Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εύχομαι να συμβεί το θαύμα..


Love1988

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

κ εγω ειμαι 5εβδ και 5ημερ και μου ξεκινησαν οι αναγουλες...νομιζω απο στιγμη σε στιγμη θα κανω εμετο..υπομονη!!!

Καλή αρχή!!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Να προσπαθεις να τρως κατι κάθε μια με δυο ωρες. Το πρωί εμένα με βοηθούν κάπως οι φρυγανιές με μέλι. Είναι δύσκολες αυτές οι πρώτες βδομάδες αλλα ο γιατρός μου ειπε δεν θα κρατήσουν ακόμα πολύ..Είναι και καλό σημάδι οτι ολα προχωράνε..Εγώ αυτό λέω συνέχεια στον εαυτο μου! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια  :D

@Love1988 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου ! ! Όλα καλά να πάνε ! ! 

Εγώ κορίτσια είχα τελευταία περίοδο 14/07 με κύκλο 32 ημερών. . . Γονιμες μέρες λογικά 25-31/07 και επαφές 25, 27, 29 και 31 του μήνα . Από την Δευτέρα (31/07) με πονάνε αρκετά οι θηλες μου και σήμερα είδα λίγο ανοιχτοχρωμο καφέ στο σερβιετακι . . . Υπομονή μέχρι μέσα του μήνα λοιπόν τώρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2017 at 6:23 ΜΜ, ο/η KarMar είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια  :D

@Love1988 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου ! ! Όλα καλά να πάνε ! ! 

Εγώ κορίτσια είχα τελευταία περίοδο 14/07 με κύκλο 32 ημερών. . . Γονιμες μέρες λογικά 25-31/07 και επαφές 25, 27, 29 και 31 του μήνα . Από την Δευτέρα (31/07) με πονάνε αρκετά οι θηλες μου και σήμερα είδα λίγο ανοιχτοχρωμο καφέ στο σερβιετακι . . . Υπομονή μέχρι μέσα του μήνα λοιπόν τώρα :)

Σ ευχαριστώ πολύ και εύχομαι κι εσύ να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ και εύχομαι κι εσύ να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις!!! :-)

Σ ευχαριστώ αλλά είχα αίμα σήμερα μετά την δουλειά οπότε μάλλον μου έρχεται περίοδος 10 μέρες νωρίτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η KarMar είπε:

Σ ευχαριστώ αλλά είχα αίμα σήμερα μετά την δουλειά οπότε μάλλον μου έρχεται περίοδος 10 μέρες νωρίτερα... 

Τελικά αδιαθετησες; Αν ναι μην στεναχωριεσαι ίσως να ειναι ο επόμενος μήνας ο τυχερός σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love1988 Όχι :confused: είχα χθες αρκετό στο σερβιετακι μετά την δουλειά όπως  σου είχα πει (αλλά μου φάνηκε κάπως σαν αραιωμενο με υγρά) και από τότε τπτ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η KarMar είπε:

@Love1988 Όχι :confused: είχα χθες αρκετό στο σερβιετακι μετά την δουλειά όπως  σου είχα πει (αλλά μου φάνηκε κάπως σαν αραιωμενο με υγρά) και από τότε τπτ.... 

Μακάρι τότε σε λίγες μέρες να έχεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...