Μετάβαση σε περιεχόμενο

6η εβδομαδα κυησης και δεν φαινεται εμβρυο


Recommended Posts

Καλησπέρα πάλι,

την Πεμπτη που μας περασε έκανα την 3η χοριακη και οι μονάδες ήταν 11,300... σήμερα μπήκα στην 6η εβδομάδα και πήγα να ακούσουμε καρδιακή λειτουργία... δυστυχώς ο γιατρός μου είπε ότι όχι μόνο δεν υπάρχει καρδιακή λειτουργία αλλά βλεπει και τον σάκο κενό... μου ειπε να ξανακάνω β χοριακή και να τα ξαναπουμε την Παρασκευή..εκανα και οι μονάδες ήταν 27300... εχω αγχωθεί πολύ...υπάρχει κάποια κυρία εδώ με αντίστοιχη εμπειρία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαρία Μαράκι είπε:

Καλησπέρα πάλι,

την Πεμπτη που μας περασε έκανα την 3η χοριακη και οι μονάδες ήταν 11,300... σήμερα μπήκα στην 6η εβδομάδα και πήγα να ακούσουμε καρδιακή λειτουργία... δυστυχώς ο γιατρός μου είπε ότι όχι μόνο δεν υπάρχει καρδιακή λειτουργία αλλά βλεπει και τον σάκο κενό... μου ειπε να ξανακάνω β χοριακή και να τα ξαναπουμε την Παρασκευή..εκανα και οι μονάδες ήταν 27300... εχω αγχωθεί πολύ...υπάρχει κάποια κυρία εδώ με αντίστοιχη εμπειρία? 

Κορίτσι μου....εγώ είχα ακριβώς το ίδιο με εσένα..... δεν θέλω να σε αγχωσω για κάτι.... απλά περιμενε να δεις μήπως αλλάξει κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

δε ξερω να σου πω...αλλα περιμενε λιγο ακομη!!!!καλη επιτυχιααααααααααα

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Κορίτσι μου....εγώ είχα ακριβώς το ίδιο με εσένα..... δεν θέλω να σε αγχωσω για κάτι.... απλά περιμενε να δεις μήπως αλλάξει κάτι.. 

Tonia laoura Καλησπερα, και ποια ηταν η εξέλιξη? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαρία Μαράκι είπε:

 

Tonia laoura Καλησπερα, και ποια ηταν η εξέλιξη? 

 

Δυστυχώς δεν είχε προχωρήσει εμένα..... περίμενα μέχρι την όγδοη εβδομάδα να δω τι θα γινόταν αλλά τίποτα!!!! εσένα ίσως να είναι διαφορετική περίπτωση.. σου ξαναλέω ότι δεν θέλω να σε αγχωσω γιατί κάθε κύηση είναι σίγουρα διαφορετική όπως και ο κάθε οργανισμός.... πότε σε περιμένει ξανά ο γιατρός;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Δυστυχώς δεν είχε προχωρήσει εμένα..... περίμενα μέχρι την όγδοη εβδομάδα να δω τι θα γινόταν αλλά τίποτα!!!! εσένα ίσως να είναι διαφορετική περίπτωση.. σου ξαναλέω ότι δεν θέλω να σε αγχωσω γιατί κάθε κύηση είναι σίγουρα διαφορετική όπως και ο κάθε οργανισμός.... πότε σε περιμένει ξανά ο γιατρός;;; 

Πήγα εκείνο το βράδυ στην γιατρό που είχα τότε και πήγα και σε άλλον για να πάρω και δεύτερη γνώμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την ερχόμενη Παρασκευή...μου είπε να ξανακάνω β χοριακή αλλά δεν τον είδα αισιόδοξο.. απλά με προβληματίζει το γεγονός ότι ανεβαίνουν οι μονάδες της β χοριακής

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...