Μετάβαση σε περιεχόμενο

....ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου,ανοιξα καινουργιο post αν κ θα μπορουσα να γραψω σε καποιο απο τα υπαρχοντα,αλλα ηθελα να το δειτε ολες κ ξερετε εσεις....να στελετε θετικη ενεργεια ΚΑΡΓΑ :laugh: :laugh:

Σημερα το πρωι πηγαμε στο κεντρο εξωσωματικης που επιλεξαμε με τον αντρουλη.Κοριτσια μου,ηταν οπως τα ειχα φανταστει ολα.Με τον γιατρο εμεινα ευχαριστημενη κ ενθουσιασμενη.Μου αρεσε πρωτα απ'ολα η σιγουρια που μας εβγαλε.Ο ανθρωπος ξερει τι κανει...δεν αφησε καμια αμφιβολια για αυτο.Επισης οι πιθανοτητες που μας εδωσε για την περιπτωση μας ειναι πανω απο 50% στην 1η προσπαθεια.Δεν ειναι λεει,τιποτα φοβερο αυτο που αντιμετωπιζουμε,ειμαστε απο τις ηπιοτερες περιπτωσεις κ δεν θα δυσκολευτουμε πολυ.

Μου εδωσε να κανω τις "γνωστες"ορμονολογικες εξετασεις,πριν την εξωσωματικη κ μολις εμεις του πουμε το οκ,ξεκιναμε.

Μαλλον θα ξεκινησουμε μετα το Πασχα.

Ηρεμησαμε φιλεναδες μου,κατα πολυ,τουλαχιστον τωρα ξερουμε που βαδιζουμε,εχουμε ενα στοχο.

Νοιωθω παρα πολυ ωραια απο την ωρα που εφυγα απο τον γιατρο,πολυ πιο δυνατη,πολυ πιο σιγουρη.Ξερω πως απο εδω κ περα καθε μηνς που περναει μας πηγαινει ολο κ πιο κοντα στο ονειρο.

Αυτα ηταν τα νεα μου κ ηθελα να τα μοιραστω μαζι σας.Πολλα φιλια σε ολες σας κ καλη μας επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα συγχαρητηρια!!!καλη αρχη!!!και είμαι σιγουρη πως όλα θα πάνε καλά γιατί κι εσύ η ίδια είσαι γεμάτη θετική ενέργεια..

θα έχεις και την δική μας..ωωωωωωωωωωμμμμμμμμμμμμ.... :P

καλή επιτυχία!!!να πετύχει με την πρώτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι ευχομαι μεσα πο την καρδουλα μου να πανε ολα τελεια και να πιασει απο την πρωτη....να σας πανε ολα καλα...φυσικα εχετε ολη τη δυναμη της ψυχης μας....και καλο κουραγιο...θετικη ενεργεια θελει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου σου στέλνω και εγώ όλη τη θετική μου ενέργεια και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα! το τσίμπησες το καρματάκι από εμένα B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι ετσι πρεπει να ειστε δυνατοι και αισιοδοξοι....ολα θα γινουν και σε λιγους μηνες θα γινεις και εσυ μανουλα...και εκει θα τα ξεχασεις ολα... :)

με το καλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι όλα να πάνε καλά ζούμπι μου!!!πλησιάζει ο καιρός!!το Πάσχα είναι πολύ νωρίς φέτος!!προετοιμάσου ψυχολογικά, απέβαλλε το άγχος και όλα θα τα πετύχεις!!έχεις όλη μου τη θετική ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κουκλιτσα μου καλη αρχη καλη επιτυχια

ευχομαι η πρωτη σας προσπαθεια να ειναι κ η

τελευταια ολα δεξια να σας πανε

σου στελνω πολυ πολυ θετικη ενεργεια

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια ζουμπι μου!!!

με το καλο να ξκεκινησετε και ολα να σας πανε τελεια!!!

καλη σας επιτυχια,ευχομαι το καλοκαιρακι να εισαι φουσκωμενη και τρισευτυχισμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΖΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕ ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΔΥΟ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΡΥΦΕΡΑ!ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου!!!!!Ποτε προλαβατε;;;;;Βγηκα για λιγο(να σιδερωσω ενα βουναλακι που ειχα :P:P ),μπαινω κ βλεπω τοσες απαντησεις!!!

Τι φοβερες που εισαστε βρε κοριτσια!!!Σας αγαπω ολες κ ας μην σας ξερω...(που ξερεις καποτε μπορει να βρεθουμε)...

Σας ευχαριστω πααααααααρα ,παρα πολυ,ξεκιναμε ενα δυσκολουτσικο δρομο,εχει μια ανηφοριτσα μικρη αλλα....αντεχουμε!!!

Ο γιατρος μας ειπε να σκεφτουμε αν θελουμε διδυμα!!!!

Του απαντησαμε με μια φωνη"τι λες γιατρε μου;;;;τα ρωτανε αυτα;;;υπαρχει περιπτωση να μην θελουμε;;;;"

Και η απαντηση του:'Μπραβο σας κ καλα κανετε!".

Μας εξηγησε πως στην περιπτωση μας ειναι μαλλον κατα 95% η πιθανοτητα να κρατηθουν ολα τα εμβρυακια που θα μου βαλουν,λογου του οτι εγω εχω ηδη ξαναγεννησει(κ το dna μας,ποτε δεν ξεχναει) κ λογω του οτι εγω δεν παρουσιαζω καποιο αλλο γυναικολογικο προβλημα.

Φανταζεστε κοριτσακια μου;;;τρεεεεεεελλλλααααα θα μου ερθει!!

Για αυτο σας λεω οτι ο συγκεκριμενος ανθρωπος με γεμισε δυναμη,δεν εχει σημασια τι θα γινει στο τελος,μπορει κ να κανουμε ενα μωρακι η μπορει να πετυχουμε εγκυμοσυνη με τη 2η προσπαθεια...αληθινα δεν με πειραζει.

Με ενδιαφερει που θα το προσπαθησω κ που θα εχω διπλα μου τους καλυτερους συναγωνιστες τον αντρα μου,τον γιατρο μου κ εσας!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι με το καλό και επίσημα!!!

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά με την πρώτη!!!

Ενστικτο; Προαίσθημα; όπως θες πές το! Αντε βρε και με έναν πόνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΤΩΩΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ Η ΖΟΥΜΠΙ !!!!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...... ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΟΚ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ :P:P

Υ.Γ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ..ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΝΟΕΡΑ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΕ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΡΑΕΙ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STRAWBERRY έγραψε:

ΖΗΤΩΩΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ Η ΖΟΥΜΠΙ !!!!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...... ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΟΚ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ :P:P

Υ.Γ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ..ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΝΟΕΡΑ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΕ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΡΑΕΙ :P

Φραουλιτσα μου,εννοειτε πως θα τα λεμε...ετσι κ αλλιως,μαζι στα ευκολα,μαζι κ στα δυσκολα!!!!

Το καρματακι το στελνεις πηγαινοντας το ποντικι σου πανω στα χερακια που βγαινουν πανω-πανω στα post που στελνουμε.Αν θελεις να δωσεις ενα πατας το πρασινο,αν θελεις να βγαλεις πατας το κοκκινο!

Σου στελνω εγω ενα κ πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Ζούμπι με το καλό και επίσημα!!!

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά με την πρώτη!!!

Ενστικτο; Προαίσθημα; όπως θες πές το! Αντε βρε και με έναν πόνο!!!!

Αμην irene μου,αμην!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου στελνω εγω το καρματακι Ζουμπι μου...κ σου ευχομαι γρηγορα εγκυουλα με τα 2 ζουζουνακια σας!!!!!

ΚΑΜΙΑ ΑΝΗΦΟΡΙΤΣΑ φιλεναδα, ολα μια χαρα θα πανε!!!Ειμαστε ολες διπλα σου....Μια τεραστια αγκαλια κ ολη τη θετικη μας ενεργεια.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι σου εύχομαι να πανε ολα καλά κ να πετύχει η προσπαθεια σου αμέσως!!!! είμαι κι εγω στην ίδια φάση,ενα παιδάκι φυσιολογικά 3 ετών κ τώρα πρόβλημα στο σπέρμα.... μάλλον κι εγω στη λυση της εξωσωματικής θα προτιμήσω....μου δίνεις κουράγιο που λες οτι αν στην γυναίκα είναι όλα καλά τότε έχει μεγάλες πιθανότητες να πετύχει...μπορείς να μου στείλεις σε πμ το κέντρο που επέλεξες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλη δυναμη σου ευχομαι γιατι απο τυχη μαλλον δεν εχεις αναγκη αφου εχεις καλο γιατρο και "συνεργασιμο" συζυγο :):huh: .Αρχιζω και το σκεφτομαι κι εγω για την εξωσωματικη η μικρογονιμοποιηση, μπορει να μη χρειαζεται κιολας αλλα απογοητευτηκα παρα πολλη χτες που αδιαθετησα :(:(:(:( γμτ...... Αν και τον αλλο μηνα δε καταφερω να συλλαβω, ξεχναω και το θεμα του δευτεροπαιδιου. Μια χαρα ειμαι με το κοριτσακι μου το Λαμπρινουλινακι μου, τι καθομαι και σκαω? Αφου δεν εχω μεινει ακομα κατι θα ξερει ο Θεουλης, αλλα να μεινει μονο του το κοριτσακι μου? Να μην εχει αδερφακι? Δεν ξερω..... Εχω τις μαυρες μου σημερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...