Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η ελπιδα φουστερη είπε:

Θανασης μου να σας ζησει!!! Γερο και καλοφωτισμενο να ειναι!!!

Εμεις γεννησαμε χθες 10/5 15:00 ανεβηκα στο δωματιο με 3 διαστολη και 15:30 ειχα γεννησει. Ειχα εναν οξυ αλλα πραγματικα ανωδυνο τοκετο σε σχεση με τους αλλους δυο. Γεννησα στο Ιπποκρατειο νοσοκομειο δεν με εκοψαν και εχω μονο ενα ραμματακι. Αχ κοριτσια μου οσους πονους εφαγα σε ολη την εγκυμοσυνη και οσο αγχος ο μπεμπης μας το ανταπεδωσε με τον καλυτερο τροπο.

Ευχομαι καλο υπολοιπο στις εναπομειναντες μανουλες και να κρατησουν ολες μα ολες γερα μωρακια στην αγκαλια τους συντομα.

Κοριτσι μου να σας ζησει ο μπεμπακος σας! ! Να ειναι γερος και ευτυχισμενος! ! ! Τι ωραια που μας τα περιεγραψες!  ♡ Και τι μεγαλη και ομορφη οικογενεια θα ειστε τωρα! Ευχομαι τα καλυτερα σε ολους σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου τι κάνετε; Χρόνια πολλά σε όλες μας ?. Έχουμε κανένα νέο; Πλησιάζει η ώρα για κάποια από εσάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες! Εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε! 

Θανασης μου πως τα πατε με τη μπεμπουλα; Αντεχονται τα ξενυχτια; 

Αννινα εσυ; Τι κανει ο μπεμπακος; 

Ολες οι υπολοιπες; Δεν ειχαμε τπτ νεοτερο απο προγραμματισμενες και μη γεννες;

Εμεις ακομα στην αναμονη... Την προηγουμενη βδομαδα δεν ειδαμε καμια εξελιξη σε σχεση με τον τραχηλο,οποτε αυξησαμε το περπατημα μηπως και αλλαξει κατι! 38&3 σημερα! Αγχωνομαι μηπως παμε στην παραταση και μπουμε με προκληση στο τελος! Πεμπτη θα παμε παλι στη γιατρο, οποτε ελπιζω να εχουμε θετικες εξελιξεις! Εμφανισα και λευκωμα στα ουρα... Δεν ξερω αν ετυχε και σε καμια αλλη. Και αυριο θα κανω διαφορες εξετασεις, για να δουμε τι γινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε αντέχω γιατί έχω εκπαιδευτει από τον Θανάση. Απλά ζηλεύει κ στεναχωριεμαι. Ευχομαι να έχεις γεννησει μέχρι τότε αλλιώς περιμένουμε την πητ. Καλή λευτεριά σε όλες που έχουν απομείνει κ περιμένουν τα μωρακια πως κ πως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλά είμαστε αντέχω γιατί έχω εκπαιδευτει από τον Θανάση. Απλά ζηλεύει κ στεναχωριεμαι. Ευχομαι να έχεις γεννησει μέχρι τότε αλλιώς περιμένουμε την πητ. Καλή λευτεριά σε όλες που έχουν απομείνει κ περιμένουν τα μωρακια πως κ πως

Σημαντικη η εμπειρια, δεν το συζητω! Μη στρναχωριεσαι...ειναι λογικο,θα συνηθισει σιγα σιγα! Προς το παρον προσπαθει κι αυτος να χωνεψει,οτι εχασε την αποκλειστικοτητα της μαμας! Μακαρι! Σ ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Για το λεύκωμα στα ουρά τι σου είπε;καλά αποτελέσματα. Η πίεση σου πως είναι;

Δε μου ειπε κατι,με εβαλε ομως να κανω διαφορες εξετασεις, ουρια,ουρικο οξυ, κρεατινινη, ολικα λευκωματα αιματος και λευκωμα 24ωρου στα ουρα... Καποια στιγμη ειχα ανεβασει λιγο πιεση 14 και 8 νομιζω... Μετα παλι ειχε πεσει. Τωρα δεν ξερω ποση ακριβως εχω,θα την μετρησει παλι η γιατρος... Εχω αγχωθει λιγακι για τα αποτελεσματα! Τωρα πριν το τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχετε καθόλου μηνύματα για τοκετό;εγώ κάτι πονάκια πού και πού , σαν πόνοι περιόδου, κάτι τσιμπηματάκια από κάτω και νιώθω πιο βαριά την κοιλιά μου...σαν πέτρα! ο γιατρός και η μαία που πήγα προχθές μου είπαν ότι αργώ...έχω ψιλοκουραστεί, δεν βρίσκω και βολική στάση στον ύπνο! ;) 26 Μάη έχω τελική ημερομηνία...λέτε να φτάσω ως τότε ή με τα συμπτώματα αυτά που έχω μπορεί να γεννήσω νωρίτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ελενα!! είπε:

κορίτσια έχετε καθόλου μηνύματα για τοκετό;εγώ κάτι πονάκια πού και πού , σαν πόνοι περιόδου, κάτι τσιμπηματάκια από κάτω και νιώθω πιο βαριά την κοιλιά μου...σαν πέτρα! ο γιατρός και η μαία που πήγα προχθές μου είπαν ότι αργώ...έχω ψιλοκουραστεί, δεν βρίσκω και βολική στάση στον ύπνο! ;) 26 Μάη έχω τελική ημερομηνία...λέτε να φτάσω ως τότε ή με τα συμπτώματα αυτά που έχω μπορεί να γεννήσω νωρίτερα;;;

Γεια σου Έλενα! Κι εγω μια απ τα ιδια με την ιδια πητ... καποια πετρωματα και πονους περιοδου εχω, όχι κατι το ιδιαιτερο... Μεθαυριο θα παω παλι στο γιατρο. Παντως το χω ριξει στο περπατημα! Εσενα σου ειπε τι μπορεις να κανεις, για να βοηθησεις την κατασταση; εχει κοντυνει/μαλακωσει καθολου ο τραχηλος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.. Εγώ πάλι από συμπτώματα τίποτα.. πιστεύω έχουμε δρόμο ακόμα.. Πέμπτη πάω γιατρό να δούμε πάλι τι θα μας πει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Γεια σου Έλενα! Κι εγω μια απ τα ιδια με την ιδια πητ... καποια πετρωματα και πονους περιοδου εχω, όχι κατι το ιδιαιτερο... Μεθαυριο θα παω παλι στο γιατρο. Παντως το χω ριξει στο περπατημα! Εσενα σου ειπε τι μπορεις να κανεις, για να βοηθησεις την κατασταση; εχει κοντυνει/μαλακωσει καθολου ο τραχηλος;

κι εγώ περπατάω περίπου μια ωρίτσα τη μέρα...καλά είναι;;!! δε θα ήθελα να περασω την πητ και να μου βάλουν τεχνητούς πόνους...αυτό φοβάμαι περισσότερο απ την καισαρικη!! απ' ότι ξέρω από γνωστές που είχαν κ εύκολους τοκετους περπατούσαν πολύυυυυυ!! κι εγώ μεθαύριο παω γιατρό. ελπίζω να μ πει καποιο ευχαριστο νεο.εσυ πόσο περπατας;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ελενα!! είπε:

κι εγώ περπατάω περίπου μια ωρίτσα τη μέρα...καλά είναι;;!! δε θα ήθελα να περασω την πητ και να μου βάλουν τεχνητούς πόνους...αυτό φοβάμαι περισσότερο απ την καισαρικη!! απ' ότι ξέρω από γνωστές που είχαν κ εύκολους τοκετους περπατούσαν πολύυυυυυ!! κι εγώ μεθαύριο παω γιατρό. ελπίζω να μ πει καποιο ευχαριστο νεο.εσυ πόσο περπατας;;

 

Κι εγω το ιδιο σκεφτομαι και φοβαμαι! Εμενα μου ειχε πει αρχικα 1 ωρα την ημερα, μετα μου το αυξησε σε 2 και τωρα σε 3! Ελπιζω να εχει αποτελεσμα και μεθαυριο να εχουμε ευχαριστα νεα και οι 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περπάτημα κ επαφές ξέρω ότι βοηθάνε. Τεχνητους πόνους βάζουν στις περισσότερες περιπτώσεις ακόμα κ εγώ που πήγα με 6 διαστολή μου βάλανε λίγες μονάδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω μέρες να γράψω το κανετε??? Εγώ γέννησα με καισαρική πριν 1 Εβδομάδα Αλλά μέχρι να προσαρμοστώ δεν μπήκα να σας το πω!!!!! Επιτέλους ήρθε το μωράκι μου δεν μπορώ να το πιστεψω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικυ88 είπε:

Κορίτσια μου έχω μέρες να γράψω το κανετε??? Εγώ γέννησα με καισαρική πριν 1 Εβδομάδα Αλλά μέχρι να προσαρμοστώ δεν μπήκα να σας το πω!!!!! Επιτέλους ήρθε το μωράκι μου δεν μπορώ να το πιστεψω!!

Τελειααα!!! Να σου ζησει κι εσενα κοριτσι μου!!! Να χαιρεσαι το μωρακι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Κορίτσια μου έχω μέρες να γράψω το κανετε??? Εγώ γέννησα με καισαρική πριν 1 Εβδομάδα Αλλά μέχρι να προσαρμοστώ δεν μπήκα να σας το πω!!!!! Επιτέλους ήρθε το μωράκι μου δεν μπορώ να το πιστεψω!!

Κοριτσι μου να σου ζησει το μωρακι σου ?❤ Να ειναι παντοτε γερο, τυχερο και ευτυχισμενο! Φανταζομαι... πρωτογνωρα συναισθηματα ?? Πονας ακομα; Πως τα πατε με τα ξενυχτια; Προσαρμοστηκατε καθολου; Στειλε να μας πεις κι αλλα!!! Ξυπνησαμε με ευχαριστα νεα παλι! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.  Βίκυ να σου ζήσει εύχομαι ότι καλύτερο. Πως είσαι εσύ πόνας; Πηγές προγραμματισμενα για καισαρική; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Κορίτσια μου έχω μέρες να γράψω το κανετε??? Εγώ γέννησα με καισαρική πριν 1 Εβδομάδα Αλλά μέχρι να προσαρμοστώ δεν μπήκα να σας το πω!!!!! Επιτέλους ήρθε το μωράκι μου δεν μπορώ να το πιστεψω!!

να σου ζήσει και ό,τι καλύτερο εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2017 at 3:10 ΜΜ, ο/η ελενα!! είπε:

κι εγώ περπατάω περίπου μια ωρίτσα τη μέρα...καλά είναι;;!! δε θα ήθελα να περασω την πητ και να μου βάλουν τεχνητούς πόνους...αυτό φοβάμαι περισσότερο απ την καισαρικη!! απ' ότι ξέρω από γνωστές που είχαν κ εύκολους τοκετους περπατούσαν πολύυυυυυ!! κι εγώ μεθαύριο παω γιατρό. ελπίζω να μ πει καποιο ευχαριστο νεο.εσυ πόσο περπατας;;

 

Καλημερα Ελενα! Τι νεα απ το γιατρο; Εμεις δυστυχως τα ιδια.... σκληρος τραχηλος και το κεφαλακι του μωρου ψηλα! Συνεχιζουμε περπατημα κλπ κι απο βδομαδα θα κανουμε κι αλλο nst και υπερηχο... να δουμε τι περιθωρια εχουμε! Εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες γλυκες! Διαβαζω πολυ ευχαριστα νεα κ χαιρομαι πολυ! Βικυ να σου ζησει το μωρακι σου να το χαιρεστε να ειναι παντα τυχερο κ υγιες! Και με το καλο οι υπολοιπες κοριτσια! Εχω καιρο να μπω να διαβασω νεα σας με υο babysitting μου κ δυστυχως τσ απογευματα ο μικρουλης μου κανει πονακια κ κλαιει συνεχως μεχρι να κοιμηθει κατα τις 10-11 κουρασμενος. Εχουμε 2 μερες που ξεκινησαμε να παιρνει σταγονιτσες προβιοτικα που βοηθουν το εντερακι κ βλεπουμε. Τωρα εχω ξυπνησει απτις 6 κ τον θηλαζω κ προσππαθω -ανεπιτυχως- να τον κοιμισω..απο αγκαλια στην καλαθουνα κ παλι τουμπαλιν..μονο αγκαλια καθεται το καμαρι μου! Χτες το απογευμα τον αφησα στον αντρα μου μια ωριτσα και πεταχτηκα να παρω δωρακια για τις Ελενες κ ο καημενος επαθε σοκ απτην κουραση κ την απαιτητικοτητα που εχουν τα μωρα χαχα! Μολις γυρισα κ τον εβαλα αγκαλιτσα τσουπ κοιμηθηκε! Η απαντηση του συζυγου: " μα εγω δεν εχω ζιζακι!" 

Ενα σας λεω κοριτσια! ειμαστε ηρωες για τα ζουζουνακια μας! Μη λυπαστε την αγκαλιτσα! Δωστε την απλοχερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2017 at 4:43 ΠΜ, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Καλημερα Ελενα! Τι νεα απ το γιατρο; Εμεις δυστυχως τα ιδια.... σκληρος τραχηλος και το κεφαλακι του μωρου ψηλα! Συνεχιζουμε περπατημα κλπ κι απο βδομαδα θα κανουμε κι αλλο nst και υπερηχο... να δουμε τι περιθωρια εχουμε! Εσεις;

Γεια σου Βιβή! Τα ίδια κι εμείς!! Ο γιατρός δεν είδε κάτι να κοντεύει...να φανταστείς μας είπε να πάμε την ερχόμενη πέμπτη..δλδ μια μέρα πριν την πητ. εγώ βέβαια έχω κάτι πονάκια από κάτω από χθες, αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. κάθε βράδυ που βαραίνει περισσότερο η κοιλιά μου λέω θα γεννήσω αύριο αλλά....τπτ! χαχα! δεν πειράζει, όποτε θέλουν ας έρθουν τα μωράκια..έχουν αράξει μέσα στις κοιλίτσες!:) όσο για το περπάτημα, σήμερα βρήκα μια γνωστή μου που έκοβε τα χιλιόμετρα και τλκ γέννησε με καισαρική, πέρα από την πητ. μήπως τλκ δεν υπάρχει κανόνας??τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανινα τι ωραία που μας τα είπες. Κ εμάς έχει κωλικους κ ξεκινήσαμε σιρόπι δείχνει να την βοηθάει. Τα βράδια είναι δύσκολα γιατί θέλει να θηλαζει συχνά της έδωσα κ ξένο γάλα γιατί έπρεπε να βγω για κάτι δουλειές κ με το θηλαστρο δεν έβγαζα γάλα κ ποναγα οπότε το άφησα κ δεν θα ξαναβαλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσουν  όλα  τα  μωράκια!Γερά και καλοτυχα να είναι. Οι μισές ξεμπερδεψατε.Οι άλλες μισές είμαστε ακόμα  στην  αναμονή. 

Εγώ χθες πήγα γιατρό. Η μικρή  είναι  3650.Μαλακος τράχηλος αλλά κλειστός. Μου είπε  περπάτημα. Αν φτάσει  τα  4 κιλά  και  δεν έχω  γεννήσει  θα με πάει  σε προγραμματισμένη  καισαρική. Είμαι 38 εδώ.και 3 ημερών. Δυστυχώς  δεν  βλέπω  φως και  υποθέτω  θα καταλήξω σε καισαρική. Κρίμα  είναι  μόνο  για  το  βάρος ενώ δεν  υπάρχει  κανένας  άλλος  λόγος  υγείας.Δεν μπορώ  όμως  να  το φρεναρω. Την προηγούμενη εβδομάδα  ήταν 3300.Αν βάζει  300-350 γρ την εβδομάδα, την άλλη Παρασκευή  που θα πάω  στην  γιατρό  θα μου κλείσει   ραντεβού για  καισαρική. 

Τι να κάνουμε. Τα πράγματα  δεν  έρχονται  πάντα  όπως  τα σχεδιάζουμε. Υπομονή  και  εύχομαι  να  ακούσουμε  και  άλλα  ευχάριστα  νέα για γεννητούρια   μέσα  στην  εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η raniasop είπε:

Να ζήσουν  όλα  τα  μωράκια!Γερά και καλοτυχα να είναι. Οι μισές ξεμπερδεψατε.Οι άλλες μισές είμαστε ακόμα  στην  αναμονή. 

Εγώ χθες πήγα γιατρό. Η μικρή  είναι  3650.Μαλακος τράχηλος αλλά κλειστός. Μου είπε  περπάτημα. Αν φτάσει  τα  4 κιλά  και  δεν έχω  γεννήσει  θα με πάει  σε προγραμματισμένη  καισαρική. Είμαι 38 εδώ.και 3 ημερών. Δυστυχώς  δεν  βλέπω  φως και  υποθέτω  θα καταλήξω σε καισαρική. Κρίμα  είναι  μόνο  για  το  βάρος ενώ δεν  υπάρχει  κανένας  άλλος  λόγος  υγείας.Δεν μπορώ  όμως  να  το φρεναρω. Την προηγούμενη εβδομάδα  ήταν 3300.Αν βάζει  300-350 γρ την εβδομάδα, την άλλη Παρασκευή  που θα πάω  στην  γιατρό  θα μου κλείσει   ραντεβού για  καισαρική. 

Τι να κάνουμε. Τα πράγματα  δεν  έρχονται  πάντα  όπως  τα σχεδιάζουμε. Υπομονή  και  εύχομαι  να  ακούσουμε  και  άλλα  ευχάριστα  νέα για γεννητούρια   μέσα  στην  εβδομάδα. 

Αχ τι καλά μεγαλη η μπεμπουλα σου!!! Βέβαια κ εμεις στα χναρια σας μαλλον ειμαστε.. εγω πηγα την Πέμπτη γιατρο ημουν 37+3 κ η μπέμπα 3200.. μου έκλεισε όμως ραντεβού μετα απο 10 μερες κ απο τα λεγομενα της υποθετω εχουμε μελλον ακομη..

Απο συμπτωματα εχεις τιποτα; Πονακια κ τετοια; Απο συσπάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καταρχας να σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας.

Βικυ να σας ζησει το μωρακι γερο και καλοτυχο να ειναι.

Ευχομαι σε οσες εμειναν να γεννησουν οπως το ονειρευτηκαν αλλα και αυτο να μην γινει μην ανησυχειτε σχεση εχει να κρατησετε υγειεστατα μωρακια.

Τωρα οσον αναφορα τις προκλησεις πλεον οι περισσοτεροι βαζουν υποθετο που δεν ειναι τοσο επιθετικο οπως οι ωξυτικινη και οι πονοι πιο ηπιοι. Ετσι μου χουν πει. Εμενα εκτος απο το πρωτο που πηγα με σπασμενα νερα αλλα δεν εκανα διαστολη ουτε συσπασεις και μου βαλαν πονους στους αλλους δεν χρειαστηκε.

Θανασης ειναι δυσκολο να υπαρχει και αλλο παιδακι. Σε καταλαβαινω απολυτα. Προσπαθω οταν κοιμαται ο μικρος που προς το παρον ειναι πολυ βολικο μπεμπακι να περναω χρονο με τους αλλους. Το μονο καλο ειναι οτι πλεον ολα μου φαινονται τοσο απλα και ευκολα.

Ελπιζω να χουμε και αλλα ευχαριστα συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας κάνω και update απ' την ειδικό γονιμότητας Είμαστε πλέον 22η μέρα του κύκλου και 2 ΜΤΩ, ενώ η σαλπιγγογραφια έγινε την 10η μέρα. Μου εξήγησε λίγο τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφιας (τίποτα καινούργιο βασικά που δε μου είχε πει η γυναικολόγος που την έκανε) και, ενώ περίμενα ότι θα μας πει αφού όλες οι εξετάσεις και των δύο είναι αρκετές καλές να συνεχίσουμε κάποιους κύκλους ακόμα και μετά βλέπουμε, αντιθέτως την βρήκα αρκετά μάχιμη! 😅 Θέλει να με δει την επόμενη Δευτέρα που θα είμαι 28η μέρα για να παρακολουθήσουμε τον κύκλο με υπερήχο και να αποφασίσει πότε θα ξεκινήσουμε τη διέγερση των ωοθηκών. Πρότεινε να πάρω αγωγή με FSH και θα παρακολουθήσουμε τον επόμενο κύκλο στάδιο -σταδιο για να μας πει ποτέ να έχουμε επαφές. Μου ήρθε λίγο κάπως πιο σύντομα απ' ότι περίμενα να είμαι ειλικρινής, αλλά πάμε δυναμικά! Τώρα με προβληματίζει - κι αν έχουμε καταφέρει σύλληψη; Θα φανεί λέτε στον υπέρηχο; Θα μαι μόλις 8η ΜΤΩ... Επίσης τι να περιμένω απ' αυτή την αγωγή; @Mpourmpoulo νομίζω εσύ είχες κάνει πριν την σπερματεγχυση, σωστά;
    • Αχ βρε κορίτσια, το χω ξαναπεί και θα το ξαναπώ: δε σας γνωρίζω προσωπικά, αλλά είστε οι καλύτερες!! ❤️ Είμαι πολύ ευγνώμων γι αυτήν την παρέα που έχουμε εδώ και αλληλο-υποστηριζομαστε ✨ @Elli13 κι εμείς είχαμε μια απώλεια πέρυσι (παλινδρομησε 10εβ4ημ και ταλαιπωρήθηκα με πρόκληση αποβολης που δεν έπιασε με τη μία, οπότε ξανά-μανα τα χαπια...) και δυστυχώς, σε συνδυασμό με την αναμονή, κάποιες φορές σκέφτομαι κι εγώ "τι κι αν...", το οποίο δε βοηθάει καθόλου! Οπότε βλέποντας περιπτώσεις σαν τις δικές σας εδώ, είτε που προσπαθείτε αρκετό καιρό και τα καταφέρατε, είτε έγινε το θαύμα μετά από απώλεια(-ες), μου δίνουν όχι μόνο κουράγιο αλλά και πίστη ότι θα τα καταφέρουμε κι εμείς με το σύντροφό μου ❤️ 
    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...