Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

Καρδούλα μου το ωραιότερο δώρο για τα γεννέθλια σου θα πάρεις!!!!!!!Η επιβεβαίωση οτι έχεις δύο μωράκια στην κοιλίτσα σου!!!!Γιουπιιιιιιιιι [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Πω πω θα ακούσεις δύο καρδούλες,διπλή χαρά!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Καλή επιτυχία σε όλες που είναι στην αναμονή!!!!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RE PAIDIA HTAN POLU MIKROULI TO ENA DEN XEROUME AKOMA LEEI :!::!::!::!::D:D:D

CUANDO ENTONA PONAKIA XAMHLA STITHOS BOMBA KAI H MESH MOU ME SKOTWNEI!!! AFTA TA LIGA ALLA XALALI :lol::lol::lol: AAAAA KAI THN VGAZW STHN TOUALETA OLH NYXTA :lol::lol::lol: STHN ARXH FOVITHIKA ALLA META KATALAVA OTI EINAI THS EGGYMOSUNHS!! MEGALWNEI H MHTRA LEEI O GIATROS!!!

NA STE KALA KORITSAKIA MOU!!! AKOMA PREPEI NA XAPLWNW LEEI MEXRI THN 7 EVDOMADA!!!! PAEI TO KOMMWTHRIO TO XANOUME ;);););););) XALALIIIIIIIIIII ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE PAIDIA HTAN POLU MIKROULI TO ENA DEN XEROUME AKOMA LEEI :!::!::!::!::D:D:D

CUANDO ENTONA PONAKIA XAMHLA STITHOS BOMBA KAI H MESH MOU ME SKOTWNEI!!! AFTA TA LIGA ALLA XALALI :lol::lol::lol: AAAAA KAI THN VGAZW STHN TOUALETA OLH NYXTA :lol::lol::lol: STHN ARXH FOVITHIKA ALLA META KATALAVA OTI EINAI THS EGGYMOSUNHS!! MEGALWNEI H MHTRA LEEI O GIATROS!!!

NA STE KALA KORITSAKIA MOU!!! AKOMA PREPEI NA XAPLWNW LEEI MEXRI THN 7 EVDOMADA!!!! PAEI TO KOMMWTHRIO TO XANOUME ;);););););) XALALIIIIIIIIIII ;););)

καρδουλα και πριν τη χοριακη ειχες αυτα τα συμπτωματα;το στηθος βομβα ας πουμε;ουφ στανταρ δεν ειμαι :roll::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO GLUKIA MOU DEN EINAI SE OLES TIS KOPELES TA IDIA SYMPTWMATA!!! EMENA APO THN DEFTERH MERA META THN EMVRIOMETAFORA ETSI ENIWTHA KAI SYGA SYGA GINONTE OLO KAI PIO ENTONA!!!EGW FOVOMOUN OTI THA ERTHEI H AKATANOMASTH!!! DEN NIWTHOUME OLES TO IDIO :D:D:D;);););) NA SKEFTESE THETIKA AFTO METRAEI POLU :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα και πριν τη χοριακη ειχες αυτα τα συμπτωματα;το στηθος βομβα ας πουμε;ουφ στανταρ δεν ειμαι :roll::cry:

αχ δεν θέλω χαζά μικρή Ισπανίδα μέλλουσα μητέρα των παιδιών σου ;)

η κάθε γυναίκα έχει διαφορετικά συμπτώματα.

Εδώ η ίδια γυναίκα έχει διαφορετικά συμπτώματα στις εγκυμοσύνες της... τι μου λες τώρα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο εμένα!

Καινούργια στην παρέα σας και διανύω την 5η μέρα της 1ης (και ελπίζω και τελευταίας) μου προσπάθειας...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας και πάνω απ' όλα δύναμη και θετική σκέψη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααααααααααα.τι κανετε?ολα καλα?εγω σημερα τελειωνω με τη μετακομιση επιτελους.μπαινω σε δικο μου σπιτι επιτελους μετα απο χρονια σε νοικι κ ειμαι πανευτυχης.τρελλη κ παλαβη θα ελεγα.τι μου κανετε?

ΚΑΡΔΟΥΛΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ 2 κ εσευ?τι εγινε?ε!ειναι να μη παρουμε φορα εμεις.....................μπραβο καλη μου καρδουλα.

τα κοριτσακι που δεν εχουν συμπτωματα να μην αγχωνονται γιατι κ εγω δεν ειχα ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ.μα κανενα ομως.μονο το στηθος μου ηταν ελαφρως πρησμενο.ενω στη 1η εξωσωματικη που τα ειχα ολα................τζιφος.οποτε μη συγκρινετε κ απογοητευεστε.οκ?

καλη προσπαθεια στις καινουργιες κ καλα αποτελεσματα στις χοριακες

φιλια πολλα πολλα πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEERA KORITSIA MOU!!

ANNAAAAAAAAAAAA KALORIZIKO KORITSAKI MOU TO SPITAKI SOU KAI NA GEMISEI MWRAKIA EFXOMAI :D

DEN MOU LES GLUKA TO OTI O ENAS SAKOS EINAI MIKROULHS TWRA EINAI KAKO AFTO??? OXI E???? ANHSYXISA GIATI DEN MOU LEGE SIGOURA EINAI DYO!! MOU LEGE THA SOU PW THN PARASKEVH SIGOURA ALLA VLEPAME DEFTERH MIKRH KOUKKIDA :D TO ENA TO EMVRIO EINAI APO MIKROGONIMOPOIHSH TO ALLO GONIMOPOIHTHIKE MONO TOU KAI DIALEXAN AFTA TA DYO!!! MHPWS EXEI KAI AFTO KAPOIA SXESH?? ANHSYXW GIA TA GLUKOULIA MOU!! :roll::roll::roll: STA GENETHLIA MOU THA AKOUSW THN KARDOULA KAI ELPIZW NA MOU KANOUN EKPLHXH :D:D:D:D:D:D;););););););)

KORITSAKIA MOU TA SYMPTWMATA SE KATHE MIA MAS EINAI DIAFORETIKA !! KAI MENA OSES FORES HMOUN EGGYOS EIXA DIAFORETIKA!! STON GIO MOU DEN ENIWTHA TIPOTA ALLA OUTE STA MWRAKIA POU EXASA ALLA AFTH THN FORA EXW PONAKIA POLLA!! ARAAAAA POTE DEN XEREIS ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα κ εγω οταν πηγα πρωτη φορα στο γιατρο ειχε δει ενα μεγαλο κ ενα μικροτερο.μου πε οτι μαλλον θα χουμε 2 μωρα.τη δευτερη φορα που πηγα για καρδια ειδε τα 2 στο ιδιο μεγεθος περιπου κ μαλιστα ειδε κ ενα τριτο που τελικα δεν ειχε προχωρησει.στην αυχενικη ειχε μια μικρη διαφορα το ενα απ το αλλο.μην ανησυχεις.στα διδυμα παντα το ενα ειναι λιγο μικροτερο απ το αλλο.να δεις που οταν θα πας για καρδουλα θα ειναι ολα οκ κ τα μωρακια σου.μην στενοχωριεσαι καθολου κ μην αγωνια.χαιδεψε κοιλιτσα κ μιλα τους γλυκα κ ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο εμένα!

Καινούργια στην παρέα σας και διανύω την 5η μέρα της 1ης (και ελπίζω και τελευταίας) μου προσπάθειας...

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας και πάνω απ' όλα δύναμη και θετική σκέψη! :)

καλή επιτυχία και καλώς ήρθες !!

anna k καλορίζικο το νέο σας σπίτι !

καλημέρα και φιλιά σε όλες σας!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Πολυ καλη επιτυχια σε οσα κοριτσακια ειναι στην προσπαθεια ευχομαι!!

Αννουλα καλοριζικο το σπιτι,να το χαρειτε οπως ποθειτε!

Καρδουλα δυο κι εσυ αγαπημενη μου?Τελεια!!Συμφωνω με την Αννα,στα διδυμα παντα το ενα ειναι μικροτερο απο το αλλο.Κι εμενα στην αρχη μου ειχαν πει οτι το δευτερο μαλλον θα παλινδρομουσε γιατι ουτε η καρδια ακουγοτανε καλα και πολυ μικρο ητανε.Αλλα τελικα μεγαλωσε η μπουμπου μου και τους διεψευσε ολους!!!

Οι υπολοιπες πως μου ειστε?Βασουλα,Ευακι,Σκορπινα,Κικιτσα,Κατερινακι,Νικολ,Μερεντα,Στρουμφ τα φιλια μου!Κ σε οσες ξεχναω!

Μαραγ καλως ηρθες και καθε επιτυχια ευχομαι!

Εμεις ειμαστε καλα,μεγαλωνουμε,κλωτσαμε πολυ,ιδιως τη νυχτα και περιμενουμε πως και πως τον επομενο υπερηχο... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoulaaaa mmmmm sigxaritiria koritsaki m!bravooooooo!poli xairomai gia sena!min anisixeis katholou!ta mikroulia einai mia xara!olllaaa tha pane teleia!

cuando m perimenoume thetika nea!mi fovasai tpt!

marag ontws ta koritsia exoun dikaio!kathe periptwsi einai diaforetika!k egw stin prwti m exwswmatiki prin 3 mines p eixa kanei ta eniwtha ola ta simptwmata, ola omws. . . alla apotelesma i apoliti apotixia!tin prwti fora p emeina k to exasa omws dn eixa tpt!ara kathe periptwsi einai diaforetiki!dn einai aparaitito na exeis simptwmata alla oute k na xeis ta panta!

ta upoloipa koritsia ti kanete?oi egkimonouses mas?nikol.sofitsa,katerina,annoula,zaxa?

kali kiriaki na xoume oles mas:)

ta nea m sas ta eipa?

piga sto giatro, telika to spiral tha to vgaloume stis 17 t marti giati thelei o giatroudakos na meinei anoixti i mitra ligo akoma!

pinw ta cyclacur pros to paron,tha arxisw k duphaston k aspirini k foliko oxi kai arxizoume me tin epomeni periodo deila deila prospatheies!eyxomai opws k gia oles mas, O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS, NA NAI DIPLA MAS KAI NA MAS VOITHOUN!

FILAKIAAAAA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες, πρωτα να συγχαρώ την καρδούλα για τα δίδυμα :ymparty::ymparty: και να σκέφτεσαι ότι κ τα 2 είναι μια χαρά. Ειδες που το συζητάγαμε για 2? έγινεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Κοριτσακι ξεμπερδέυεις σιγα σιγα.............αντε κ σύντομα μανούλα.

Αννούλα καλορίζικο το νέο σπίτι........κ φιλάκια στα μπεμπάκια.

Σοφάκι μου πολύ κλωτσια ε? αχ τέλεια....

φιλάκια σε όλα τα μουτράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα μου γλυκιά, συγχαρητήρια, όλα καλά να είναι.

Αννούλα μου καλορίζικο το σπιτάκι σου, συγχαρητήρια!

Cuando από την ψυχή μου σου εύχομαι κοπέλα μου να τα καταφέρεις και μη φοβάσαι... ;)

Σοφάκι μου , Νικόλ , Βασούλα Γιώργο , Λολιπάκι μου , ένα φιλάκι και από μένα.

mariag καλώς ήρθες στην παρέα μας...

Ζαχαρένια μου τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA STE KALA GLUKES MOU ESEIS ME STHRIXATE PERISSOTERO AP OLOUS!!!!!!!!!!! O THEOS NA SAS EXEI KALA!!!!!!!!!!!!!!!!KALHMEEEEEEERAAAA!!!

O GIATROS DEN MOU PE NA KANW ALLH XORIAKH!!! DEN XREIAZETE E??????????????? KALO AFTO??? MEXRI TA 390 EIDE TOUS SAKOUS KAI DEN XANAKANA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε ησυχίες....................καρδούλα καλο είναι που δεν κάνεις άλλη χοριακή βλέπεις αυτο σημαίνει ότι δεν χρειάζεται γιατι πολύ απλά πας τέλειααααααααααααααααααααααα.

Βασούλαααααααααα μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ όποτε κάνεις χοριακή.........

Ευακι μου γλυκό, σε λίγες μέρες ξεκινας ενεσούλες ματακια ε? αντε Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά κ για σένα.........

Φιλάκια απο το μπεμπέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEERAAAAA!!! GEIA SOU CHRYSANTHI KALA EIMAI DOXA TON THEO ESY???? :D:D:D:D:D

NIKOLAKI MOU PARA POLU HSYXIA XTHES NAI KAI H MERENTOULA DEN MAS EIPE APOTELESMATA KAI ANHSYXOUME OLES!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

SHMERA THA XOUME APOTELESMATA APO THN CUANDO KAI THN VASSO MAS!!!!!

PANHGYRIA THA KANOUME PALI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

MHN MAS VASANIZETE ALLO VRE GIA PEITE MAS POOOOSO FOUSKWMENES EINAI OI XORIAKES!!! :D;)

TO ZAXARWTO KAI TO BARCELONITAKI POU XATHIKAN?????????? LOLLIPOP POU EISTE RE KORITSAKIA??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

καλο μηναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

καλη ανοιξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Σ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ;)

τι κανετε οι υπολοιπες-οι?ολα καλα?

εγω σημερα επιτελους τελειωσα με τη μετακομιση

πολυ κουραση κ η μεση μου βαρεσε μπιελες

φουσκωσε κ η κοιλιτσα μου παααααααααρα πολυ μπορω να πω

φιλια σ ολες

περιμενουμε νεαααααααααααα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο Αννούλα μου, με το καλό στο νέο σας σπιτάκι......όσο για τη κοιλιά εσύ έχεις κ δίδυμα, αν δεις εμενα με 1 μωράκι δε θα το πιστευεις.... :) Ειμαι 3,5 και τούμπανο για το μήνα που διανύω....φαντασου στον 7ο..............

Βασούλα μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και φυσικά στη CUANDO.

Μόνο θετικά αποτελέσματα εύχομαι Παναγίτσα μου....

καλο μήνα σε όλα τα μωρά μικρά κ μεγάλα...................... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ απο μενα δεν μπορειτε να παρετε αποτελεσματα γιατι ειμαι στο εξωτερικο και δεν μπορω να κανω χοριακη με το ετσι θελω,αν θελω να την κανω μονη μου πρεπει να πληρωσω 60ευρω...σημερα μου ειχαν πει να κανω τεστ αλλα το κανα χτες το πρωι 14η μερα και βγηκε αρνητικο..οποτε μια πρωτη κρυαδα την εχω φαει και σημερα ουτε που διανοηθηκα να κανω τεστ...αν τυχον δεν ερθει και σημερα απο αυριο μεθαυριο θα ξανακανω τεστ...μεχρι τοτε αγωνια και υπομονη...φοβαμαι απλα οτι θα ρθει γιατι δεν εχω και συμπτωματα...τις πρωτες μερες απο την σπερματεγχυση πονουσε το στηθος,λιγες μερες μετα ηραμησε κι αυτο..γενικα εμενα το στηθος ποναει παντα πριν την περιοδο και μια μερα πριν σταματαει..τωρα δεν εγινε ετσι αλλα επειδη ειμαι μερες τωρα χωρις κανεεεεεεεεεεεεεεεεεενα συμπτωμα και ενα αρνητικο τεστ..που να ελπιζω;αααχ και βαααααααααααααχ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...