Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου αγαπημένα επιτέλους επιστρέψαμε σπίτι!!!

Ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνετε,δεν ξέρετε πόσο το έχω ανάγκη!ανακουφίστηκα και για τα ουτροτζεστάν γιατί νόμιζα ότι είμαι τρελή.όσο για το άγχος,αχ βρε μελι, τι τράβηξες κοπέλα μου!σε νιώθω απόλυτα, αφού από την ένταση έφτασα να αναρωτιέμαι αν αν θέλω πράγματι μωρό :shock: ό,τι του φανεί του λωλοστεφανή ήμουν το Σαββατοκύριακο.Σήμερα όμως πήγα ψύχραιμη και γελαστή.Λοιπόν,για να μην σας κρατάω σε αγωνία,δυο βλαστοκύστες επιβίωσαν, σύμφωνα με το γιατρό και την εμβρυολόγο αυτό είναι το σύνηθες κι έτσι τώρα έχω δυο εμβρυάκια στην κοιλίτσα :) ο γιατρός είπε οτι είναι σε κατάσταση που μπορούν να οδηγήσουν σε κύηση και με τη βοήθεια βέβαια του θεού.Μπήκε κι ο άντρας μου μέσα κι ήταν ωραία η διαδικασία, μας εξήγησαν τα πάντα!βέβαια τα έμβρυα είναι μέτρια αλλά μου είπαν οτι αυτό δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα και τις προοπτικές κύησεις,ο όρος ''μέτρια'' απλά αναφέρεται στην εικόνα(ή πολύ απλά με κόψανε για υστερική και δεν άντεχαν άλλα κλάματα,χαχαχα!).Σήμερα ξεκίνησα ηπαρίνες και βασκλόρ(το ματσούκι που μπαίνει στον κόλπο, να το πω κομψά) και 5 χάπια ημερησίως για να μην ξεχνιόμαστε.

Οπότε φιλενάδες μου αναμένουμε μέχρι την άλλη Τετάρτη.Εννοείται οτι δεν έχω κανένα σύμπτωμα αφού με τέτοιο χαπάκωμα είχα ήδη όλα τα συμπτώματα(κοιλιά εγκύου 5 μηνών,συχνή ούρηση, πρησμένο στήθος, τώρα άρχισαν και πονάκια περιόδου, δηλαδή μια χαρά που λέμε!).Πολλά πολλά πολλά φιλάκια σε όλες και όλη μπου τη θετική ενέργεια στη θρυλική πεντάδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελα μου μπραβο.......υψηλό ηθικο θέλω να εχεις!!!

Thelo na gino manoula....σου ευχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!!

Labrini μου......μακάρι να βρείς μια δουλίτσα όπως την θέλεις....τα πράγματα ειναι πολύ δυσκολα...δεν εχει καθόλου δουλειές.

Καλό κουράγιο και υπόλιπα κορίτσια που θα προσπαθήσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τικερακι σου ειναι πολυ ωραιο!!!Εισαι καλη μαθητρια, μπραβο!!!

Θελω και εγω πολυ να ξερω για να κανω πλανα, αν και δεν εχω προτιμιση , γερο να ειναι! :P:P

Αγγελα πολυ καλη επιτυχια!!!

Σε 2 εβδομαδες περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!

Χαλαρωσε τωρα και μην κανεις τιποτα...Εγω σηκωνομουν μονο για τα αναγκαια.

Ειχα και εγω πολυ πρηξιμο στην κοιλια και τα πονακια περιοδου ειναι καλο σημαδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ομορφα μπηκα να σας πω ενα γεια κι ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):)

Καλη συνεχεια με τις προσπαθειες σας, μην ξεχνατε οτι ολη η ταλαιπωρια σας φερνει ολο και πιο κοντα στα μωρακια σας!! Εγω καμια φορα , παρα την κοιλαρα πια, δεν το πιστευω ακομα!! Ξυπναω το πρωι και την χαιδευω για να σιγουρευτω, αν και τρωω γερες κλωτσιες πια, δυσκολο να ξεχαστω... Ετσι θα γινει συντομα και με εσας.. και θα νιωσετε τοσο ευγνωμοσυνη και ευτυχια και τα κλαματα θα ειναι χαρας (οκ και αγωνιας παντα :P )

Λαμπρινη μου μια χαρα το σκεφτεσαι.. να χαιρεσαι τη ζωη σου και το αδερφακι θα ερθει τη σωστη ωρα!

Βρε Μαρακι, αγορακι περιμενεις? Τι καλα! Δεν το ειχα δει... Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης...

Φιλια σε ολες σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου εύχομαι μέσα απο την καρδιά να πάνε όλα καλά!!!!

Να είσαι σίγουρη και να πιστεύεις, να κάνεις όνειρα και θετικές σκέψεις και σε 13 μερούλες θα έχεις μια τεράστια χοριακη!!!

Στα υπόλπα κορίτσια που ξεκινάνε ναπάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά!!!

Όλη μέρα ψθες εμπαινα περιμένοντας νέα σου Αγγελίτσα μου και τελικά όταν έγραψες δεν ξαναμπήκα να δω!!!

Εύχομαι τα σποράκια σου να βρουν μια τέλεια φωλίτσα στην κοιλίτσα σου και να μείνουν εκεί για τους επόμενους 9 μήνες! Πολύ καλή επιτυχία γλυκιά μου!!! Και εμείς αν μασβοηθήσει ο Θεός, δύο θα βάλουμε, όχι βλαστοκύστες αλλά τριών ημερών έμβρυάκια!!! Αγγέλα μου το άγχος είναι πολύ κακός σύντροφος, αλλά πώς να το αποβάλλεις ρε γαμώτο...

Μαράκι παίδαρος,ε;!!!;;;!!! Με το καλό κορίτσι μου!!!

Τουιγκάκι φτάνετε σιγά σιγά προς το τέλος!!! Τι καλά βρε κορίτσι μου!!! Έμεινες έγκυος μόλις πρωτομπήκα και έγραψα στο φόρουμ και τώρα φτάνει ο καιρός να γεννήσεις την πριγκιπισσούλα σας!!!!

Κουαντάκι μου κι εσείς μεγαλώσατε!!! Ποπο πώς περνάει ο καιρός βρε κορίτσια.... Πόσους μήνες πριν πανηγύριζα και εκλαιγα σχεδόν από χαρα όταν το ανακοίνωσες!!!!

Μα'στε καλά που μπαίνετε και μας γεμίζετε ελπίδα ότι θα συμβεί και σε μας το όνειρο!

Λιλάκι μου φαντάζομαι μόλις μάθετε φύλο θα το ρίξεις στην μελέτη διαφημιστικών (όχι ότι δεν ταχαζεύεις ήδη) και στο σοπινγκ θεραπι!!!! Αντε κιυκλίτσα μου με το καλό κι εσύ!!!

Βάγκο και θα γίνω μανούλα πώς πάνε οι ενεσούλες σας;;;

Ντιαζάκι και παπάκι περιμένουμε μαζί την ακατονόμαστη,ε; Άντε να'ρθει! Ατέλειωτες μου φαίνονται οι μέρες!!!!

Λαμπρινή μου απόλαυσε το κοριτσάκι σου όσο μπορείς και εύχομαι να βρεις αύντομα δουλίτσα που να σου ταιριάζει σε κάθε τομέα!!!

Τέρι μου με το μικρό σου θαυματάκι πώς πάτε; Το συνειδητοποιείται σθγά σιγά ή μόνο όταν φανεί η κοιλίτσα θα ξεκινήσετε;!;!;!;!

Συγγνώμη αν ξαχνάω κάποια, είμαστε και πολλές ζωή νά χουμε, σας φιλώ όλες γλυκά και εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω νεάκια που είχα να διαβάσω!! Αυτά παθαίνω αν δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνότερα!!! Από που να ξεκινήσω δεν ξέρω...

Αγγέλα μου τι αγωνία τράβηξες κοριτσάκι μου! Το αποτέλεσμα όμως θα σε δικαιώσει με τα διδυμάκια σου! Δύο καλά εμβρυάκια είναι στην κοιλίτσα σου! Ξεκουράσου κοιμίσου και κάνε ότι ξεκουράζει το μυαλό σου ώστε να μην αγχνώνεσαι! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και περιμένουμε την τεράστια χοριακή σου! :YMHUG:

Tha gino manoula και vango εσείς κάνετε ενεσούλες ε; Άρα σε 10 με 15 μέρες θα έχετε το αυγουλομάζωμα ε; Πολλά και καλά αυγουλάκια εύχομαι. Καλή δύναμη και υπομονή. Τα μωράκια έρχονται! Ο σκοπός είναι ιερός!

Beboula ΔΙΠΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Με το καλό! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! :ymapplause:

Teri τέλειο το tickeraki σου! Μακάρι να έχουμε σε λίγο καιρό όλες μας τέτοια όμορφα τικεράκια! Με το καλό να έρθει το μπεμπε!

mariaaaa αγοράκι ε; Με το καλό! Ωραία τικεράκια... μπράβο!!! :D

Lil πολύ χάρηκα που πήγαν όλα καλά με την αυχενική! Από δω και πέρα μόνο χαρές!! Είδατε ολόκληρο μωρό! Το δικό σας μωρό! Σε λίγο όπως σου λένε και οι εγκυούλες μας θα το νιώθεις κιόλας... μαγεία! :D

papaki μπράβο κοριτσάκι μου που ξεκινάς πάλι! Το ταξιδάκι σας έκανε σίγουρα καλό! Εύχομαι αυτή τη φορά να είναι και τυχερή! Καλή επιτυχία!

Λαμπρινή καλά κάνεις και χαίρεσαι την κορούλα σου και σιγά σιγά θα έρθει και το αδερφάκι! Τώρα για δουλειά τι να πω κοριτσάκι μου... έτσι όπως είναι τα πράγματα... σκέτη απογοήτευση.

Λαγονησάκι εσύ τι κάνεις;

Μελίπικτό μου εμείς είμαστε στην αναμονή της ακατανόμαστης ε; Εμένα με είδε χθές ο γιατρός μου είπε ότι είμαι οκ για να ξεκινήσω. Θα κάνω και κάτι ορμονικές το πρωί όταν αδιαθετήσω και αν όλα οκ ξεκινάω ενεσούλες. Ρε κορίτσια είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά! Είναι κακό λέτε; Φοβάμαι μη φάω τα μούτρα μου! Μάλλον πρέπει να προσγειωθώ λίγο... Αλλά πιστεύω ότι θα μας βοηθήσει η Παναγίτσα και ο Χριστούλης να γίνει το θαυματάκι μας! Μακάρι! :ympray:

Εσύ πως είσαι; Πέρασε η παλιοίωση;

Φιλιά σε όλες! Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα σας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με πολλα πολλα πολλα μωρακια !!! αν κα με καποιες τα ειπαμε μεσω fb ;) χαθηκα αλλα δεν μπορω διαφορετικα δεν εχω χρονο καθολου για το μαμμυ δυστυχως εχω μεινει μονο εγω στην δουλεια στο λογιστηριο και εχω να τ ακανω ολα μονος μου ειναι και δυσκολοι οι καιροι δεν μπορουμε να πουμε τιποτα .ειπα να μπω να πω μια Καλημερα και να δω τι κανετε? πως ειστε εσεις? διαβασα ομορφα νεα :):):):):):):):):):) , ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ !!!! ευχομαι να εχουν μια ομορφη και τελιομηνη εγκυμοσυνη και ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ , ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ!!!! .....μεγαλωσαμε και εμεις .....γιναμε 8μιση μηνων ολοκληρο αντρακι :) :) πω πω βρε παιδια ποτε περασε ο καιρος τοσο γρηγορα , μου ριχνει και ενα `μπαμπα` και τρελλαινομαι :lol: :lol: σαν περσυ θυμαμε τον Αυγουστο ειχαμε παρει στα χερια μας το ΘΕΤΙΚΟ + αποτελεσμα και δεν το πιστευα στα ματια μου , εφυγα απο την δουλεια και πηγα στο χημειο και το ειδα με τα ματια μου + και πλυμηρισε με χαρα η ψυχη μας!!!!! Ευχαριστουμε Αγια μου Ειρηνη και Αγιε μου Φανουριε που μας στειλατε αυτο το πιο ομορφο δημιουργημα της ζωής μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Newlife να χαιρεστε το αντρακι σας ειναι ενας κουκλος!

Τwiggy περναν οι μερες πολυ γρηγορα! Πως περασε ετσι ο καιρος....Φανταζομαι το αγχος σου... Με το καλο κουκλιτσα και με ενα πονο!!

Μελι μου με το καλο !!!Τρια εμβρυακια, ε?Υπεροχα θα πανε ολα!!!

Οντως ειδη φανταζομαι πως θα φτιαξω το δωματιο σε λιγο καιρο, δεν βλεπω την ωρα :D

Diazaki μου εφτασε και η δικη σου σειρα.Σε λιγο καιρο θα ακουσουμε και τα δικα σου ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu koritsia!!!na'ste kala!!!tha erthei k i diki sas i seira!!!k ego meta apo mia apoboli k 2 apotuximenes prospatheies eftasa os edo simera,na eimai egkuos!!!!ores ores mou fainete apisteuto!!!thelei pisti k upomoni!!!!o theos kserei k tha sas to steilei tin katalluli stigmi!!!k min ksexnate,thaumata ginonte!!!k mia sumbouli gia meta tin metafora...ego emeina duo ebdomades ksapla,tin 4i mera ekana ntouzaki k den forousa oute aromata oute aposmitika!!mporei na akogete paratrabigmeno alla o giatros mou eixe pei oti ta aromata einai toksika gia ta embrua!!!k telos auto pou lene oi giatroi na sunexisete kanonika tin zoi sas giati polles kopeles menoun fusiologika egkues k oute kan to kseroun......den mas lene omos k poses kopeles exoun apoboles k alles poses oute kan to katalabainoun oti eixan apoboli!!!!gnomi mou einai oti mias k emeis to kseroume k me tosa pou exoume perasei...kalo tha itan na prosexoume gia na exoume!!!auta!!!filakia se oles k se ola ta mpempe!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz k εγώ αισιόδοξη είμαι τις περισσότερες φορές εκτός από κάποιες φορές που πέφτω....αλλά πιστεύω ότι όλα καλά θα πάνε σε όλες μας!!! άντε κοντά θα είμαστε... θα είμαστε η τυχερή 6άδα!!!!

aggela-tha_gino_manoula-vango-melipicto-diaz-papaki

ελπίζω να μη ξεχνάω κάποια...είναι κ κάποια άλλη τώρα????

εγώ την πέμπτη ξαναπάω για υπέρηχο κ λογικά θα ξέρω πότε θα γίνει η ωοληψία....

vango εσυ???

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και ελπίζω όλες μας να έχουμε θετικό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lagonisi ,maria, lil, meliaki μου, diaz,teri,σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας, αν ξεχασα καμία είναι από το χαπάκωμα :) newlife να χαίρεσαι τον κούκλο σου-twiggy πώς πέρασε έτσι ο καιρός!

λαμπρινούλα κάτι άκουσα για δουλειά, μην στενοχωριέσαι γιατί δυστυχώς έπεσες σε κακή εποχή.όλα θα γίνουν, θα έχει και αδερφάκι η μικρούλα!

όπως καταλαβαίνετε κορίτσια μου, μπαινοβγαίνω στο ίντερνετ κι ο άντρας μου με μαλώνει γιατί έχει,λεει, ακτινοβολία και αγχώνομαι κιόλας..Πάντως δεν νιώθω τίποτα απολύτως,είδα και στον ύπνο μου ότι πήγα για τη χοριακή κι ένας τύπος μου λεει τι ήρθες εδώ, δεν κάνουμε χοριακές σε γυναίκες με μέτρια έμβρυα, σιγά μην είσαι έγκυος.Πολύ γέλιο!Τι να κάνω ρε παιδιά, το διασκεδάζω και...............έχω πιάσει κι ένα κέντημα(όλε!) και μου κάνει πάρα πολύ καλό.Αυτά τα νεα μου, φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ένα ποιηματάκι αφιερωμένο ξέρετε που(για όσες έχουν απορίες σχετικά με τις παρενέργειες των φαρμάκων είμαι αντιπροσωπευτικό παράδειγμα)

όλες εδώ το ξέρετε

δεν τρώτε πρασινάδα

πολλά μωρά θα κάνουμε

η θρυλική εξάδα

και όσες τα κατάφεραν

όλες είναι μαζί μας

κι όσες θα ακολουθήσουνε

θα έχουν την ευχή μας.

Αποχωρώ και καληνυχτίζω γιατί με πλησιάζουν κάτι κύριοι με λευκά... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έγραψες Αγγέλα!!!! Τέλειο το ποιηματάκι και σ'ευχαρισυούμε!!!!!

Οι ίδιο κύριοι πλησιάζουν και εμένα, μην ανησυχείς, χαχαχα!!!

Εγώ έβλεπα ότι έκανα χοριακή και ήταν 0 και ο άντρας μου ότι ήμουν έγκυος! Τελικά η χοριακή ήταν 0!!!

Έβλεπα επίσης ότι κρατούσα ένα μωρό κορίτσι σε μια πλατεία γεμάτη παιδιά και συγγενείσ και φίλουσ μασ και δεν ήταν δικό μου αλλά του διάλεγα όνομα και είπα να το πούμε Άννα και όλοι είπαν όχι, είπα Ειρήνη και πάλι είπαν όχι και μετά είπα Φαίδρα και όλοι είπαν ναι!!! Κουφά πράγματα!!!

Τώρα βλέπω ότι κάνω μόνη μου την εμβρυομεταφορά γιατί λείπουν οι εμβρυολόγοι και οι νοσηλεύτριες, ότι ο γιατρός μου είναι μόνο 20 ετών και αμαρρωτιέμαι στον ύπνο μου πώς τον εμπιστεύομαι!!!

Η γιαγιά μου λέει ότι όταν βλέπουμε τρελά όνειρα είναι ξεσκέπαστος ο ...πισινός μας (το είπα κομψά)!!!

Αλλά εγώ λέω ότι χρειάζομαι μασάζ και ένα ταξίδι στις μαλδίβες μπας και αποβάλλω το άγχος μου ποτέ!!!

Λιλ δύο θα βάλουμε αυτή την φορά!!! Από ένα που είχαμε βάλει καλύτερα!!!

Ντιάζ και θα γίνω μανούλα κι εγώ είμαι αισιόδοξη για μια ακόμα φορά, όχι συνέχεια αλλά σκέφτομαι ότι αυτή θα είναι η φορά μας! Είναι κι ο άντρας μου πολύ αισιόδοξος και βοηθάει!!!

Νιουλάιφ ο παίδαρος στην φωτό είναι μόνο 8 μηνών;;; Κούκολς είναι!!!

Μαράκι φιλάκια στην κοιλίτσα!

Λαγονησάκι μου σε ξέχασα προν αλλά σε φιλώ γλυκά τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες.Εμείς πήγαμε σήμερα στον γιατρό μαζί με το καινούργιο σπερμοδιάγραμμα και μία σαλπιγγογραφία καινούργια που κάναμε για να πάρουμε τα φάρμακα μέσω ΙΚΑ.Τελικά αφού χαρήκαμε για το καινούργιο καλό σπερμοδιάγραμμα του έδειξα και την σαλπιγγογραφία που επανέλαβα τυπικά και μας είπε οτι μάλλον έχω πολύποδα;; :| Με λίγα λόγια είτε κάνω ωοληψία και υστεροσκόπηση μαζί και μπαίνουν κατάψυξη τα έμβρυα ή το αφήνουμε για λίγο κάνω υστεροσκόπηση και βλέπουμε.Το σπερμοδιάγραμμα είναι πολύ καλό μας είπε οτι αν αφήσουμε τα έμβρυα στην κατάψυξη για αργότερα θα μπορούσαμε να δοκιμάζαμε 3-4 κύκλους με σπερματέγχυση.Έχω μπερδευτεί και σκέφτομαι και το άλλο κάθε φορά που κάνουμε κατάψυξη χρεωνόμαστε τα 300 ευρω επιπλέον;Δλδ 300 που δώσαμε και άλλα 300 αν κάνουμε και τώρα :? Ξέρει κανείς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα και Μελίπτικο πολύ γέλασα με τα όνειρά σας! :D:D:D Τι άγχος τραβάμε και δεν το μαρτυράμε!!! Εγώ δεν τα θυμάμαι γμτ!! :roll:

Και το ποιηματάκι βέβαια φοβερό! Μπράβο Αγγέλα! Είδες ταλέντο που έκρυβες; ;) Σ'ευχαριστούμε!

Littledancer για τον πολύποδα ο ακτινολόγος σου είπε ότι βλέπει κάτι; Ο γυναικολόγος σου; Μίλα με αυτούς καλύτερα πρώτα για να αποφασίσεις και όχι το γιατρό του ΙΚΑ. Επίσης κράτα το θετικό κομμάτι που το σπερμα βελτιώθηκε κατά πολύ!!! Έτσι μπορεί το σποράκι να πιαστεί και να μην το καταλάβεις! Αγκαλίτσες με τον αντρούλη σου μην ξεχνάς να κάνεις!

newlife78 να χαίρεσαι τον κούκλο σου!! Σωστό αντράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα τι ωραιο ποιηματακι! :)

και σε εμενα φωναζει ο αντρας μου για τον υπολογιστη με την ακτινιβολια....

Ρε κοριτσια δεν σας πιστευω , τι ονειρα ειναι αυτα που βλεπετε?

Εγω απο την αλλη εχω αυπνοιες και δεν κοιμαμαι καλα τα βραδια.

Κανω ταβανοθεραπεια, μετραω προβατακια , στριφογυρναω συνεχεια, ευτυχως που ο καλος μου τις περισοτερες φορες κοιμαται και δεν το ξυπναω...ΑΑΑ... εχω τωρα συν τις αλλες και τη συχνοουρια, εδεσε το πακετακι (-|:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταβανοθεραπεία;χαχαχα!ωραίο, πρώτη φορά το ακούω :)ο δικός μου δυστυχώς ξυπνάει και με την ανάσα μου,μιλάει και στον ύπνο του και η κρεβατοκάμαρά μας το βράδυ είναι σαν να παρακολουθείς ταινία-όταν υπνοβατεί κιόλας ένα ποπκορν το αναζητώ! μελάκι τρέλα το όνειρο, με ξεπέρασες!δεν ήταν κι ο δικός μου αναισθησιολόγος 20άρης;πιο πολλή πείρα θα είχε από το δικό μου που μου τσάκισε τη φλέβα...

χαίρομαι που σας άρεσε το ποιηματάκι,τι ευγενικά κορίτσια!σήμερα μετά τον Καβάφη ξύπνησε μέσα μου κι ο Νοστράδαμος και τρέλανα και τον άντρα μου με τις προφητείες μου.Είδα ότι ήμουν σε νοσοκομείο(δεν ξέρω γιατί, να ήταν φρενοκομείο το αντιλαμβάνομαι) και μου έδωσαν ένα κοριτσάκι που το λένε Άννα να το πάρω απο το χεράκι και να πάμε σε ένα καρτοτηλέφωνο να πάρει τη μαμά του.Μου είπαν να προσέχω μη μου φύγει γιατί αλοίμονό μου κι εγώ πρόσεχα πολύ αλλά μόλις βρήκαμε καρτοτηλέφωνο αυτό άρχισε να τρέχει με όλη του τη δύναμη κι εγώ να σκάσω από τη στενοχώρια, έψαχνα, έψαχνα, δεν το βρήκα ποτέ.Για να μη σας ζαλίζω, θεωρώ οτι είναι προφητικό κια απο τις 4 το βράδυ μέχρι τις 5μιση το αναλύαμε στο κρεβάτι και κλάααααμα η κυρία!

Κατα τα άλλα όλα καλά, οι ηπαρίνες πονάνε οι άτιμες κι εκτός από την κοιλιά μπαλόνι δεν έχω κανένα μα κανένα σύμπτωμα.Εδώ έχει και το απόλυτο ψοφόκρυο και δεν έχω βγει καθόλου και μου τη δίνει.

Littledancer,ψάξτο αυτό με τον πολύποδα, έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό;τι θεωρεί κάλύτερο να κάνετε;μπράβο για το σπερμοδιάγραμμα, αυτό είναι πολύ ευχάριστο, να δεις που θα πάνε όλα καλά :) όσο για την κατάψυξη δεν ξέρω να σου πω σίγουρα, εμάς μας είχαν πει εφάπαξ γύρω στα 500 ευρώ για αρκετά μεγάλο διάστημα.

Κοριτσάκια μου γλυκά σας φιλώ προς το παρόν :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου! Νομίζω ότι πιάσαμε ακριβώς το νόημα της ευτυχίας και της επιτυχίας! Θελει τρέλα η ζωή αισιοδοξία χαμόγελο πίστη και φυσικα θετική ενέργεια και θα τα καταφέρουμε ετσι για να σπάσουμε την γκαντεμιά και να φυσήξει αεράκι εγκυμοσύνης αμνιακού υγρού κτλ!!!

Αγγελα εισαι φοβερή τελειο το όνειρο να δεις που η Αγία Αννα θα σου το στείλει το κοριτσάκι σου και θα γελάμε παρέα με την φουσκωμένη σου κοιλίτσα, Ρωτα και την twiggy να δεις που βγαίνουν σχεδόν όσα λεω και να ξέρεις εχω πολύ θετική ενέργεια και σκέψη πανω μου ειδικα για τους αλλους!

Twiggy κοντευεις ειδες πέρασε ο καιρός με το καλο να ερθει η ευλογημένη στιγμή που θα κρατήσεις το αγγελούδι σου αγκαλίτσα εγω δεν θα ξεχάσω ποτε την στιγμή που δυο γλυκα ματακια με κοιταξαν και μόλις την ακούμπησαν πάνω μου στάμάτησε το κλάμμα αχ κορίτσια θα το ζήσετε και θα το ξαναζήσω ειναι ότι πιο ιερο !

Diaz ετσι να εισαι αισιοδοξη και πολύ θετική και αν φαμε τα μούτρα μας εχουμε μάθει να μην γονατίζουμε, τινάζουμε λίγο τα ρούχα μας να φύγει η στεναχώρια και βουρ ξανα όρθιες να παλέυουμε για ότι πιο πολύτιμο και ιερο υπάρχει στη ζωή μας.

Μόλις ξύπνησε η μικρή δεν προλαβαίνω να γράψω στις αλλες αλλα να ξέρετε ότι σας αγαπώ και σας σκέφτομαι με πολύ θετική ενέργεια! Πολλα φιλια σε όλες και μια ζεστη αγκαλίτσα στις εμβρυομεταφορούσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο γυναικολόγος που πήγαμε στο ΙΚΑ πριν ένα μήνα δεν πολυκοίταξε τίποτα απο τις εξετάσεις Diaz.Τώρα στο γιατρό μου στο κέντρο εξωσωματικής πήγαμε χθες και μας το είπε κι εγώ ήμουνα χαλαρή γιατί το έκανα μόνο για το ΙΚΑ στην ουσία.Είχα κάνει και πιο παλιά και δεν την δέχονταν τώρα.Χθες δεν ήξερα τι να κάνω αλλά σήμερα μετά το φοβερό βραδυνό ύπνο που έκανα αποφάσισα να κάνω πάλι ωοληψία και να μπούνε τα έμβρυα στη κατάψυξη.Ρε κορίτσια χθες το βράδυ ξύπνησα μούσκεμα στον ιδρώτα (με τέτοιο κρύο) και ξεσκεπάστηκα για κανένα μισάωρο μέχρι να συνέλθω.Αρχίζω και σκέφτομαι μήπως είναι συμπτώματα εμμηνόπαυσης.Σκεφτόμουνα και οτι μου είπε χθες ο γιατρός όταν του ανέφερα οτι μέσα σε 7 μήνες περίπου έχει αλλάξει3 φορές ο κύκλος μου και μου είπε οτι είναι λογικό αφου οι ωοθήκες μου...(δεν τελείωσε την φράση αλλά ξέρω τι εννοούσε)...Δεν είμαι και πολύ καλά σήμερα με έπιασε το παράπονο :cry:

Αγγέλα μου στο ίδιο κέντρο δεν είμαστε;Εμάς γιατί μας έχουν πει 300 κάθε χρόνο και μάλιστα τα δώσαμε μόλις έγινε η κατάψυξη.Κάθε χρόνο θα δίνουμε το ίδιο ποσό και μπορούν να τα κρατήσουν στην δική μου περίπτωση μέχρι 10 χρόνια(αλλά να πληρώνω για τον κάθε χρόνο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.
    • Και καλά κάνεις και περτατάς!! Βγήκα κι εγώ τώρα λίγο στον ήλιο, έχει τέλεια μέρα και μου έφτιαξε πολύ η διάθεση!! Ο καλύτερος καιρός είναι για μένα τώρα, στους καύσωνες υποφέρω! Και ευτυχώς έφυγε και αυτή η απαίσια σκόνη, το σπίτι ακόμη το καθαρίζουμε λίγο λίγο, τι κακό ήταν κι αυτό!
    • Είχα διαβάσει ότι όλα τα γλυκαντικά ανεβάζουν το γλυκαιμικο δείκτη, αλλά δε θυμάμαι αν μου το είχε πει και ο διαβητολογος αυτό..θα τον ρωτήσω για τη στέβια!! Με βοηθάει και το δροσερό γάλα.. κορίτσια πίνω 3 ποτήρια τη μέρα γάλα λες και είμαι μωρό κι εγώ 😄
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας.Οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα νιώθω ότι έχω κάπου να μιλήσω και με καταλαβαίνετε στον απόλυτο βαθμό.Μακαρι όλα να πάνε καλά.♥️
    • Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!!  @marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞 Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...