Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙΜΕΣ ΚΟΣΤΟΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ..


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Καλησπερα κοριτσια οσες κανατε εξωσωματικη  σε πιο νοσοκομειο κανατε κ τι κοστος ειχατε?

Καλησπερα Ποπη! Εγώ έκανα στο Γενεσις, 2500€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Alkmini31 είπε:

Καλησπερα Ποπη! Εγώ έκανα στο Γενεσις, 2500€

Καλησπερα...Ο γιατρος μου ειναι στο μητερα εχουμε κανει μια αποτυχημενη σπερματεγχυση, λεμε με τον αντρα μου να δοκιμασουμε για εξωσωματικη δεν το εχω συζητησει βεβαια ακομα με το γιατρο απλως παιρνω γνωμες μεσα απο εδω θα του το πουμε την αλλη βδομαδα που θα παμε....πηρες πισω τιποτα απο το ικα?2500 σου πηγε μαζι με του γιατρου? σου πετυχε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ποπη Ευθυμ.Από το ικα παίρνεις πίσω 350€, τα χρήματα είναι σύνολο για όλη τη διαδικασία (εκτός των εξετάσεων που λέει να κάνεις) συν του γιατρού. Εγώ έχω κάνει ηδη μία( αποτυχημένη) προσπάθεια και τώρα είμαι στην δευτερη,ελπίζοντας στο θετικό αποτέλεσμα αυτή τη φορά, 5η ημέρα μετά από εμβρυομεταφορα. Υπάρχει κάποιο θέμα?ποσο καρό το προσπαθείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Alkmini31 είπε:

@Ποπη Ευθυμ.Από το ικα παίρνεις πίσω 350€, τα χρήματα είναι σύνολο για όλη τη διαδικασία (εκτός των εξετάσεων που λέει να κάνεις) συν του γιατρού. Εγώ έχω κάνει ηδη μία( αποτυχημένη) προσπάθεια και τώρα είμαι στην δευτερη,ελπίζοντας στο θετικό αποτέλεσμα αυτή τη φορά, 5η ημέρα μετά από εμβρυομεταφορα. Υπάρχει κάποιο θέμα?ποσο καρό το προσπαθείτε?

ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ;;ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑΔΙΝΟΥΝ;;ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΜπεμπελουκαΔίνεις κάποια χαρτιά που θα σου δώσει το κέντρο που θα πραγματοποιησεις την εξωσωματική μετά την εμβρυομεταφορα στο ικα και τα χρήματα σου μπαίνουν στο λογαριασμό σου 1-2 μήνες μετά την κατάθεση τους. Εννοείται θα ενημέρωσω!!! Ανυπόμονα από την μία από την άλλη φοβάμαι πολύ τι θα δω στο χαρτί της χοριακής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Alkmini31 είπε:

@ΜπεμπελουκαΔίνεις κάποια χαρτιά που θα σου δώσει το κέντρο που θα πραγματοποιησεις την εξωσωματική μετά την εμβρυομεταφορα στο ικα και τα χρήματα σου μπαίνουν στο λογαριασμό σου 1-2 μήνες μετά την κατάθεση τους. Εννοείται θα ενημέρωσω!!! Ανυπόμονα από την μία από την άλλη φοβάμαι πολύ τι θα δω στο χαρτί της χοριακής!!!

Θα μαστε σε επικοινωνια..ολα καλα θα πανε..εχεις παρει αδεια απο την εργασια σου;;λογω της καταστασης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Θα μαστε σε επικοινωνια..ολα καλα θα πανε..εχεις παρει αδεια απο την εργασια σου;;λογω της καταστασης;

Εννοείται, ναι ξάπλα όλη μέρα! Καναπές-κρεβατι κρεβατι-καναπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Alkmini31 είπε:

Εννοείται, ναι ξάπλα όλη μέρα! Καναπές-κρεβατι κρεβατι-καναπε!

Αντε ρε κοριτσι..να πανε ολα καλα!!:)στον ιδιωτικο τομεα εργαζεσαι ποσο χρ.εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αντε ρε κοριτσι..να πανε ολα καλα!!:)στον ιδιωτικο τομεα εργαζεσαι ποσο χρ.εισαι;

Ευχαριστώ και σε σένα το ίδιο!!! Ειμαι μακιγιέζ και δουλεύω μόνη μου! Έκλεισα τα 31...Εσυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Alkmini31 είπε:

Ευχαριστώ και σε σένα το ίδιο!!! Ειμαι μακιγιέζ και δουλεύω μόνη μου! Έκλεισα τα 31...Εσυ? 

Οποτε μια χαρα αδεια απο τη σημαια ιδιωτ.υπαλληλος 27..Ποτεθα κανεις τη χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alkmini31 είπε:

@Ποπη Ευθυμ.Από το ικα παίρνεις πίσω 350€, τα χρήματα είναι σύνολο για όλη τη διαδικασία (εκτός των εξετάσεων που λέει να κάνεις) συν του γιατρού. Εγώ έχω κάνει ηδη μία( αποτυχημένη) προσπάθεια και τώρα είμαι στην δευτερη,ελπίζοντας στο θετικό αποτέλεσμα αυτή τη φορά, 5η ημέρα μετά από εμβρυομεταφορα. Υπάρχει κάποιο θέμα?ποσο καρό το προσπαθείτε?

προσπαθουμε 1,5 χρονο μονοι μας βεβαια χωρις φαρμακα κλπ.. μονο πολλες ατυπες μορφες στο σπερμα ειχαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

προσπαθουμε 1,5 χρονο μονοι μας βεβαια χωρις φαρμακα κλπ.. μονο πολλες ατυπες μορφες στο σπερμα ειχαμε 

πιστευω πως ειναι νωρις να μπω στη διαδικασια εξωσωματικης μηπως ξανα δοκιμασω σπερματεγχυση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οποτε μια χαρα αδεια απο τη σημαια ιδιωτ.υπαλληλος 27..Ποτεθα κανεις τη χοριακη;;

Την Δευτέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.επεσα τυχαία πανω σε αυτη την συνομιλία.ισχυει οτι παίρνεις χρήματα απο το ΙΚΑ μετα την εξωσωματικη.εγω εκανα στο ιασω κ ηταν θετικό το αποτέλεσμα .υπαρχει κάποια κοπέλα να μου πει τι χαρτιά χρειάζονται ;ευχαριστω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2016 at 11:26 ΠΜ, ο/η katerina2015 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.επεσα τυχαία πανω σε αυτη την συνομιλία.ισχυει οτι παίρνεις χρήματα απο το ΙΚΑ μετα την εξωσωματικη.εγω εκανα στο ιασω κ ηταν θετικό το αποτέλεσμα .υπαρχει κάποια κοπέλα να μου πει τι χαρτιά χρειάζονται ;ευχαριστω 

Καλησπέρα...Χρειάζεται η απόδειξη από την κλινική,μια βεβαίωση οτι έγινε ωοληψία και εμβυομεταφορά,το βιβλιάριό υγείας,βιβλιάριο τραπέζης...Αυτά είναι αν θυμάμαι καλά...Με το καλό το μωράκι...!!!Και κάτι που ξέχασα...σίγουρα το χαρτί της επιτροπής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...