Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ ΣΙΜΕΡΑ...ΕΚΑΝΑ ΕΧΤΕΣ ΓΙΑΧΝΙ ΠΑΤΑΤΑ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ...ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΙΜΕΡΑ...Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΙΜΕΡΑ ΕΞΟ ,ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ,,ΚΑΙ ΚΑΘΙ ΘΑ ΤΣΙΜΠΙΣΟΥΜΕ ΕΞΟ...ΑΛΑ ΜΑΛΟΝ ΕΓΟ ΘΑ ΦΑΟ ΚΑΝΕΝΑ ΓΛΙΚΑΚΙ...ΨΙΤΑ ΚΑΙ ΠΙΖΖΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΔΩ ΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΣΙΝΧΕΝΟΥΜΕ ΠΙΑ...ΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΨΙΝΑ ΓΙΡΟ ΣΕ 400 ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ....ΝΑ ΜΙΝ ΘΑ ΔΩ ΚΑΝ...ΕΧΤΕΣ ΙΧΕ ΠΟΛΙ ΚΟΣΜΟ..ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΣΤΡΑΤΙΟΤΕΣ,ΚΑΙ ΙΡΤΑΝΕ ΟΛΙ ΜΑΖΙ...

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΟ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥΣ ΠΟΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ....ΘΑ ΠΡΟΤΙΝΑ ΟΜΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΚΙΡΙΑΚΙ ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΣΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥ ΑΛΙ...ΑΝ ΘΕΛΟΥ ΦΙΣΙΚΑ,,,ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΝΕΒΡΙΑΣΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΕΡΧΕΣΕ ΜΕΡΙ ΤΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσαρες καλημερα!!!! Μην το βαλετε κατω ωσπου να τα καταφερετε!!!! ;)

Ειχα κι εγω μια παλινδρομη πριν 2,5 χρονια και τοτε δεν πιστευα πως θα ερθει μια μερα που θα λεω "δεν πειραζει οτι εγινε για καλο θα εγινε" κι ομως κοριτσια σημερα το λεω! Πιστευω πως εχασα το μωρακι μου τοτε, γιατι κατι δεν πηγαινε καλα! Τα γερα μωρακια δεν παθαινουν τιποτα!!!

Τωρα περιμενω, πρωτα ο θεος, το δευτερο παιδακι μου και στελνω σε ολες σας ολη τη θετικη μου ενεργεια!!! Ευχομαι να γεμισουν γρηγορα ολες οι κοιλιτσες!!!!

Επιμονη κι Υπομονη!!!! ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Κοριτσαρες καλημερα!!!! Μην το βαλετε κατω ωσπου να τα καταφερετε!!!! ;)

Ειχα κι εγω μια παλινδρομη πριν 2,5 χρονια και τοτε δεν πιστευα πως θα ερθει μια μερα που θα λεω "δεν πειραζει οτι εγινε για καλο θα εγινε" κι ομως κοριτσια σημερα το λεω! Πιστευω πως εχασα το μωρακι μου τοτε, γιατι κατι δεν πηγαινε καλα! Τα γερα μωρακια δεν παθαινουν τιποτα!!!

Τωρα περιμενω, πρωτα ο θεος, το δευτερο παιδακι μου και στελνω σε ολες σας ολη τη θετικη μου ενεργεια!!! Ευχομαι να γεμισουν γρηγορα ολες οι κοιλιτσες!!!!

Επιμονη κι Υπομονη!!!! ;):kiss::kiss::kiss:

Σ'ευχαριστούμε πολύ mata μου!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ ΣΙΜΕΡΑ...ΕΚΑΝΑ ΕΧΤΕΣ ΓΙΑΧΝΙ ΠΑΤΑΤΑ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ...ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΙΜΕΡΑ...Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΙΜΕΡΑ ΕΞΟ ,ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ,,ΚΑΙ ΚΑΘΙ ΘΑ ΤΣΙΜΠΙΣΟΥΜΕ ΕΞΟ...ΑΛΑ ΜΑΛΟΝ ΕΓΟ ΘΑ ΦΑΟ ΚΑΝΕΝΑ ΓΛΙΚΑΚΙ...ΨΙΤΑ ΚΑΙ ΠΙΖΖΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΔΩ ΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΣΙΝΧΕΝΟΥΜΕ ΠΙΑ...ΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΟΡΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΨΙΝΑ ΓΙΡΟ ΣΕ 400 ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ....ΝΑ ΜΙΝ ΘΑ ΔΩ ΚΑΝ...ΕΧΤΕΣ ΙΧΕ ΠΟΛΙ ΚΟΣΜΟ..ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΣΤΡΑΤΙΟΤΕΣ,ΚΑΙ ΙΡΤΑΝΕ ΟΛΙ ΜΑΖΙ...

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΟ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥΣ ΠΟΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ....ΘΑ ΠΡΟΤΙΝΑ ΟΜΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΚΙΡΙΑΚΙ ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΣΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥ ΑΛΙ...ΑΝ ΘΕΛΟΥ ΦΙΣΙΚΑ,,,ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΝΕΒΡΙΑΣΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΕΡΧΕΣΕ ΜΕΡΙ ΤΟΤΕ...

Καλά να περάσετε στην βολτίτσα σας..

Θα σταματήσεις τελικά ε?

Νομίζω θα δεχτεί να δουλέψεις ως την κυριακή..Αφού έμεινε ευχαριστημένος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τι κάνετε σήμερα? Εγώ ζεσταίνομαι απίστευτα... Για παραλίες είναι ο καιρός... Έχουμε κ συχνές διακοπές ρεύματος... θα τα παίξει ο υπολογιστής!

Νικουλίνα μου μην ανησυχείς... Δεν θα είναι τίποτα ορμονικό, αλλά καλά κάνεις κ εξετάζεσαι! Θα έρθει σύντομα η ώρα που θα ξεκινήσετε πάλι προσπάθειες κ τότε όλα θα είναι εντάξει κ εσύ απόλυτα έτοιμη όχι μόνο ψυχικά αλλά κ σωματικά!

Mata ευχαριστούμε για τις ευχές! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! :kiss:

Χρύσα υπομονή με τη δουλειά! Ο Αύγουστος είναι κοντάάάάά!!!!!

Εγώ κορίτσια είμαι κ επισήμως τρελή για δέσιμο! Πήγα στον καρδιολόγο, έκανα καρδιογράφημα κ υπέρηχο καρδιάς κ... δεν έχω τίποτα! Άρα όλα είναι στο μυαλό μου. Ο κακομοίρης ο γιατρός στην αρχή φοβήθηκε με όσα του περιέγραψα πως νιώθω κ μετά τις εξετάσεις με κοιτούσε με συμπάθεια... Αφού δεν μου έδωσε δωράκι κανένα ζουρλομανδύα τυχερή είμαι! Την Πέμπτη έχω οφθαλμίατρο (εκεί δεν ανησυχώ είναι εξέταση ρουτίνας).

Σας αφήνω τώρα... Καλές δροσιές! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου δεν είσαι τρελλή...ταλαιπωρημένη είσαι και σε δικαιολογώ απόλυτα. Καμιά φορά όταν είμαστε στεναχωρημένοι νιώθουμε πιο έντανα την καρδούλα μας, το παθαίνω κι εγώ. Να χαίρεσαι που δεν είναι τίποτα!!

Νικουλίνα μου το πήρες απόφαση ε? Δεν πειράζει μωρέ θα βρεις κάτι καλύτερο που δεν θα σε κουράζει τόσο. Πάντως για την περίοδο και μένα μετά την αποβολή μου ήρθε 2 φορές στις 28 μέρες και 2 στις 26. Κύκλο έχω 28-30 μέρες..Θα δούμε΄αυτό το μήνα πότε θα έρθει η ατιμη!!! :angry:

Εγώ σχόλασα από το σχολείο ακι βαριέμαι, νυστάζω..δηλαδή καμία διαφορά από πριν!!! :laugh: :silly: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα μπράβο, όλα καλά λοιπόν. :woohoo: Μην αγχώνεσαι (όσο μπορείς) και να δεις που όλα θα φύγουν!!

Πραγματικά η ζέστη δεν υποφέρεται. :S:blink: .Στους 32 ο υδράργυρος αλλά feels like 45!!!!!!!

Κ εγώ Μαράκι έχει κανένα 15 που χαλάρωσα και βαρέθηκα!! Τι καλά να φύγω στην ώρα μου… Θέλω ένα παγωμένο φραπεδάκι στο μπαλκόνι ……….. B)B)

:dry::dry: Κορίτσια δεν ξέρω γιατί αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός όλο και αγχώνομαι!! Κ αυτό ήταν που φοβόμουνα!!! :S:blink:

Πώς θα αποβάλλουμε το άγχος όταν έρθει εκείνη η ώρα?? Θες δεν θες το σκέφτεσαι,εδώ τώρα που υποτίθεται πως προσέχουμε γιατί υπάρχει ακόμα η απαγόρευση και καμια φορά αγχώνομαι πάρα πολύ!Και θυμώνω με τον εαυτό μου γιατί έχω υποσχεθεί στον άντρα μου πως δεν θα αγχωθώ και πως θα αφήσουμε τα πράγματα να έρθουν χαλαρά.. :angry::angry:

Αχ δεν ξέρω,προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέρνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι καινούργιο μέλος και χρειάζομαι την στήριξή σας...έπειτα από 2 έτη προσπαθειών και 2 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις τον τελευταίο χρόνο αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική από Σεπτέμβρη...η ψυχολογία μου δεν είναι καθόλου καλή έχω αρχίσει να απελπίζομαι.Εύχομαι σε όλες μας να σύμβεί επιτέλους αυτή η πολυπόθητη εγκυμοσύνη που τόσο πολύ θέλουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεία σας!!! Είδατε που δεν άντεξα και ήρθα να σας βρώ?

Λοιπόν είμαι σέ ένα νησάκι στη θάλασσα του Μαρμαρά στην Τουρκία... Η θεία μου που ζεί μόνιμα στην Κωνσταντινούπολη έχει πανσιόν εδώ και είπαμε να έρθουμε μια βολτούλα... Εγώ είχα φέρει και laptop μαζί μου,

γιατί δεν είχα σκοπό να κάνω μπανάκι και είπα να έχω κάτι να ασχολούμαι (παιχνιδάκια κτλ) αλλά για πολύ καλή μου τύχη το internet cafe που είναι ακριβώς απο κάτω έχει ξεκλείδωτο το ασύρματο δίκτυο...και εγώ συνδέομαι και έχω φουλ σήμα... και μπορώ να σερφάρω όοσο θέλω!! εσείς τι κάνετε? πάω να διαβάσω λίγο τι γράψατε και επανέρχομαι... φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rinio23 έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι καινούργιο μέλος και χρειάζομαι την στήριξή σας...έπειτα από 2 έτη προσπαθειών και 2 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις τον τελευταίο χρόνο αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική από Σεπτέμβρη...η ψυχολογία μου δεν είναι καθόλου καλή έχω αρχίσει να απελπίζομαι.Εύχομαι σε όλες μας να σύμβεί επιτέλους αυτή η πολυπόθητη εγκυμοσύνη που τόσο πολύ θέλουμε!!!

rinio μου καλώς ήρθες... Σου εύχομαι να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου σύντομα!!! Προσπάθησε να χαλαρώσεις όμως και να σκέφτεσαι θετικά και να δείς που όλα θα γίνουν!!! Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!

σε βάζω στην λίστα μας και ελπίζω να σου φέρει γούρι και να σε σβήσουμε πολύ σύντομα!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

14.rinio23

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

:dry::dry: Κορίτσια δεν ξέρω γιατί αλλά όσο πλησιάζει ο καιρός όλο και αγχώνομαι!! Κ αυτό ήταν που φοβόμουνα!!! :S:blink:

Πώς θα αποβάλλουμε το άγχος όταν έρθει εκείνη η ώρα?? Θες δεν θες το σκέφτεσαι,εδώ τώρα που υποτίθεται πως προσέχουμε γιατί υπάρχει ακόμα η απαγόρευση και καμια φορά αγχώνομαι πάρα πολύ!Και θυμώνω με τον εαυτό μου γιατί έχω υποσχεθεί στον άντρα μου πως δεν θα αγχωθώ και πως θα αφήσουμε τα πράγματα να έρθουν χαλαρά.. :angry::angry:

Αχ δεν ξέρω,προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέρνω..

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι καθόλου... το άγχος δεν βοηθάει, το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να χαλαρώσεις να αφεθείς και όλα θα γίνουν... σύντομα θα συζητάμε για όλα αυτά που μας φόβιζαν και μας άγχωναν και θα μας φαίνοται τόοοοσο μακρυνά!!! γιατί τότε θα έχουμε τα μωράκια μας αγκαλιά και τίποτα άλλο δεν θα έχει σημασία!! :kiss::kiss: (αυτό ισχύει για όλες μας!!)

nikulina μου να μην στεναχωρίεσαι είναι λογικό να είναι άστατη η περίοδος μετά απο την ταλαιπωρία που πέρασε ο οργανισμός σου... μην ξεχνάς ότι μπορεί να φταίει και η αλλαγή καιρού (εμένα πάντα με επηρεάζει) και το ότι κουράζεσαι τόσο πολύ... γιαυτό χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!! όσο για τη δουλειά κάνε αυτό που νιώθεις!! μην σκέφτεσαι τίποτα και κανέναν εκτός απο τον εαυτό σου!!

Δημητρούλα μου δεν είσαι τρελή απλά ταλαιπωρήθηκες και είναι λογικό να αντιδράς έτσι... άνθρωποι είμαστε όχι μηχανές!! Εγώ που ποτέ δεν ένιωθα άγχος όταν ήταν να κάνω μία εξέταση (και έχω κάνει μέχρι και μαστογραφία λόγω μίας υποψίας και κληρονομικότητας και ακόμα και τότε δεν φοβήθηκα ούτε στιγμή) το Σάββατο που πήγαμε για επανεξέταση μετά την καισαρική στη διαδρομή μέχρι το νοσοκομείο σκέφτηκα όλες τις εφιαλτικές εκδοχές του τι θα μου έβρισκαν!! Ακόμα και ότι κάτι έγινε και πάθαν ζημιά οι σάλπιγγες μου και οτι θα μου ότι δεν θα μπορέσω να ξανακάνω παιδιά σκέφτηκα η τρελλή και ήμουν έτοιμη να βάλω τα κλάμματα!!! Φαντάσου!! Γιαυτό θετική σκέψη και κουράγιο θέλουμε όλες μας!!!

Τώρα που είπα για το νοσοκομείο σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας!! Είστε πολύ γλυκές!! :kiss::kiss:

Λοιπόν μου κάνανε υπέρηχο και είδαν ότι όλα είναι σούπερ!! η τομή έχει επουλωθεί.. τα τοιχώματα της μήτρας μου έχουν πολύ καλό πάχος..

και είχα κάνει και ένα ωάριο!!!! :P:P:P ( και εγώ που νόμιζα ότι θα μου έλεγαν ότι είχαν πάθει ζημιά, η χαζή!!)

Επίσης η απαγόρευση για εγκυμοσύνη απο 8 με 10 μήνες κατέβηκε στους

5-6 μήνες... αν και μου είπαν ότι μπορώ και στους 3 μήνες!!! αλλά δεν με κυνηγάει λέει κανείς και ας περιμένω λίγο παρπάνω!! χε χε άρα κοριτσάκια μου όλα τέλεια...είμαι χαρούμενη και ανυπομονώ!! Α!! σήμερα μου ήρθε και περίοδος και αρχίζω και μετράω κύκλους!!

Συγγνώμη αν σας κούρασα με το τεράστιο post μου :blush: και αν ξέχασα να απαντήσω σε κάποια!!! φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια δροσερη καλησπερα κ απο μενα (γιατι εχουμε λιωσει απο την ζεστη).

Κοριτσακια μου γλυκα ελπιζω να ειστε οοοολες καλα,χαρουμενες κ αισιοδοξες!!!

Θελω να κανω μια μικρη "διορθωση" :blush:στην λιστα σας για να μην εχουμε (τις γνωστες) παρεξηγισεις ;) .... Δεν εχω βιωσει κατι παρομοιο με εσας (ειμαι σε φαση εξωσωματικης) αλλα μπαινω τακτικα σαν τον κλεφτη κ μαθαινω τα νεα σας!Οποτε θα ηταν καλυτερο να αφαιρεθω (διαιρεθω,προσθεθω κτλ :laugh: :P ),για να μην υπαρξει θεμα ψευτικου λογαριασμου :S !

Φιλακια πολλααααααα!!!!!και ελπιζω να μην σας ενοχλησα :blush:...

απλα εχει φοβηθει το ματι μου ;););)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Μια δροσερη καλησπερα κ απο μενα (γιατι εχουμε λιωσει απο την ζεστη).

Κοριτσακια μου γλυκα ελπιζω να ειστε οοοολες καλα,χαρουμενες κ αισιοδοξες!!!

Θελω να κανω μια μικρη "διορθωση" :blush:στην λιστα σας για να μην εχουμε (τις γνωστες) παρεξηγισεις ;) .... Δεν εχω βιωσει κατι παρομοιο με εσας (ειμαι σε φαση εξωσωματικης) αλλα μπαινω τακτικα σαν τον κλεφτη κ μαθαινω τα νεα σας!Οποτε θα ηταν καλυτερο να αφαιρεθω (διαιρεθω,προσθεθω κτλ :laugh: :P ),για να μην υπαρξει θεμα ψευτικου λογαριασμου :S !

Φιλακια πολλααααααα!!!!!και ελπιζω να μην σας ενοχλησα :blush:...

απλα εχει φοβηθει το ματι μου ;););)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Lollipop μου δεν είμαι σίγουρη αν η λίστα μας είναι αποκλειστικά για όσες είχαν μια απώλεια :blush: η και για όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες και έχουν κάποιες δυσκολίες.. και χρείαζονται εμψύχωση...μάλλον επειδή εγώ μπήκα τελευταία δεν ξέρω το αρχικό post με ποιά λογική ξεκίνησε.. αν και εγώ θεωρώ ότι όλες όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες πρέπει να έχουν θέση στη λίστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Μια δροσερη καλησπερα κ απο μενα (γιατι εχουμε λιωσει απο την ζεστη).

Κοριτσακια μου γλυκα ελπιζω να ειστε οοοολες καλα,χαρουμενες κ αισιοδοξες!!!

Θελω να κανω μια μικρη "διορθωση" :blush:στην λιστα σας για να μην εχουμε (τις γνωστες) παρεξηγισεις ;) .... Δεν εχω βιωσει κατι παρομοιο με εσας (ειμαι σε φαση εξωσωματικης) αλλα μπαινω τακτικα σαν τον κλεφτη κ μαθαινω τα νεα σας!Οποτε θα ηταν καλυτερο να αφαιρεθω (διαιρεθω,προσθεθω κτλ :laugh: :P ),για να μην υπαρξει θεμα ψευτικου λογαριασμου :S !

Φιλακια πολλααααααα!!!!!και ελπιζω να μην σας ενοχλησα :blush:...

απλα εχει φοβηθει το ματι μου ;););)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Lollipop μου δεν είμαι σίγουρη αν η λίστα μας είναι αποκλειστικά για όσες είχαν μια απώλεια :blush: η και για όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες και έχουν κάποιες δυσκολίες.. και χρείαζονται εμψύχωση...μάλλον επειδή εγώ μπήκα τελευταία δεν ξέρω το αρχικό post με ποιά λογική ξεκίνησε.. αν και εγώ θεωρώ ότι όλες όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες πρέπει να έχουν θέση στη λίστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Μια δροσερη καλησπερα κ απο μενα (γιατι εχουμε λιωσει απο την ζεστη).

Κοριτσακια μου γλυκα ελπιζω να ειστε οοοολες καλα,χαρουμενες κ αισιοδοξες!!!

Θελω να κανω μια μικρη "διορθωση" :blush:στην λιστα σας για να μην εχουμε (τις γνωστες) παρεξηγισεις ;) .... Δεν εχω βιωσει κατι παρομοιο με εσας (ειμαι σε φαση εξωσωματικης) αλλα μπαινω τακτικα σαν τον κλεφτη κ μαθαινω τα νεα σας!Οποτε θα ηταν καλυτερο να αφαιρεθω (διαιρεθω,προσθεθω κτλ :laugh: :P ),για να μην υπαρξει θεμα ψευτικου λογαριασμου :S !

Φιλακια πολλααααααα!!!!!και ελπιζω να μην σας ενοχλησα :blush:...

απλα εχει φοβηθει το ματι μου ;););)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

παίρνω την πρωτοβουλία να σε βγάλω απο την λίστα και αν θες να ξαναμπείς σε ξαναβάζουμε :P:kiss:

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.christinne

10.persia

11.mina2

12.stedim

13.rinio23

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ηθελα να σας ευχηθω καλη επιτυχια.

Να μην το βαζετε κατω.

Οι δοκιμασιες ειναι για να τις περναμε και να βγαινουμε νικητες.

Με το καλο να αποκτησετε συντομα πολλα πολλα θετικα τεστακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Lollipop έγραψε:

παίρνω την πρωτοβουλία να σε βγάλω απο την λίστα και αν θες να ξαναμπείς σε ξαναβάζουμε :P:kiss:

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.christinne

10.persia

11.mina2

12.stedim

13.rinio23[/quote:3tzur40l]

Κοριτσάκια, κι εγώ είμαι στην ίδια φάση με τη φίλη μου τη Lolli. Τώρα, αν θέλετε, μπορείτε κι εμένα να με βγάλετε από τη λίστα σας, γιατί ανήκω κι εγώ στο διπλανό post, αυτό της εξωσωματικής!!

Καλή επιτυχία και πάλι, και εύχομαι σε οοοολες μας σύντομα να ανακοινώσουμε τα ευχάριστα νέα μας!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dosia προς Θεου δεν θελω να δημιουργησω θεμα...και οτι εγραψα το εγραψα σκεπτομενη το περιεχομενο του post "απο το καλοκαιρι κ μετα" το οποιο εμεινε "ορφανο" για τους γνωστους λογους.Θεωρησα οτι η συνεχεια ειναι αυτο το post και γι αυτο εκανα κ την παραπανω δημοσιευση :):) .Οποτε το ληγω εδω και ειμαστε οοολοι οκ ;):)

Οπως και να χει παντως καλη επιτυχια σε ολες μας και συντομα τα ευχαριστα!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Lollipop μου δεν είμαι σίγουρη αν η λίστα μας είναι αποκλειστικά για όσες είχαν μια απώλεια :blush: η και για όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες και έχουν κάποιες δυσκολίες.. και χρείαζονται εμψύχωση...μάλλον επειδή εγώ μπήκα τελευταία δεν ξέρω το αρχικό post με ποιά λογική ξεκίνησε.. αν και εγώ θεωρώ ότι όλες όσες προσπαθούν να γίνουν μανούλες πρέπει να έχουν θέση στη λίστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου προς θεού, ποιά παρεξήγηση...? :) δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση και ούτε λόγος για συγγνώμη απλά και εγώ δεν ξρω το ποστ απο την αρχή και δεν ξέρω που απευθύνεται... απλά σας είπα πως το αντιλήφθηκα εγώ το όλο consept :):) καλύτερα να ρωτήσουμε καποια πιο παλιά να μας πει!! :laugh: Για μένα όλες είναι ευπρόσδεκτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Θα ηθελα να σας ευχηθω καλη επιτυχια.

Να μην το βαζετε κατω.

Οι δοκιμασιες ειναι για να τις περναμε και να βγαινουμε νικητες.

Με το καλο να αποκτησετε συντομα πολλα πολλα θετικα τεστακια!!!!!!!!!!

ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι... και εσύ ότι επιθυμείς!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

κοριτσάκια μου προς θεού, ποιά παρεξήγηση...? :) δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση και ούτε λόγος για συγγνώμη απλά και εγώ δεν ξρω το ποστ απο την αρχή και δεν ξέρω που απευθύνεται... απλά σας είπα πως το αντιλήφθηκα εγώ το όλο consept :):) καλύτερα να ρωτήσουμε καποια πιο παλιά να μας πει!! :laugh: Για μένα όλες είναι ευπρόσδεκτες..

:):):):):)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...