Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ (ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 245
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρω είναι κάτι δύσκολο γι σένα αλλα πρέπει να ηρέμησης και να βρείς οπωσδήποτε έναν άλλο "γυναικολο" ο οποιος θα είναι ποιο προσεχτικός με την υγεία σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα την αιματολογο τηλ ακυρη η ασπιρινη τιποτα να μην περνω πριν μεινω εγκυος μονο φιλισιν.αχ μου επεσε νερο στον υπολογιστη και διαλυεται δεν μπορω να γραψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια στεγνωσα τον υπολογιστη με το σεσουαρ κολλαει λιγο αλλα ψιλοπαλευεται γυρισα απο τη δουλεια μια καινουρια με ρωτησε αν γεννησα και ενας αλλος ποτε γενναω και τα γνωστα μην εισαι λυπημενη,δεν με πειραξε δεν εκλαψα τωρα στεναχωριεμαι λιγο :( αλλα ξαναξεκιναω προσπαθειες :) το σκεφτομαι και νιωθω καλυτερα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοριτσάκι πολύ χαίρομαι για σένα που ξαναξεκινάτε!!! :)

εμένα ακόμα να μου έρθει περίοδος. δεν έχω καθυστέρηση αλλά κανονικά έχω κύκλο 28 ημερών. μου ήρθε στις 4/11 και σήμερα 2/11 κανονικά έπρεπε να μου έρθει. δεν προλαβαίνω να κάνω την εξέταση λογικά θα πέσει πάνω στα Χριστούγεννα, οπότε πάμε στην επόμενη περίοδο. πώς να περιμένω άλλον ένα μήνα χωρίς να κάνω τίποτα. είμαι πάρα πολύ χάλια ψυχολογικά και δεν ξέρω τι να κάνω για να τονώσω το ηθικό μου. πώς θα περάσουν άλλοι 2 μήνες περίπου για να κάνω την εξέταση?

χάλια :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ έγραψε:

υπομονη φατσουλα μην εχεις το προβλημα να σωσεις το παιδακι σου!καλημερα :)

κοριτσάκι μου συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παω σε καμια ωρα σε εναν αλλο γυναικολογο με ολες τις εξετασεις να μου πει τη γνωμη του,τι κανεις φατσουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειας σας που παρακολουθητε το θεμα σημερα πηρα αλλη μια απογοητευση ουτε λιγο ουτε πολυ ο γιατρος αναρωτιοτανε γιατι εκανα τοσο ακριβες εξετασεις με μια αποβολη μετα τη 2η η 3η φορα επρεπε μου ειπε,αδικα τοσα χρηματα εισαι τυχερη που βρηκες κατι!και οπως μου ειχε πει και ο προηγουμενος ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι! για να μην τα πολυλογω μου ειπε οτι ολα θα πανε καλα αλλες χανουνε 3 παιδια και μετα το βρισκουνε τι φταιει και να παω σε αιματολογο τουλαχιστον αυτος ειχε αντιμετωπσει και αλλα περιστατικα και καταλαβαινε τι γραφανε οι εξετασεις!σε ενα συμφωνουν ολοι να περνω φιλισιν...

ο αντρας μου μολις του τα ειπα μου απαντησε δουλεια τους ειναι ετσι βγαζουν χρηματα...ειμαστε πελατες που θα τους δωσουμε πολλα γιατι εχουμε προβλημα και αυτο συμφερει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ντάλια! τώρα μπήκα και είδα το μήνυμά σου για τον νέο σου γιατρό. δεν κατάλαβα αλλά αυτός θα ήθελε να έχεις και 2η και 3η αποβολή για να σε στείλει να κάνεις εξετάσεις αν σε είχε πελάτισσα εξ'αρχής? τι να πω ρε παιδιά. τουλάχιστον ο δικός μου ο γιατρός αμέσως την ίδια μέρα κιόλας της αποβολής μας είπε ότι θα το ψάξουμε να δούμε τι φταίει. και όπως έχω ξαναπεί δε θα μπορούσε να μου πει να κάνω εξετάσεις πριν την εγκυμοσύνη γιατί πήγα σε αυτόν αμέσως μόλις έμεινα έγκυος. κοριτσάκι μου μήπως να έψαχνες για κανέναν άλλο?

άντε να βρεις τον κατάλληλο γιατρό και

εύχομαι ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ...... ξανά σποράκι στην κοιλίτσα σου! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντάλια μου είδες το μήνυμά μου στο άλλο θέμα με τη θρομβοφιλία?

μου ήρθε περίοδος εχθές επιτέλους και έκλεισα ραντεβού στις 23/12 για να κάνω την εξέταση. άντε να τελειώνω και γω. θέλω να έρθει και μένα ξανά η ώρα που θα αρχίσω να προσπαθώ για νινάκι... :silly:

το αγοράκι μου κάτι έγινε και έχω χάσει όλα τα προσωπικά μηνύματά μου, ενώ εχθές τα είχα όλα, σήμερα τίποτα. μπορείς να μου το ξαναστείλεις σε παρακαλώ? ευχαριστώ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο φατσουλα αντε να ξεκικαμε σιγα σιγα ολες!εχω καταληξει σε γιατρο στην αθηνα κοινως ταξιδακι καθε μηνα η και 2 φορες το μηνα δεν πειραζει το αποτελεσμα να εχω και χαλαλι ολα τα αλλα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια μου πολύ χαίρομαι για σένα! Ελπίζω να έχεις βρει τον καλύτερο και να μην έχεις ποτέ ξανά στη ζωή σου άσχημα γεγονότα να αντιμετωπίσεις!!! και εγώ έτσι λέω προκειμένου να γεννήσω ένα υγιές μωράκι θα κάνω τα πάντα ότι περνάει από το χέρι μου και ας είναι η χειρότερη ταλαιπωρία, αρκεί να πετύχω αυτόν τον στόχο που για μένα είναι ο πιο ιερός. δεν μπορώ να φανταστώ ότι στη ζωή μου δε θα έχω ένα τουλάχιστον παιδάκι να μεγαλώσω, γι'αυτό και θα κάνω τα πάντα για να κάνω ακόμα και τα αδύνατα δυνατά!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φατσουλα ξεκινησα παλι τις προσπαθειες και ανησυχω μηπως δεν μενω εγκυος μηπως αργησω να μεινω σε 15 μερες θα ξερω...αν και ελπιζω να το νιωσω παλι αυτο το τσιμπιμα στην κοιλια που ειχα νιωσει την αλλα φορα και να το καταλαβω νωριτερα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μην αγχωνεσαι...το αγχος δεν κανει καλο....σε αυτη την περιπτωση..αν δεν μεινεις με την πρωτη θα μεινεις με την δευτερη..αντε καλε επιτυχια..σε σκεφτομουν σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια μου, μην αγχώνεσαι τόσο κορίτσι μου, δε θα σου κάνει καλό... βγάλε το στόχο από το μυαλό σου την ώρα της πράξης και απλά απόλαυσε τη στιγμή με τον άντρα σου... ;)

και να δεις πόσο γρήγορα θα φυτευθεί το σποράκι σου :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω το ιδιο περναει κ η κολλητη μου τωρα που εχασε το μωρακι στον 4 μηνα.δεν υπαρχει παρηγορια καμια οτι και να σου πουμε εμεισ ειναι λιγο μπροστα στον πονο που νιωθεισ..κανε υπομονη και συντομα θα εχεισ νεα εγκυμοσυνη..ειναι πολυ αδικο ομωσ.να προσεχεισ τον εαυτο σου μη σε παρει απο κατω..τι αλλο να πω λυπαμε παρα πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...