Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι Γυναικολογοι μας


Recommended Posts

MARAgr έγραψε:

μηπως δεν πρεπει να τους διαφημίζουμε φορα παρτιδα και οποια κοπελα θελει να της στελνουμε πμ?
ΣΙΓΝΙΜΙ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗ ΤΕΣ ΝΑ ΠΙΣ....ΙΠΑ ΕΓΟ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina

οχι οχι nikulina μου, δεν αναφερομουν σε σενα. Γενικα αναρωτιομουν αν υπαρχουν κανονες που να απαγορευουν την αμεση διαφημιση γιατρων κεντρων κλπ.. Δεν ξερω. Απλα ρωτησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAgr έγραψε:

nikulina

οχι οχι nikulina μου, δεν αναφερομουν σε σενα. Γενικα αναρωτιομουν αν υπαρχουν κανονες που να απαγορευουν την αμεση διαφημιση γιατρων κεντρων κλπ.. Δεν ξερω. Απλα ρωτησα

[*]ΔΕΝ ΒΛΕΠΟ ΓΙΑΤΗ ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΜΕ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΜΕ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΔΙΑΦΙΜΙΣΙ..ΙΣΕ ΙΣΕ ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΜΕ...ΜΙΠΟΣ ΚΑΠΙΑ ΚΟΠΕΛΕ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΚΑΠΙΟ ΓΙΝΕΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΙ Η ΔΕΝ ΞΕΡΙ ΣΕ ΠΙΟ ΝΑ ΠΑΙ...ΟΠΟΥΣ ΕΓΟ,ΑΝ ΜΟΥ ΙΧΕ ΠΙΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΟ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΟ ΚΑΤΕΦΤΙΑ ΣΕ ΙΔΙΟΤΙΚΟ,ΔΕΝ ΘΑ ΙΧΑ ΠΕΡΑΣΙ ΤΗΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΕΒΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΠΟΥ ΠΙΓΑ ΠΡΟΤΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΦΤΕΕΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΙΠΕΡΙΧΟ ,ΜΕ ΕΣΤΙΛΕ ΣΕ ΚΑΠΙΟ ΓΝΟΣΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΙΧΕ ΙΔΙΟΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΙΟ.ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΕΠΙΔΙ ΙΜΕ ΧΟΝΔΡΙ ,ΣΤΟ ΕΞΟΤΕΡΙΚΟ ΙΠΕΡΙΦΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Ι ΚΑΡΔΙΑ...ΙΜΟΥΝΑ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ,ΔΕΝ ΧΤΙΠΟΥΣΕ ΑΚΟΜΑ Ι ΚΑΡΔΙΑ....ΒΕΒΕΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΠΙΓΑ ΣΕ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΙΛΕ ΚΑΙ ΠΙΓΑ ΣΤΗΝ ΚΙΡΙΑ ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΘΑ ΕΞΙΓΙΣΕ....ΑΛΑ ΑΠΟ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΑ ΠΟΥ ΙΧΑ ΟΤΑΝ ΕΧΙΓΑ ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΑΙΜΑ ΚΑΦΕ...ΙΧΑ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΤΙ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΜΟΡΟΥ..Ο ΙΛΙΤΙΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΔΕΝ ΧΤΙΠΑΙ ΑΚΟΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ,ΑΠΛΟΣ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΛΟΓΟ ΛΙΠΟΣ...[*]ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΟΣΙ ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΤΑΛΕΠΟΡΙΑ ΑΦΤΙΝ ,ΙΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η διαφήμιση δε με χαλάει... Η δυσφήμιση όμως????

Άσχετα αν με χαλάει,αποτελεί νομίζω ποινικό αδίκημα.

Θα μου πεις όλα είναι σχετικά... Και η καλή και η άσχημη εντύπωση που αποκομίζει κάποιος.

Ο δικός μου είναι ο Κ. Στερ. Όσες είναι από Κατερίνη, θα καταλάβουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΑΠΛΟΣ ΙΠΑ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΙ ΣΙΜΒΙ....ΚΑΙ ΑΣ ΙΝΕ ΚΑΙ ΔΙΣΦΙΜΙΣΙ...ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΙ ΚΑΠΙΟΣ ΑΣΧΙΜΙ ΕΝΔΙΠΟΣΙ,ΕΣΙ ΠΟΥ ΙΣΕ ΣΤΙ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΠΙΓΕΝΕ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΣΜΟΥ ΜΕΤΑ ΠΟΣ ΙΤΑΝ..[*]ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΣ ΕΔΟ ΛΕΜΕ ΘΑ ΠΑΝΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina κοπέλα μου εσύ δεν αναφέρθηκες σε ονόματα. Μίλησες για την εμπειρία σου γενικά...

Ήταν όντως πολύ άσχημο αυτό που σου είπανε.

Κουμάντο να κάνουνε στους άντρες τους.

Και πίστεψέ με, την εικόνα για τον Καλό Σαμαρείτη την εχω σχηματίσει πολύ καιρό πριν!

Σου είχα στείλει π.μ. Δεν μου απάντησες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και όταν λέω δυσφήμιση, εννοώ άσχημους χαρακτηρισμούς χωρίς αιτιολογία.

Το να γράφεις την εμπειρία σου χωρίς χαρακτηρισμούς και να αφήνεις τους άλλους να βγάζουν τα συμπεράσματά τους, κατά την προσωπική μου άποψη δεν είναι μεμπτό!

Είχα γράψει κι εγώ την εμπειρία μου από τον αναισθησιολόγο της κλινικής όπου γέννησα, χωρίς να πω το όνομά του και χωρίς να τον χαρακτηρίσω εγώ.

Θυμάμαι αρκετές κοπέλες εκφραστήκανε άσχημα, κρίνοντας από αυτά που πέρασα εγώ αλλά και η νονά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΝΟΜΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΟ ΚΑΛΑ...ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ .ΑΛΑ ΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΙΤΕΛΑ ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΟ....ΟΣΟ ΓΙΑ Π.Μ.,ΙΝΕ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΖΙΤΟΥΣΑ ΚΑΠΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ?ΔΑΞΙ ΠΙΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΛΑΒΡΑΣ 15 ,ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ,ΙΤΑΝ ΕΠΙΓΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΛΙ.ΕΥΑΡΙΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΔΙΣΙ ΟΜΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαωρω οτιαν μπορουμε να "προστατεψουμε "καποια αλλη κοπελα απο κατι που παθαε εμεις καλο ειναι βεβαια ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορεικος τι εννοω σε μεν αογυναικολογος μουμυ φαινετε απιστευτος αιστημονας και κυριος αλλα στην κοπελα του κουμπαρου μου της φανηκε αποτομος και απολυτος και αυτο γιατι της ειπε την αληθεια ειχε παει επειδη ειχε κατι οινομυωματα και τον ρωτησε αν υπαρχει προβλημα σ ετυχον εγκυμοσυνη και εκεινος της ειεπ οτι μια εγκυμοσυνη ειναι απιθανο να συμβει μια καιη γυναικα ηταν ηδη 48 ετων δνε νομιζω οτι πρεπει να θεωρουμε κακο γιατρο επειδη δεν ακουμε αυτο που θελόυμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

Βανια έγραψε:

γεια σου συνονοματη !!! ειναι πολυ καλος και ο καλογεροπουλος αλλα ρε συ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη να με παρακολουθει αλλος και να με ξεγεννησεις αλλος ;;; ενταξει δηλ ..... ο χρελιας δυστηχως δεν θα ξανακανει γεννες και σκεφτομαι ποιος θα με αναλαβει οταν κανω τοο επομενο παιδακι[/quote:201b311t]

βικυ τωρα η φιλη μουμιλησε με το χρελια και τον ρωτησε αν θα σταματησει να ξεγενναει και της ειπε οτι κατι τετοιο δνε ισχυει απλα καποια στγμη θα φυγει για 6μηνες στο εξωτερικο για καποιο σεμιναριο και επειδη δε ξερει ακριβως ποτε ειναι απλα ενημερωνει το κσομο .Ημουν μπροστα που τον πηρε τηλεφωνο .Επισης ειμαι σιγουρη οτι αν του μιλησεις και του πεις να σου σστησει καποιον αλλον θα το κανει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εγω κοριτσια δεν ξανασυστηνω ποτε γιατρο...επαθα κ εμαθα.Τωρα εχω μια υπερηχογραφιστρια που ειναι στο Αττικο κ στο Γαια.

οταν γεννησω με το καλο κ ζω...θα γραψω ολα τα ονοματα που πηγα...παντως σαν ανθρωποι κ επιστημονες ηταν ο κασσανος κ μαληγιαννης με το θεμα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μηπως γνωριζει καμια κοπελα καποιον καλο γυναικολογο στην αλεξανδρουπολη?εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και τωρα ειμαι εγγυοσ στο πρωτο παιδακι μου.οποια ξερει καποιον να μου συστησει ας απαντησει δημοσια ή ας μου στειλει π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar έγραψε:

κοριτσια μηπως γνωριζει καμια κοπελα καποιον καλο γυναικολογο στην αλεξανδρουπολη?εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και τωρα ειμαι εγγυοσ στο πρωτο παιδακι μου.οποια ξερει καποιον να μου συστησει ας απαντησει δημοσια ή ας μου στειλει π.μ.

Kαλημερα georgia ειμαι απο Αλεξανδρουπολη αλλα δεν μενω εκει.Οταν ημουν ομως γιατρος μου ηταν ο Βασαρας,ειναι πολυ καλος ρωτα οποιον θες εκει θα σου πουνε τα καλυτερα αλλα ξεγενναει σε κλινικη.Αν θες και για το νοσοκομειο βρες τον Νικολαου επισης πολυ καλος.Για τον Βασαρα μπορω αν θες να σου δωσω τηλεφωνο.Ελπιζω να βοηθησα. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαρισω πολυ τζενη για την απαντηση σου.στον βασαρα δεν παω με τιποτα ομως πηγα στο ιατριο του παλιοτερα περιμενα 40 λεπτα για να κλεισω ενα ραντεβου απλως ( μιας και δεν τον εβρισκα τηλεφωνικα) και οταν τελειωσε με το ραντεβου μου λεει θα ερθεισ αυριο το πρωι να σου κλεισω ραντεβου γιατι τωρα ηρθα εκτακτως για 2 ραντεβου!!!!Απαραδεκτος στον τροπο του, ενα ραντεβου μονο ηθελα οχι εξεταση...συγγνωμη αλλα εκνευριστηκα πολυ μαζι γιατι και ο αντρας μου ειναι γιατρος και δεν λεγονται τετοια λογια σε ιδιωτικο ιατρειο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμένα λέγεται Παναγιώτης Ψαθάς και το ιατρείο του είναι Κερατσίνι.

Επειδή δεν τον γνωρίζω καλά, πήγα πρόσφατα να με δει, θα ήθελα αν κάποια κοπέλα ξέρει και θέλει να πει εντυπώσεις...

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgia οντως εχει πολυ κοσμο και οντως απαραδεκτος.Μπορεις να δεις και τον Σπαθοπουλο επισης καλος εχω παει και εκει εχει ομως κι αυτος πολυ κοσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικος μου γυναικολογος ονομαζεται Πελοπιδας Κουτρουμανης και ειναι επιμελητης Α στο Νοσοκομειο "Αλεξάνδρα" στην Αθηνα!Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη... :) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω τον γιατρο αυτο αλλα η κολλιτη μου κ η αδερφη μου.η κολλιτη μοθ γενναει σε αυτον σε 10 μερες κ απ οτι λεει ειναι πολι καλος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gaia έγραψε:

εγω δεν εχω τον γιατρο αυτο αλλα η κολλιτη μου κ η αδερφη μου.η κολλιτη μοθ γενναει σε αυτον σε 10 μερες κ απ οτι λεει ειναι πολι καλος!!!!
μιλαω για τον κ Ψαθα.... :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον ψαθα πηγενα εγω αλλα απο ενα ατυχες γεγονος έφυγα.

γενικα ειναι πολυ καλος γιατρος εχει κ πολλες διάσημες πελάτισσες..κατι σημαινει αυτο..

πανε κ πολλες φιλες μου απ ολες καλα λογια ακουω.

ενα αρνητικό ειναι οτι περιμενεις παρα πολυ ωρα να μπεις στο ιατρειο του ασχετα με το ραντεβού που εχεις κλείσει. επίσης μου την έδινε μια αγενεστατη μαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν κανενε μια αλφαβητική λιστα με τους γυναικολόγους κ διπλα τα ονόματα των κοριτσιων που τους επισκέπτονται?

η εικόνα ετσι ειναι πpλυ πιο ξεκάθαρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...