Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ..λεω να παω αυριο το πρωι για χοριακη!!!!!αυριο ειμαι στην 13 πιστευω οτι θα δειξει.... :roll:

καλη επιτυχια κοριτσακι μου!!! :P ευχομαι μια τεραστια ++++++++++++++++++++ χοριακη να παρεις αυριο!!! θα περιμενουμε νεα σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λία καλημέρα!!!

Καλή επιτυχίααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

Όλα θα πάνε καλά και θα χουμε θετικά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ..λεω να παω αυριο το πρωι για χοριακη!!!!!αυριο ειμαι στην 13 πιστευω οτι θα δειξει.... :roll:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σημερα πηγα για χοριακη και βγηκε αρνητικη ,δεν ξερω τι αλλο να κανω... εκατσα 13 μερες στο κρεβατι και το αποτελεσμα......2!!!σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα...το κεφαλι ψηλα και παλι απο την αρχη .... σκεφτομαι να αλλαξω γιατρο !!!!πιστευω οτι μετα απο 3 αποτυχημενες προσπαθειες πρεπει να παω και αλλου να δοκιμασω την τυχη μου..... :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta koritsakia ti kanete? xathika ligo alla eixa provlima me to internet, egw to savvatokyriako perimenw periodo kai ksekinaw enesoules kai pali, pistevw aythn thn fora na exw thetika apotelesmata giati den pame kala, eixa trexamata aytes tis meres, h kysth kokiggos pou eixa egxeirhsei prin ena xrono mazepse pali ygro kai me ponouse kai etsi phga pali ston giatro mou kai mou th katharise, kai mou edwse pali dynath antiviwsh kai antiflegmonwdes, lete na epireasei thn ekswswmatikh?o idios leei oxi alla egw fovamai.ayta ta dika mou

lia mou ti na pw, den yparxoun logia, kserw poly kala pws aisthanese, prospathise na to kseperaseis kai na synexiseis me kapoion allo giatro pou tha to psaksei kalytera to thema

oi ypoloipes ti kanete? twiggy - nikol111? ksekinhsate?

filia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina καλη επιτυχια στην προσαθεια σου και να εχεις τεραστια χοριακη !! :P

πραγματικα δεν υπαρχουν λογια..........δυστηχως η αποτυχια σε γονατιζει....αλλα δεν πρεπει να το βαζουμε κατω...ο επιμενων παντα νικα :x !!!!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια....

Επίσης, θέλω να σας ευχαριστήσω για αυτά που μου γράφεται.. κάθε φορά που είμαι αγχωμένη!!!

Προσπαθώ να ηρεμήσω και να χαλαρώσω.!!!

Αποφάσισα τι θα κάνω και αυτό που σίγουρα, πρέπει να κάνω είναι να ηρεμήσω και να περιμένω τον γιατρό να μου πει και μετά να αποφασίσω.

ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΊΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!!!

Σας ευχαριστώ!

Εξάλλου αυτό που λέμε και ξαναλέμε εδώ, είναι οτι πρέπει να μαστε ήρεμες γιατί με άγχος τα μωράκια δεν έρχονται!

Οπότε επιλέγω να διώξω το άγχος για να κρατήσουμε τα μωράκια.

Τουλάχιστον θα προσπαθήσω πολύ!!!Γιατί το θέλω πολύ!!!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aχ βρε λια λυπαμαι παρα πολυ... τι να πω.. κουραγιο , να σηκωθεις δυνατη να ξαναπροσπαθησεις.. Συμφωνω να αλλαξεις γιατρο, γραψε το ονομα του δεν νομιζω οτι ειναι προβλημα.. Μηπως να εκανες μια υστεροσκοπηση να εισαι και πιο σιγουρη για το τι γινεται .. εκει μεσα? Ελπιζω η επομενη να ειναι η τυχερη σου..

σκορπινα περαστικα σου!! μην ανησυχεις δεν νομιζω να πειραζουν τα αντιβιωτικα... εγω ρωτησα στο κεντρο τι δεν πρεπει να κανω οσο παιρνω τα φαρμακα και μου ειπαν μεχρι την ωοληψια επιτρεπονται ολα!! μεχρι και αλκοολ.. οποτε, μια χαρα θα εισαι!! κι εγω περιμενω περιοδο μεχρι το Σαββατο και ξεκινω αλλα με μακρυ πρωτοκολλο .. εχω καιρο.. Καλη επιτυχια γλυκια μου!!! Ανοιξε τον δρομο να ακολουθησω!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μου λυπάμαι πολύ.....

Τι να πω... σου στέλνω μια γλυκιά και μεγάλη αγκαλιά! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Twiggaki!!! kαλή επιτυχία!!! Τί κάνεις??? Έχουμε μέρες να μιλήσουμε!!

Φιλιά πολλά κορίτσια

aχ βρε λια λυπαμαι παρα πολυ... τι να πω.. κουραγιο , να σηκωθεις δυνατη να ξαναπροσπαθησεις.. Συμφωνω να αλλαξεις γιατρο, γραψε το ονομα του δεν νομιζω οτι ειναι προβλημα.. Μηπως να εκανες μια υστεροσκοπηση να εισαι και πιο σιγουρη για το τι γινεται .. εκει μεσα? Ελπιζω η επομενη να ειναι η τυχερη σου..

σκορπινα περαστικα σου!! μην ανησυχεις δεν νομιζω να πειραζουν τα αντιβιωτικα... εγω ρωτησα στο κεντρο τι δεν πρεπει να κανω οσο παιρνω τα φαρμακα και μου ειπαν μεχρι την ωοληψια επιτρεπονται ολα!! μεχρι και αλκοολ.. οποτε, μια χαρα θα εισαι!! κι εγω περιμενω περιοδο μεχρι το Σαββατο και ξεκινω αλλα με μακρυ πρωτοκολλο .. εχω καιρο.. Καλη επιτυχια γλυκια μου!!! Ανοιξε τον δρομο να ακολουθησω!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου λυπαμαι παρα πολυ κοριτσακι μου :( τι να πω...κουραγιο γλυκια μου και μη το βαζεις κατω.

σκορπινα μου ,περαστικα κοπελα μου.ξερω ποσο ποναει η κυστη κοκκυγος ειχα κανει εγχειρηση κι εγω πριν απο δεκα χρονια και ευτυχως απο τοτε δεν ξαναμαζεψε ποτε!καλη αρχη να ευχηθω με τις ενεσουλες σου ,το ιδιο και σε σενα twiggy!!!καλη επιτυχια και μονο θετικα αποτελεσματα να εχουμε.ζαχαρενια μου να σου ζησει το νινι κοριτσακι μου!ποτε γεννησες?στρουμφακι μου ετσι σε θελω...ηρεμη και χαλαρη,μονο ετσι θα ρθει το μπεμπε!!!εγω 24 του μηνα παω για τον πρωτο υπερηχο για να δουμε το παχος του ενδομητριου και αναλογα να προχωρησουμε στην εμβρυομεταφορα.φιλια σε ολες! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου,

καλή επιτυχία κοριτσάκι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: , να πάνε όλα καλά και να χουμε ++++++++++++++++++++++++++++++ Και σευχαριστώ πολύ, γιαυτά που μου πες εεε...!!!!!

Έχετε κάνει ωολληψία ή όχι ακόμα?

Φιλιά 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

λια μου λυπαμαι παρα πολυ κοριτσακι μου :( τι να πω...κουραγιο γλυκια μου και μη το βαζεις κατω.

σκορπινα μου ,περαστικα κοπελα μου.ξερω ποσο ποναει η κυστη κοκκυγος ειχα κανει εγχειρηση κι εγω πριν απο δεκα χρονια και ευτυχως απο τοτε δεν ξαναμαζεψε ποτε!καλη αρχη να ευχηθω με τις ενεσουλες σου ,το ιδιο και σε σενα twiggy!!!καλη επιτυχια και μονο θετικα αποτελεσματα να εχουμε.ζαχαρενια μου να σου ζησει το νινι κοριτσακι μου!ποτε γεννησες?στρουμφακι μου ετσι σε θελω...ηρεμη και χαλαρη,μονο ετσι θα ρθει το μπεμπε!!!εγω 24 του μηνα παω για τον πρωτο υπερηχο για να δουμε το παχος του ενδομητριου και αναλογα να προχωρησουμε στην εμβρυομεταφορα.φιλια σε ολες! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφακι μου σ ευχαριστω πολυ.με κατεψυγμενα θα κανω την προσπαθεια μου αυτη τη φορα,αρα ωοληψια δεν εχει!!!χαλαρα λοιπον ...μονο την εμβρυομεταφορα θα χω αυτη τη φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πολύ και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό απόγευμα Νικόλ111

;););););););););););););););););)

στρουμφακι μου σ ευχαριστω πολυ.με κατεψυγμενα θα κανω την προσπαθεια μου αυτη τη φορα,αρα ωοληψια δεν εχει!!!χαλαρα λοιπον ...μονο την εμβρυομεταφορα θα χω αυτη τη φορα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μου λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα σου αλλα χαιρομαι που δεν το βαζεις κατω. Δυστυχως για καποιες απο εμας ο αγωνας ειναι λιγο μεγαλυτερος και χρειαζεται λιγο περισσοτερη προσπαθεια. Οσο για τον γιατρο που λες εχω ακουσει πολλες κοπελες απο Κρητη οτι τα καταφεραν σε αυτον, οποτε καλα θα κανεις να τον επισκεφθεις! Καλη δυναμη κοριτσι μου!!!

Βρε Skorpina στο φυλαει συτη η παλιοκυστη??? Δες το ομως θετικα. Μπορει να ειναι καλό σημαδι μονο που αυτη τη φορα σε προειδοποιησε απο νωρις οποτε ξουτ ξουτ παλιοκυστη πριν την εγκυμοσυνη!!! Με το καλό κοπελα μου!!!

Stroumfaki ετσι μπραβο. Ηρεμησε και ολα θα γονουν στον καταλληλο χρονο και με την καταλληλη ψυχολογια.

Cuando μου δεν θα ξαναπροσπαθησω γιατι μετα απο 4 εξωσωματικες τα καταφερα. Ειμαι στην 15η εβδομαδα εγκυμοσυνης τωρα και Δοξα τω Θεω μεχρι στιγμης ολα καλα πηγαινουν. Θα μου πεις τοσα κοριτσια που ειμαστε εδω μεσα που να θυμαται η καθεμια ακριβως τι συμβαινει με την αλλη. Δεν εχω βαλει και κανενα τικερακι!!!

Φιλακια πολλα σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα καλησπέρα τι κάνετε????

Πώς πάτε με την ζέστη?????

Στείλε μας αεράκι και πολύ αέρα από το μωράκι!!

χαχαχαχχα

Λοιπόν κορίτσια λέω ότι στο θέμα 11 είχαμε πολλά θετικά αλλά και κάποια δύσκολα.....

Λέω να ανοίξω το 12 στο οποίο θα γίνω και θα γίνουμε διπλάσιες και φουσκωμένες!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)

Με μια + χοριακή!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τί λέτε να το ανοίξω;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia...eimai kainourgia..onomazomai maria k exthes pira tin deuteri arnitiki xoriaki :cry: periodos omos akomi den mou irthe!eperna progynova k utrogest!!tin proti fora mou eixe erthei polu noris alla eixame balei 2 freska embrua eno tora 2 katepsugmena.kserete mipos an to progynova(pou to pira mono tin 2 fora) kathusteri tin periodo?to exei parei kamia alli?euxomai se oles mas kali epituxia!!!Lia25 kouragio!mazi tha tin palepsoume!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μέλλουσες μανούλες γεια σας και από μένα!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κάνετε?εγώ προσπαθώ να ξεαγχωθώ γιατί σήμερα ξεκινάω ενεσούλες!!!!!!!!μόνο εσείς καταλαβαίνετε πως νιώθω!!!!!!!!!ελπίζω να πάνε όλα καλά,το θέλω τόσο πολύ!!!!!!!!!!!!!θα κάνω το βραχύ πρωτόκολλο,οπότε θα μάθουμε σχετικά γρήγορα τα αποτελέσματα!!!!!!!!!!μακάρι παναγιά μου!!!!!!!!!για όλες μας προσεύχομαι!!!!!!!!!!!την 5η μέρα μου είπε να κάνω οιστραδιόλη,την Δευτέρα δηλαδή,εννοείται το πρωϊ πριν κάνω την ένεση,γιατί απογευματάκι κατά τις 5 θα παίρνω τη δόση μου,ε?εύχομαι τα καλύτερα για όλες!!!!!!!!!nikol111 καλή επιτυχία!!!!!!!twiggy καλή αρχή και καλή επιτυχία!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...