Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου η Αναστασια δεν εκανε ακομα εμφανιση???

Ποπη καλωσηλθες στο παρεακι μας,με το καλο το κοτιτσακι σου. Εγω ειμαι η Ελενα και περιμενω το μπεμπη μου μεχρι τις 6 Σεπτεμβριου.Βλεπω το κλεισατε το συμπεθεριο με τη Κατερινα :P:P:P

Κατερινα(kuo) υπομονη κοριτσακι μου θα βρειτε το προγραμμα σας με το Αλκμηνακι :P Χαιρομαι που σου αρεσε το δωματιακι μας :)

Χρυσα βλεπω εσενα η μπεμπουλα σου ειναι ησυχη. Ετσι να συνεχισει... Μπραβο σου που εβαλλες τους γονεις σου στη θεση τους.

Αγγελικουλα μου μη συγχιζεσαι με τη μαια,πηγαινε να σε δει ο γιατρος και να δεις που ολα θα πανε καλα...

Ελπιδα μου καλο δρομο να εχεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Βασιλική, ο δικός μου είναι σχεδόν 2.500 και νοιώθω ότι είμαι στα όριά μου. Εσύ το έχεις αυτό x2 :blink: πω πω πω πω... Απορώ πώς μπορείς και βγαίνεις έξω και πηγαίνεις στο γιατρό! Θρεφταράκια όντως τα γλυκά μου!!! Ο ένας σάκος είναι από δεξιά και ο άλλος από αριστερά? Πώς ξεχωρίζεις αν κλωτσάει ο γιός σου ή η κόρη σου???

ποιος σου ειπε οτι αντεχω????? :P:P:P:P:P

καταρχην με παει ο αντρας μου και γυρναω με ταξι.. δεν περπαταω καθολου...

τα μωρα ειναι ενα με κεφαλικη προβολη και καθετα και το αλλο ειναι εγκαρσια....

με μπερδεψαν ομως παλι σημερα γιατι ενω μου ειχαν πει ειναι κατω ο μπεμπης σημερα μου ειπαν ειναι κατω η μπεμπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Βασιλικη μου ποσο βαρος εχουν τωρα τα διδυμομωρακια σου????

2330 η μπεμπα μου και 2200 ο μπεμπακος μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ebala mpορντουρα και αυτοκολλητα!!!μολις βαλω κουρτινες και κατι τελευταιες λεπτομερειες θα βαλω φωτο!!Ελενα πολυ ομορφο το κανατε!!!Βασιλικη τα ζουζουνακια σου μπουλουκακια ειναι!!Ελπιδα νομιζω ρωτησες για ring slings,αυτο που εβαλες το ειδα και γω αλλα εχει πλαστικους κρικους και ειναι και μικροι,αυτον που πηρα εγω ειναι απο το ΝΤΑΝΤΑ.gr και εχει κρικους σιδερενιους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα μου ολοκληρα μπεμπακια εγιναν τα χρυσα μου,τι καλα!!!Φανταζομαι τη χαρα σου :kiss::kiss::kiss:

Μπελλα μου σε ευχαριστω πολυ,αντε να το τελειωσετε και εσεις το δικο σας να το θαυμασουμε,με το καλο :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μια χαρα τα αδερφακια, και απο βαρος τελεια!

Χρυσα μαμ, κακα και νανι η ζουζουνα ε? Μπραβο κοπελα μου, τυχερη εισαι! Και με τους γονεις σου μια χαρα τα καταφερες, δεν ειναι και ευκολο να κανεις το διαιτητη αναμεσα σε γονεις και συζυγο! Καλα, δεν ηρθαν στο γαμο σου? :blink:

Κατερινοκουακο ειναι πολυ νωρις ακομα, σιγα σιγα θα μπειτε σε προγραμμα και ολα θα σου φαινονται παιχνιδακι.

Ελπιδακι ναι, απο την εξεταση απο κατω μπορει να σου πει ποτε (περιπου) γεννας, βλεπει αν εχει μαλακωσει ο τραχηλος! Μακαρι να μην παρεις ολο το μηνα, αφου εχεις βαρυνει τοσο πολυ (και με την προυποθεση βεβαια οτι η μικρη ειναι μια χαρα!)

Ποπη καλωσηρθες και με το καλο η κορουλα σου!

Χρυσα αφου πανε ολα καλα με τη μικρη τωρα ηρεμησε!

Τυχερουλες οσες πανε να δουνε σημερα τα μωρακια τους (Αγγελικη, Χρυσα και Θεη, αν δεν κανω λαθος...)Ζηλευουμε οι υπολοιπες! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες πολυ για το καλοσωρισμα :):):) Τι ωραια παρεουλα που ειστε βρε κοριτσια,μπραβο!

Βασιλικη,δεν ξερεις ποσο σε ζηλευω που εχεις διδυμα κ μαλιστα ενα κ ενα!Με το καλο τα ζουζουνακια σου!

Ελενα πολυ ωραιο το δωματιο κ να σου πω οτι εχουμε κ ιδιο φορεμα :woohoo: μονο που το δικο μου ειναι σε κοραλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου να σου ζήσει η κοριτσάρα σου.Παντα γερή και ευτυχισμένη..Χαίρομαι που όλα πήγαν οκ.Αντε τώρα να της βάλεις κοκαλάκια!!!Πως είσαι σήμερα?

Kυο τέλεια περιγραφή..Τι γλυκιές που είστε μάνα και κόρη.. :kiss:

Αναστασία μου δεν έχεις πολύ μεγάλη κοιλιά... ούτε κιλά έχεις πάρει...μη στεναχωριέσαι για την ραγάδα καλέ...ολοκληρη καραμελίτσα θα βγάλεις :)

Ελενάκι μου πολύ κομψή είσαι και εσυ..Φτου φτου μη σε ματιάξω...

Το δωμάτιο του γαμπρού τέλειο.Πορτοκαλί πράσινο είναι τα χρώματα μου.

Ντόρα μου κάνε υπομονή και μην της αφήνεις πολλά περιθώρια να μιλάει.το θέμα της μαμάς είναι ένα θέμα που πονάει και μένα.Ωρες ώρες είναι στον κόσμο της,σαν να μην έχει συνειδητοποιήσει οτι είμαι εγγυος.... Ενώ ξέρει οτι γενικότερα μέχρι τώρα δούλευα πολλές ώρες δεν έχει έρθει μια φορά να με βοηθήσει στο σπίτι...Εχει επαναπαυτεί επειδή ο άντρας μου είναι πολύ καλός και κάνει όλες τις δουλειές και δε με αφήνει να κάνω τίποτα..από την άλλη η πεθερούλα μου με προσεχει τόσο πολύ που μου φέρνει σχεδόν κάθε μέρα φαγητό για να μη κουράζομαι...μου λέει όλα έτοιμα στα έχουν τι διαμαρτύρεσαι?εγώ όμως νιώθω άσχημα να τρέχει με τον παραμικρό μου πόνο η πεθερούλα μου σε μένα και η μαμα μου να το πέρνει χαλαρά....έχω και εγω παράπονα αλλά τι να κάνω.δε θέλω να μαλώνω μαζί της γιατι συγχίζομαι.Θα περιμένω να γεννήω και μετά. :evil:

Καλως ήρθες Πόπη!!!!!Με το καλό να γεννήσεις την κορούλα σου

Χτες το βράδυ πάλι τρελλάθηκα από πόνους περιόδου και πολύ έντονους πόνους στη μέση.Πηρα τον γιατρο ΄το βράδυ μου είπε να πάρω depon και αν πονάω και σήμερα να πάω με με δει.Εγώ βέβαια depon δεν πήρα γιατι εχω ενα κόλλημα με τα φάρμακα στη εγγυμοσύνη,ετσι καθόμουν και πονούσα.Σήμερα είμαι οκ αλλά νιωθω κουρασμένη :(

Βάσιλική να σου ζήσουν τα θρεφταράκια σου!!!

:kiss::kiss: στα υπόλοιπα κορίτσια!!

Που είναι η Αναστασία σήμερα οεο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαννουλα,αυτη την εξεταση στον τραχηλο ποτε την κανουν περιπου? 9/8 εχω ραντεβου με το γιατρο μου κ μετα φευγει διακοπες 10μερες!Αν ειναι να δουμε περιπου ποτε γενναω...μη φυγει ο γιατρος κ ψαχνομαι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ziz έγραψε:

Μαννουλα,αυτη την εξεταση στον τραχηλο ποτε την κανουν περιπου? 9/8 εχω ραντεβου με το γιατρο μου κ μετα φευγει διακοπες 10μερες!Αν ειναι να δουμε περιπου ποτε γενναω...μη φυγει ο γιατρος κ ψαχνομαι :silly:

Ωχ, Πόπη, σε βλέπω στις 9/8 να μην γλυτώνεις την περιβόητη εξέταση! Και εγώ άλλη μια φορά θα πάω τώρα σύντομα και στην επόμενη επίσκεψη ξέρω ότι θα υποφέρω μπρρρρρρρρρρ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταυρουλα,συμπεθερουλα μου γλυκια :P:P:P Χαιρομαι που εγκρινεις το δωματιο του γαμπρουλη σου :P:P:P:P:P:P:P

Ποπη μουτι συμπτωση και αυτη να εχουμε το ιδιο φουστανι. Βαλε μας και εσυ φωτο να το δουμε πανω σου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη μου, να σου πω...

Εγω ειμαι ηδη μαμα ενος μικρου αγοριου, σχεδον 3 ετων. Στην 1η μου εγκυμοσυνη ο γιατρος στον 9ο μηνα με εβλεπε καθε εβδομαδα, αλλα μονο υπερηχο. Χερι δεν μου εβαλε ποτε...Τωρα ειμαι στην 2η εγκυμοσυνη μου, παλι στον 9ο μηνα και μεχρι στιγμης ακομα τιποτα...(απο χερι). Να σημειωσω οτι πηγαινω στον ιδιο γιατρο.

Αυτο με την κολπικη εξεταση εγω μονο ακουστα το εχω...Τι να πω, ειναι θεμα γιατρου τελικα... ο καθενας τα δικα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σας ευχαριστω ολες κοριτσακια μου!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη που μεγαλωσαν τοσο....

αληθεια ενεση κορτιζονης εχει κανει καμμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια που κρυβεσαι? :silly: Δεβρω εξωωωω!!! :woohoo:

Δεν ανησυχω, θα κανεις σε λιγο την εμφανιση σου, να γεννησες δεν νομιζω, το πηραμε αποφαση πια... ;)

Αυτη που κρυβεται ομως ειναι η Βασουλα (vasomits). Που χαθηκες βρε Βασω μου? Μπες να μας πεις τα ευχαριστα νεα σου, αν και καταλαβαινω απολυτα οτι τωρα με τον μπεμπη δεν θα εχεις καθολου χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες.Βλέπω ότι είμαστε όλες καλά!

Μόλις μπήκα σπίτι από εξωτερικές δουλίτσες... διάβασα μερικά νεάκια σας (και σε ότι θυμάμαι απαντάω)

Καλά το δωματιάκι κ όλα τα πραγματάκια σας είναι τέλεια!

Πόπη μου σε καλωσορίζω και γω στην παρέας μας.Με το καλό το κοριτσάκι σου!!!

Το ΣΚ ήμουν Αγρίνιο γιατί είχα ένα γάμο (θα σας βάλω φωτό σε λίγο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα κι εγώ... λίγο καλύτερα, αν και η μέρα συνεχίζεται με λίγη αναποδιά :( Όποιον μάστορα παίρνω για να έρθει ή δεν μπορεί ή λείπει σε διακοπές :( Αχ αυτός ο Αύγουστος. Μ'έχει πιάσει κι ένα άγχος ότι δε θα προλάβω και θέλω αυτή τη βδομάδα να τελειώσω με όλα. Άντε να δούμε :dry:

Πόπη καλώς μας ήρθες και με το καλό το κοριτσάκι σου. Εγώ είμαι η Άννα και περιμένω κοριτσάκι.

Ελπίδακι, άντε με το καλό να φτάσεις Αθήνα να είσαι stand by κι εσύ.

Βασιλική, έχω γίνει κουραστική να το λέω, αλλά μπράβο και πάλι μπράβο κοριτσάκι μου. Και τα ζουζουνάκια σου μια χαρά. Τέλεια!

Χρύσα κι εσύ φαίνεσαι κορίτσι με αντοχές. Και πυρετό και πόνο και κάθε πρόβλημα, τα αντιμετωπίζεις όλα χωρίς γκρίνια και με πολύ αισιοδοξία.

Ρόζη, που είσαι εσύ ρε κορίτσι; Άντε να μάθουμε και για εσένα ότι πήγαν όλα καλά και ότι έχεις αγκαλιά το μωράκι σου.

Μπέλλα μου, με γεια σας! Ανυπομονούμε να τα δούμε. Αν καταφέρω να ετοιμάσω κι εγώ τα πραγματάκια μας θα παρακαλέσω τον άντρα μου να ανεβάσει καμία φώτο. Έλενα, αν δεν τα καταφέρουμε θα μας προωθήσεις το pm της Αναστασίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου....

φιλακια πολλα σε ολες κ λιγο περισσοτερο στα νινακια της παρεας μας...

ευχαριστω πολυ για της συμβουλες σας για την μαμα...εχει 2 μερες να με παρει τηλ κραταει μουτρα....απλα στεναχωριεμαι γιατι σε γενικες γραμμες ειναι καλη με εχει βοηθησει παρα πολυ σε ολα ακομα κ οικονομικα κ με το σπιτι....αλλα η γκρινια της δεν παιζεται πρεπει να περναει παντα το δικο της....τον αντρα μου τον λατρευει του μαγιρευε καθε βδομαδα το αγαπημενο του φαγητο αλλα για να τα εχει καλα επρεπε ο γιωργος να ειναι σουζα σε οτι λεει αλλιως ο γιωργος γινετε κακος γαμπρος κ δεν της κανει.... :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

τι να πω θα δειξει.... :dry::dry::dry:

ειμαι καπως καλυτερα μπορω να πω κ με το χερι......

Βασιλικουλα μου μπραβο για τα ευχαριστα....ημερομηνια σου εδωσε τελικα?????

ΖιΖ καλως ηρθες στην παρεουλα μας...με το καλο το κοριτσακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα .....

ziz μου καλως ορισες στο παρεακι μας ..... :)

ειμαι η Βασω και περιμενω το αγορακι μου τελη Αυγουστου μαλλον !!

δεν εγραφα τοοοση ωρα επειδη προσπαθουσα να διαβασω οσα γραψατε ....

για να μην με πουν αδιαβαστη μερικες ......ονοματα δεν λεμε !!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αχ απο που να αρχισω ???????????

kuoula και Αλκμηνακι τι ομορφη φωτο ηταν αυτη η μαμα και η μπεμπα ?????

αχ καθομαι και την χαζευω ωωωωωρες ..να ειστε παντα τοοοοοοσο ευτυχισμενες ....ποσο ηρεμη ειναι στην αγκαλια σου ....

Χρυσα μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ καλη λοχεια να εχεις ... :)

Ελενακι μου ειδα ολες τις φωτο σου ...υπεροχες,μου αρεσε πολυ το φορεμα σου ...επισης πολυ ομορφα τα επιπλακια σας ...με το καλο να ερθει ο μπεμπης και να γεμισει το κρεβατακι με το ομορφο προσωπακι του ..

Αναστασια μου ακομα και εγκυος εισαι κουκλαααααα ....ομορφη μαμα θα εχει η καραμελενια σου ...

soupitsa μου διαβασα οτι ειχες συσπασουλες ...ελπιζω να εισαι καλυτερα ...και μιας που εμεις οι δυο ταιριαζουμε και μοιαζουμε ... :laugh: :laugh: χθες ειχα κι εγω κατι πονακια σαν περιοδου για πρωτη φορα ....

θεη μου κι εγω αυριο θα παω να δω τον μπεμπη μου ...την ιδια μερα εχουμε ραντεβου να δουμε τα μωρακια μας :woohoo:

Βασουλα μου τι μωρακια εχεις εσυ καλε ????????

για διδυμακια ειναι πολυ μεγαλα :woohoo: :woohoo: εξου και η μεγαλη κοιλιτσα!!!!!!!

Αννουλα μου χθες εδειχνα τις φωτο σου στον αντρα μου και του ελεγα κοιτα τι τελειες που ειναι .... :blush::blush::blush:

μετα επειδη δεν εχουμε εμεις τοσο ομορφες φωτο το εριξα στο φαγητο ( πιτσα για να ξαχαστω ) :laugh: :laugh: :laugh:

καπου διαβασα που γραψατε για την Γιουλη..ειναι διακοπες Χαλκιδικη απο οτι θυμαμαι .....ουυυυυυυυφ αυταααααααααααααα

ετσι για να μην με λετε αδιαβαστη ....περναω ολα τα μαθηματα με ΑΡΙΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Αναστασια λετε να γενναει?????εχτες το βραδυ μιλαγαμε στο chat οταν πηγενα για υπνο της εγραψα:

καληνυχτα ονειρα γλυκα ευχομαι να μην τα πουμε αυριο αντε κ με εναν πονο.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

λετε να επιασε???? :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...