Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

ΣΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, ΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!! ΤΙ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ????????????????? [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Δεν φαντάζεσαι πόσο βαθιά συγκινήθηκα [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] και πόσο απίστευτα χάρηκα που είσαι επιτέλους έγκυος :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]. Η πίστη σου σε έσωσε φιλενάδα, και ας είχες απελπιστεί για λίγο μετά την εξωσωματική. Εύχομαι να προχωρήσει με το καλό η εγκυμοσύνη σου, χωρίς άλλα απρόοπτα και σιγά-σιγά να χαρείς αυτό το μεγάλο δώρο που σου έκανε ο Θεός!!!!

Άντε, να σου αφήσω και μια κλανιά, έτσι για γούρι... [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=booty.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Η αλήθεια είναι ότι πάθαμε μια ψιλοστέρηση [smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif] , αλλά σε συγχωρούμε φιλενάδα, ήταν για καλό σκοπό... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε φιλώ γλυκά :-*:-*:-*:-*:-*:-* και να προσέχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando, όλα μου ακούγονται περίφημα!!! Σου εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία σας προσπάθεια και ανήμερα της Οσίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου να μας ανακοινώνεις μια θετικότατη χοριακή %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Φιλάκια πολλά και καλές διακοπούλες!!! [smilie=toothy4.gif]

Morouli μου, τι νέα φιλενάδα; :)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]:)] Έκανες χοριακή σήμερα; Έχω κάτι ημέρες να μπω και έχω μείνει πίσω.... :-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι τι κανεις? ελπιζω να χαλαρωνεις και να περνας καλα και να ετοιμαζεσαι για Ελλαδα! Αντε γιατι μετα θα εισαι εγκυουλα και κομμενα τα σουρτα φερτα!! ;)

μπηκα να σας φυσηξω , εχθες ειδα πρωτη φορα το σπορακι μας και χαρηκα πολυ!!

φφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας κοριτσακια... τα μπεμπακια ερχονται... ετοιμαστειτε!!!!

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου twiggy με το σποράκι σου [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Άντε, είδες και εσύ το φασολάκι σου και θα πήγε η καρδιά στη θέση της, εεεεεεεε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν έχω κλείσει ακόμα εισητήριο για Ελλάδα, αλλά σιγά-σιγά θα το κάνω και αυτό!

Φύσσα, λοιπόν, φρεσκο-εγκυούλα μας, μπας και κολλήσουμε όλες σιγά-σιγά γκαστρίτιδα, γιατί η λίστα πρέπει να κοκκινήσει όλη μέχρι το τέλος του 2011.... :lol::lol::lol:[smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στα κορίτσια, γειά σου Μαρικάκι μου γλυκό, όχι δεν έκανα χοριακή ακόμη, η αλήθεια είναι πως η χαζή δεν έχω ρωτήσει τον γιατρό μου αν η καθυστέρηση που έχω οφείλετε στην σπερματέχυση ή σε κάτι άλλο,

μου είχε πει να με δεί στις 21 Ιουλίου. Σήμερα είναι η 2η μερα καθυστέρησης και έχω πονάκια περιόδου που με αναστατώνου,

μόλις πήρα ένα boskopan για να μπορέσω να ξεκολήσω απο τα διάφορα παιχνίδια του μυαλού μου.

Είναι πολύ δύσκολη αυτή η αναμονή...

Σας φιλώ και σας ευχομαι σε όλες μα σε όλες καλή επιτυχία και πολύ πολύ δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή δύναμη Μωρούλι [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Οι σκέψεις μας και οι προσευχές μας είναι μαζί σου %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:;)

Ξου-ξου, λέμε, η ακατανόμαστη από εδώ.... [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent4.gif] [smilie=violent4.gif]

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

den sas xexnaw pote, na to kserete:)

twiggy eidame to fasolaki??yioupiiii!poso poli xairomai koritsi m!ante ante mia mia na pairnei seira!

mwrouli m kali s epitixia kai euxomai auti i kathisterisi p exeis na nai apo ena i k perissotera gero/a k ugies sporaki/a!

marikaki m koritsi m ante pote etoimazeis valitsoules gia tin elladitsa?pws pas koritsi m?o pelargos einai sti gwnia kai tha s xarisei kai sena auto p toso epithimeis!eimai sigouri!

sioula egkimonousa kai su loipon eee??bravo re koritsi m!thimame tin apogoiteusi s meta tin exwswmatiki, mazi ta pernagame koritsi m, mazi perasame tis apogoiteuseis mas, kai twra. . . mazi kai tis xares mas!ola na pane kala koritsaki m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS KOPELITSES M!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλη βδομαδα! πως τα πατε με τη ζεστη?

μωρουλι ευχομαι τα πονακια να ειναι σημαδι εγκυμοσυνης και συντομα να πετας στα ουρανια!! girl πως τα πας κουκλιτσα? φιλια στην κοιλιτσα!! θα σε αφησουν να κανεις μπανακια φετος?

μαρικακι με το καλο να μας ερθεις!! και φυσικα η λιστα θα κοκκινησει ολη μεχρι το τελος του 11!!! φφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..................... :)

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

Γυρισαμε εχθες το βραδυ απο ενα διημερακι περασαμε καλα , αλλα νιωθω ενα πτωμα :y32b4::yawn:

Φρεσκοφουσκοκοιλιτσες τι ωραια που μας φυσατε και εσεις!! :D

Αχ μπραβο Twiggy , τι καλα ,ειδατε το σπορακι σας!!!!Αντε να το ζησουμε και εμεις αυτο!!! Ευχομαι η ευχουλα να βγει πραγματικοτητα για ολες μας!!!

Μωρουλι ποτε κανεις χοριακη ?Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!

σήμερα ξύπνησα στις 11 κορίτσια :oops::oops: μέρα ξεκουράσεις, που λέει ο λόγος :lol::lol: γιατί θα φύγω το απόγευμα.... τέλος πάντων [smilie=icon_scratch.gif]

morouli 2 μέρες καθυστέρηση ; !!

θα είχα σκάσει ως τώρα, καλή δύναμη και φυσικά το αποτέλεσμα να είναι +++ (*)(*)(*)

LIL διήμερο διαβάζω ; αν και λίγο διάστημα είναι αρκετά καλό για να ξεφύγει ο νους και το σώμα ;)

και εμείς το Σα/κυριακο κανονίσαμε να μείνουμε παραλία με φιλικά ζευγάρια, βραδινό μπανάκι, φωτιά και σουβλάκια, εννοείτε :lol::lol::lol::lol:

κοπελιές καλή δύναμη σε όλες και καλά αποτελέσματα [smilie=sex.gif]

μανούλες προσοχή με τον καύσωνα !!! [smilie=toothy4.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli kala mou akougontai ta nea sou...emeis xalaronoume edo stis diakopes..euxomai ta kalitera gia oles..aaaaa!!!!eida pelargous se kati kaminades ki enas perase pano apo to autokinito mas petontas..lete na petxe tsouvalaki me moraki?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλημερα!!!!!! :D

MOROULI ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ???

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η LIL ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΑΒ-ΚΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ!!

ΜΠΑΝΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ;)

ΔΙΑΝΥΩ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ!!! :lol: ΑΥΤΑ....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.που ειστε καλε δεν βλεπω κινηση =p~

μωρουλι καθυστερηση και ακομα να παρεις τεστ?καλε τι καθεσαι αντε να σε κοκκινησει η αναστασια μας ;)

λιλ ωραια κανετε και τις διακοπουλες σας μακαρι να μπορουσαμε να φευγαμε και εμεις εστω για διημερο :(

μερεντουλα μια χαρα σε βρισκω με τα σουβλακια σου τις γυροβολιες σου και τις ξαπλες σου :lol::lol: αντε και το σπορι καπου εκει μεσα θα ειναι ερχεται ;;);;)

twiggy και girl84 πολλα φιλακια στις κοιλιτσες :-*:-*:-*:-*:-*:-* και σε ολες τις εγκυουλες μας @};-@};-@};-@};-

χουανιτακι μου δωστου να καταλαβει :lol::lol::lol::lol:

φιλακια πολλα σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεσαλώστε, κορίτσια, γιατί το καλοκαιράκι είναι για καλοπέραση και τρελίτσες!!!

Χαρείτε την ελευθερία σας και τους συζύγους σας, γιατί δεν θα είσαστε οι δυό σας για πολύ ακόμα... ;);););););););););););););););););););)

Γειά σου girl [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Τι βλέπω, τι βλέπω;;;; Φτάσαμε στην 17η εβδομάδα;;; Άντε, όπου νά'ναι θα κάνεις και την β΄επιπέδου. Με το καλό, φιλενάδα, με το καλό!

Εγώ μάλλον για Οκτώβρη θα ετοιμάσω τις βαλίτσες μου. Έχω κάτι διαδικαστικά που θα με καθυστερήσουν λίγο, αλλά ελπίζω μέχρι τότε να μπορέσω να ταξιδέψω. Αυτααααααααά... :-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pername omorfa edo!!!sas stelno filakia opote mporo kano mia perasia...ti egine i xiotisa mou???pou xathike??morouli???roouz perimeneis ki esi???perimeno anakoinoseis e???marikaki me to kalo tis valitsoules kai me to kalo na ertheis!kala ntoin se oles kai kala apotelesmata!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki καλη επιτυχια!!! :lol::lol::lol:

Cuandaki σε εμας την προηγουμενη εβδομαδα που καθομασταν στην βεραντα το βραδυ με τον καλο μου και χωρις να το καταλαβουμε ειχε μπει μεσα στο σπιτι ενα πουλακι πετουσε μεσα στο σπιτι και δεν μπορουσαμε να το βγαλουμε , μεχρι που ο καλος μου το στρειμωξε σε μια γωνια το επιασε προσεχτικα απο τις φτερουγιτσες ,το εβγαλε εξω και πεταξε μακρυα :shock::D Το ειπαμε στους κουμπαρους μας που τωρα εχουν ενα μωρακι 2 μηνων και μου λεει περιμενε να σου δειξω κατι......Φαιρνει το κινητο του και μου δειχνει ενα πουλακι να τρωει στο τραπεζι απο το πιατο της γυνακας του....Ε¨΄ μετα απο λιγες ωρες την επιασαν οι πονοι και γεννησε!! :shock: Μας ειπαν οτι ειναι καλο σημαδι λες? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

cuando μου ναι περιμενω και ερχεται :( ειχα λιγο αιμα στο σκουπισμα και λογικα θα κατεβει σημερα κανονικα!τι καλα θα ηταν να σταματουσε εκει το αιμα τοτε κατι θα ειχα να ελπιζω αλλα παλι για τον επομενο μηνα παμε.να δουμε και αν αυτο το μικροβιο εφυγε επιτελους να ησυχασουμε #-o

λιλ δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο παντος ευχομαι για σενα να ειναι και συντομα να μας πει τα ευχαριστα :)

εγω εδω και αρκετες μερες βρηκα εξω απο το σπιτι ενα περιστερι χτυπημενο και το εχω βαλει μεσα σε μια κουτα να γινει καλα.ειναι καλυτερα τωρα αλλα ακομα δεν μπορει να πεταξει και το λυπαμαι το καημενο να ειναι τοσο καιρο μεσα,ειναι πολυ ομορφο!

σια μου ολα καλα με το μωρουλακι?φιλακια πολλα να προσεχεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*

μερεντουλα εσυ τι κανεις?σε τι φαση βρισκεσαι?να μπαινεις να μας λες τα νεα σου!

madi ολα καλα?φυσα με πρωην χιωτισσα να ερθω στην θεση σου συντομα :-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*

τα αλλα κοριτσακια τι κανουν?μπανακια προφανως γιατι δεν σας βλεπω να δινετε το παρον :-p ετσι συνεχιστε τα μπανακια και τα ντοιν ντοιν για να κοκκινησουμε ολες μας,φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! Κάποιος με φώναξε και είπα να περάσω να ρίξω το φυσιματάκι μου! ;)

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!! Από εμένα και την ζουζούνα μου που την Δευτέρα μας άνοιξε τα ποδαράκια και μας άφησε να δούμε το φύλο της!

Εύχομαι του χρόνου όλες με ένα μωράκι αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και γω να φυσηξω με την σειρα μου και περιμενω ανακοινωσεις!!!!!!!!!!!!

ΑΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

θα ερθουνε τα σπορακια σας κοριτσια, ανοιξτε τα air-condition και καντε ντοιν ντοιν

μην ξεχασω το πρωινο ειναι και το καλυτερο :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

εχω προαισθημα οτι θα ακουσουμε ευχαριστα σε λιγες μερες :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil nomizo pos to poulaki kati irthe na sas pei!!!!!!!!makariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!roouz irthe???na parei!!!!madi koritsaki????????????teleiaaaaaaaaaa!!!!!!!sia filakia polla touiggaki marikaki kai ola ta kala koritsia sas filo!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα βαλω τα κλαματα............ :((:cry:

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ???

ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ Ε??

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ!!

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ??

CUANDAKI ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΛΕΙΑ Ε??

ΜΠΡΑΒΟ!

MOROULI??

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ...

ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου πρωινή πρωινή βλέπω! Με αυτή τη ζέστη ούτε να χουζουρέψουμε μπορούμε. Άντε να δούμε αν θα δροσίσει σήμερα όπως είπαν. Καμιά άλλη απόδραση δεν έχει το πρόγραμμα για το προσεχές μέλλον; Αν μπορείτε να πάτε και να ξεφύγετε όσο το δυνατόν περισσότερο! Κάνε και κανένα μπανάκι και για εμένα γιατί εγώ το πολύ πολύ να καταφέρω κάποια στιγμή να βρέξω τα ποδαράκια μου μόνο. Δεν πειράζει όμως θα του δώσω να καταλάβει του χρόνου τέτοιο καιρό. :D

Cuando καλοκαιρινές διακοπές για πάνταααα! Καλά να περνάς φιλενάδα!

LIL νομίζω ότι ο πελαργός λόγω όγκου δυσκολευόταν να μπει στο σπίτι σας και για αυτό σας έστειλε το πουλάκι!!! Εύχομαι να σας φέρει πολύ τύχη!

Rose μου ο επόμενος μήνας θα είναι ο τυχερός. Θα φύγει το παλιομικρόβιο και θα έρθει το σποράκι! Ενα "φύγε εσύ έλα εσύ" θα γίνει. Ίσως και καλύτερα να μην έχεις και το άγχως του μικροβίου!

Το μωρούλι δεν εμφανίστηκε ε; Σήμερα νομίζω ήταν να πάει και στον γιατρό της. Μακάρι να έχει μόνο ευχάριστα και ας αργήσει να μας τα ανακοινωσει!

ΣΙΑ μου κοντεύουμε να τον κλείσουμε τον 3ο ε; Πολύ χαίρομαι ρε κορίτσι μπράβο. Από την άλλη εβδομάδα θα αρχίσεις να βλέπεις βελτίωση. Εύχομαι όλα καλά να συνεχίσουν!

Έλα και ένα ΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μήπως και δροσιστούμε και λίγο! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...