Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.....


ζουμπι

Recommended Posts

Και εγω με τον δικο μου!!!!! :P:P:P

Βρε κοριτσακια...παρατηρησα εχτες οτι οι θηλες μου εχουν ασπρισει,οταν λεω θηλες καταλαβατε(οι ρωγες).μπροστα,μπροστα εχουν γινει ασπρες,εχω μια μερα καθυστερηση...αυτο ειναι συμπτωμα;;το εχει παρατηρησει καμια φιλεναδα;;;η εγω.....ονειρευομαι;;;;; :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Και εγω με τον δικο μου!!!!! :P:P:P

Βρε κοριτσακια...παρατηρησα εχτες οτι οι θηλες μου εχουν ασπρισει,εχω μια μερα καθυστερηση...αυτο ειναι συμπτωμα;; :blink::blink::blink:

:ohmy::blink: :woohoo: :lol::lol::lol: lol!!!!!

βρε τι καθομαστε και παρατηρουμε οταν θελουμε μωρακι!!!!!σε καθε γυναικα τα συμπτωματα διαφερουν εκτος απο την καθυστερηση της περιοδου οποτε αν συνεχισεις να εχεις καθυστεςρηση για 3-4 μερες ακομα κανε ενα τεστ να εισαι σιγουρη!!!!

Μακαρι να πετυχεις γρηγορα το θετικο τεστακι εγκυμοσυνης ειτε εχει σχεση αυτη σου η παρατηρηση ειτε οχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντως κορίτσια…..

Όσες φορές το έχω παρατηρήσει δηλαδή…..

Οι θηλές μου γίνονται άσπρες……

Ακριβώς μία μέρα πριν αδιαθετήσω…..

Αλλά προς Θεού……

Δε θέλω να σε απογοητεύσω κοπελιά……

Μη δίνεις τόσο πολύ βάση πάντως σε συμπτώματα…..

Μας τρελαίνουνε, στο τέλος, τα άτιμα…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koykla mou kaloshrthes sthn aparanoia xaxaxaxxaxa...kai ego ta idia pathaino, exo parei ton kathrefth agkalia...filia kala thetika apotelesmata...tipota na mhn kaneis na perimeneis thn kathisterhsh sou!!!!filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή μου δεν νομίζω ότι έχει καμία σχέση με την εγκυμοσύνη αυτό...

Σίγουρα όταν μένεις έγκυος οι θηλές και γενικά το στήθος αλλαζει, αλλά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα από την πιθανή σύλληψη καμία αλλαγή δεν είναι ορατή.

Σου εύχομαι παρόλα αυτά σύντομα να μας ανακοινώσεις το ευχάριστο νέο που τόσο πολύ θέλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...