Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ...????


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ :)

ΝΑ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΩ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ??Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...ΜΙΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ,ΜΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΕ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΨΗΛΟ ΟΣΟ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ....

ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΣΩΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ??ΕΣΕΙΣ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΟΥΣΑΤΕ-ΕΙΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Καλο ειναι να μην χρησιμοποιεις τιποτα!

Μετα τον χρονο μπορεις να χρησημοποιεις το αξιλαρακι!

Γιατι ομως?

Την μεγαλη μου μεχρι 2 ετων χωρις μαξιλαρι την ειχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι σκεφτεσαι να χρησιμοποιησεις μαξιλαρακι? Εγω δεν του ειχα βαλει τιποτα, ο παιδιατρος μας μας ειχε πει πως η πιο σωστη σταση για το κορμακι του ειναι να κοιμαται ανασκελα κ χωρις τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΩ Κ ΓΩ???ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΓΕΡΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ,,ΕΣΥ 2 ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ ΚΑΝΤΙΝΟΥ...ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου ειχαν πει στο μητερα και τις 2 φορες στην κουνια να δημιουργω μια μικρη ανακληση τοποθετωντας στην πανω μερια της κουνιας η ενα μικρο μαξιλαρι κατω απο το στρωμα η μια κουβερτα.Πιο πολυ μου το ειπανε για πιθανη αναροφηση και για τις παλλινδρομησεις.Το εκανα αν θυμαμαι καλα μεχρι 4-5 μηνων.

Μαξιλαρι πηρε ο θανος μετα τον χρονο και αυτα παιδικα ανατομικα γιατι ηθελε το δικο μας :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...