Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι Γυναικολογοι μας


Recommended Posts

εγω κοριτσια γεννησα τα 3 απο τα 4 παιδια μου στο ιασω εκει ηταν ο γιατρος μου αλλα και στα 3 μου δημιουργισαν προβληματα δεν 3ερω τι να πω ολα σε εμενα???στο 1ο χασανε το μωρο το ψαχναμε 20 ωρες κ μασ ελεγαν οτι αυτο το μωρο με αυτο το ονομα δεν υπαρχει.....στο 2ο ηρ8ε ενας παιδιατρος κ μου λεει συγνωμη αλλα το παιδακι σας εχει στα ποδαρακια του προβλιμα και πρεπει να με επισκεφτητε στο ιατρειο μου (70 η επισκεψη)εσκασα που λετε την αλλη μερα γεννησε μια φιλη κ ετυχε στον ιδιο οροφο και συναντι8ικαμε κ μου λεει ακριβως οτι μου ειχε πει εμεναο παιδιατρος :angry: στο 3ο γενναω κ με κρατησαν στην αι8ουσα 5 ωρες με την δικαιολογια οτι εχω αιμοραγια στην τελικη ερχετε ο γιατρος μου με 3αναβαζει χειρουργιο και δεν ειχα τπτ αυτα ............το 4ο πηγα στον γιατρο μου 12 Αυγουστου για εναν υπεριχο λογο οτι ειχα κατι υγρα με εξεταζει μου λεει εισαι μια χαρα μην ανυσηχεις(εφεβγε για διακοπεσ 14)15 το πρωι βλεπω αιμα κ παω στο Αλεξανδρας συστημενη στον κ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ με κοιταει κανουμε υπεριχο κ αρχισε να οριετε δεν ειχα σχεδον καθολου αμνιακο υγρο πεθενε το μωρο κ εγω παρεα ευτιχως σω8ικαμε!!!!!!!

συγνωμη αν σασ κουρασα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαια δεν εισαι η μονη πιστεψε με....εγω για να κρατησω αυτο το μωρο που ειμαι εγκυος τραβηξα.....αστα κ εδωσα κ ενα 1000 σε επισκεψεις σε διαφορους γιατρους να μου πουν την γνωμη τους...τελικα κατεληξα σε μια γυναικα που πραγματικα με καταλαβαινει...οταν πηγαινω μου φευγει το αγχος αμεσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ εχω τον Κωσταντινο Τυμπανιδη, μεγάλος γιατρος στο Μητερα. Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη (μετα απο μια αποβολη στην 6η εβδομαδα) και μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενη και οι μαιες του ειναι πολυ καλές!!!!Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτόν και μαλιστα ξεγεννάει δωρεάν πολύτεκνους!!!!!

dev348pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια απο το Ψαθα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη!Βεβαια αυτο δεν σημαινει κατι, μπορει αλλες κοπελες να ειναι πολυ!Δεν θελω να πω το λογο γιατι υπαρχουν κοπελες εγκυεσ που τις παρακολουθει και δεν ειναι καθολου σωστο!Να σημειωσω παντως πως πηγαινα παλιοτερα εκει και οχι κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης!Τον βρισκω και πανακριβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι βρίσκω πολύ καλή την ιδέα των κοριτσιών μας εδώ………..

Και να λέμε το γιατρό μας και να έχουμε τη λίστα μας………………

Απλώς……….. κάθε γυναίκα έχει διαφορετικές απαιτήσεις από το γιατρό της……….. ο ίδιος μπορεί να είναι τέλειος για τη μία……….. κι ο χειρότερος του κόσμου για την άλλη!!!!! ΟΚ?????

Σας την παραθέτω………..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΑΣ!!!

Maggy Σεργέντζης Θωμάς (ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ/ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

Frapedia72 Χριστόπουλος Γιάννης (ΜΗΤΕΡΑ)

Kouklitsa Ψαράκης (ΚΕΡΚΥΡΑ)

Βίκυ2 Καπελλάκης (ΕΛΕΝΑ)

Tzenaki 1 Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Βάνια Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Sweetmammy Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Kimon Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Lazy cat Μάχη Τράκα (ΙΑΣΩ)

Nanina Κιτμιρίδης Στέλιος (ΙΑΣΩ)

MARAKI NEFELI Μανιάς Νίκος

Savropinguinos Βάτση Θωμαή

Xelonitsa Δημητρούλης Κωνσταντίνος

Cecilia Χατζηιωακειμίδης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Nikulina Κεχαγιά (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ZOUZOUNITSA2 Βασιλειάδης Κώστας (ΓΑΛΗΝΟΣ/ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ)

Mariakrhth Ξημέρης Μπάμπης (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)

Ifigeneia Στερ. Κ. (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

Suricate Καλαμπόκης Δημήτρης

Milina Ψαθάς Παναγιώτης (ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ)

Xrisanthemo Πατσούρας Κωνσταντίνος (ΑΤΤΙΚΟΝ/ΛΗΤΩ)

Land Κουτρουμάνης Πελοπίδας (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)

Βικουλίνι Ζερβός Γιάννης (ΜΗΤΕΡΑ)

Chrysoula Αγραπίδης (ΙΑΣΩ)

Mariareti Τυμπανίδης Κωνσταντίνος (ΜΗΤΕΡΑ)

Bikxar Δασκαλάκης Γιώργος

PIPITSAZOUZOUNA Παππά Καλλιόπη (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΑΣ!!!

Maggy Σεργέντζης Θωμάς (ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ/ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)Frapedia72 Χριστόπουλος Γιάννης (ΜΗΤΕΡΑ)

Kouklitsa Ψαράκης (ΚΕΡΚΥΡΑ)

Βίκυ2 Καπελλάκης (ΕΛΕΝΑ)

Tzenaki 1 Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Βάνια Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)Sweetmammy Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Kimon Πετρόγιαννης Νίκος (ΜΗΤΕΡΑ/ΙΑΣΩ/ΛΗΤΩ)

Lazy cat Μάχη Τράκα (ΙΑΣΩ)

Nanina Κιτμιρίδης Στέλιος (ΙΑΣΩ)

MARAKI NEFELI Μανιάς Νίκος

Savropinguinos Βάτση Θωμαή

Xelonitsa Δημητρούλης Κωνσταντίνος

Cecilia Χατζηιωακειμίδης (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Nikulina Κεχαγιά (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ZOUZOUNITSA2 Βασιλειάδης Κώστας (ΓΑΛΗΝΟΣ/ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ)

Mariakrhth Ξημέρης Μπάμπης (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)

Ifigeneia Στερ. Κ. (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

Suricate Καλαμπόκης Δημήτρης

Milina Ψαθάς Παναγιώτης (ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ)

Xrisanthemo Πατσούρας Κωνσταντίνος (ΑΤΤΙΚΟΝ/ΛΗΤΩ)

Land Κουτρουμάνης Πελοπίδας (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)Βικουλίνι Ζερβός Γιάννης (ΜΗΤΕΡΑ)

Chrysoula Αγραπίδης (ΙΑΣΩ)

Mariareti Τυμπανίδης Κωνσταντίνος (ΜΗΤΕΡΑ)

Bikxar Δασκαλάκης Γιώργος

PIPITSAZOUZOUNA Παππά Καλλιόπη (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ)

Για να δούμε τώρα................ θα βγει καλύτερη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΨΑ8ΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑ!!!

1.500 Ε Η ΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ (ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ) ΜΕ ΠΑΛΕΨΕ Κ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ! ΑΛΛΑΞΑ 3 ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ Κ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟΝ ΨΑ8Α.

ΕΝΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΠΑ8Ε Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΠΙΠΛΟΚΗ ΣΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ Κ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΨΑ8Α ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΕ (ΕΥΤΥΧΩΣ).

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ (ΦΙΛΗ ΜΟΥ , ΔΕΝ 8Α ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΝΟΜΑ) , ΤΗΣ ΒΡΗΚΕ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ (ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΕ , ΠΗΓΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΕΙΠΕ '' ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ'' , ΩΣΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΕΤΡΕΞΕ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ , ΚΑ8ΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΛΗ8ΙΝΟΣ!!!)

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 8ΕΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξαναλεω κοριτσια οτι τον Ψαθα τον ειχα παλιοτερα και οχι κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης!!Συμφωνω απολυτα οτι ενας γιατρος μπορει να ειναι τελειος για μια γυναικα και ο χειροτερος για μια αλλη!Εγω ας πουμε στο γυναικολογο της κουνιαδας μου δεν πηγαινα ουτε για τεστ παπ και εκεινη τον βρισκει απιστευτο...το ιδιο μπορει να ισχυει και με το δικο μου γιατρο για μια αλλη γυναικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΛΛΑ ΠΑΘΑΙΝΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΗΜΟΥΝ 8 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΑΘΩ Κ ΕΚΛΑΜΨΙΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ 2 ΚΙΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw epeidi emena se nisi kai apo telos tou mina girizw korintho twra vrika ena giatro na me analavei athina, to gnwsto daskalaki na sas pw oti eimai ston evdomo :huh:

kserete na mou peite gi auton??? mexri wras mou fainete kalos alla ti na pw mono dyo fores ton exw dei :(:(:(

tha ithela opoia kopela ton exei na mou pei tin apopsi tis kai ama de thelei dimosia parakalw na mou steilei pm :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKE ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΡΩΣ ΑΛΑΤΙ,Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ,Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΩΣΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ 8 ΜΗΝΩΝ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ(ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ) ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ Κ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΩ Κ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΑΑ Κ ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ(Κ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΗΝΑ),Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ Κ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax! kali mou mi mou les tetoia kai gw prwta o theos ton augousto gennaw

na pw oti epeisis exw pristei pantou kai mou ekopse to alati na pw oti eimai upotasiki kai gi auto de fovounte gia proeklampsia :dry:

esy eixes alla sumptomata???? otan les o mikroulis sou oti gennithike 2 kila einai giati gennithike nwritera? i logo tis tasis proeklampsias?

sygnwmi pou se zalizw alla twra exw tromaxei polu :S

gia to fakelaki to kserw oti pernei :angry:

eutixos omws sou pigan ola kala na xairesai to mikro sou prigkipa :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΗΡΕΜΗ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ,ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2 ΚΙΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΕ ΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΕΙΧΕ ΦΡΑΞΕΙ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ 35 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΜΕ ΓΡΑΨΑΝΕ 32 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΗΤΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΟΜΩΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝΕΠΝΕΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΗΚΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΑΝΕΒΑΣΑ ΥΨΗΛΗ ΠΙΕΣΗ Κ ΛΕΥΚΩΑΙΜΑΤΟΥΡΙΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑ,ΑΑΑ Κ ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ.ΕΣΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΟΛΗ Η ΘΕΤΙΚΗ ΑΥΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ .....ΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...