Μετάβαση σε περιεχόμενο

16 μέρες ωορηξία ! ! !


Recommended Posts

Βρε κορίτσια, έχω το εξής θέμα!!!!

Έχω πάρει τεστάκια ωορηξίας και αυτός είναι ο 3ος μήνας που τα χρησιμοποιώ!!! Κλείσαμε αισίως :( 7 μήνες προσπαθειών και είπα να τα δοκιμάσω... Τέλος πάντων, το θέμα είναι ότι αυτό το μήνα τα τεστ δείχνουν ότι έχω ωορηξία από την 11η μέρα του κύκλου μου μέχρι και σήμερα που είναι η 26η μέρα!!!!!!!!! Είναι καραθετικότατα όμως... Δεν νομίζω να κάνω κάτι λάθος! Δοκίμασα να κάνω και 2 και 3 μέσα σε μια μέρα και πάντα δείχνει το ίδιο :blink:

Τί λέτε να είναι αυτό; Έχει τύχει σε καμιά σας ή είμαι το θαύμα της φύσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ.ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΗΝ 11Η ΜΕΡΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΟΡΕΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΧΝΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΤΟΝΗ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΣΟΥ Η΄ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ.ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΥΧΑΙΝΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΗΝ 11Η ΜΕΡΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΟΡΕΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΧΝΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΤΟΝΗ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΣΟΥ Η΄ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον ο άντρας σου τα έχει ζωγραφίσει να είναι πάντα θετικά για να σε χαίρεται καθημερινά!!!!

Τι ανησυχείς; Και λάθος να κάνουν εσύ δεν περνάς άσχημα!!! Το μωράκι θα έρθει κάποια στιγμή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον ο άντρας σου τα έχει ζωγραφίσει να είναι πάντα θετικά για να σε χαίρεται καθημερινά!!!!

Τι ανησυχείς; Και λάθος να κάνουν εσύ δεν περνάς άσχημα!!! Το μωράκι θα έρθει κάποια στιγμή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα Αθηνα μου!!!:laugh: :laugh:

Σοφακι και εμενα περιεργο μου φαινεται..Δεν τα εχω δοκιμασει ποτε εν τω μεταξυ για να εχω αποψη..

Τι να σου πω..?:dry:

Χαλαρωσε οσο μπορεις και μη σου γινουν εμμονη τα τεστακια!

:) :)

Το μωρακι ισως απλα να θελει τον χρονο του...!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα Αθηνα μου!!!:laugh: :laugh:

Σοφακι και εμενα περιεργο μου φαινεται..Δεν τα εχω δοκιμασει ποτε εν τω μεταξυ για να εχω αποψη..

Τι να σου πω..?:dry:

Χαλαρωσε οσο μπορεις και μη σου γινουν εμμονη τα τεστακια!

:) :)

Το μωρακι ισως απλα να θελει τον χρονο του...!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΜΕΡΕΣ,ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ 2 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ,ΟΧΙ ΕΝΑ!ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΠΑΝΙΑ,ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΕΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ,ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΜΕΡΕΣ,ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ 2 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ,ΟΧΙ ΕΝΑ!ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΠΑΝΙΑ,ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΕΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ..ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ,ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες Αθηνά μου; Να μου έχει κάνει τέτοιο χουνέρι; Θα του σπάσω τα μούτρα!!!

Πάντως, χτες πήρα τηλέφωνο το γιατρό μου και μου είπε να πάω για μια β-χωριακή κι αν δεν αδιαθετήσω μέχρι τη Δευτέρα να πάω να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες Αθηνά μου; Να μου έχει κάνει τέτοιο χουνέρι; Θα του σπάσω τα μούτρα!!!

Πάντως, χτες πήρα τηλέφωνο το γιατρό μου και μου είπε να πάω για μια β-χωριακή κι αν δεν αδιαθετήσω μέχρι τη Δευτέρα να πάω να με δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...