Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maria12 έγραψε:

γωγάκι σε θεωρώ πολύ γουρλού!!!!!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!! :) :laugh:

Μαρακι μου σε ευχαριστω!!!

Αλλα πιστεψεμε για τους αλλους ειμαι,για μενα τζιφος :(

Δεν πειραζει ομως,εχει ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥ!!! Πότε προλάβαμε?? Άντε να φουσκώνουν κοιλίτσες!!

Γωγάκι μου σε ευχαριστούμε και με την ευκαιρία να σε συγχαρώ για το blog που έφτιαξες με τις συνταγές! Πολύ ωραίο...μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

ΟΥΑΟΥ!!! Πότε προλάβαμε?? Άντε να φουσκώνουν κοιλίτσες!!

Γωγάκι μου σε ευχαριστούμε και με την ευκαιρία να σε συγχαρώ για το blog που έφτιαξες με τις συνταγές! Πολύ ωραίο...μπράβο!!

Ευχομαι,πολυ γρηγορα οι σελιδες να γεμιζουν μονο απο ευχαριστες ανακοινωσεις !!! ;)

Σε ευχαριστω μαρακι μου,για τα καλα σου λογια,προσπαθω οσο μπορω να το κανω και καλυτερο με νοστιμες και δοκιμασμενες απο μενα συνταγες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ ευχαριστούμε Γωγάκι! Καλορίζικο το Νο3 με γεμάτες κοιλίτσες! :kiss:

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια για τη συμπαράσταση! Να είστε πάντα καλά!

Χρύσα μου, αν δεν βρούμε κάτι στο πρακτορείο που σκεφτόμαστε, θα σου στείλω p.m. για τη φίλη σου. :kiss:

Νίνα, ένα έχω να σου πω: ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας Βάλουμε και την λίστα μας..

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

25.vasso78

26.Κ.Τ.Κ

27.giotatzo

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε..."ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ"Ν νο3....

μπροβο μασ κοριτσια...αντε και στο νο4 σε 2 εβδομαδεσ...ετσι το βλεπο εγι πια... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γωγακι εφαριστουμε πολι...και ολα θα καλα και σε σενα....οπουσ καταλαβενισ θα εχισ δουλεα εδο....και στησ φιλιναδεσ απο διπλα που ιδι φτασανε στο ν0 7... :laugh: :laugh: :laugh:

μακαρι και σε αφτο το νουμερο να ινε τηχερο..και να κατεβουνε και αλεσ στο κατο λιστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια συγνωμη που θα πω κατι ασχετο με το θεμα σας...

STEDIM???Σε ευχαριστω πολυ που εγινες μελος στο blog μου. :)

Σε ευχαριστησα και απο κει στο chat αλλα ηδη ειχες βγει.Και παλι ευχαριστω και συγνωμη κοριτσια που εκανα καταχρηση στο θεμα σας. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε εγινε νουμερο 3 και δεν πηρα χαμπαρι???

κοριτσια μου καλοριζικο..ευχομαι να ναι τυχερο οπως και ο μηνας Αυγουστος

για ολες και ολους μας!

τι κανετε? πως ειστε? εγω προσεχω την αδερφοτεκνη μου και παιδια δν αντεχετε τετοια ζεστη. εαν δεν εισαι μεσα στο δωματιο με κλιματισμο δεν κανεις τιποτα.

κοριτσια λεω αυτο το μηνα να δοκιμασω αλλα δεν ξερω ποτε..δεν θελω να τ κανω καθημερινα γιατι μετα θα με πιασει πιο πολυ το αχος! δεν ξερω καν ποτε ειναι και οι μερες μου ετσι οπως αλλαξε ο κυκλος μου!

φιλακια σε ολες και ολους!

εν το μεταξυ συγνωμη αλλα δεν καταφερα να διαβασω ολα τα post σας!

θα τα ψαξω να διαβασω να ενημερωθω αν και ειδα απο τη λιστα μας πως ανανεωθηκε και ετσι να πω συγχαρητηρια στη 523georgia και να εχει μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! ολα να της πανε καλα και να απολαυσει καθε στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Νίνα, ένα έχω να σου πω: ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ!!!! :kiss::kiss::kiss:

τη λεσ καλε.....????? :laugh: :laugh: :laugh:

τοσι ωρα που "μιλουσεσ" :laugh: :laugh: :laugh: {εκινα τα 2 λεπτα}δεν σου ιπα καν να πασ ταξιδι...ορεεα τα ινε :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι μου δεν έκανες κατάχρηση..Κι εγώ θέλω να γραφτώ μέλος αλλά δεν τα κατάφερα ακόμα!!

Πέρσια μου καλή αρχή κοπέλα μου και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά..Να είσαι αισιόδοξη!!!

Εγώ σας αφήνω..έχω ιδιαίτερο και μετά φεύγω για την πρόβα νυφικού..

αν καταφέρω θα μπω αργότερα!

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι να΄σαι καλά... Η καλή δουλειά πρέπει να ανταμοίβεται... Θα επανέλθω...

Persia!!! Πολύ χαίρομαι που σε "ξαναβλέπω"! Ούτε εγώ ξέρω πότε έχω γόνιμες έτσι που έγιναν τα πράγματα... Δεν τις χρειαζόμαστε όμως! Εμείς θα εξασκούμε το σπορ όποτε θέλουμε κ ό,τι θέλει ας γίνει! ;););)

Μακάρι Νίνα να μας κάτσει τουλάχιστο το ταξίδι... Δεν μπορεί, νέος μήνας, νέο ποστ, κάτι καλό θα συμβεί.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γωγάκι μου δεν έκανες κατάχρηση..Κι εγώ θέλω να γραφτώ μέλος αλλά δεν τα κατάφερα ακόμα!!

Πέρσια μου καλή αρχή κοπέλα μου και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά..Να είσαι αισιόδοξη!!!

Εγώ σας αφήνω..έχω ιδιαίτερο και μετά φεύγω για την πρόβα νυφικού..

αν καταφέρω θα μπω αργότερα!

Φιλιά!!

φιλακια μαρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Γωγάκι να΄σαι καλά... Η καλή δουλειά πρέπει να ανταμοίβεται... Θα επανέλθω...

Persia!!! Πολύ χαίρομαι που σε "ξαναβλέπω"! Ούτε εγώ ξέρω πότε έχω γόνιμες έτσι που έγιναν τα πράγματα... Δεν τις χρειαζόμαστε όμως! Εμείς θα εξασκούμε το σπορ όποτε θέλουμε κ ό,τι θέλει ας γίνει! ;););)

Μακάρι Νίνα να μας κάτσει τουλάχιστο το ταξίδι... Δεν μπορεί, νέος μήνας, νέο ποστ, κάτι καλό θα συμβεί.... ;)

μακαρι κοριτσακι μου..μακαρι...

που ξερισ...μπορι να κατσι το ταξιδι ..και στο ταξιδι να σου κατσι και "τα σπορακια του ανδρα σου". :blink::blink::blink: .δεν ξερισ ,δεν ξερισ...ποτε δεν ξερισ...μα ποτε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Δημητρα μου..τι κανεις? χαθηκα βρε κοριτσια γιατι δεν προλαβαινουμε να συνελθουμε απο το ενα κακο μας ερχεται αλλο απο εκει που δεν το περιμενουμε!

αντε ευχομαι να ναι γουρλιτικο το νουμερο αυτο γιατι τωρα που μπηκα στη διαδικασια να σκεφτομαι για αλλο μωρο αρχισα να αγωνιω! Παναγια μου και βοηθα να πανε ολα καλα για ολες και ολους μας!

Νινα και Γιωργο νομιζω ειστε οι επομενοι ή μου φαινεται?!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

κοριτσια λεω αυτο το μηνα να δοκιμασω αλλα δεν ξερω ποτε..δεν θελω να τ κανω καθημερινα γιατι μετα θα με πιασει πιο πολυ το αχος! δεν ξερω καν ποτε ειναι και οι μερες μου ετσι οπως αλλαξε ο κυκλος μου!

φιλακια σε ολες και ολους!

Persia Μου καλά κάνεις και σκέφτεσαι να δοκιμάσεις..Θα αλλάξει και η διάθεσή σου! Σου εύχομαι κ εγώ καλή αρχή και όλα να πάνε καλά!!!

stedim έγραψε:

Δεν μπορεί, νέος μήνας, νέο ποστ, κάτι καλό θα συμβεί....

Κ εγώ το πιστεύω Δημητρούλα μου αυτό!!

Τυχερός θα είναι ο Αύγουστος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia μου καλά είμαι... Προσπαθώ...

Γιώργο σ΄ευχαριστώ για τη συμπαράσταση! Μάλλον όμως το μπεμπάκι μου θέλει να περιμένει να έρθει μαζί με τα δικά σας (όλων εννοώ!) τον Αύγουστο!

Φιλιά σε όλους, σας αφήνω, ήρθε ο αντρούλης μου (ΜΟΝΟ τον Αύγουστο έρχεται τέτοια ώρα στο σπίτι- τι υπέροχος μήνας!). :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισααααααα!!!

Γιώργο μου καταρχήν να κούκλα η γυναίκα σου...Να τη χαίρεσαι και με το καλό να έρθει το μωράκι! Έχεις δυνατή θέληση και θα τα καταφέρετε, είμαι σίγουρη!!!Και εννοείται πως δεν θα ξεχάσω το προσκλητήριο!

Κορίτσια άλλαξα τη φούστα του νυφικού μου!!!! Βασικά πήγα γιατί ήθελε η κοπέλα να δει το νούμερο μου στο στήθος, και τελικά θα μου φέρει άλλο πιο μεγάλο! Αλλά το από κάτω..η φούστα δηλαδή μου άρεσε άυτό που έιχα διαλέξει αλλά έφερε μια καινούρια που ήταν πανέμορφη και πιο ωραία με το απο πάνω. Το δοκίμασα και κόλλησα!!!!

Πέρσια μου αν και δεν σε γνωρίζω ξέρεις πόσα μοιραστηκαμε οι δυο μας..Και θέλω και πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις.Να συνεχίσεις να σκέφτεσαι θετικά!

Νίνα μου πήγες για μπάνιο ε??Τυχερούλα!!!!

Δήμητρα γύρισε νωρίς ο αντρούλης σου ε? Εμένα πάλι θα αργήσει πολύ σήμερα..Πάλι καλά που ήρθε η μανούλα μου και είχα λίγο παρέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

MARAKI POU THIMIZEIS TO GAMO MAS PERSI ........ :laugh:

PERIMENO PROSKLITIRIO MIN MAS XEXASEIS. GAMOS.jpg

ΚΑΛΕ ΓΙΩΡΓΟ...ΤΗ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΙΝΕ ΑΦΤΕΣ... :ohmy::ohmy::ohmy:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΣ!!!!!!! ΔΙΛΑΔΙ ΑΠΟ ΕΔΟ Ο ΓΙΩΡΓΟ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γύρισααααααα!!!

Γιώργο μου καταρχήν να κούκλα η γυναίκα σου...Να τη χαίρεσαι και με το καλό να έρθει το μωράκι! Έχεις δυνατή θέληση και θα τα καταφέρετε, είμαι σίγουρη!!!Και εννοείται πως δεν θα ξεχάσω το προσκλητήριο!

Κορίτσια άλλαξα τη φούστα του νυφικού μου!!!! Βασικά πήγα γιατί ήθελε η κοπέλα να δει το νούμερο μου στο στήθος, και τελικά θα μου φέρει άλλο πιο μεγάλο! Αλλά το από κάτω..η φούστα δηλαδή μου άρεσε άυτό που έιχα διαλέξει αλλά έφερε μια καινούρια που ήταν πανέμορφη και πιο ωραία με το απο πάνω. Το δοκίμασα και κόλλησα!!!!

Πέρσια μου αν και δεν σε γνωρίζω ξέρεις πόσα μοιραστηκαμε οι δυο μας..Και θέλω και πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις.Να συνεχίσεις να σκέφτεσαι θετικά!

Νίνα μου πήγες για μπάνιο ε??Τυχερούλα!!!!

Δήμητρα γύρισε νωρίς ο αντρούλης σου ε? Εμένα πάλι θα αργήσει πολύ σήμερα..Πάλι καλά που ήρθε η μανούλα μου και είχα λίγο παρέα!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ... :dry::dry::dry: Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΠΟΛΙ ΑΝΑΜΕΝΟΣ.. :blush::blush::blush:

ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΑΣΚΙΣΙΣ .... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΔΑΦΟΣ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΛΙΠΟΝ ΤΟΡΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΟΥ.... :blink::blink::blink: ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΟ ΣΤΙΤΟΣ....????ΛΕΣ Η ΕΧΕΣΜΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΑΝΕ???

ΘΙΜΑΣΕ ΣΤΗΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ,ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΚΡΕΜΕΤΕ??? :blink::blink::blink: ΛΕΣ????????? :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...