62 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλημέρα! Τελικά ο Σεπτέμβρης καλά μας μπήκε συγχαρητήρια Ελενακι εύχομαι ότι καλύτερο να απολαύσεις την καινούργια κ καλύτερη περίοδο της ζωής σου. Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη κ να περάσει ο καιρός σαν νεράκι.κ να πάρετε αγκαλιά το μωράκι σας.🎉🎇🎆🎉🎊🎈🎉🎇🎆🎊🎈🎋🎉🎇🎆

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 13 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα! Τελικά ο Σεπτέμβρης καλά μας μπήκε συγχαρητήρια Ελενακι εύχομαι ότι καλύτερο να απολαύσεις την καινούργια κ καλύτερη περίοδο της ζωής σου. Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη κ να περάσει ο καιρός σαν νεράκι.κ να πάρετε αγκαλιά το μωράκι σας.🎉🎇🎆🎉🎊🎈🎉🎇🎆🎊🎈🎋🎉🎇🎆

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!ευχομαι τα καλυτερα και σε σένα!!και πολυ πολυ σύντομα σε ολες σας!

0

Ευχαριστούμε.  Κοιμηθηκες καθολου; Να μας πεις που είσαι να έρθουμε να αδειασουμε το ψυγείο με τα παγωτά τι έτσι θα το αφήσουμε να περάσει🍦🍦🍦🍦🍦🍧🍧🍧🍧

0

Χαχαχαχα βεβαίως!!ειμαι στην νεαπολεως στο Μαρούσι οποία θελει περναει για κέρασμα!!!δεν μπορω να κοιμηθώ νωρίς γενικα...και ειδικα σημερα..ειμαι και μονη μου και ανυπομονώ να γυρισει σημερα να τον πάρω αγκαλιά!!!

0

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Χαχαχαχα βεβαίως!!ειμαι στην νεαπολεως στο Μαρούσι οποία θελει περναει για κέρασμα!!!δεν μπορω να κοιμηθώ νωρίς γενικα...και ειδικα σημερα..ειμαι και μονη μου και ανυπομονώ να γυρισει σημερα να τον πάρω αγκαλιά!!!

Καλημερα μανουλα ❤

0

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Εννοειτε αυτο!!!!αλλα κοριτσια ο Σωτήρης θελει να παμε μαζι την πεμπτη να την κανουμε γιατι αυριο το βραδυ θα ερθει και του ειπα ενταξει αγαπη μου.ελειπε στο τεστ μην λείπει και στην χοριακη.μην κανεις τιποτα μονη σου μου λέει παντού μαζι θα παμε!!ετσι και αλλιως την Παρασκευή περιμενα περίοδο οποτε πεμπτη ειναι μια χαρά 

Λογικο! Εχει τρελαθει ο ανθρωπος!!! Να τον περιμενεις κ να το ζησετε ολο αυτο ευτυχισμενοι!!!!

1

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Αχ βρε Ελενακι! Πολυ συγκινητικο ολο αυτο που ζειτε! Να ειστε καλα!!!!! Εκεινος να δεις τί αγκαλιά θα σε παρει!!!!! Τον τρελανες τον ανθρωπο!!!!!

1

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια μολις εκανα και ενα self clear σαν την τρελή έψαξα για φαρμακείο.για ποτε έφτασα φιλαδελφεια δεν φαντάζεστε 

image.jpeg

Συγχαρητηρια Ελενακι μου γλυκοοοοο!!!!! Καλως ηλθες μικρη μανουλα, να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη, ολα τ'αστρα του ουρανου να προστατευουν εσενα κ το μωρακι σου!!! Αντε σιγα σιγα ολες οι κοπελες μας! Το αξιζουν! να γινουμε μανουλες! ❤️❤️❤️❤️

0

στις πριν 2 ώρες, ο/η annina είπε:

Συγχαρητηρια Ελενακι μου γλυκοοοοο!!!!! Καλως ηλθες μικρη μανουλα, να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη, ολα τ'αστρα του ουρανου να προστατευουν εσενα κ το μωρακι σου!!! Αντε σιγα σιγα ολες οι κοπελες μας! Το αξιζουν! να γινουμε μανουλες! ❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω παρα πολυ αννινα μου να εισαι καλα κοριτσι μου!!!να ειναι γερό και δυνατό θελω και δεν με νοιάζει τιποτε αλλο στον κόσμο!!❤️❤️❤️

0

στις πριν 7 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Αχ βρε Ελενακι! Πολυ συγκινητικο ολο αυτο που ζειτε! Να ειστε καλα!!!!! Εκεινος να δεις τί αγκαλιά θα σε παρει!!!!! Τον τρελανες τον ανθρωπο!!!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

0

Ελενη μου συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!χαρηκα παρα πολυ!!!!αντε κ στις υπολοιπες τωρα!!!!!

0

Μπράβο μπράβο!!!!Με το καλό το μωράκι σου!!!!!!💗💗💗

0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Υπομονή Κατερίνα μου.. Καταλαβαινω απολυτα την στεναχωρια σου μιας και εχω ζησει πραγματικα πολλες απογοητευσεις πανω σε αυτο το θεμα.. Αύριο θα είναι μια άλλη μέρα,  που ίσως αποτελέσει αφετηρία για τον νέο σου αγώνα να πετύχεις το στόχο σου. Α ίδια λέω και στον εαυτό μου..Όλα καλά θα πάνε.. απλά δεν ξέρουμε ακόμη το ποτε..!!!
    • Μια φίλη μου που έχει γεννήσει 3 παιδιά σε δημόσιο και είναι έγκυος το 4ο το είχε ψάξει πολυ και δε γίνεται. Δε νομίζω οτι θα τα καταφέρεις σε δημόσιο να γεννήσεις με τον αντρα σου μαζί.
    • Καλή μου Έλενα μη φοβάσαι καθόλου..Όσο πιο χαλαρή εισαι τόσο πιο ανώδυνη θα σου φανεί η εξέταση.. Εγώ την έκανα στο Γενεσις Αθηνων τον περασμένο Ιουλιο. Πηγα φοβερα αγχωμένη όχι μόνο για τη διαδικασία αλλά και για το αποτέλεσμα. Τελικά αδίκως είχα φοβηθεί τόσο.. Σίγουρα ήταν κάπως άβολη διαδικασία να είσαι ξαπλωμένη σε ένα τραπέζι και να σου εγχυουν μέσω ενός μικρου καθετήρα το σκιαγραφικο (δηλ το υγρό που διαπερνά τις σάλπιγγες για να φανεί αν είναι διαβατες) όμως δεν είναι τόσο φοβερή και τρομερή διαδικασία οσο τη φανταζομουν... Δυο κύματα υποφερτου πόνου ένιωσα,  2 δευτερόλεπτα στην καθε σαλπιγγα..Μέχρι να πω "ποναω" τελειωσε το θεμα..Δεν ξερω βέβαια αν επαιξε ρολο κ το γεγονος οτι οι σαλπιγγες μου ηταν ανοιχτες.. Ωστόσο ειχα παρει μια ωρα πριν και ενα μεσουλιντ.. (μπουσκοπαν μου ειχαν συστησει αλλα δεν τους ακουσα γιατι το θεώρησα πολυ ελαφρύ κ δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να το ρισκάρω να ταλαιπωρηθω). Όσον αφορα το κόστος 130 ευρώ έδωσα. Καλη επιτυχία σου εύχομαι.. Θετικη σκέψη και το πράγμα θα πάει τέλεια..!!!
    • Καλησπέρα σας κορίτσια  Είμαι 24η εβδομάδα  Μια ερώτηση  Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο δημόσιο νοσοκομείο το οποίο να επιτρέπει τον σύζυγό στο τοκετο; Ο άντρας μου δεν ακουεί κουβέντα θέλεινα είναι μεσα μαζί μου οπωσδήποτε    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 
    • Είναι ευχάριστο το ότι δε χτυπαει στο σχολειο και ακούει τη δασκάλα, ο ρόλος της οποίας είναι να θέτει όρια. Αυτο σημαινει πως εχει ηδη εκπαιδευτει να σεβεται κανονες και να λειτουργει με αυτους μια χαρα όταν αυτό απαιτείται..... Το μόνο που μένει τωρα πλέον είναι να θέσει όρια και η μαμά..!!! Καλή επιτυχία με τον μικρό σου επαναστατη!!
  • Νέες συζητήσεις