Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.Καιρό έχω να μπω να σας διαβάσω κ τελειώσατε κ το 14. Για πολύ μπλα μπλα... Ακόμα Πάτρα είμαι κ ξεκουράζομαι τώρα που ο μικρός μου πήγε διακοπές με παππού κ γιαγιά. Γυρίζω 1/8 και στις 4/8 έχω εξετάσεις για το ζάχαρο.Στις 9 συνάντηση με το γιατρό κ μου δίνει τελι8κή ημερομηνία τοκετού (έχουμε πει για 27/8) απλά θα το επιβεβαιώσουμε!

Ελπίζω να είστε όλες καλά.Πάω να σας διαβάσω (όσο προλάβω γιατί κόβεται κ το ρεύμα συχνά-πικνά σήμερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

anna10019 έγραψε:

Madre (Χρύσα δεν είπαμε; Ελπίζω τόσο καιρό που σου απευθύνομαι έτσι να μην κάνω λάθος :blush: ) σ'ευχαριστώ πολύ. Θα ψάξω να τη βρω. Εύχομαι σήμερα να πάνε όλα καλά και σύντομα να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά.

Ρόζη μου, και σ'εσένα κορίτσακι μου εύχομαι τα αντίστοιχα. Όλα κατ'ευχήν.

Γιούλη μου, οδηγάω (αν και όλοι φωνάζουν) αλλά σε κοντινές αποστάσεις. Έχω γίνει αρκετά δυσκίνητη και φοβάμαι μην προκύψει κάτι αιφνιδιαστικό εκείνη την ώρα και αντιδράσω άσχημα.

Loulou, νομίζω ότι λίγο πολύ όλες το έχουμε το πρόβλημα. Προσπάθησε να τρως όσο δυνατόν περισσότερα φρούτα και λαχανικά μπορείς.

Ναι Χρύσα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

niakoylinaki έγραψε:

Που με το καλό???[/quote:2hmjfg4i]

gia gytheio leme gia arxh exoyn paei kapoioi filoi kai mas perimenoyn kai meta mallon kalymno kai tha pame kai merikes meres mykono semptevrh omws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...