Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ


maria.tst

Recommended Posts

κ μεις οταν το ρωτησαμε μας ειπε ποσα ειναι αλλα δεν ειναι καθολου πιεστικος ισα ισα οταν γεννησα τον εψαχνε ο αντρας μου να πληρωσει κ του λεει τι αγχωνεσε....

εγω θα το ξαναπω κ ασ γινομαι κουραστικη απο τη δικη μου πλευρα το βρισκω πολυ καλο γιατρο αξιολογο σαν ανθρωπο κ δεν το αλλαζω με τιποταααααα κ σε παγκακι που λεει ο λογος να μου λεγε θα γεννησεις δεν θα ειχα κανενα προβλημα του εχω τοση τυφλη εμπιστοσυνη!!!!!!!!!!!

Κι εγώ μαζί σου!Χαλάλι του κι ας μην πήρα απόδειξη!κ τον πληρωσαμε την τελευταία ημερα.πιο πριν το ιδιο μας ελεγε,να μην αγχωνομαστε.εγω προσωπικα επέλεξα να γεννησω στο δημοσιο κι ας δωσω τα χρηματα στο γιατρό από το να παω να γεννησω σ'ενα ιδιωτικο(που θα εσκαγα ενα σωρο λεφτά κ πάλι θα ημουν στο ιδιο δωματιο με αλλες τέσσερις!) μόνο κ μόνο για να λέω ότι γεννησα σε ιδιωτικο!τέλοσπάντων.Ο γιατρός ειναι παρα πολυ καλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίακαλησπέρα ,εμπειρία προσωπική δεν έχω απο το συγκεκριμένο νοσοκομείο,αλλά οι ξαδέλφες μου γένησαν εκεί & είναι ευχαριστημένες απο γιατρό.

Ειμαι σε αναζήτηση και σκέφτομαι αν ήταν εφικτό να βρω κάποιον που να ειναι και στο ΕΛΕΝΑ αλλά και σε ιδιωτικο μαιευτήριο, ώστε οταν έρθει εκείνη η ώρα να έχω και τις δύο επιλογές για το που θα γεννήσω. συγνωμμη που θα πω τη γνώμη μου χωρίς να μου ζητηθεί,αλλά μη μπλέκεις με 2γιατρούς,μπορεί να σου λένε διαφορετικά πράγματα & να σε αγχώσουν ή να σε μπερδέψουν. όπως & να έχει ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίακαλησπέρα ,εμπειρία προσωπική δεν έχω απο το συγκεκριμένο νοσοκομείο,αλλά οι ξαδέλφες μου γένησαν εκεί & είναι ευχαριστημένες απο γιατρό.

Ειμαι σε αναζήτηση και σκέφτομαι αν ήταν εφικτό να βρω κάποιον που να ειναι και στο ΕΛΕΝΑ αλλά και σε ιδιωτικο μαιευτήριο, ώστε οταν έρθει εκείνη η ώρα να έχω και τις δύο επιλογές για το που θα γεννήσω. συγνωμμη που θα πω τη γνώμη μου χωρίς να μου ζητηθεί,αλλά μη μπλέκεις με 2γιατρούς,μπορεί να σου λένε διαφορετικά πράγματα & να σε αγχώσουν ή να σε μπερδέψουν. όπως & να έχει ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !

Ψάχνω για ΕΝΑΝ γιατρο που να συνεργάζεται και με το ΕΛΕΝΑ και με ιδιωτικο μαιευτήριο, κάτι που μάλλον δεν είναι εφικτό γιατι δεν έχω βρι ουτε έναν για δείγμα. Μάλλον δεν επιτρέπεται στους συγκεκριμένους γιατρους, αν και παλιώτερα είχα βρει κάποια (Δημοπουλου Βικτωρία) που συνεργαζόταν εαν δεν κάνω λάθος με Ελενα και Λητώ.

Γι' αυτό και στράφηκα στο Αλεξανδρας που μερικοί γιατροι του συνεργάζονται και με ιδιωτικά.

Ευχαριστώ πολύ πάντως

Μαρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...
  • 4 years later...

Κορίτσια καλημέρα. Επαναφέρω αυτό το θέμα γιατί είμαι σε αναζήτηση γυναικολόγου. Δεν σκοπεύω να συνεχίσω με τον γυναικολόγο που με παρακολουθεί τώρα όταν μείνω έγκυος  για πρακτικούς λόγους. Θέλω να βρω έναν γυναικολόγο κατά προτίμηση να συνεργάζεται με ιδιωτικό και να είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού. Έχω προτάσεις από φίλους μου για τους Καρκάνη Χρήστο και Καλαμπόκη Δημήτρη. Έχει κανείς γνώμη? Αν έχετε και κάποιον άλλον να μου προτείνετε εσείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2010 at 5:51 ΜΜ, ο/η bikxar είπε:

 

 

 

ειναι πολυ καλοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ψηφιζω δαγκωτοοοοοοοοοοοο

εμενα πριν 2μιση χρονια μου ειχε παρει 1000ε

Στο δημόσιο νοσοκομείο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...