Mama 1

Αυχενικη διαφάνεια και φύλο

8 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλησπέρα κορίτσια

Είμαιι η άνδρεωτου που θα δείτε σε άλλα σχόλια Έκανα 

Εκανα αυχενικη διαφάνεια και μας είπαν όλα οκ ?. Και ότι περιμένουμε 

Τονμικρό πρίγκιπα 

Εσείς?????????? 

i-cant-keep-calm-im-waiting-for-my-little-prince-2.png

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια

Είμαιι η άνδρεωτου που θα δείτε σε άλλα σχόλια Έκανα 

Εκανα αυχενικη διαφάνεια και μας είπαν όλα οκ ?. Και ότι περιμένουμε 

Τονμικρό πρίγκιπα 

Εσείς?????????? 

i-cant-keep-calm-im-waiting-for-my-little-prince-2.png

Καλησπέρα Νένα μου με το καλο ο πρίγκιπας σας!!

1

στις Just now, ο/η Eleni20 είπε:

Καλησπέρα Νένα μου με το καλο ο πρίγκιπας σας!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι ?. Μου 

0

εμας μας είπε μάλλον αγοράκι! Ακόμα δεν είναι σίγουρο! Με το καλό Νενα μου!

1

καλησπέρα μανούλες!! Κι εμας αγοράκι κατα 60% μας είπε ο γιατρος!! Έχουμε πολλούς πρίγκιπες στην παρέα!

1

ποπο άντρες φέτος!!!!!

1

Και εμάς πιθανότητες μας έδωσε αλλάΕπειδή κκαι στο πρώτο το ένστικτο της μάνας δεν έπεσε έξω έτσι εύχομαι και εδώ να βγει αληθινό Εννοείται ββέβαια ότι πάνω από όλα γερο

0

Καλησπέρα!!Είμαι νέα στο forum και μολις 4 εβδομαδων εγκυος!!θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε μετα τις αλλαγές στις εξετάσεις που καλύπτει ο εοπυ που έγιναν τέλος Οκτωβρίου  και λέει οτι καλύπτει την αυχενική διαφάνεια...ξέρει κανείς τίποτα ???????

0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα..Εύχομαι το όνειρο της εγκυμοσυνης να πραγματοποιηθεί πολύ σύντομα.. έχω την εξής απορία.. Τι εννοείς πως ο γιατρος σου είπε ότι έχεις πολλά ωάρια.. Συνήθως ο γυναικολόγος στον υπέρηχο βλέπει 1 το πολύ 2 ωοθυλακια που αναπτύσσονται και σου λέει ποιο από αυτά είναι το κυρίαρχο και πότε πιστεύει ότι θα γινει η ωορρηξία. Δυσκολεύομαι να καταλάβω τι σημαινει αυτή η διαπίστωση που έκανε... πολλά ωάρια μόνο στη διέγερση ωοθηκών της εξωσωματικής φαίνονται.. Το λέω γιατί έκανα πρόσφατα..
    • Εμείς επειδή κάνουμε μεικτή διατροφή κοιμάται πολλές ώρες.. άλλοτε όμως μου κάνει μεγάλα γεύματα ελεγχόμενα στο 3ωρο άλλες φορές όμως μου τρώει πιο μικρά γεύματα κ πιο συχνά.. Όλα με μπιμπερό! Πιστεύω χρειάζεται την αγκαλίτσα σου.. δε συμφωνώ με τον παιδιατρο.. ο δικος μας κ στο Νοσοκομείο που ηρθε να μας δει μου ειπε να την παίρνω αγκαλια και να της μιλαω οσο πιο πολυ μπορώ.. εχουν αναγκη την αγκαλια μας να ηρεμούν και να νιωθουν ασφάλεια.. σε αυτη τη φαση δε νομίζω πως κακομαθαινουν.. Το μονο εμποδιο στην αγκαλιτσα ειναι η ζεεεστη!!!! Γινεται μουσκεμα η καημενη κ βγαζουμε κ λιγα σπυρακια απο τον ιδρωτα. Φυσιολογικα κι αυτά.. 
    • Απ'οσο γνωριζω το 0,6 δε θεωρειται θετικο. Μιλησε με γιατρο καλυτερα. Διπλα στα αποτελεσματα δεν σου γραφει απο ποσο κ πανω θεωρειται θετικο. Ειναι πολυ περιεργο αυτο που λες γιατι τα τεστ εγξυμοσυνης βγαινουν θετικα οταν η χοριακη ειναι πανω απο 25. Ποτε εκανες το τεστ κ ποτε την χοριακη?
    • Κορίτσια μου !! Πραγματικα γράφονται ; δλδ μέσω ΙΚΑ; η απλα ενα χαρτι ώστε να ξέρει το μικροβιολογικό τι θα κάνει; Γτ εμενα μου ειπε οτι δεν γράφονται 
    • θελω να κανω κ εγω μια ερωτηση αν μπορειτε να με βοηθησετε. Ειχα καθυστερηση εκανα τεστ εδειξε θετικο. Την Παρασκευη εκανα χοριακη κ εδειξε 0,6 αυτο τωρα τι παει να πει;;; ποσο ειμαι;;; γτ μια φιλη που γεννησε προσφατα κ ειδε την χοριακη μου, μου ειπε οτι ειμαι δυο βδομαδων κ κατι....
  • Νέες συζητήσεις