ειπα κι εγω να σβησω ενα κερακι για το καλο...τι το ηθελα????μας αλλαξε τα φωτα ο ανταρτης.....αναψαμε τα κερια 100 φορες....λερωσε ολο το σπιτι με το γλυκο και εκλαιγε συνεχεια αν δεν της εκανα το χατιρι...με δαγκωσε κιολας....να δω τι αλλο εχουμε να τραβηξουμε.... ;) πολλα μαλλον,ε???????? :lol:

φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Μανουλιτσες!!!!

Ευακι χρονια πολλα να τα εκατοστησεις!!!Ελπιζω να ηρεμησες μετα την αυχενικη ..Πολλα φιλια στην Αναστασια ..Και μενα δαγκωνει πολυ ο Νικολακης και δεν ξερω πως να του κοψω..

Γιωτα ανταρτης και ο Ιασωνας ? Μια φιλη μου εχει δυο αγορια και εκανε τριτο κοριτσακι και βλεπει τους μεγαλους και εχει γινει χειροτερη και απο τα αγορια στις ζημιες ....Ξεκουρασου λιγο τωρα γιατι μετα θα ειναι πιο δυσκολα ..Σταματησες τη δουλεια?

Βικακι φιλια πολλα στον Αντωνακη σου..Και ο Νικολακης δεν μιλαει πολυ ..Τωρα αρχισε να λεει δυο λεξεις μαζι και γενικα να λεει τα δικα του..Γενικα τα αγορια ειναι πιο αργα στην ομιλια..

Πατσυ μου και γω χαρηκα που σε γνωρισα..Αν και δε σε ειδα πολυ..Πως πανε οι δουλειες???Πηγες στον γιατρο ?Η Νεφελη πως ειναι?

Το Σοφακι τι κανει ?Εχει πολυ καιρο να μπει

Εμεις το απογευμα θα παμε στα γενεθλια του γιου του κουνιαδου μου στο χωριο...

Νασια μου με ενα πονο !!!!Θηριακι η Μαμια ε? Τωρα με το νινι θα εχει παρεα

Αυτα φιλια πολλα και καλη κυριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!

Κι έλεγα ότι μόνο η Μαμία μου έχει αυτό το άσχημο χούι να δαγκώνει....μας έχει σακατέψει.....τώρα λίγο παρηγορήθηκα που ακούω κι εσάς!!!! Μα σκεφτόμουν ότι έχω γεννήσει τον Δράκουλα πιά.......αλήθεια πώς θα τους το κόψουμε αυτό?????????? Φοβάμαι την μέρα που θα πρέπει να πάει παιδικό και θα δαγκώνει και θα χτυπάει τα άλλα παιδάκια, ή που δεν θα την θέλει κανένα παιδάκι για παρέα ή που θα την χτυπάνε κι αυτά και θα γυρνάει στο σπίτι σακατεμένη!!!!!!!!! Τί άγχος κι αυτό???

Όλια μου σ'ευχαριστώ για τις ευχές καλό μου!!!!!! Καλά να περάσετε απόψε στο πάρτυ!!!!!!!

Γκρουσάκο μου θηριάκι και η Αναστασία ε???? :lol: Αχ μεγάλωσαν και έγιναν ταλιμπανάκια τα βλαστάρια μας!!!!! Έχουν πολύ πλάκα όταν τρώνε κόλλημα με κάτι και θέλουν να το κάνουν 200 φορές μέχρι να το σιχαθούν κι αυτά κι εμείς......η Μαμία έχει φάει κόλλημα με δύο παιδικά dvd, την Χιονάτη και την Τίνκεμπελ, έρχεται και μου λέει "μαμά θέλω το βιντί την Χιονάτη"......εεεεεεεε το βλέπει τουλάχιστον 4-5 φορές απανωτά!!!!!!!!!! Τα νεύρα μας τσατάλια.....δεν μας αφήνει να δούμε τίποτα άλλο στην ΤιΒι, όλη μέρα την Χιονάτη και την Τίνκερμπελ!!!!!!!!! Έχουμε μάθει απ'έξω όλα τα τραγούδια και τις ατάκες.........

Βικάκι μου συλληπητήρια για την γιαγιούλα!!!!! Δεν έχει σημασία πόσο χρονών ήταν...δεν παύει να χάθηκε μια ψυχούλα...ακόμα πιο δύσκολα αν είσασταν τόσο δεμένες και έφυγε και ξαφνικά!!!!!! Ο Θεός να την αναπαύσει!!!! Μην στεναχωριέσαι για τον Αντωνάκη που λέει λίγα....καλά λέει η Όλια, τα αγοράκια αργούν περισσότερο και ούτως ή άλλως είναι πολύ μικρά ακόμα......μην κοιτάς την Μαμία, έμοιασε σε μένα που από ενός έτους ήμουν παρλαμάμα!!!!!!!!!! :lol: Σε λίγο καιρό θα μας βγάζουν μια γλώσσα παντόφλα...... :lol:

Η Κατερίνα και το Σοφάκι έχουν πολύ καιρό να φανούν.......ελπίζω να είναι καλά!!!!!!!!!

Καλή Κυριακή σε όλες!!!!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

σας ευχαριστω πολυ ολες για τα συληπητηρια,συμφωνω οτι δεν εχει σημασια η ηλικια αλλα το τι εχεις ζησει,απλα υπαρχουν ανθρωποι που φευγουν πολυ νωριτερα κ εκει σου ερχεται να χτυπας το κεφαλι στον τοιχο.τουλαχιστον εκεινη ειχε μια καλη ζωη,ηρεμη,ουτε αρρωστιες κ νοσοκομεια η μαμα μου κ η γιαγια μου δηλ η κορη της παντα μαζι της κ δεν της ελειπε τιποτα.ακομα κ στο τελος της δε ταλαιπωρηθηκε.απλα δε μπορω να το πιστεψω..τελοσπαντων,μη σας ψυχοπλακωνω κ εχουμε κ εγκυουλες εδω μεσα.

κ εμενα δαγκωνει ο αντωνης μου κ επισης ειναι λιγο αντικοινωνικος μερικες φορες δε παιζει ευκολα με αλλα παιδακια κ καμια φορα τα χτυπαει αν δεν τον προλαβουμε.ειδικα στα αυτοκινητακια,αυτα που ριχνουνε τα κερματα αν του παρει κανενα παιδακι αυτο που θελει να παει εκεινος γινεται χαμος.αν κ παρατηρω οτι κ αλλα παιδακια το κανουν.οσο για τα dvd νασια μου ποσο πορωθηκα οταν διαβαζα αυτα που ελεγες κ εμενα τα ιδια,κολημα,ολη μερα παιζουν δε μπορουμε να δουμε τιποτα,ελεος δηλαδη.εμενα βλεπει τα ζουζουνια κ τα mazoo & the zoo.θελει τραγουδακια παντως,οχι κινουμενα σχεδια.αχ μωρε ποσο μωρακια ειναι μερικες φορες κ αλλες παλι τα βλεπεις πιο μεγαλα.τωρα ας πουμε κοιμαται κ τον βλεπω πολυ μωρακι ετσι με τη πιπιλα του κ τα χερακια μαζεμενα μπροστα του.ψυχουλες μου..

ευακι μου χαθηκαμε,πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα με την αυχενικη σου κ οσο για το δευτερο δε ξερω,ακομα κρατιεμαι αν κ το θελω πολυ.κ ειδικα ο μπιλακος.

αυτα κοριτσια μου κ απο μενα,θα τα πουμε παλι,τωρα που θα καθομαι οταν μπορω θ μπαινω.

σας φιλω ολες κ τα μωρακια σας εντος κ εκτος κοιλιας!!! [smilie=love5.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

Καταρχην να συγχαρω το ευακι, πολυ χαρηκα που ολα πηγαν καλα με την αυχενικη!σ'ευχαριστω για την απαντηση σου, κι εγω υπεθεσα πως μαλλον για κραμπες προκειται..απλα στο Μακη δεν τα ειχα αυτα και ψιλο ανησυχησα.

Πατσυ μου με το καλο!ευχομαι να σας πανε ολα δεξια και να προσεχετε!σε φιλω!ελπιζω να συνεχιζουμε να τα λεμε εστω και απο μακρια!Μη χαθεις!

Συμπεθερουλα μου η μπεμπα δε θελει να βγει ε; Μαλλον ακουει το θηριακι την αδερφουλα του και εχει σκαιχτει η κακομοιρα!!!!!!!!χιχι!πωπω τσαουσα η νυφη μου!Ετσι τη θελω!χαχαχα!

Βικακι μου, να σε συλληπηθω και εγω με τη σειρα μου για την προγιαγια σου, να σαι γερη να τη θυμασαι.Το οτι δεν ταλαιπωρηθηκε φευγοντας ειναι παρα πολυ σημαντικο.και παλι συλληπητηρια,

και ο δικος μου δε λεει σχεδον τιποτα ΒΙΚΑΚΙ μου μονο μπαμπα και τα δικα του φυσικα.Τωρα τελαυταια τον ακουει φωναζει και μαμα αλλα σπανια.Μην στεναχωριεσαι.

Τεταρτη εχω γιατρο. Αντε να δουμε θα μας πει φυλο;;;;;;;;;;;;;;;χαχαχ πλακα κανω γερο να ναι πανω απ'όλα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.....

λοιπον τον ταλιμπαν τον γεννησα λητω...το σαμιαμιδι στο ιασω και την μπουμπα(οπως την λεει ο ιασονας)στο μητερα......χαχαχα!!!!!εχω παει σε ολα σχεδον τα ιδιωτικα μαιευτηρια....

ευακι παω μητερα γιατι εκει ειναι η γιατρος μου,απλα στον ιασονα δουλευα στο ιασω και με συμφερε οικονομικα και η γιατρος εχει δικαιωμα να ξεγενναει εκει απλα δεν το γουσταρει και παει μονο μητερα....

βικακι τα συλληπητηρια μου....οσο μεγαλος και αν ειναι ενας ανθρωπος δεν παυει οταν τον αγαπαμε να μας στεναχωρει η απωλεια του....βικακι δεν θα κανεις αλλο νινι;;;;;ο αντωνακης θελει αδελφακι...

νασια τελεια η μαμια σου....αντε με το καλο και η μπεμπα σου..

πασχαλακι περιμενουμε νεα σου για το φυλο την τεταρτη....μην το ξεχασεις...αληθεια δουλεια πας;;;;

ολια φιλια στον μικρο σου....

ευακι δεν το βλεπω να προλαβαινουμε τον καφε....

εμενα ο ιασονας μιλαει παρα πολυ καλα...ειδικα για αγορι.λεει σχεδον τα παντα....κανουμε διαλογο δηλαδη...χαχαχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες

Ευάκι χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις!!!! Να χαίρεσαι την Αναστασία και με το καλό το μπεμπάκι. Ωραία που πήγαν όλα καλά με την αυχενική.

Αντε την άλλη φορά να μας πείτε και το φύλο και εσύ και η Πασχαλιά. Γερά πάνω απ όλα βέβαια :D

Βικάκι να την θυμάσαι πάντα την προγιαγιά σου και μακάρι να φτάσουμε τα χρόνια της και να δούμε όσα και εκείνη υτυχισμένα παιδιά, εγγόνια, δισέγγονα, ο Αντωνάκης τρισέγγονο!!!

Νάσια μου ακόμα νομίχω την επόμενη φορά θα μας περιγράψεις τη γέννα. Ολα καλά να σου πάνε. Η Αγγελική δεν δαγκώνει τσιμπάει όμως και σπρώχνει τα παιδάκια αν της πέρνουν τα δικά της παιχνίδια ή αν βρίσκονται μπροστά της στη σειρά. Εμείς έχουμε κόλλημα με το Μίκυ, παλιά έβλεπε και λίγο ζουζούνια τώρα μόνο Μίκυ μόλις ξυπνήσει το ζητάει και φυσικά παίζει 2-3 φορές συνέχεια.

Για καφεδακι ποιες είστε μέσα και για πότε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

δεν προλαβαινω να μπαινω πολυ συχνα αλλα σας διαβαζω παντα αν και τελευταια δεν βλεπω και πολυ κινηση.....

ειμαι και λιγο αρρωστουλα συναχωθηκα,με ενα μυξομαντηλο γυρναω και ο αντρας μου αρρωστος κι αυτος ευτυχως τα παιδια ειναι καλα φτου φτου.....

και ο δικος μου λεει πολλες λεξουλες μπορεις να συννενωηθεις ανετα και κανει και πολλες δουλεις κιολας οτι του πεις το κανει ειναι νοικοκυρης :lol::lol: αυτο με το δαγκωμα κι εμεις το εχουμε,παει και δαγκωνει τους μεγαλους στην πλατη οταν δεν τον παιζουν και γενικως σηκωνει τα χερακι του και χτυπαει ακομα κι εμενα οταν τον εχω αγκαλια και νευριασει με ταραζει στο ξυλο :o αλλα απο την αλλη ειναι μαμοθρεφτος δεν ξεκολαει απο μενα ουτε στον μπαμπα του δεν παει οταν ειμαστε καπου αυτοκολλητοι εχουμε γινει :o:D και ο δικος μου εχει αδυναμια στον μικυ πιο πολυ μιμι οπως τον λεει κιολας και βλεπουμε και Mazoo and the zoo και μπεμπε λιλη και γκαμυ και σημερα επειδη μαζεψαμε τα λαπτοπ ανοιξε το συρταρι το εβγαλε μονος του το συνδεσε το ανοιξε και μετα φωναζε να του βαλουμε τα δικα του :D:D

συμπεθερουλα μου χρονια πολλα πολυχρονη κοπελα μου με το καλο να ερθει το μπεμπακι και να χαιρεσε την οικογενεια σου αντε να μιλησουμε συντομα,πολλα φιλια σου στελνω!!!

Νασια ακομα δεν λεει να βγει η μπεμπα;;σαν να καλοβολευτηκε εκει μεσα μου φαινεται αντε υπομονη λιγες μερουλες μεινανε,με το καλο!!

Βικακι συλληπητηρια για την γιαγια σου,οσο μεγαλος κι αν ειναι ενας ανθρωπος οταν ειναι δικος σου και υπαρχει δεσιμο λογικο ειναι να στεναχωριεσαι τα χρονια της να παρετε

Πατσυ πιστευω οτι πηρατε την καλυτερη αποφαση καλη δυναμη ευχομαι και ολα να πανε καλα!!!

Ολια και Κατερινα εμεια τα λεμε και στο καφε φιλακια!!!

πολλα φιλια σε ολες κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γενναει η νασια μας........σπασανε τα νερα.......

με το καλο κουκλα μου....να εχεις μια υπεροχη γεννα.......

κατερινιω περαστικα σας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασουλα μου η Παναγια μαζι σου κοριτσι μου με το καλο να ερθει η μπεμπουλιτσα!!!!περιμενουμε νεα............

Γιωτου ευχαριστω να εισαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου, συμπεθερουλα μου γλυκια, φανταζομαι τωρα πια θα κρατας την κορουλα σου αγκαλιτσα!αντε κοριτσι μου γλυκο!ευχομαι να πηγαν ολα καλα!οποιο κοριτσι εχει νεοτερα, ας μας πει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια να σου ζησει η μπεμπουλα σου.....

γεννησε χθες στις 22 και 30 μια μπεμπα 3850......να σου ζησει και παλι..... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου να σου ζήσει και η δευτερη κορούλα!!!

Να είναι πάντα καλότυχη και ευτυχισμένη και να την καμαρώνετε συνεχώς!!!!!

Φιλια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου, συμπεθερουλα μου!!!!!!!!!!να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να την καμαρωνετε παντα!!!!!!!!!!!!3850 ε;;;μπραβο θηριακι!!!!!!!!!και παλι συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!!

καταρχην να ευχηθω στο νασιουλινακι μας να της ζησει το δευτερο κοριτσακι της,βασικα ο κοριτσαρος της σχεδον 4 κιλα,να τη δειτε οπως επιθυμειτε κουκλα μου κ καλο σαραντισμο σε σενα!!με τη πρωτη ευκαιρια περιμενουνε νεα σου!!χαρηκα που ολα πηγαν καλα! :ymparty:

εμεις ειμαστε αρρωστοι,δηλ ο αντωνης μου εχει γαστρεντεριτιδα.εχω στεναχωρηθει γιατι δε τρωει καλα κ κανει κ καθε πρωι εμετο εδω κ δυο μερες αλλα τουλαχιστον σημερα δεν εχει κανει πυρετο.κ εχει σταματησει η διαροια,δλ πριν που εκανε ηταν σχετικα πιο σφικτα τα κακακια του.τωρα κοιμαται το αγγελακι μου.

γιωτακι μου εβλεπα το τικερακι σου,καλα πως περασε ετσι ο καιρος,κοντευεις κ εσυ σε λιγο καιρο πρωτα ο θεος θα λεμε σε σενα τα συγχαρητηρια για τη κορουλα σου..οσο για τον αντωνακη θελω να του κανω αδελφακι απλα περιμενω λιγο ακομα.απλα σκεφτομαι ρε κοριτσια πως θα γινει θα ειμαι στος πρωτες εβδομαδες κ να τον σηκωνω αγκαλια,θα αγχωνομαι πολυ,εμενα με ξερετε ειμαι κ πολυ φοβιτσιαρα.για πειτε εσεις τι κανετε οι φρεσκοεγκυουλες η ηδη μανουλες δευτερων παιδιων.

κατερινα μου περαστικα ευχομαι κ στους δυο σας μακαρι να μη κολησουν τα μωρα σας κ εμενα το βαζει μονος το dvd.

αδιαθετησα σημερα κ ειμαι καπως.

θα τα ξαναπουμε φιλεναδες μου,σας φιλω κ καλο απογευμα!! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!!!!!!!

Νασιούλα να σου ζήσει η μπουμπού σου!! Να είναι πάντα γερή, τυχερή και ευτυχισμένη!!! Ελπίζω να μην πόνεσες και όλα να πήγαν υπέροχα!!!

Ευάκο μου, να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό το νέο μπεμπέ!! Συγχαρητήρια για την αυχενική!!!!!!!!

Πασχαλίτσα με το καλό η αυχενική!! Καλά αποτελέσματα !! Περιμένουμε νέα σου !!!!!!!

Βικάκι μου γλυκό χαθήκαμε... καιρό είχα να σε ακούσω.. Συλλυπητήρια για την προγιαγιά σου.. εύχομαι να είστε γεροί όλοι και να την θυμάστε!!!!!!!!!

Την Πέμπτη είμαι κα ιεγώ μέσα να βρεθούμε.. πείτε μου λεπτομέρειες να κανονίσω να μπορώ...

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο γιατί διάβασα βιαστικά τα νέα σας....

Εμείς είμαστε καλά .. δηλαδή η μπεμπούλα η μικρή είχε λαρυγγίτιδα και πήρε το καημένο τρεις μέρες κορτιζόνη... όλα καλά τώρα!! Η Βασιλικούλα μια χαρά είναι!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες

και εγώ μπορώ την Πέμπτη που λέτε να πάμε? Γιώτα που σε βολεύει δεν έχω το τηλεφωνό σου νομίζω αλλά έχω της Χρύσας οπότε θα συντονιστούμε.

Κατερίνα πολύχρονος ο Δημητράκης σου! Οτι καλύτερο και πάντα ευυχισμένος!

Βικάκι περαστικά στον Αντωνάκη αφού δεν έχει πυρετό θα είναι σίγουρα καλύτερα.

Χρύσα μου πως έπαθε λαρυγγίτιδα η μικρούλα σου?

Η Αγγελική είναι με πρησμένο μάτι, κάτι την τσίμπησε την Δευτέρα μάλλον στις κούνιες και ενω μέχρι το βράδυ ήταν μια χαρά χθες ξύπνησε με το μάτι πρησμένο. Της βάζω μια οφθαλμολογικη αλοιφούλα απο χθες και ελπίζω να υποχωρήσει σιγά σιγά. Ευτυχώς το ματάκι μέσα είναι καλά ουτε τσιμπλίτσες ούτε τίποτα αλλά το τρίβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιω περαστικα στην αγγελικουλα σας......οσο για αυριο που λετε εσεις....δεν εχω καποια ιδεα....για πες...νομιζω το τηλ μου στο ειχα στειλει σε πμ..για κοιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι περαστικα στον αντωνακη σας...ελπιζω να ειναι καλυτερα σημερα....

οσο για ενα ακομα μωρακι..οκ θελει λιγο προσοχη τον πρωτο καιρο αλλα με λιγη βοηθεια ολα θα πανε καλα....ειναι ωραια να εχουν μικρη διαφορα και να παιζουν...βλεπω τα δικα μου...μιλανε μεταξυ τους,εχουν πολυ πλακα,παιζουν αλλα τσακωνονται κιολας...σημερα το πρωι τσακωνονταν για πιο παιδικο θα δουν..εχει πολυ γελιο....αντε παρτο αποφαση,τωρα που υπαρχουν δουλειες ακομα....

πασχαλακι σημερα εχεις γιατρο ε;;;;περιμενουμε νεα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ θα το βρω τότε

θα έχεις τα μικρά μαζί σου? Επειδή εγω θα την έχω σίγουρα σκεφτόμουν μήπως πάμε σε κανα παιδότοπο εκεί και τα θηριάκια θα παίξουν και εμεις θα μπορούμε να πούμε καμια κουβέντα. Απο περιοχή δεν έχω πρόβλημα οπου σε βολεύει που είσαι εγκυούλα

Ποια άλλη μπορεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...