Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω να γινω μαμα


madia

Recommended Posts

εμενα κοριτσια η δικη μου ιστορια ειναι οτο ο γιατρος μου μου βρηκε οτι εχω ενδωμητριωση συμφισεις και οι σαλπιγγες ειναι τελειως κλειστες εκανα και σαλπιγγογραφια και ηταν σιγουρος οτι δεν μπορω φυσιολογικα κανω παιδι. Μου ειπε με εξωσωματικη και θα δουμε. Ειχα μια παλινδρομη κυηση και το ειχα παρει αποφαση.Περασαν 2.5 χρονια και πριν σχεδον 3 μηνες γεννησα και εχω στην αγκαλια μου ενα υγιεστατο κοριτσακι και ενα υγιεστατο γιο .Κοριτσια μην χανεται το κουραγιο σας. :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάδια να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! :kiss:

Το ότι απέκτησες παιδάκι με όλα αυτά τα ψιλοπροβληματάκια δείχνει ότι δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω.

Μακάρι όλες οι κοπέλες που προσπαθούν να είναι τόσο τυχερούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν τα παιδακια σου!ευχαριστουμε για το κουραγιο...απλα οταν θελεις κατι πολυ .... η αληθεια ειναι οτι εαν αργει...στεναχωριεσαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ(ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΕΝΗ ΣΥΓΓΕΝΗ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΑΓΧΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΕ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΓΙΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΩ.ΤΟ ΑΓΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΜΑΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο κοριτσάκι δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω!!!

εγώ πάντως δεν θα σταματήσω να προσπαθώ μέχρι να έχω στα χέρια μου ένα μωράκι...θα κάνω τα πάντα για να γίνει αυτό πραγματικότητα... :)

να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι τα μικρά σου θαυματάκι! Πωπω.. Διδυμάκια αγόρι-κορίτσι! Ότι ήθελα πάντα!

Μήνυμα αισιοδοξίας το μήνυμά σου! Να είσαι καλά! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βέβαια mairi.g! Μια χαρά φαίνονται τα μηνύματά σου!

Καλωσόρισες στην παρέα μας κι ελπίζω ο πελαργός να μην αργήσει να σε επισκεφθεί! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλως ηρθες και εγω ειδα το μηνυμα σου και εγω καινουργια ειμαι μετραω 5-6 μερες και σου ευχομαι οι γιορτινες μερες που ερχονται να σου φερουν αυτο το ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟ δωρο που δικαιος επιθυμεις!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...