Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

mina σε ευχαριστούμε για τις ωραίες ευχές και μακάρι το επόμενοο post που θα ανοίξουμε να είναι για τις εγκυμοσύνες μας!!! και εσύ με ένα σποράκι στην κοιλίτσα εύχομαι και σύντομα!!!

ΑΣΧΕΤΟ:κορίτσια τελικά θα κάνουμε άλλη λίστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα ομορφούλες τι κάνετε? Εγώ πήγα στο jumbo να πάρω δωράκια για τους μαθητές μου και τώρα κάθομαι με ένα σωρό χαρτιά γύρω μου και προσπαθώ να δουλέψω!!!

Μίνα μου λυπάμαι για τις απώλειες σου. Καλώς ήρθες στην παρεα μας και σου εύχομαι σύντομαι με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!

Πέρσια μου γιατί καλέ να μην έρθεις στη Λευκωσία? Μια χαρά είμαστε εδώ!!!Τελικά σε ποιο γιατρό θα πας Λευκωσια? Στείλε μου πμ...

DIOSA μου τι κάνεις?

Όσον αφορά τη λίστα κορίτσια αν θέλει να την κάνει κάποια κοπέλα είναι οκ εγώ πνίγομαι τώρα με τις δουλειές του σχολείου οποτε τέλος της εβδομάδας που έρχεται θα μπορω να ασχοληθώ με αυτό το θέμα.

Το δοντακι μου καλά είναι και ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας, μόνο ο λαιμός με πονάει και είναι ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ!!!

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Sophia μου σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου... και εσένα να σου ζήσει το μωράκι σου :)

maraki εγώ έλεγα η κάθε μια απλα να προσθέτει τον εαυτό της στην λίστα..γιατί και εγώ θα λείπω μέχρι την άλλη Δευτέρα και δεν θα μπορώ να παρακολουθώ.. και πρέπει να έρθει και το internet στο σπίτι για να πω σίγουρα οτι μπορώ να αναλάβω :unsure:

Άσχετο... το απόγευμα εχώ ραντεβού με τον γιατρό να με εξετάσει για να δεί πως επουλώνεται η τομή στη μήτρα... και ίσως, αν όλα είναι οκ, μου κατεβάσει τους μήνες για να ξαναμείνω στους 6 :P αν και απο την άλλη σκέφτομαι να μην ξαναμείνω τον ίδιο μήνα με την προηγούμενη φορά :dry: (11/2009) να περιμένω να βγεί το 2010 και μετά... καλά δεν σκέφτομαι η μήπως λέω χαζά?? :silly: :silly:

ούφ!! αν και δεν νομίζω να αντέξω παραπάνω, αν μου πει για νωρίτερα... (είμαι ανισόρροπη το ξέρω!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ας κανω την αρχή...

DIOSA

maraki 24

TESH

nikulina

Χρυσα82

andria

gioulaki

Maimoudaki

Lollipop

christinne

persia

mina2

αν ειναι κ αλλες κοπέλες που εχουν βιωσει μια απώλεια κ ξεκινουν ξανα προσπάθειες ας προσθεσουν το ονομα τους στην λιστα.

ευχομαι να σβηστουμε συντομα αποδω κ να παμε σε καποιο "μανουλες του.....201?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το κορίτισι!!! Ξεκίνησες και την λίστα άντε καλορίζικη και γουρλούδικη να είναι!!!

Κοριτσάκια μου εγώ σας αφήνω πρέπει να φύγω να πάω στον γιατρό τα λέμε αν όχι αύριο, στις 21/06...φιλάκια και καλά να περάσετε όσο λείπω και να προσέχετε τους εαυτούς σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Καλορίζικο το νέο μας τόπικ!

Καλέ, λίγες ώρες σας άφησα κ έγινε ο κακός χαμός... Τέλος πάντων... Πάμε πάλι από την αρχή, λοιπόν! Ωραίος τίτλος, αισιόδοξος! Με λένε Δήμητρα, είμαι 32 ετών από Θεσσαλονίκη κ από Ιούλιο- Αύγουστο πάω κ πάλι από την αρχή, έχοντας αυτή τη φορά το αγγελάκι μου βοηθό κ συμπαραστάτη.

Μαράκι περαστικά κ πάλι με τα δοντάκια. Κουράγιο κ υπομονή!

Νίνα μου καλή δουλειά! Εύχομαι να μην κουραστείς πολύ σήμερα! Μην ανυσηχείς για τα ελληνικά σου, ακόμα κ εμείς που γεννηθήκαμε κ πήγαμε σχολείο εδώ κάνουμε ορθογραφικά λάθη!

Adria να ζήσετε! Να έχετε πάντα υγεία κ αγάπη! Κ καλούς απογόνους, φυσικά, μην ξεχνιόμαστε!

Diosa δεν είσαι ανισόρροπη καλέ! Αν δεν κρατιέσαι, πάρε το οκ από τον γιατρό κ ξεκίνα, μην λογαριάζεις ημερομηνίες, αρκεί εσύ να αισθάνεσαι καλά με αυτό! Αλήθεια, τι έγινε με το δεύτερο τικεράκι? Δεν πιστεύω να το μάτιασα! :blush:

ValentinaGiannis και Κικίτσα ευχαριστούμε πολύ! Χρειαζόμαστε τη θετική σας ενέργεια! Μ΄έναν πόνο, αλλά με πολλές χαρές από εδώ κ πέρα!

Εγώ έχω να πάω σε βάφτιση σήμερα. Άντε κ στα δικά μας κορίτσια... Από βδομάδα έχω καρδιολόγο κ οφθαλμίατρο κ μετά γυναικολόγο.

Συγνώμη για το τεράστιο ποστ (ξέρω, από τότε που βγήκε η συγνώμη χάθηκε το φιλότιμο, ε? :blush: ) !

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ωραια η λιστα ευχαριστουμε tesh! αντε να μικραινει σιγα σιγα...

εμεις θαπαμε για μπανακι τα λεμε το βραδακι η αυριο

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κοριτσακια,εχω βιωσει και εγω την απωλεια του μωρου μου ,τον οκτωβριο,μπηκα ομως να σας δωσω κουραγιο και τις ευχες μου ,γρηγορα να γινεται μανουλες!!!!εγω θα γινω ,αν το θελει ο Θεουλης τον Δεκεμβρη,για δευτερη φορα!!!!!κουραγιο και υπομονη (σας το λεω εγω που ημουν η πιο ανυπομονη και απαισιοδοξη)θα χαρω να μαθαινω καλα νεακια απο ολες σας...και πρωτη (αν δεν σας πειραζει) την μικρη μου tesh.!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia kai egw exw biwsei idi mia fora tin apwleia alla dn to ebala katw pleon eimai poly eytyxismeni me tin kouklitsa mou euxome se oles sas ena gero kai dinato sporaki sintoma stin koilitsa sas!!!sas stelnw oli mou tin thetiki energeia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

Γλυκα μου κοριτσακια,εχω βιωσει και εγω την απωλεια του μωρου μου ,τον οκτωβριο,μπηκα ομως να σας δωσω κουραγιο και τις ευχες μου ,γρηγορα να γινεται μανουλες!!!!εγω θα γινω ,αν το θελει ο Θεουλης τον Δεκεμβρη,για δευτερη φορα!!!!!κουραγιο και υπομονη (σας το λεω εγω που ημουν η πιο ανυπομονη και απαισιοδοξη)θα χαρω να μαθαινω καλα νεακια απο ολες σας...και πρωτη (αν δεν σας πειραζει) την μικρη μου tesh.!!! ;)

ευχαριστώ φιλεναδα...τι κανει το νινι?μεγαλωνει? Όλες θα παρουμε :) εχει για όλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΠΟΣ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ???? B)B)

DIOSA..ΠΙΓΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ???ΤΗ ΣΟΥ ΙΠΕ ,,ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

ΝΑ ΕΥΑΡΙΣΤΙΣΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΣΤΗΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΠΙΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΙΠΑΝΕ ΤΟΣΟ ΟΡΕΕΑ ΛΟΓΙΑ...ΠΡΟΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΙΣΟΥΝ ΘΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΟΝΔΟΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΔΙΝΑΜΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ..ΟΠΟΥΣ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΙ ,ΠΑΝΔΑ ΙΠΑΡΧΙ ΑΡΝΙΣΙ ΓΙΑ ΑΛΙ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ{ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑ ΑΛΕΣ ,ΑΛΑ ΕΓΟ ΕΞΤΣΙ ΕΝΙΘΑ},ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΤΙΚΑ ΣΤΟ MAMMY ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΑΠΑΝΔΙΣΑ ΠΟΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΘΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΙΟ ΚΑΙΡΑ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΦΤΟ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΣ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΘΑ ΓΙΝΟ ΜΑΝΟΥΛΑ.....ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΙΡΤΕ ΘΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ.ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΙΝ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΙ ΠΟΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΤΙ ΤΟ ΣΟΡΑΚΙ... :kiss::kiss::kiss:

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΩ ΑΠΟ ΖΕΣΤΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ. :x:x:x ..ΕΧΤΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ..ΙΧΕ ΠΟΛΙ ΚΟΣΜΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΖΕΣΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΙΜΙΤΩ ΠΟΛΙ,ΜΟΝΟ 5 ΟΡΕΣ....ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟ ΙΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ....

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙ ΚΙΡΙΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα!!

Πώς περάσατε το Σ/Κ?

Εγώ επιτέλους έκανα την πρώτη μου βουτιά για φέτος! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Αργήσαμε λιγάκι αλλά ήταν τέλεια!!! Εσείς κάνατε καμιά βουτιά?

Είδα και την λιστούλα μας..με γειά!! Να αδειάσει γρήγορα εύχομαι ;)

Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνυματάκια όπότε πάω κι επανέρχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εγώ στο σχολείο και νιώθω απίστευτη κούραση!!! Λίγες μέρες έμειναν..κουράγιο!!!

Το Σ/Κ πέρασε χαλαρά με πολύ γράψιμο για τη δουλειά και λίγες βολτούλες..Εδώ στην Κύπρο έχει πάρα πολύ ζέστη!!

Κορίτσια ευχαριστούμε για τις ευχές σας και να χαίρεστε τα μωράκια σας...΄

Νικουλίνα μου πώς πάει η δουλειά? Κούραση ε?

Χρύσα μου έκανες βουτιά ε? Εγώ ακόμα..

DIOSA εύχομαι να έχεις καλά νέα από το γιατρό.

Πέρσια μου σου έστειλα πμ.

Φιλάκια σε όλες!!!

Δημητρούλα μου ελπίζω να έχεις καλά νέα από τους γιατρούς!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα… Κορίτσια ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας και ας εύχομαι κ εσάς τα καλύτερα!!!!!! Βαλεντίνα κοριτσάκι μου με το καλό! :kiss: Φυσήξτε ακόμα λίγο μπας και μας πιάσει… ;);)

Καλημέρα Μαράκι,

Λίγο έμεινε ακόμα υπομονή..Μετά άδεια μέχρι τον Σεπτέμβρη? Τι ωραία θα έχεις και όλο τον χρόνο να τρέξεις για τις ετοιμασίες του γάμου σου!!

Νικουλίνα πως πάει η δουλειά? Δουλεύεις και σαββατοκύριακο??

Δήμητρα καλά αποτελέσματα να έχεις στις εξετάσεις σου..

Εγώ σήμερα έχω να κάνω πολλές δουλειές στο σπίτι.. και δεν έχω όρεξη..αλλά τι να κάνεις ,πρέπει να γίνουν κ αυτά! Δεν ήθελα να γυρίσω πίσω ρε κορίτσια εχθές. :( Ήθελα να μείνω εκεί για κανένα μήνα να κάνω διακοπές με τον αντρούλη μου. B)B) Αργεί τελικά ο Αύγουστος ρε γμτ! :angry:

DIOSA όλα καλά στον γιατρό?? Τesh μου σου παραχωρούμε την σειρά..Μακάρι να είσαι η πρώτη ! ;);)

Ας βάλω κ εγώ από κάτω την Λιστούλα μας..έτσι για γούρι..

1.DIOSA

2.maraki 24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.gioulaki

8.Maimoudaki

9.Lollipop

10.christinne

11.persia

12.mina2

13.stedim

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??

ΕΓΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΤΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΟ ΣΑΟΥΝΑ ΠΑΛΙ.....ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ Η 6 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΙΔΙ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΨΑΞΟ ΑΛΟΥ...ΒΕΒΕΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΙΣΟ ΜΕΧΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΟ ΑΛΟΥ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΙ ΚΟΥΡΑΣΙ..ΔΟΥΛΕΒΟ 9 ΩΡΕΣ ΧΟΡΙΣ ΔΙΑΛΙΜΑ....ΟΥΤΕ 5 ΛΕΠΤΑ...ΘΑ 30 ΕΡΟΥΔΑΚΙΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΒΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΙ...ΑΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΙ...ΙΜΕ ΚΑΜΕΝΙ ΠΑΝΔΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΒΙΑΣΙΝΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΤΗΝ ΨΙΣΤΑΡΙΑ.....ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΘΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΕΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΕΠΟ..ΟΥΤΕ ΕΝΑ...ΕΓΟ ΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΔΕΞΟ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΣ ΘΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟ.....ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΕΥΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΝ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΕΛΙΣΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΒΟ,ΘΑ ΙΜΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΙ ..ΤΟΥΝ ΑΡΕΣΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΦΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ....ΙΝΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΙ ΕΚΙ...ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣ ΙΜΑΣΤΕ ΞΕΝΙΚΑΙ ΕΜΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΒΟΙΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΡΟ.ΚΑΙ ΚΑΠΟΥΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΙ ΤΟΤΕ ,ΘΑ ΙΜΕ ΕΓΟ ΠΡΟΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΑΔΙΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ...ΠΟΛΑ ΕΓΡΑΨΣΑ ΠΑΛΙ....ΧΑΧΑΧΑ..

ΝΑΙ ΧΡΙΣΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥΣ ΒΛΕΠΙΣ ΚΑΙ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ ΔΟΥΛΕΒΑ,,,ΕΧΤΕΣ ΙΧΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ..ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ..ΠΟΛΙ ΘΑ ΤΟ ΙΤΕΛΑ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΑ...ΝΑ ΜΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ....

ΔΙΜΙΤΡΑ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ???ΕΦΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΔΟ ΕΧΙ ΖΕΣΤΙ ΠΟΛΙ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΙΠΟΛΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΕΧΟ ΠΑΛΙ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΣ...ΘΑ ΕΡΤΟΥ Η ΓΟΝΙΣΜΟΥ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ...ΕΚΙ ΕΧΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΔΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΟ....ΕΓΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟ ΖΑΧΑΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΔΟ.....ΧΙ ΧΙ ΧΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφούλες...τι κάνετε? Εγώ στο ΄σχολείο χαλαρά σήμερα..¨Εδωσα τα δωράκια στα παιδάκια μου και πολύ συγκινήθηκα!!

Χρύσα μου το καλοκαίρι θα δουλύω στο γραφείο του άντρα μου αλλά ξέρεις μ δικό μου ωράριο!!! Έχω και εγώ ένα σωρό δουλειές να κάνω στο σπίτι αλλά βαριέμαι, νυστάζω και ζεσταίνομαι!!!

Νικουλίνα μου ταλαιπωρήσαι ε? Εύχομαι να βρεις σύντομα άλλη καλύτερη δουλειά, να σε βλέπει και ο αντρούλης σου..

Οι άλλες τι κάνουν?

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΓΟ ΜΟΛΙΣ ΓΙΡΙΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ....ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΛΙ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ,ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΕ 6 ΜΕΡΕΣ..ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΧΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ UTROGESTAN ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΠΕΡΕΑΣΤΙΚΕ Ο ΚΙΚΛΟΣ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ...ΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΕΣ ΟΡΕΣ ΟΡΤΟΣΤΑΣΙΑ..ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΙΓΕ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΙΣΟ...ΔΙΛΑΔΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΡΟΤΑ ΔΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΔΙ.....ΑΦΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΠΑΛΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΤΙΚΑ....

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΗ ΠΙΟ ΟΡΕΕΑ ΑΠΟ ΝΑ ΔΟΔΙΣ ΔΟΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΣ ΝΑ ΧΕΡΟΥΝΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι..

τελευταίες μέρες είναι γι αυτό και η συγκίνηση!! Λογικό..

Από τη στιγμή που θα έχεις δικό σου ωράριο στο γραφείο του άντρα σου αργότερα θα είναι καλά..Τουλάχιστον για τις ετοιμασίες..

Όντως έχει πολύ ζέστη κορίτσια, εχθές πιάσαμε 35-37 βαθμούς! Ήθελα να κάνω και δουλειές ,τίποτα δεν έκανα, μόνο ένα πλυντήριο έβαλα και το μαγείρεμα.. :blush:

Νικουλίνα υπομονή μέχρι να βρεις κάτι καλύτερο! Άντε με το καλό να δεχτείς και τους γονείς σου την επόμενη εβδομάδα.. :):)

Σήμερα στην δουλειά γίνεται χαμός, πολλά νεύρα και πολλές φωνές ρε γμτ.. :( Ευτυχώς είμαι εδώ που είμαι και δεν με παίρνει και μένα η μπάλα.. Το μόνο μου θέμα είναι το ωράριο, αλλά και πάλι δεν μπορώ να κάνω τίποτα ..(Γκρίνια. :angry::angry: .γκρίνια) sorry! :dry:

Φιλιά σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου σε καταλαβαίνω αλλά τι να κάνεις κι εσύ...Εγώ σκεφτομαι τι να μαγειρέψω σήμερα....

Νικουλίνα μου μην στναχωριέσαι, αλλά γιατί να συμβαίνει κάτι ορμονικό επειδή σου ήρθε πιο νωρίς? Μπορεί να είναι και λόγω κούρασης τώρα με τη δουλειά, δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι. Κι εγώ επαιρνα το utrogetan αλλά δεν μου είπε κάτι ο γιατρός. Όπως και να έχει ακόμα και τον επόμενο μήνα να αρχίσετε να προσπαθειτε θα κάνεις υπομονή και όλα έρχονται σιγά σιγά! Περιμενουμε τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΓΟ ΜΟΛΙΣ ΓΙΡΙΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ....ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΑΛΙ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ,ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΕ 6 ΜΕΡΕΣ..ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟ ΧΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟΣΑ UTROGESTAN ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΙΠΕΡΕΑΣΤΙΚΕ Ο ΚΙΚΛΟΣ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ...ΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΕΣ ΟΡΕΣ ΟΡΤΟΣΤΑΣΙΑ..ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΙΓΕ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΙΣΟ...ΔΙΛΑΔΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΡΟΤΑ ΔΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΔΙ.....ΑΦΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΠΑΛΙ ΣΤΙΝΑΧΟΡΕΤΙΚΑ....

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΗ ΠΙΟ ΟΡΕΕΑ ΑΠΟ ΝΑ ΔΟΔΙΣ ΔΟΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΣ ΝΑ ΧΕΡΟΥΝΤΕ????

Καλημέρα Νικουλίνα,

να μην στεναχωριέσαι καλέ!! Πρώτα να δείς ότι όλα είναι καλά και μετά να ξεκινήσετε τις προσπάθειες!!

Τίποτα δεν θα είναι,παιχνίδια μας κάνει η περίοδος!Εμένα 44 μέρες κύκλος,εσένα 23-24 μια χαρά..Να μην μπορούμε να υπολογίζουμε τις γόνιμες ημέρες αργότερα.. :laugh: :laugh:

καλό είναι να κάνεις ότι χρειαστεί!! Εμένα αργεί ακόμα το τεστ ΠΑΠ.Αρχές Ιουλίου,φαντάζομαι τότε θα μας δώσει και το Οκ για να ξεκινήσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΡΝΑ 6 UTROGESTA ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑ 4 ΜΙΝΕΣ....ΜΙΑ ΖΩΙ ΕΓΟ ΙΧΑ ΣΤΑΤΕΡΟ ΚΙΚΛΟ ΣΤΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΙ ΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΤΟΥΣ 2 ΚΙΚΛΟΥΣ..ΠΕΡΑΣΜΕΝΙ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΙΚΕ ΣΤΑ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΙΚΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΜΕ ΙΡΤΕ ΜΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΙΚΕ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΚΙΚΛΟΣ...ΤΟ ΑΛΟ ΜΙΝΑ ,ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙ???

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΑΦΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ....XORMONIKES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΠΕΡΝΑ 6 ΘΤΡΟΓΕΣΤΑΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑ 4 ΜΙΝΕΣ....ΜΙΑ ΖΩΙ ΕΓΟ ΙΧΑ ΣΤΑΤΕΡΟ ΚΙΚΛΟ ΣΤΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΙ ΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΤΟΥΣ 2 ΚΙΚΛΟΥΣ..ΠΕΡΑΣΜΕΝΙ ΜΟΥ ΙΡΤΕ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΙΚΕ ΣΤΑ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΙΚΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΜΕ ΙΡΤΕ ΜΕ 6 ΜΕΡΕΣ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΙΚΕ ΣΤΑ 22 ΜΕΡΕΣ ΚΙΚΛΟΣ...ΤΟ ΑΛΟ ΜΙΝΑ ,ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΙ???

ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΑΦΤΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟ....

Αυτό το utrogetan γιατί το παίρνατε??

Εμένα την πρώτη φορά μου ήρθε 39 ημέρες απο την αποβολή και την 2η 44ημέρες μετά! Θα έχω περίοδο 9 φορές το χρόνο αν πάει έτσι.. :woohoo: :woohoo:

Μαράκι εγώ εχθές μαγείρεψα (για σήμερα) γεμιστές ντοματούλες..Εύκολο,γρήγορο και νόστιμο.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ ΤΗΝ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΥΓΡΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΙΧΑ{ΑΙΜΑ},ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΜΕ 2 ΜΕΤΑ 3 ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΑ 6 ,,ΑΛΑ ΔΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ 4 ΜΙΝΑ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ,,ΘΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟΥΝ....ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΟ UTROGESTAS ΙΝΕ ΣΑ ΣΙΜΠΛΙΡΟΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΧΟΡΜΟΝΕΣ,ΚΑΙ ΒΟΙΤΑΙ ΠΟΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΙΣΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΙΤΡΑ...ΟΛΑ ΑΦΤΑ ΒΕΒΕΑ ΑΝ ΙΠΑΡΧΙ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ,ΟΠΟΥ ΙΣΑ ΕΓΟ...ΔΑΞΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΘΑ ΙΓΡΑ...ΙΠΑΡΧΟΥ ΓΙΝΕΚΕΣ ΠΟΥ ΙΧΑΝ ΙΓΡΑ ΜΕΧΡΙ ΓΕΝΙΣΑΝ ..ΔΕΝ ΙΝΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΠΟΛΙ ΜΕΓΑΛΟ,,,ΑΛΑ ΠΑΝΔΑ ΤΟ ΜΟΡΟ ΑΠΙΛΙΤΕ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΘΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΣΙΧΝΑ ΙΝΕ ΑΦΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...