Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια καλημερα....χτες πηγα με τον γιο μου σινεμα κ ειδαμε σρεκ....παω στο ταμειο να παρω το εισητηριο κ μου λεει η κοπελα ειναι μικρος θα κλαψει γιατι θα ειναι δυνατα κ σκοτεινα.....δεν πληρωνει μου λεει αφου δεν θα δει την ταινεια...σας πληροφορω οτι εκατσε 1,5 ωρα κ πηγαμε δυο φορες τουαλετα....ξετρελαθηκε [smilie=blob10.gif]

τεση αντε με το καλο να κρατησεις την μπεμπα σου....δεν ξερω γιατι αλλα ηθελα να σου πω απο καιρο οτι θα ειναι κοριτσι :lol: εχω κ τρελα εγω με τα κοριτσια :lol:

κ το επομενο δικο μου κοριτσι θα ειναι το ξερω.....ααα οχι θα ειναι διδυμα κ το ενα σιγουρα κοριτσι.... [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ευχομαι Χρυσανθη μου και κυριως ενα γερο παιδακι στην αγκαλια σου τωρα αν θες διδυμα δυο γερα παιδακια στην αγκαλια σου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσάνθη μου!! χαχαχα μαρέσει που τα έχεις αποφασίσει για το φύλο!! Μακάρι να γίνουν όπως τα επιθυμείς όλα...

Τέση μου φάε και για 20 δεν πειράζει ΧΑΛΑΛΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσάρες??? Καλορίζικο το 6 με πολλές πολλές φουσκωμένες κοιλίτσες!!

Εγώ στον αγώνα..¨εχω μάθημα σε λίγο και μετά δουλίτσες!!! φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας Κυρίες και Κύριοι!!!!!!!!!!!

Τί γίνεται???? Όλα καλά?????

Εγώ καλά.....

Συνομιλάω και παίζω στο Facebook..... για λιγάκι ακόμη....

Σαν καλή μαθητριούλα έχω κάνει όλα μου τα διαβάσματα........ αμέ....

Και σε λίγο θα βάλω 1 ωραιότατο πλυντηριάκι.....

Και μόλις τελέψει..... 1 εξίσου υπέροχο σιδερωματάκι........ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αυτά......

Ξυπνήστε καλέ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξυπνήστε να τα πούμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ.........

Πάλι λάθος emoticon έβαλα......

Όταν μιλάμε για σίδερο.......

Εννοείται πως βάζω αυτό............

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσάνθη μου.....

Κι εγώ έβαλα το πλυντηριάκι μου......

Ν΄απλώσω..... καλά..... με τον αέρα που έχει σήμερις....

Το βράδυ θα τα μαζέψω.... χαλαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ....

Είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σαν σήμερα....

Πριν 9 χρόνια (πότε περάσανε καλέ.....)

Πρωτομπήκαμε στο σπιτάκι μας.....

Και μάλιστα..... την 1η βραδιά μείνανε εδώ τα πεθερικά μου....

Μπορεί να μην τα έχω καλά με την πεθερά.... αλλά.....

Εάν τους μοιάσουμε..... που είναι μαζί για περισσότερο από 35 χρόνια μαζί.....

Καλή αρχή μας κάνανε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως πολυ καλη αρχη....να ειστε παντα ευτυχισμενη πιπιτσα μου κ με το καλο ενα μωρακι να σας γεμισει την ζωη.....

κ μετα να δεις σιδερο που θα χεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως πολυ καλη αρχη....να ειστε παντα ευτυχισμενη πιπιτσα μου κ με το καλο ενα μωρακι να σας γεμισει την ζωη.....

κ μετα να δεις σιδερο που θα χεις :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φχαριστώ που μου το θύμησες!!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε καλέ?????? Όλοι κι όλες καλά?????

Εγώ σήμερα είμαι μία χαρούλα............

Έχω του κόσμου τις δουλειές...........

Χθες δεν έκανα τίποτε..... όλη μέρα σχεδόν ξάπλα......... :cry::cry::cry::cry:

Αυτή τη φορά η περίοδος με σακάτεψε........

Πολύ πόνος και φοβερή αιμορραγία........ αφού το σκεφτόμουν να μην πάω στο μάθημα αλλά τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη...... μόνο με πολύ υψηλό πυρετό δε θα πήγαινα.....

Αυτά......

Σήμερα με περιμένουνε.....

Σιδέρωμα..... τακτοποίηση ρούχων..... σκούπισμα..... σφουγγάρισμα..... ξεσκόνισμα..... τζάμια..... καλό τρίψιμο μπανιέρας...... S/M...... διάβασμα......

Κουραστήκατε????? Κι εγώ......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιπιτσα μου γλυκεια και σε ολη την τσακαλοπαρεα!!!!!!εισαι καλα βλεπω!!!!!τελεια!!!!!!κι εγω καλα νομιζω πως ειμαι αν κι εχω να κανω οοοοοοολα αυτα που εγραψες μονο που εγω σιδερωνα χθες μεχρι αργα και τα τελειωσα αλλα...εχω να παω τη μικρη σινεμα μεσα στο καταμεσημερο!!!!!!οποτε ουτε θα ξεκουραστω (τι πρωτοτυπο) αλλα και πρεπει να προλαβω να τα κανω οοοοοολα μεχρι το μεσημερι γιατι μετα το σινεμα εχουμε και παιδιατρο!!!!!!!!!!!

αααααα!!!!!!!!ξεχασα και το μαγειρεμα 2 φαγητων (ευκολων ευτυχως) γιατι θα ερθει η αδερφη μου σημερα η οποια κανει διαιτα (58 κιλα ανθρωπος) και πρεπει να την κανω ειδικο φαι!!!!!!!!!!!αχχχχχχ!!!!!!!!!!κουραστηκα!!!!ας πιω λιγο καφεδακι να ηρεμησω τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιπιτσα μου γλυκεια και σε ολη την τσακαλοπαρεα!!!!!!εισαι καλα βλεπω!!!!!τελεια!!!!!!κι εγω καλα νομιζω πως ειμαι αν κι εχω να κανω οοοοοοολα αυτα που εγραψες μονο που εγω σιδερωνα χθες μεχρι αργα και τα τελειωσα αλλα...εχω να παω τη μικρη σινεμα μεσα στο καταμεσημερο!!!!!!οποτε ουτε θα ξεκουραστω (τι πρωτοτυπο) αλλα και πρεπει να προλαβω να τα κανω οοοοοολα μεχρι το μεσημερι γιατι μετα το σινεμα εχουμε και παιδιατρο!!!!!!!!!!!

αααααα!!!!!!!!ξεχασα και το μαγειρεμα 2 φαγητων (ευκολων ευτυχως) γιατι θα ερθει η αδερφη μου σημερα η οποια κανει διαιτα (58 κιλα ανθρωπος) και πρεπει να την κανω ειδικο φαι!!!!!!!!!!!αχχχχχχ!!!!!!!!!!κουραστηκα!!!!ας πιω λιγο καφεδακι να ηρεμησω τωρα!!!

Θέλω κι εγώ σινεμαδάκι!!!!!!!!!!!!!!!

Θα με πάρετε μαζί σας καλέ?????

Θα είμαι καλό παιδάκι....... I PROMISE!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η αδελφούλα σου κοπελιά..... τί δίαιτα κάνει????? Να μας τρελάνει θέλει πες της?????

Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμη για μαγείρεμα.... τί να φτιάξω....

Αλλά αφού θα πάω S/M.... ίσως αποφασίσω εκεί....

Καλημέρα δε σου είπα καλέ......

Φτού μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα το λοιπόν!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα πιπιτσα μου!!!θα παμε να δουμε τα γλυκακια!!κι αμα εισαι καλο παιδακι και τα βρεις με την κωνσταντινα θα σας παρω καιποπ κορν!!!!!!!!!! [smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif]!!!!!!!!!!βουτυρου!ξερεις εσυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα πιπιτσα μου!!!θα παμε να δουμε τα γλυκακια!!κι αμα εισαι καλο παιδακι και τα βρεις με την κωνσταντινα θα σας παρω καιποπ κορν!!!!!!!!!! [smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif]!!!!!!!!!!βουτυρου!ξερεις εσυ!!!!!

Ναι...... ναι..... ξέρω.... τα διαίτης.......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...