29 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

στις On Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2016 at 2:49 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου με το καλο!!!αχ μη μου λες τέτοια και εχω αυχενική στις 31...λες να μην καταφέρει να το δει;ουτε μια πιθανότητα κατι;;και το δικο μου μικρο θα ειναι τοτε 😱😱

ελενη μου και εγώ την Δευτέρα θα κάνω την αυχενική!!!! Θα μιλήσουμε το βράδυ!!! Γεια σε όλες τις κοριτσαρες!!

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εμαθα χτες οτι ειμαι έγκυος...δεν εχω ππρλαβει να χαρω ακομα γιατι βλεπω καθε μερα καφε υγρα αλλωτε ελαχιστα αλλωτε αρκετά ωστε να ανησυχώ....προσευχομαι στο Θεό να πανε ολα καλα και να ειμαι και εγω μανούλα του 2017.....σας ευχομαι ο,τι καλύτερο σε ολες σας...

0

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εμαθα χτες οτι ειμαι έγκυος...δεν εχω ππρλαβει να χαρω ακομα γιατι βλεπω καθε μερα καφε υγρα αλλωτε ελαχιστα αλλωτε αρκετά ωστε να ανησυχώ....προσευχομαι στο Θεό να πανε ολα καλα και να ειμαι και εγω μανούλα του 2017.....σας ευχομαι ο,τι καλύτερο σε ολες σας...

Όλα θα πάνε καλά πεταλουδίτσα μου! Είχες 2 θετικά τεστ εγκυμοσύνης απ' ότι είδα! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου γλυκό, μην αγχώνεσαι...απλά κάνε ό,τι ακριβώς σου είπε ο γιατρός σου.. να πάρεις τα φαρμακάκια που σου έδωσε και ξάπλα για να δέσει το εμβρυάκι!

0

καλησπέρα σας.και εγώ με το καλό πιτ 10/6 αλλά πιθανον βλέπω τέλη Μαΐου γιατί είναι το τρίτο μου και τα αλλα δυο τα έχω κανει με καισαρική.αύριο θα πάω για τον πρωτο υπερηχο:x

0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις