Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θεϊκή... Παρέμβαση


Φράουλα

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Δεν είμαι (ακόμα) μανούλα, αλλά αυτά τα χρόνια που προσπαθώ έχω επικαλεστεί πολλές φορές την Παναγία και τους Αγίους να με βοηθήσουν να ζήσω κι εγώ το "θαύμα". Γιατί για μένα πρόκειται για θαύμα είτε είναι φυσιολογική σύλληψη είτε εξωσωματική. Με αφορμή και τις ημέρες αυτές του Πάσχα, θα ήθελα να μας πείτε αν σας έχει "βοηθήσει" κάποιος Άγιος να μείνετε έγκυος και να κάνετε παιδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

με το καλο να δεκτεις το παιδακι. ολοι ζηταμε παντα τη βοηθεια του θεου κ της παναγιας για να μας πανε ολα καλα, γιατι ενα μωρο ειναι το θαυμα της ζωης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα σας κοριτσια εμενα με βοηθησε πολυ ο αρχαγγελος μασ ο πανορμιτης της συμης...εχασα το πρωτο 6 μηνων και τωρα ενω ξαναεκανα ταμα 9 μηνες μετα ειμαι και παλι ΕΓΚΥΟΣ πως μπορεις να μην πιστεψεις???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Ο Αγιος Νεκταριος της Αιγινας. Ενας Αγιος που ποτε δεν μου χαλασε χατηρι .. ποσο μαλλον τωρα που ειμαι εγκυος μετα απο πολλα προβληματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/6/2014 at 0:11 ΜΜ, ο/η magouliana είπε:

καλησπερα σας κοριτσια εμενα με βοηθησε πολυ ο αρχαγγελος μασ ο πανορμιτης της συμης...εχασα το πρωτο 6 μηνων και τωρα ενω ξαναεκανα ταμα 9 μηνες μετα ειμαι και παλι ΕΓΚΥΟΣ πως μπορεις να μην πιστεψεις???????????????

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα δυσκολη εγκυμοσύνη και φοραω τη ζωνη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου. Εχει το μοναστηρι της στην Λυκοβρυση; που μένεις; 

Επισης ξερω πως ο Αγιος Στυλιανος βοηθαει πολλες μανουλες αλλα και η Παναγια Ελωνα (Κυνουρια) βοηθαει μαμαδες να τεκνοποιησουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

σεπτεμβριος 2016 περιμενω μωρακι χαρη στην μεγαλοχαρη και στην αγια ειρηνη την χρυσοβαλαντου

download (14).jpg

download (15).jpg

giphy.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 3/26/2016 at 2:22 ΜΜ, ο/η fine είπε:

Ειχα δυσκολη εγκυμοσύνη και φοραω τη ζωνη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου. Εχει το μοναστηρι της στην Λυκοβρυση; που μένεις; 

Επισης ξερω πως ο Αγιος Στυλιανος βοηθαει πολλες μανουλες αλλα και η Παναγια Ελωνα (Κυνουρια) βοηθαει μαμαδες να τεκνοποιησουν

και εγω φοραω την ζωνη καΙ ΒΑΖΩ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...