Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρονια σου πολλα αγαπη μου


bibibo

Recommended Posts

Σαν σημερα σε γεννησα μικρο μου κοριτσακι!!! Ησουν το πιο ομορφο ομορφο μωρο στον κοσμο. Τοσο τελειο, τοσο μοναδικο, το δικο μου μωρο :) Σαν σημερα θα ειναι η πιο ευτχισμενη μερα της ζωης μου, μετα τη μερα του γαμου μου!! Θα ηθελα να σου ευχυθω να εχεις παντα υγεια, ευτυχια και αγαπη στη ζωη σου. Και ελπιζω συντομα να με βοηθησει ο Θεος να σου χαρησω ενα αδερφακι για να μην εισαι μονη σου. Σε λατρευω ψυχη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!!Να'ναι γερη κ ευτυχισμενη παντα κ να την καμαρωνεις σα κλασικη χαζομαμα!!Με το καλο συντομα κ ενα ακομα μωρακι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου ! να έχει πάντα υγεία και τύχη στη ζωή του και φυσικά να αποκτήσει σύντομα και ένα αδερφάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου μου να την χαίρεστε! Πολύχρονη να ειναι! Γερη και καλοτυχη! Επισης ευχομαι σε σενα αυτο οτι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι την πανέμορφη Τοξοτίνα σου, γλυκειά μου!!!!!!!

Πολύχρονη κι ευτυχισμένη πάντοτε!!!!!

Υ.Σ.: Κι η αγαπημένη μου ξαδελφούλα έχει τα Γενεθλιάκια της σήμερις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρέ.. .Τι γλυκιά ευχούλα!!!

Να τη χαίρεσαι την κουκλίτσα σου bibibo, να την καμαρώνεις πάντα γερή και καλότυχη! Και του χρόνου με υγεία να γιορτάσει με το αδερφάκι της!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλά στη μικρή σου πριγκιπέσα!!!να την χαίρεστε!!!εύχομαι η υγεία,η αγάπη,η ευτυχία+πολλά χαμογελα να πρωταγωνιστούν πάντοτε στη ζωή της!!!να την δεις όπως επιθυμείς+να είναι καλοφωτιστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Ευχαριστω κοριτσια :) Να 'μαστε καλα να γιορταζουμε τα γενεθλια ετσι ευχαριστα παντα! Αντε και του χρονου με μια τεραστια κοιλια :):P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...