Μετάβαση σε περιεχόμενο

10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

λοιπον ακου...εαν γεννησεις σε 8 μηνες σημαινει οτι ησουν!!!εαν δεν γεννησεις,δεν ησουν!!!μωρε ασε τα χαζα και κανε ενα τεστ!!!πως αντεχεις μας δουλευεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ιδιο εκανε και μια φιλη μου.Ειχε 15 ημερες καθυστερηση και δεν εφτιαχνε τεστ για να μην κοψει το τσιγαρο.Δηλαδη να τραβαω τα μαλλια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Το ιδιο εκανε και μια φιλη μου.Ειχε 15 ημερες καθυστερηση και δεν εφτιαχνε τεστ για να μην κοψει το τσιγαρο.Δηλαδη να τραβαω τα μαλλια μου!!!!!

ε οχι για αυτο δεν ειναιιι :lol::lol:

απλα ο φοβος του αρνητικου με κραταει πισω.... :dry::dry::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre marinio mou giati den exeis kanei test ti fovase oti einai na ginei 8a ginei i malon oti itan na ginei egine giati na min ma8eis pio noris oti exeis to sporaki sou k na se troei i agonia pou kanei k kako sto sporaki sou k se sena ? ade perimenoume neakia sou sou efxomai olopsixa me 8etikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa testakia k neaaaaakia se filo koritsaki mou k na deis pou afti ti fora 8a pane oooooooola kala ti kala teeeeeeeeeeeeeleia se filo !!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ καλημέρα!

Κατανοώ ότι μπορεί να έχεις αγωνία και αποφεύγεις να κάνεις το τεστ... Όμως, κοριτσάκι μου, μην το καθυστερήσεις πολύ! Επειδή έχουν περάσει αρκετές μέρες, ίσως πρέπει να το κάνεις, για να ενημερωθεί ο γιατρός σου!

Όπως και να έχει, εγώ θα σου ευχηθώ να είσαι εγκυούλα, να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιές και τυχερό μωράκι!!!!!! :):)

Πολλα φιλιά

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI PARASKEVI?????/ KALA FRODISE TOULAXISTON NA TO MA8EIS PRIN GENISEIS XAXXAXAXAXXXA AX VRE MARINIO MOU AFOU EISAI TI TO KA8YSTEREIS POULAKI MOU ADE ME TIS EFXES MOU FILAKIA POLLA POLLA SE SENA KS TO SPORAKI SOU EGO TOULAXISTON AFTO PISTEVO OTI TO SPORAKI SOU EINAI EKEI GERO K DINATO K PERIMENEI APLA NA TO ANAKALIPSEIS K EPISIMA ME MIA XORIAKH SE FILO :) !

GIA ENA PRAGMA APORO POS ADEXEIS EGO STI 8ESI SOU DEN KSERO POSES XORIAKES 8A EKANA MEXRI TORA XAXAXAX FILAKIA !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

TI PARASKEVI?????/ KALA FRODISE TOULAXISTON NA TO MA8EIS PRIN GENISEIS XAXXAXAXAXXXA AX VRE MARINIO MOU AFOU EISAI TI TO KA8YSTEREIS POULAKI MOU ADE ME TIS EFXES MOU FILAKIA POLLA POLLA SE SENA KS TO SPORAKI SOU EGO TOULAXISTON AFTO PISTEVO OTI TO SPORAKI SOU EINAI EKEI GERO K DINATO K PERIMENEI APLA NA TO ANAKALIPSEIS K EPISIMA ME MIA XORIAKH SE FILO :) !

GIA ENA PRAGMA APORO POS ADEXEIS EGO STI 8ESI SOU DEN KSERO POSES XORIAKES 8A EKANA MEXRI TORA XAXAXAX FILAKIA !

ax kopela mou kalitera mhn moy ta lete auta giati an vgei 0 h xoriakh meta tha klaiwwww!!!!!! :(

alla pragmatika se euxaristw polyyyy!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

ftasame tis 10...!

paraskeuh paw gia xoriakh!!! ;)

Μαρινιώ μου, ειλικρινά μπράβο, μόνο και μόνο για την υπομονή σου....

Καλά εγώ στη θέση σου, θα είχα φρικάρει! Τι θα είχα φρικάρει, δηλαδή ??? Δεν θα είχα υπομονή, ούτε καν αυτό να κάνω, θα έτρεχα κάθε μέρα για χοριακή!!!!! :laugh: :laugh:

Φιλιά πολλά, καλή επιτυχίααααααααααααααααααααααααααααα (αν και για να πω την αλήθεια, με τόσες μέρες, εγώ σε θεωρώ ήδη εγκυούλα!!!!!!!!!!) :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

mina2 έγραψε:

ax kopela mou kalitera mhn moy ta lete auta giati an vgei 0 h xoriakh meta tha klaiwwww!!!!!! :(

alla pragmatika se euxaristw polyyyy!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:[/quote:3qjasisv]

AX MARINIO MOU DIKIO EXEIS VRE KORITSAKI MOU ALLA ME DEEEEKA MERES KA8YSTERISH TI NA YPO8ESO H GYNAIKA ???? AN SOU EIPA TO ENSTIKTO MOU ME PARASIREI ETSI PISTEVO K 8ELO NA VGEI ALI8INO GIATI ETSI 8A PARO K EGO KOURAGIO K ISOS PARAKATO POU KSEREIS ISOS IIIIISOS LEO NA ER8EI K I DIKHM OU SEIRA SE FILO K SOU EFXOMAI TA KALITERA MESA APTI PSIXH MOU :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρινιώ μου!Ολες ξέρουμε την ιστορία σου και τι έχεις περάσει και είσαι μέσα στην καρδιά μας.Δεν θυμάμαι όμως, είσαι σταθερή στην περίοδο σου ή έχεις άστατο κύκλο;Αν είσαι σταθερή, με τόση καθυστέρηση και με τους πόνους περιόδου που έχεις, είναι σημάδια εγκυμοσύνης.Κι εγώ και αρκετές κοπέλες φαντάζομαι, ξύπνησα από τον πόνο περιόδου κι έλεγα ΄αμάν λερώθηκα,δεν το πρόλαβα,ήρθε η περίοδος΄, έβαζα σερβιέτα και τίιιιποτα, έκανε 11 μήνες να έρθει!Είχα σποράκι!Καταλαβαίνω το φόβο του αρνητικού, κι εγώ έτσι ήμουν, αλλά μετά έλεγα ΄ας το κάνω να μου φύγει η αγωνία και να μου έρθει η περίοδος΄.Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος και μην ανησυχείς για το ΄μισολοκληρωμένο΄της υπόθεσης, και μια σταγόνα αρκεί! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και την τελευταια φορα αν θυμαμαι καλα ειχες

ποσταρει την καθυστερηση της περιοδου σου

και την αγωνια σου...κλπ κλπ και νομιζω

το κανεις χειροτερο...εμεις αρχιζουμε

ευχομαστε και λεμε λεμε διαφορα,

εσυ αγχωνεσαι και μετα πεφτεις στα πατωματα!!! :(:(

Προστατευσε βρε πουλακι μου λιγο τον εαυτο σου ;)

κανε τον ΑΛΕΚΟ στην περιοδο :laugh: ...και καλα

οτι ΔΕΝ θυμασαι :P ποτε επρεπε να αδιαθετησεις...και τετοια

για να χαλαρωσεις και την 13 μερα καθυστερησης κανε μια χοριακη

ΕΤΣΙ ΤΥΧΑΙΑ ;) επειδη βρεθηκε στο δρομο σου ενα μικροβιολογικο!!!! :woohoo:

τελος παντων....αντε αφου αντεχεις μεχρι την Παρασκευη μενει

μονο να ευχηθω ΚΑΛΑ αποτελεσματα

και ΚΑΛΟ καλοκαιρι..και ΟΧΙ σκουπιδια σε θαλασσες και ακτες!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε μαρινιω μου..τι το κουραζεις?αν εισαι εισαι....ξεμπερδευε με την αγωνια...μπαμ μπαμ....ολο αυτο κακο σου κανει......μπαμ μπαμ...καλα αποτελεσματα και ολα καλα θα πανε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nastazia έγραψε:

Mαρινιω μου θαυμαζω την υπομονη σου!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυος και να τελειωσει το μαρτυριο σου. :)

να σαι καλα κοπελα μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini έγραψε:

ti les koukla mou? den 3anamilisame alla diavaza to thema sou........................congatulations psixoula mou.....

AX NA SAI KALAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANOIKSA KAI POST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...